تا ۸۵ درصد تخفیف تمامی فروشگاه‌های اینترنتی

کتاب چاپی

راهنمای خرید بهترین کتاب آموزشی زبان انگلیسی

بهترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی کدامند؟

همیشه یادگیری دستور زبان انگلیسی یکی از چالش‌های زبان آموزان در تمام دوره‌ها بوده است. دستور زبان انگلیسی بخش بنیادی یادگیری زبان است. بسیاری از کسانی که تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی دارند، پس از مشاهده تعدد کتاب‌های موجود در بازار دچار سردرگمی شده و از تصمیم خود برای مطالعه زبان صرف نظر می‌کنند. در این مقاله، درصدد هستیم تا از میان انبوه کتاب‌های موجود در بازار، به معرفی بهترین کتاب آموزشی زبان انگلیسی بپردازیم به این امید که پروسه انتخاب کتاب و برنامه‌ریزی برای یادگیری را ساده‌تر کنیم.

خرید اینترنی کتاب زبان انگلیسی

با گشتی بین کتاب‌‌های آموزش زبان انگلیسی و مرور توضیحات، کتابی که مطابق با خواسته‌تان باشد را تهیه کنید. بسیاری از زبان‌آموزانی که نیاز به تقویت تنها یکی از مهارت‌های زبان دارند نیز می‌توانند در بخش « کتاب آموزش زبان انگلیسی براساس مهارت‌های چهارگانه » (Speaking، Listening، Writing،Reading)، اقدام به خرید کتاب انگلیسی مورد نیاز و تقویت مهارت‌شان بکنند.

همۀ ما می­دانیم که بدون این زبان یک پای ارتباطمان با جهان می­‌لنگد. امروزه در همۀ کشورهای جهان کلاس‌­های آموزشی زبان انگلیسی و کتاب­‌های زبان در دستر هستند. برای یادگیری هر زبانی یکی از بهترین وسیله­‌ها کتاب­‌های آموزش زبان انگلیسی است. کتاب از کاربردی‌­ترین و ابتدایی‌ترین وسایل برای یادگیری است و هنوز هیچ جایگزینی برای آن پیدا نشده است. در ادامه به معرفی بهترین کتاب آموزشی زبان انگلیسی می‌پردازیم.

کتاب Oxford word skills اثر Ruth Gairns and Stuart Redman انتشارات آکسفورد 3 جلدی

کتاب Oxford word skills اثر Ruth Gairns and Stuart Redman انتشارات آکسفورد 3 جلدی

مجموعه کتاب‌های آموزشی Oxford Word Skills یکی از بهترین مجموعه‌های آموزش لغات زبان انگلیسی است که در سه سطح مقدماتی Basic، متوسط Intermediate و پیشرفته Advanced توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.

درس‌ها به گونه‌ای تنظیم شده است که برای یک زبان آموز سرگرم کننده باشد. هر یک از سطوح این مجموعه در 80 درس تنظیم شده است و شما را از سطح مبتدی تا کاملا پیشرفته هدایت می‌کند و همچنین چگونگی استفاده از کلمات در گفتار را فرا خواهید گرفت.

کتاب BASIC GRAMMAR IN USE اثر Raymond Murphy انتشارات CAMBRIDGE

کتاب BASIC GRAMMAR IN USE اثر Raymond Murphy انتشارات CAMBRIDGE

کتاب BASIC GRAMMAR IN USE به شکلی متفاوت و با روشی جذاب یادگیری دستور زبان را ساده کرده و زبان آموز با مطالعه این کتاب سرگرم خواهد شد.

این کتاب شامل مجموعه‌اي کامل براي آموزش گرامر و آماده سازي زبان آموزان براي آزمون هاي بين المللي است و همچنین براي مطالعه شخصي به صورت خودآموز و در سر کلاس براي دانش آموزان منبع بسیار خوبی است. در این کتاب هر درس متشکل از تمرین ها و نکات اضافی دستوری برای یادگیری آسان تر می باشد.

این کتاب دارای یک نرم افزار است که از طریق آن می توانید به تمام بخش های کتاب دسترسی داشته باشید. کتاب Basic Grammar In Use برای سطح مبتدی تهیه شده است و همانطور که گفته شد برای فراگیری دستور زبان بصورت خودخوان انتخابی بسیار عالی است.

کتاب زبان Grammar In Use 3rd Advanced انتشارات جنگل

کتاب زبان Grammar In Use 3rd Advanced انتشارات جنگل

ساختار کتاب به گونه‌ای است که در هر درس يک صفحه به آموزش گرامر پرداخته و در صفحه مقابل با ارائه تمريناتي در خصوص مطلب آموزش داده شده يادگيري را در ذهن شما نهادينه مي کند و ارزيابي از مطالب تدريس شده خواهد بود.

کتاب زبان IELTS Cambridge 12 Academic همراه با CD انتشارات کمبریج

کتاب زبان IELTS Cambridge 12 Academic همراه با CD انتشارات کمبریج

کتاب IELTS Cambridge 12 Academic مجموعه‌ای از نمونه آزمون‌های آزمایشی آیلتس است. این کتاب مرجع کاملی از سوالات آزمون آیلتس همراه با پاسخ‌های آن است که شما با مطالعه آنها خود را برای شرکت در این آزمون آماده خواهید کرد. همچنین همراه این کتاب، فایل‌های صوتی مرتبط با آن نیز با فرمت MP3 در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است که مربوط به بخش Listening آزمون می‌شود.

در قسمت پایانی کتاب متن این Listening ها نیز Transcript شده است. شروع هر کتاب با معرفی آزمون آیلتس و نحوه نمره دهی و تفاوت آزمون آکادمیک و جنرال آغاز می‌شود و در انتهای کتاب پاسخ نامه تمام تست ها و نمونه‌های writing و متن کامل listening قرار دارد.

وجود بخش پاسخ نامه در این کتاب، کتاب را برای مطالعه خودخوان و یا مطالعه آن در کلاس مناسب کرده است.

کتاب Cambridge IELTS با پاسخ تست ها همراه است و شامل 4 آزمون می‌شود. بخش Listening شامل 4 بخش، حدود 40 سوال که 30 دقیقه زمان می‌برد. بخش Reading شامل 3 بخش، حدود 40 سوال که 60 ذقیقه زمان می‌برد. بخش Writing شامل 2 تست که 60 دقیقه زمان می‌برد. بخش Speaking شامل 10 تا 15 دقیقه زمان می‌برد.

کتاب زبان Cambridge English Mindset For IELTS Foundation Student Book همراه با CD

کتاب زبان Cambridge English Mindset For IELTS Foundation Student Book همراه با CD

مجموعه Mindset for IELTS، شما رابرای آزمون IELTS آماده می‌کند. این کتاب ترکیبی منحصر به فرد از محتوای چاپی و آنلاین است که شما را قادر می‌سازد تا در طول دوره به انجام تمرین‌های کلیدی بپردازید و همه چیز را مطابق با نیازهای خود انتخاب کنید.

هر سطح شامل استراتژی‌های یادگیری، تمرین مهارت و تمرین‌های مشابه آزمون اصلی برای کمک به دانش آموزان در رسیدن به هدف خود می‌باشد. ماژول مهارت‌های آنلاین نیز متریال‌های سودمندی را علاوه بر مطالب کتب اصلی ارائه می‌دهد، و نیز ماژول های اطلاعاتی Corpus به یادگیرندگان کمک می کند تا از اشتباهات رایج دوری کنند.

مجموعه MINDSET توسط مدرسان اصلی ازمون ایلتس IELTS طراحی شده است. این کتب، پیوند میان فعالیت‌ها و وجود نمونه‌های مشابه شان را در آزمون اصلی تضمین می‌کند، که این به نوبه خود اعتماد به نفس زبان اموزان را تضمین می‌کند.

کتاب زبان Essential Grammar In Use With Answers ویرایش چهارم همراه با CD

کتاب زبان Essential Grammar In Use With Answers ویرایش چهارم همراه با CD

اگر از آن دسته عزیزانی هستید که با وجود داشتن دایره لغت خوب باز هم نمی‌توانید انگلیسی صحبت کنید یکی از دلایل این امر نداشتن اطلاعات کافی از ساختارهای انگلیسی است. برای رفع همیشگی این مشکل می توانید از سری کتاب های Grammar in use استفاده کنید.

مجموعه فوق کتاب های گرامری خود را در دو لهجه بریتیش و امریکن چاپ کرده است که این خود یکی از مزایای این مجموعه است. اگر قصد آمادگی برای آزمون آیلتس را دارید می توانید از مجموعه بریتش شامل ( Essential Grammar in use, English Grammar in use, Advance Grammar in use) و در صورتی که هدف شما آمادگی برای تافل است یا می خواهید انگلیسی را به لهجه امریکایی آن صحبت کنید از سری امریکن این مجموعه شامل ( Basic Grammar in use, Grammar in use Intermediate, Advance Grammar in use) استفاده کنید.

ساختار کتاب به شیوه ایست که در هر درس یک صفحه به آموزش گرامر پرداخته و درصفحه مقابل با ارایه تمریناتی در خصوص مطلب آموزش داده شده یادگیری را در ذهن شما نهادینه می کند و ارزیابی از مطالب تدریس شده خواهد بود.

کتاب Basic Tactics For Listening third Edition اثر Jack C.Richards and Grant Trew انتشارات Oxford

کتاب Basic Tactics For Listening third Edition اثر Jack C.Richards and Grant Trew انتشارات Oxford

کتاب Basic Tactics for Listening نوشته‌ی «Jack C Richards» است. مجموعه کتاب‌های Tactics for Listening را انتشارات آکسفورد در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به منظور تقویت مهارت شنیداری در آموزش زبان انگلیسی تدوین کرده است. تاکید این مجموعه بر لهجه‌ی انگلیسی آمریکایی است.

این کتاب در 24 درس به اغلب موضوعات روزمره نظیر مشاغل، همسایه‌ها، حمل‌ونقل، فیلم، سرگرمی و… می‌پردازد. به همراه کتاب یک لوح فشرده ارائه شده که زبان‌آموز ابتدا به فایل صوتی گوش می‌دهد، سپس تمرین‌های مربوط به آن را در کتاب انجام می‌دهد. مطالعه‌ی این مجموعه تقویت هم‌زمان مهارت شنیداری و گفتاری زبان‌آموز را به همراه خواهد داشت.

کتاب زبان Grammar in Use English 4th with answers انتشارات جنگل

کتاب زبان Grammar in Use English 4th with answers انتشارات جنگل

ساختار کتاب به شيوه ايست که در هر درس يک صفحه به آموزش گرامر پرداخته و درصفحه مقابل با ارايه تمريناتي در خصوص مطلب آموزش داده شده يادگيري را در ذهن شما نهادينه مي کند و ارزيابي از مطالب تدريس شده خواهد بود.

کتاب American English File Starter اثر جمعی از نویسندگان انتشارات Oxford

کتاب American English File Starter اثر جمعی از نویسندگان انتشارات Oxford

مجموعه کتب آموزش زبان American English File (ویرایش دوم) بر پایه‌ی روش تدریس جذاب کریستینا لاتام کُینگ و کلایو آکسِندن نگارش و به چاپ رسیده است. این مجموعه‌ی پرطرفدار در انتشارات آکسفورد منتشر شده که شامل یک دوره‌ی شش سطحی که از ۵ سطح اصلی و یک سطح مبتدی(starter) برای دسته سِنی بزرگسالان جهت آموزش زبان انگلیسی در نظر گرفته شده است.

کتاب American English File دوازده درس را شامل می‌شود که هر درس به سه بحث تلفظ، واژگان و دستور زبان پرداخته است. ناگفته نماند که در هر صفحه از این کتاب، تمرین‌هایی برای مکالمه و تلفظ در نظر گرفته شده که باعث می‌شود زبان‌آموز با اعتماد به‌نفس بالاتری سطح گفتار خود را بالا ببرد. ارائه یک نرم‌افزار آموزشی که شامل تست‌های جامع می‌شود. ایجاد یک فضای آنلاین برای تقویت هر چه بیشتر مهارت‌های گفتاری، نوشتاری و خواندن و درک متون می‌باشد.

در این پست به بررسی انواع مختلفی از کتاب آموزش زبان انگلیسی پرداخته و با بررسی نکاتی که در هنگام خرید باید به آنها توجه داشته باشید به شما در خرید کتاب آموزشی زبان کمک کردیم. در صورتیکه از کتابی معرفی شده راضی هستید و به نظرتان باعث بالا رفتن سطح زبانتان شده میتوانید از بخش نظرات همین پست برای ما ارسال کنید.

همچنین برای مشاهده کتاب‌های بیشتر می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کرده و از فروشگاه‌های آنلاین برای خرید اینترنتی کتاب آموزش زبان انگلیسی کمک بگیرید.

اگر از فروشندگان و تامین کنندگان کالا یا خدمات هستید و می‌خواهید در این صفحه به معرفی کسب و کارتان بپردازیم، می‌توانید با مراجعه به صفحه «تبلیغات» درخواست خود را جهت معرفی در سایت تاپترین و تبلیغات برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *