۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
کتاب چاپی

بهترین کتاب قانون جذب که هر کسی باید بخواند

بهترین کتاب در مورد قانون جذب کدام است؟

کتاب خواندن به خودی خود لذت دارد خصوصاً اگر قرار باشد روی بالا بردن روحیه و شکل‌دهی شخصیت عمل کند. کتاب قانون جذب یکی از موضوعاتی است که هر کسی باید حداقل پنج‌تایی کتاب در این خصوص بخواند. قانون جذب این روزها طرفداران بسیار زیادی به خود گرفته است و هر کسی می‌خواهد تا از قانون جذب برای ثروت، عشق و بهبود روابط استفاده کند.

قانون جذب برای افرادی که هنوز شناختی از ان ندارند و صرفاً نام آن به گوششان خورده، تقریباً یک دنیای راز آلود را در ورای خود دارد. اما اگر بخواهید با این قوانین آشنا شده و روی قدرت کائنات تمرکز کنید تا بتوانید چیزهایی که به دنبال آن هستید جذب کنید را، ابتدا باید با این قانون آشنایی پیدا کنید.

در ادامه این پست به معرفی 10 تا از بهترین کتاب های قانون جذب می‌پردازیم که توسط نویسندگان بزرگی به نگارش درآمده است. این نویسندگان سال‌ها در زمینه قانون جذب کائنات فعالیت داشته و درواقع این تجربیات آنهاست که در قالب کتاب درآمده است. موضوعات کتاب‌های معرفی شده بعدهای متعددی از قانون جذب را برای بهبود روابط، افزایش ثروت و حتی تمرکز روی عشق را شامل می‌شوند که بسته به نیازتان می‌توانید کتاب مورد نظر را انتخاب کنید.

کتاب قانون جذب اثر راندا برن نشر نیک فرجام

کتاب قانون جذب اثر راندا برن نشر نیک فرجام

قانون جذب چگونه باعث تحول در زندگی شما می‌شود؟ در این کتاب بعضی از حیرت‌ انگیزترین، الهام بخش‌ترین و امید بخش‌ترین داستان‌های زندگی واقعی راز گفته شده است و از بین داستان‌های زیادی انتخاب شده‌اند که در این ده سال برای‌مان فرستاده شده بود؛ و شما را به یک سفر فراموش‌ نشدنی و رویایی می‌برند که محدودیت‌های ذهن‌تان را از بین خواهد برد.

این داستان‌ها به وضوح نشان می‌دهد مهم نیست چه کسی هستید و کجا زندگی می‌کنید، شما هم می‌توانید از راز برای ساختن آن‌چه می‌خواهید استفاده کنید. همراهِ داستان‌های راز، جملات من هم بین صفحات این کتاب، شما را در بینش و اصول راز راهنمایی خواهد کرد. اگر شما تازه با راز آشنا شده‌اید، این کتاب به شما یک فهم و درک جامع درباره‌ی این می‌‎دهد ‌که چگونه از این اصول استفاده کنید. اگر هم با راز آشنا هستید، می‌تواند یک یادآوری از کارهای ساده‌ای باشد که می‌توانید انجام دهید تا یک زندگی خوب با همه‌ی آن‌چه می‌خواهید، داشته باشید.

در همین زمینه بخوانید: پرفروش ترین کتابهای دیوان اشعار

بزرگ ترین راز زندگی، قانون جذب است که می گوید هر چیزی مشابه خودش را جذب می کند. این قانون یعنی شما در زندگی تان ، تجربیات و شرایطی را جذب می کنید که شبیه افکار و تصاویری ست که در ذهن تان نگه داشته اید. شما آن چه را که مدام در فکر دارید، به زندگی تان جذب می کنید. اگر درباره ی آن چه می خواهید، فکر کنید و این فکر کردن را ادامه دهید، آن را وارد زندگی تان خواهید کرد. کتاب حاضر را انتشارات «نیک فرجام» منتشر کرده است و در اختیار شما دوستداران کتاب و کتابخوانی قرار می گیرد.

کتاب نگاهی متفاوت به قانون جذب اثر حمیدرضا مظاهری سیف نشر معنویت پژوهی

کتاب نگاهی متفاوت به قانون جذب اثر حمیدرضا مظاهری سیف نشر معنویت پژوهی

فرضیه‌ای با نام قانون جذب یا جاذبه که به عنوان راز از آن یاد می‌شود؛ به نوعی از جاذبه اشاره دارد که در دنیای تصورات ذهنی و احساسات مطرح می شود و می گوید با تصور و احساس کردن هر چیز، می توانیدآن را جذب کنید. هرچه که در ذهن دارید به زودی در دستانتان خواهید داشت.

به هرچه فکر می کنی همان اتفاق می افتد و گفته می شود این قانون راز موفقیت بسیاری از ثروتمندان جهان در طول تاریخ بوده است. این کتاب نگاهی متفاوت به قانون جذب دارد و رازهای واقعی موفقیت را بیان می کند

کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استرو جری هیکس انتشارات آسو

کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استرو جری هیکس انتشارات آسو

آرزو دست یافتنی است (هنر زندگی با خود برتر)من مطالعه کتابی را به شما پیشنهاد می کنم که به نظرم برنامه ای است که این توانایی را در وجود شما تضمین می کند تا بتوانید به همه آرزوهایتان در زندگی دست بیابید و همانطور که مورد نظر شماست همراستا با منابع وجودی شما باشد، زمانی که این کتاب را می نوشتم هرروز قدر دان تجربیاتی بودم که نتیجه اثر بخشی این کتاب در حال وقوع پیوستن بود.

بنابراین تصمیم گرفتم این تجربیات و اتفاقات فوق العاده شگفت انگیز درزندگی شخصیم را با شما در میان بگذارم. پس: هرگز اجازه ندهید که توجهتان به چیزی یا کسی دیگری معطوف شود و خود برترتان را فراموش نکنید و سعی کنید که خود برترتان را در وجودتان حاکم کنید..

کتاب کلید، راز گمشده جذب خواسته ها اثر جو ویتال

کتاب کلید، راز گمشده جذب خواسته ها اثر جو ویتال

کتاب «کلید، راز گمشده جذب خواسته‌ها» اثر «جو ویتال» و ترجمه‌ی «فریده همتی» است. «راه تغییر دادن باورهای درونی»، «صحبت‌های بدن»، «پیام حیاتی» برخی از عنوان‌های کتاب است. در توضیحات پشت جلد کتاب آمده است: «آیا برای شغل، سلامتی ،امور مالی و وابط شخصی خود مبارزه می‌کنید؟ آیا خواسته‌ی مشخصی دارید که به نظر می‌رسد هرچقدر تلاش می‌کنید به آن نمی‌رسید؟

در همین زمینه بخوانید: بهترین کتاب های ادبی

اگر از تلاش کردن خسته شده‌اید و طالب راز واقعی موفقیت‌های نامحدود هستید، کلید درهای دنیای جدیدی از امکانات را به روی شما می‌گشاید. کلید، راز گمشده‌ی جذب ثروت، سلامتی، موفقیت، شادکامی و هر خواسته‌ی دیگری را که در زندگی دارید، فاش می‌سازد. کلید موفقیت در درون این کتاب و درون خودشما پنهان شده است.» این کتاب را نشر «لیوسا» منتشر کرده است.

کتاب کلید کاربردی قانون جذب اثر جک کانفیلد

کتاب کلید کاربردی قانون جذب اثر جک کانفیلد

سفر تو با این کتاب شروع می‌شود. تو می‌توانی زندگی‌ات را متحول کنی، و با آگاهی هر چه بیشتر زندگی آرمانی خود را خلق کنی. هر چیزی را که بخواهی، منتظر توست تا فقط آن را درخواست کنی. هر چیزی را تو بخواهی، آن هم تو را می‌خواهد.اما برای بدست آوردن آن باید اقدام کنی. کائنات موفقیت تو را می‌خواهد.

کتاب مجموعه قوانین جذب در روابط اثر استر هیکز،جری هیکز

کتاب مجموعه قوانین جذب در روابط اثر استر هیکز،جری هیکز

کتاب تو همانی که می اندیشی اثر جیمز آلن

کتاب تو همانی که می اندیشی اثر جیمز آلن

کتاب «تو همانی که می‌اندیشی» نوشته‌ی «جیمز آلن» را «گیتی خوشدل» به فارسی برگردانده است. «اندیشه و منش»، «اثر اندیشه بر اوضاع و شرایط»، «اثر اندیشه بر سلامت و تن»، «اندیشه و قصد»، «اثر عامل اندیشه در توفیق»، «رویاها و آرمان‌ها» و «آرامش» عنوان‌هایی است که در این کتاب ارائه شده است.

در توضیح پشت جلد آمده است: «مارک آلن، ناشر کتاب تو همانی که می‌اندیشی آن را اثری سرشار از مفهوم راستین، اقتدار و سحر و جادو می‌خواند. تو همانی که می‌اندیشی نزدیک صد سال تمام کتابی پرفروش بوده است. این کتاب با استواری هر چه تمام‌تر به اثبات رسانده است که با وجود جثه‌ی کوچکش در زمینه‌ی تحول خویشتن یا خودیاری، ابزاری نیرومند بوده است. شاید به این دلیل که همواره می‌توان حقیقت را به زبانی ساده گفت اما چون حقیقت بر زبان آید تاثیرش شگفت و شگرف و ژرف خواهد بود.» کتاب حاضر را نشر «قطره» منتشر کرده است.

کتاب مبانی موفقیت

کتاب مبانی موفقیت

کتاب «مبانی موفقیت» نوشته‌ی «جک کنفیلد» و ترجمه‌ی «گیتی شهیدی» است. در قسمتی از توضیحات پشت جلد کتاب می‌خوانیم: «جک کنفیلد از همه‌ی روش‌های دستیابی به موفقیت برای شکوفایی خود استفاده کرده و آن‌ها را با نگرش‌های منحصربه فردی در هم آمیخته که در زمانی بدون هیچ‌گونه سرمایه تجارتی هشتاد میلیون دلار به دست آورده است.

او گزیده‌ای از این دانش را به صورت نبوغی متمرکز به نام (مبانی موفقیت) در آورده است.» ناشر درباره‌ی کتاب آورده است: «با خواندن این کتاب می‌توانید به رفع کمبودها و مشکلات مالی خود کمک کنید و بدانید این کتاب سودمند جدیدترین اصول راه‌یابی به مسیر موفقیت و روش‌های کسب درآمد به روش امروزی را حتی از طریق اینترنت، به شما آموزش می‌دهد.

در همین زمینه بخوانید: بررسی کتاب رمان 1984 اثر جورج اورول

می‌توانید برای تقویت اعتمادبه‌نفس و افزایش احترام به نفس از این کتاب همچون یک مربی یاری بگیرید و حاصل آن را در زندگی خود مشاهده کنید.» این کتاب را انتشارات «نسل نو اندیش» منتشر کرده است.

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب «چهار اثر از فلورانس اسکاول شین» نوشته‌ی نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی «فلورانس اسکاول شین» و ترجمه‌ی نویسنده و مترجم صاحب‌نام ایرانی «گیتی خوشدل» است. همان‌طور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب مجموعه‌ی چهار نوشته‌ی اسکاول ‌شین است.

این چهار کتاب عبارت‌اند از:

  • بازی زندگی و راه این بازی
  • کلام تو، عصای معجزه‌گر توست!
  • در مخفی توفیق
  • نفوذ کلام

زبان اسکاول شین ساده، صمیمی، بی‌تکلف و طنز است؛ ازهمین‌رو به‌راحتی با خواننده ارتباط برقرار می‌کند و در انتقال پیام‌های خود که پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد، بسیار موفق بوده است. در بخشی از کتاب «بازی زندگی و راه این بازی» می‌خوانیم: «بیشتر مردم زندگی را پیکار می‌انگارند.

اما زندگی پیکار نیست، بازی است. هرچند بدون آگاهی از قانون معنویت نمی‌توان در این بازی برنده شد و پیروز بود و عهد عتیق و عهد جدید، با وضوحی شگفت‌انگیز قواعد این بازی را بیان می‌کنند. عیسی مسیح آموخت که زندگی، بازی بزرگ دادوستد است؛ زیرا آنچه آدمی بکارد، همان را درو خواهد کرد.

یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند، به خود او باز خواهد گشت و هر چه بدهد باز خواهد گرفت.» انتشارات «پیکان» چاپ شصتم این کتاب را در سال ۱۳۸۶ منتشر کرده است.

کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی انتشارات معیار علم

کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی انتشارات معیار علم

کتاب اثر مرکب دارن هاردی به خواننده می‌گوید که این اثری فوق العاده در مورد موفقیت است و چه چیزهایی برای به دست آوردن آن ضروری است. در جهانی که جوانان توسط رسانه‌ها بمباران می‌شوند، پیام‌ها و تصاویر زیادی درباره سریع‌ترین راه برای موفقیت و ثروت هر روز به گوش می‌رسد. کتاب این مسئله را اذعان می‌کند و در تلاش است راه‌حل‌های بسیار ساده‌ای ارائه دهد.

هاردی معتقد است: «هیچ فرمول مخفی یا سریعی وجود ندارد.» در عوض، نویسنده این کتاب بر این عقیده است روش او بر پایه ترکیب است. این کتاب به خوانندگان نشان می‌دهد که چگونه با اجرای عادت های خوب در طول زمان، هر فردی می‌تواند به اهداف خود برسد و برنده بازی با خود شود. و اول از همه امکان این را خواهد داشت که موفقیت‌هایی را که در زندگی می‌خواهد را به دست آورد.

در همین زمینه بخوانید: کتاب های پرفروش سال 98

به طور خلاصه، نتیجه حفظ عادات خوب داشتن تمرکز، انرژی و شادی است. هاردی نشان می‌دهد که چگونه او رشد کرد و همیشه به دنبال برنامه‌ای دقیق با برای تکمیل کارهای و فعالیت‌های روزانه است. به عنوان یک نتیجه، هاردی تبدیل به فردی شد که رویکرد دقیقی برای هدفمند کردن عادات خوبش پیدا کرده بود.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 4.2 / 5. تعداد آرا: 21

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا