۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز

فال حافظ آنلاین با تفسیر واقعی و اصلی

در بین ما ایرانیان استفاده از فال حافظ که یکی از بزرگترین عرفا و شاعران قرن هشتم است، یکی از مورد اعتمادترین طالع بینی هایی است که انجام می‌دهیم. گرفتن فال حافظ برای ازدواج و عشق، پول و ثروت یا گاها بله و خیر برای انجام کاری صورت می‌گیرد که به هر شکلی قصد داریم با استخاره به حافظ، دلیلی برای آرامش خیال خود داشته باشیم.

تک‌تک مصرع‌های غزلیات حافظ سرشار از معنی و مفهوم هستند و شاید هم همین موضوع سبب شده تا گرفتن فال حافظ به یکی از سنت‌های اصلی شب یلدا تبدیل شود.

تاریخچه اولین فال حافظ درست به زمان مرگ وی برمی‌گردد. پس از اینکه حافظ شیرازی درگذشت، گروهی مخالف دفن وی در مصلی بودند و همین موضوع هم سبب شد تا اختلاف بین آنها پیش آید. برای حل این اختلاف اشعار حافظ را در سبدی ریخته و از کودکی خواستند تا یکی را انتخاب کند. نتیجه کاملا حیرت‌انگیز بود. کودک این ابیات را برداشته بود که همین موضوع سبب شد از آن زمان فال حافظ بین ما ایرانیان رواج یابد.

کنون که می دمد از بوستان نسیم بهشت / من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت

مکن به نامه سیاهی ملامت من مست / که اگه است که تقدیر بر سرش چه نوشت؟

قدم دریغ مدار از جنازه حافظ / که گرچه غرق گناهست، می رود به بهشت


فال حافظ آنلاین با معنی و تفسیر دقیق

برای گرفتن فال حافظ کافی است نیت کرده و روی دکمه گرفتن فال کلیک کنید. ما در سایت تاپترین این امکان را برایتان فراهم نموده‌ایم که ضمن مشاهده فال خود، معنی و تفسیر کامل آن را نیز بر اساس شماره غزل حافظ مطالعه کنید. فرقی نمی‌کند که از فال حافظ برای ازدواج، ثروت یا مسائل دیگر استفاده کنید؛ همچنین هدف شما به نوعی استخاره به حافظ برای انجام دادن یا ندادن کاری باشد.

  • ابتدا چشمان خود را بسته و برای هر هدفی که فال می‌گیرید، نیت کرده و آن را در ذهن خود مرور کنید.
  • اگر قصد گرفتن فال ازدواج، ثروت، شغل یا هر چیزی دیگری دارید، کافی است نیت کرده و این اتفاق خوشایند را در ذهن خود مرور کنید.
  • سپس چشمان خود را باز کرده و روی دکمه «گرفتن فال» کلیک کنید تا نتیجه فال به شما نمایش داده شود.

آداب حافظ خوانی و گرفتن فال حافظ

گرفتن فال حافظ آداب خاص خود را دارد تا بتوان فالی بدون نقص گرفت. مشهور است که برای گرفتن فال لازم است فردی که بتواند به‌خوبی شعر را بخواند و مفهوم ابیات را تفسیر کند این کار را انجام دهد. معمولا برای گرفتن فال شب یلدا هم از بزرگان برای گرفتن فال کمک می‌گیرند.

فرد باید با نیت خالص فال را بگیرد. ابتدا در دل نیت کرده و برای فردی که فال را می‌گیرد آرزویی کرده و در نهایت به‌صورت تصادفی یکی از صفحات را باز می‌کند. افرادی هم که مذهبی هستند اعتقاد دارند که قبل از گرفتن فال باید فاتحه‌ای نثار روح حافظ کنند.

معمولا در هنگام تفأل دیوان حافظ، او را به عزیزترین کسانش یعنی به خداوند و معشوقه اش(شاخ نبات) قسم می‌دهند. این قسم معمولا به این شکل ادا می شود(ضمن اینکه شاید بهتر باشد برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم):

نیت فال حافظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا