۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز

درباره ما

روزانه میلیون‌ها نفر در سطح دنیا خرید آنلاین و اینترنتی انجام می‌دهند. طبق آمار جهانی منتشر شده توسط وب‌سایت statista.com، در سال 2017 به طور میانگین 79 درصد از کاربرانی که خرید اینترنتی انجام می‌دهند از خرید خود رضایت کافی دارند. در بین این آمار چیزی که جالب توجه است، رضایت کمتر کشورهای آسیایی است که روی 57 درصد قرار دارد. یکی از دلایل نبود رضایت کافی در خریدهای اینترنتی، نبود منبعی برای راهنمای خرید و نقد و بررسی محصولات است. لذا تلاش ما در تاپترین بر این پایه بنا نهاده شده تا تجربه بهترین خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنیم.

درباره ما

رسالت ما این است تا بهترین محصولات عرضه شده در ایران را مورد بررسی قرار دهیم. بررسی‌های ما توسط نویسندگان حرفه‌ای که تخصص در تولید محتوا دارند انجام گرفته و کلیه جنبه‌ها، نکات خرید و مواردی که باید هنگام خرید به آنها توجه کنید بررسی می‌شود تا محصولی مناسب و در عین حال دارای ارزش خرید را انتخاب و تا مدت‌ها پاسخگوی نیاز شما باشد.

ما برای بررسی محصولات از منابع مختلفی برای جمع‌آوری و بررسی داده‌ها استفاده می‌کنیم. اطلاعات ما بیشتر از بخش‌هایی همچون بررسی دیدگاه خریداران، بررسی انجمن‌ها و فروم‌ها، بررسی شبکه‌های اجتماعی، کمک از افراد متخصص در حوزه مورد نظر و در نهایت تخصصی که تیم تولید محتوای ما در جمع‌آوری و نگارش این اطلاعات دارند کمک می‌گیریم تا در یک دیتابیس فوق‌العاده با کیفیت در اختیار شما قرار دهیم. برنامه ما در جهت ارائه اطلاعات دقیق در آینده این است که محصولات را تهیه کرده و به صورت اختصاصی کلیه مشخصات و راهنمای خرید محصول را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

لذا برنامه و هدف پیش روی ما یک پروژه عظیم و زمان‌بر است که میوه و نتیجه آن در سال‌های آتی آماده برداشت خواهد بود. محصولی که ما برداشت خواهیم کرد صرفا رضایت شما خوانندگان و کاربران عزیزمان است که در تلاشیم همواره آن را سرلوحه کارمان قرار دهیم.

تمامی پیشنهادات خرید و محصولات معرفی شده در تاپترین توسط ایده‌های خلاقانه تک‌تک اعضا صورت گرفته و از هیچ‌گونه فروشگاه اینترنتی، سازمان یا شخص حقیقی و حقوقی نشئت نمی‌گیرد. ما به یک برند، مارکت یا محصول خاصی تعصب نداریم؛ لذا صرفا تمامی محصولاتی که از نظرمان استانداردهای لازم جهت معرفی را داشته باشند، معرفی خواهند شد. در شرایط بد اقتصادی کشورمان که خرید و تشخیص جنس اصل از تقلبی به دغدغه‌ای حساسیت برانگیز تبدیل شده، سعی ما صرفا در جهت کمک و رضایت نهایی شما عزیزان خواهد بود.

در صورتی که آماده‌ی هرگونه همکاری با تاپترین یا ارائه پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات خود هستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما درخواست خود را ثبت کنید. ما برای ارتباط با شما لحظه‌شماری می‌کنیم.

دکمه بازگشت به بالا