۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز

خرید کاندوم و اسپری تاخیری

 


راهنمای خرید کاندوم و محصولات بهداشت جنسی

رعایت بهداشت جنسی و نقش آن در حفظ سلامت افراد جز مسائلی است که همواره حائز اهمیت بوده و توجه به آن، بهبود دهنده روابط زناشویی و تضمین‌کننده سلامت جنسی افراد می‌باشد. به همین منظور بهتر است بر اساس نیاز و کاربرد مورد نظر، از لوازم زناشویی عرضه شده در این زمینه استفاده نمود. می‌توان گفت پر استفاده‌ترین وسایل بهداشتی جنسی شامل کاندوم و اسپری تاخیری است که به منظور جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری‌های مقاربتی بسیار کاربرد دارند. انواع کاندوم مردانه و زنانه با ویژگی‌های مختلفی عرضه می‌شوند که شامل کاندوم خاردار، کاندوم تحریک کننده، کاندوم تاخیری و کاندوم شیاردار هستند.

انواع محصولات بهداشت جنسی

  • کاندوم: منظور جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی بسیار کاربرد دارند. کاندوم‌ها در انواع گوناگون خاردار، کاندوم تحریک کننده، کاندوم تاخیری و کاندوم شیاردار به بازار عرضه می‌شوند.
  • اسپری تاخیری: این محصول به منظور افزایش دادن زمان ارگاسم در مردان و لذت بیشتر در رابطه جنسی، استفاده می‌شود. از مزایای اسپری تاخیری می‌توان به استفاده سریع و آسان اشاره کرد.
  • ژل روان کننده: ژل آمیزشی، ژل لوبریکانت یا ژل لغزنده در زمینه افزایش رضایت جنسی رابطه زناشویی کاربرد خوبی دارد که در رایحه‌های متنوعی عرضه شده است. این محصول علاوه بر روان‌کنندگی و افزایش لذت در رابطه جنسی، با داشتن خاصیت لوسیونی موجب پاک کنندگی، شستشو و طراوت نیز می‌شود.
  • بی بی چک: برای بررسی احتمال باردار بودن استفاده می‌شود. یکی از روش‌های سریع و اورژانسی تست حاملگی بدون نیاز به مراجعه پزشک و انجام آزمایش است.
  • ژل حجم دهنده: افرادی که از سایز آلت تناسلی خود راضی نیستند این محصول برایشان کاربردی است. ژل افزایش دهنده طول آلت تناسلی نه تنها باعث حجیم شدن آلت مردانه می‌شوند بلکه با وجود ترکیبات آنتی باکتریال، باعث افزایش یهداشت فردی نیز خواهد شد.
  • روغن خراطین: یک محصول طبیعی برای حجم دهنده آلت مردانه است. از آنجایی که روغن خراطین بر پایه ترکیبات طبیعی تهیه می‌شود، مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد.

بهترین برند کاندوم و محصولات جنسی

با پیشرفت هایی که در زمینه تولید محصولات جنسی به وجود آمده، کمپانی‌های متعددی اقدام به تولید و عرضه انواع متنوعی از وسایل بهداشت جنسی نظیر کاندوم و اسپری تاخیری کرده‌اند. برندهایی مثل کدکس Kodex، گود لایف Goodlife، کاپوت Kapoot و ایموشن Emotion از بهترین‌ها هستند که محصولات آنها در بازار ایران به راحتی در دسترس است.

خرید اینترنتی محصولات زناشویی

گرچه محصولات جنسی در فروشگاه‌ها و داروخانه‌ها به سادگی قابل تهیه هستند، اما به دلیل مشغله‌های کاری و بیشتر از همه خجالتی بودن افراد در زمینه تهیه این محصولات خرید اینترنتی بهترین راهکار است. به همین دلیل سایت‌های زیادی به صورت تخصصی روی فروش اینترنتی کاندوم و انواع محصولات جنسی فعالیت دارند که محصولاتی از بهترین برندها را با تحویل در درب منزل برای شما ارسال خواهند کرد.

دکمه بازگشت به بالا