۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
محصولات بهداشت جنسیآرایشی، بهداشتی و سلامتلوازم بهداشتی

معرفی بهترین مدل کاندوم کاپوت

کاندوم کاپوت چیست؟ +بهترین مدل کاندوم کاپوت تاخیری و خاردار

در این پست قصد داریم با بررسی انواع مختلفی از بهترین مدل کاندوم کاپوت از انواع کاندوم تاخیری، میوه ای، خاردار، شیاردار و افزاینده میل جنسی به شما در خرید کاندوم خوب از برند kapoot معرفی کنیم. همچنین اگر این سوال برایتان پیش آمده که کاندوم kapoot چیست می‌توانید تا انتها با ما همراه باشید تا به بررسی محصولات این برند بپردازیم.

کاندوم کاپوت چیست؟ +بهترین کاندوم کاپوت تاخیری و خاردار

در صورتی که قصد خرید کاندوم دارید می‌توانید به صفحه خرید کاندوم مراجعه کرده و با انواع مختلفی از کاندوم‌ها را که در این صفحه از بهترین برندهای تولیدکننده معرفی کردیم آشنا شوید. همچنین در صفحه مورد نظر به معرفی راهنمای استفاده از هر نوع پرداخته و تلاش ما این است که استفاده درست و مناسب از کاندوم را برای جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی و مشکلات دیگری که ممکن است برایتان ایجاد شود را به شما آموزش دهیم.

در ادامه به نحوه استفاده و معرفی برخی از بهترین محصولات کاندوم کاپوت پرداختیم که می‌توانید از آنها برای آمیزش جنسی خود استفاده کنید.

همیشه وقتی صحبت از استفاده از کاندوم می‌شود برخی افراد ممکن است خجالت زده شوند. یا اینکه به دلیل خجالتی بودن از رفتن به داروخانه و تهیه کاندوم جلوگیری کنند که همین مسئله باعث ایجاد مشکلاتی خواهد شد. در این بخش قصد داریم به آموزش استفاده از کاندوم مردانه بپردازیم.

راهنمای استفاده از کاندوم

پیش از هرچیز به تاریخ انقضا کاندوم دقت کنید، همچنین از داشتن کاندوم اضافه مطمئن شوید تا اگر مشکلی برای کاندوم به وجود آمد لنگ نمانید. هیچوقت با استفاده از قیچی یا وسیله‌های تیز کاندوم را باز نکنید؛ همچنین دقت کنید که بسته کاندوم و خود کاندوم خراشیدگی یا تغییر حالت نداشته باشد.

بسته کاندوم دارای دو ضلع زیگزاگی و دو ضلع صاف است که برای باز کردن کافی است مثل تصویر زیر به آرامی از یکی از ضلع‌های زیگزاگی شروع به کشیدن کنید.

راهنمای استفاده از کاندوم

هنگام خارج کردن کاندوم از حلقه آن کمک گرفته و هیچگاه با ناخن و با شدت آن را بیرون نکشید. همچنین دقت کنید که سر کاندوم مثل تصویر زیر رو به بیرون باشد.

راهنمای استفاده از کاندوم

مطمئن شوید که آلت تناسلی به نعوظ کامل رسیده و سپس کاندوم را به شکلی که سر آن در بیرون قرار داشته باشد به آرامی در آلت خود قرار داده و با کشیدن رو به سمت بدن سعی کنید حلقه را باز کنید. این کار را تا جایی که کاندوم به خوبی به آلت تناسلی چسبیده باشد ادامه دهید.

راهنمای استفاده از کاندوم

دقت کنید که نوک کاندوم که یک فضای خالی دارد نباید بسته شود، این محفظه کوچک برای جمع آوری اسپرم در نظر گرفته شده تا در اثر فشار از کاندوم خارج نشده و به مهبل شریک جنسیتان وارد نشود. اسپرم‌ها در مایعی که قبل از انزال از آلت خارج می شود نیز وجود دارند. بنابراین، اگر کاندوم به آن مایع آغشته شد، آن را کنار گذاشته و از یک کاندوم جدید استفاده کنید.

 • در صورت لزوم، از روان کننده بر روی کاندوم استفاده کنید. استفاده از روان کننده نه تنها احتمال پارگی کاندوم را کاهش می‌دهد بلکه برای همسرتان نیز مفید است. برخی روان کننده‌ها حتی حاوی اسپرم کش هستند که موجب کاهش احتمال بارداری می شوند مخصوصاً اگر شما قصد برقراری رابطه از مقعد را دارید، از روان کننده بر روی کاندوم استفاده کنید.
 • هیچگاه از روغن و موارد دیگر مثل روغن زیتون و… به عنوان روان کننده استفاده نکنید. این مواد باعث پارگی کاندوم و همچنین آسیب رساندن به شریک جنسیتان می‌شوند.
 • بیش از حد از روان کننده استفاده نکنید زیرا اصطکاک برای تحریک و میل جنسی لازم و ضروری است.
 • در حین رابطه جنسی به کاندوم توجه کنید. اگر در حین رابطه کاندوم شل یا پاره شود، بلافاصله آن را عوض کرده و از روش های اورژانسی جلوگیری از بارداری مانند قرص ضد بارداری استفاده کنید.
 • برای تغییر رابطه کاندوم را عوض کنید و هیچگاه از یک کاندوم برای بیش از یک بار ایجاد رابط استفاده نکنید.
 • مراقب باشید در حین خارج کردن آلت از واژن، کاندوم از روی آلت کنار نرود و مایع درون کاندوم بیرون نریزد.
 • حلقه انتهای کاندوم را با دست گرفته و آلت را خارج کنید. انتهای کاندوم را که مایع منی درون آن قرار دارد گره زده و درون یک دستمال کاغذی بپیچید و در نهایت به سطل زباله بیندازید.
 • اگر خود شما یا شریک جنسیتان به کاندوم‌های لاتکس حساسیت دارد، می‌توانید از کاندوم  پلی اورتان استفاده کنید.
 • هرگز کاندوم را درون کیف پول یا جایی که فشار و دمای زیاد وجود دارد قرار ندهید.
 • حتی اگر کاندوم به مایعی آغشته نشده باشد از آن نباید استفاده کنید. کاندومی که بسته آن باز شده باشد آلوده بوده و باعث بیماری خواهد شد.

حال در ادامه به معرفی برخی از بهترین کاندوم های برند کاپوت می‌پردازیم.

کاندوم ناچ کدکس مدل BIG DOTS

معرفی بهترین مدل کاندوم کاپوت

بررسی قیمت و مشاهده محصول

 • جنس: لاتکس
 • کشور مبدا برند: ایران
 • ویژگی‌ محصول: خاردار

کاندوم خاردار درشت بیگ داتس big dots و کودکس بیگ داتس به ترتیب دارای ۱۰۰۱ و 690 خار نقطه ای درشت است که ۸۰% بزرگتر از سایر کاندوم‌های نرمال است. این خارها در سراسر کاندوم وجود دارند و سبب تحریک نقطه جی در زنان می‌شود. خار‌های درشت از جنس لاتکس و بسیار نرم هستند. این خارها نه آنقدر درشت است که سبب آسیب به ناحیه تناسلی بانوان شود و آنقدر ریز هستند که قابل حس نباشد. نقطه‌های برجسته درشت در سراسر کاندوم وجه تمایز کاندوم خاردار درشت کاپوت با کاندوم های دیگر است.

کاندوم تاخیری کاپوت مدل Sensitive

معرفی بهترین مدل کاندوم کاپوت

بررسی قیمت و مشاهده محصول

 • جنس: لاتکس
 • کشور مبدا برند: چین
 • سایر توضیحات: حاوی روان کننده، لاتکس نازک، با رایحه شکلات

کاندوم کاپوت ضد حساسیت مدل Choco Sensitive یکی از محصولات خوب شرکت کاپوت است. یکی از شروط اصلی برای داشتن یک رابطه شیرین و محکم، داشتن رابطه جنسی لذت بخش می‌باشد که رضایت طرفین را به همراه دارد.

برای چنین رابطه‌ای باید از ابزاری ایمن و بی‌خطر استفاده کرد که استفاده همیشگی از آن برای بدن و رابطه شما هیچ ضرری نداشته باشد. از آنجایی که شکلات گرم است در نتیجه وجود این رایحه گرم و شیرین، گردش خون را در واژن بالاتر می‌برد و باعث می‌شود تا در زمان رابطه احساس گرمای بیشتری کنید و لذت بیشتری ببرید.

جنس این کاندوم لاتکس ضد حساسیت و ضد قارچ است و در عین نازکی بسیار مقاوم است. همچنین کاندوم کاپوت مدل Choco Sensitive دارای مواد لیز کننده یا لوبریکنت نیز است که از خشکی واژن جلوگیری کرده و از رابطه‌های دردناک خبری نیست. بر روی سطح این کاندوم، شیار و حلقه هایی وجود دارد که واژن را تحریک می‌کنند و باعث می‌شود تا بانوان احساس لذت بیشتری ببرند.

کاندوم کاپوت مدل 30 میکرون

معرفی بهترین مدل کاندوم کاپوت

بررسی قیمت و مشاهده محصول

 • جنس کاندوم: لاتکس
 • کشور مبدا برند: ایران
 • ویژگی‌ محصول: بسیار نازک کلاسیک و ساده
 • سایر توضیحات: دارای لوبریکنت موثر برای مقاربت بدون درد، نازکترین کاندوم لاتکس

کاندوم فوق العاده نازک 30 میکرون کاپوت، بسیار نازک با تکنولوژی جدید که از جمله مقاوم‌ترین و نازکترین کاندوم‌های بازار است و مناسب برای زوجینی که تمایل به استفاده از کاندوم ندارند. این محصول حس گرما را به خوبی منتقل می‌کند و دارای رایحه لذت بخش برای ایجاد حس فانتزی است. کاندوم فوق نازک کاپوت مناسب برای کسانی که نسبت به لاتکس حساسیت دارند نیز مناسب است.

کاندوم تاخیری کاپوت مدل Energy Delay

معرفی بهترین مدل کاندوم کاپوت

بررسی قیمت و مشاهده محصول

 • جنس: لاتکس
 • ویژگی‌ محصول: تاخیری، خاردار، شیاردار

کاندوم تاخیری انرژیک energy delay کاپوت دارای لوبریکنت LA و NI بوده که علاوه بر خاصیت روانکنندگی، تحریک کننده نیز می‌باشد. این محصول لاتکس نرم و بدون خار دارد و سطح خارجی کاندوم صاف و لطیف است. دارای ماده تاخیری جهت تاخیر در انزال آقایان و همزمانی اورگاسم زوجین است، مواد اولیه اینو لاتکس که با نرمی خاصی همراه است.یکی از جذابترین ویژگی این محصول دارا بودن خارهای منظم و حلقه در آن است که باعث افزایش دو برابری لذت جنسی در بانوان خواهد شد.

کاندوم سیکس مدل Ribbed Delay

معرفی بهترین مدل کاندوم کاپوت

بررسی قیمت و مشاهده محصول

 • جنس: لاتکس
 • کشور مبدا برند: ایران
 • ویژگی‌ محصول: تاخیری، شیاردار، افزاینده میل جنسی

از ویژگی‌های کاندوم سیکس ribbed delay می‌توان به تاخیری آقایان و رفع زود انزالی آقایان، تحریک کننده بانوان و افزاینده میل جنسی بانوان اشاره کرد. این محصول از لاتکس آلمانی تهیه شده است که کیفیت بالایی دارد.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 4.5 / 5. تعداد آرا: 58

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا