۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
معرفی دیگران

قیمت درب های ضد سرقت استیل طلایی در تهران

درب های ضد سرقت  یکی از تجهیزات پرطرفدار به منظور افزایش امنیت سازه های مختلف به شمار می آید. امروزه این محصولات به دو شکل وارداتی توسط شرکت های بزرگ ایرانی( از کشورهای آسیایی و برخی از کشورهای اروپایی) و تولید شرکت های داخلی، بازار مصرف موجود می باشند.  درب های ضد سرقت از تنوع بسیار زیادی در طرح، رنگ و جنس برخوردار بوده و یکی از مهمترین تجهیزات تکمیلی ساختمان به منظور کاهش خطر سرقت افزایش ضریب ایمنی و حفاظت از اموال و دارایی های ارزشمند محسوب می شوند. درب ضد سرقت در انواع مختلف چوبی و فلزی در بازار مصرف داخلی با کیفیت های متفاوت در دسترس کاربران قرار دارد. در این بین درب های استیل به دلیل مقاومت بیشتر و ظاهر زیباتر از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و طیف وسیعی از طرفداران را به خود اختصاص داده اند.

درب ضد سرقت استیل

 یکی از انواع پر طرفدار و پر فروش درب های ضد سرقت، درب ضد سرقت استیل است. معمولاً این مدل از  درب های موجود در بازار، در ترکیب با شیشه و یا چوب کیفیت های مختلف، طراحی و تولید خواهند شد. درب ضد سرقت استیل یکی از پیشنهادهای ویژه به منظور درب ورودی ساختمان، درب لابی، درب ورودی باغ و درب حیاط به شمار می آید.

 انواع مختلف درب ضد سرقت استیل از ترکیب طرح ها و رنگ های مختلف چوب و شیشه های طرح دار تهیه شده و از مقاومت بسیار زیادی در برابر تغییرات محیطی برخوردار هستند. درب استیل طلایی یکی از انواع دربهای ضد سرقت  پرطرفدار موجود در بازار مصرف به شمار می آید.  این نوع از درب سرقت به وسیله ورق های استیل طلایی تهیه شده و به دلیل استفاده از مصالحی متفاوت تر از سایر دربهای ضد سرقت، گران قیمت تر خواهند بود. تنوع رنگ در ورقه های فلزی درب ضد سرقت استیل یکی از مزیت های قابل توجه در خصوص افزایش قدرت انتخاب مشتری و خریداران این محصول به شمار می آید.در ادامه به عوامل موثر در قیمت درب ضد سرقت وهمچنین قیمت درب تمام  استیل از جمله قیمت درب استیل طلایی خواهیم پرداخت.

طراحی درب ضد سرقت استیل

 یکی از مهمترین و اصلی ترین فاکتور های موثر در نحوه طراحی درب های ضد سرقت استیل، میزان بودجه در نظر گرفته شده توسط مشتری است. معمولاً هر میزان که هزینه های پرداختی کاهش می یابد، طراحی درب نیز ساده تر شده و هر میزان که هزینه‌های پرداختی افزایش می یابد، طراحی درب پیچیده تر و پرکار تر خواهد بود. با این وجود امروز تلاش بیشتر شرکت های تولید کننده و عرضه کننده درب های ضد سرقت در انواع مختلف از جمله استیل، متمرکز بر طراحی حرفه ای تر در زمان کمتر، با هزینه‌های مقرون به صرفه است. در این بین درب ضد سرقت استیل از تمامی انواع درب های استیل گران قیمت تر است.

اجزای مختلف درب ضد سرقت استیل

 • قفل

 یکی از اجزای اصلی و بسیار مهم انواع مختلف درب های ضد سرقت از جمله دربهای استیل، قفل مورد استفاده در این محصولات است. قفل از مهمترین تجهیزات حفظ ایمنی و کاهش خطرات ناشی از سرقت در ساختمانهای مختلف بوده و در انواع مختلفی مورد استفاده سازندگان دربهای ضد سرقت قرار خواهد گرفت.

 • لولا

 معمولا لوله های مورد استفاده در ساخت درب های ضد سرقت استیل، از انواع  مستحکم و بسیار مقاوم در برابر فشار بیش از حد و اهرم کردن بوده و یکی از تفاوت های اصلی انواع درب ضد سرقت با درب های معمولی به شمار می آید.

 • روکش بخش خارجی درب

 یکی از اصلی ترین بخش های متمایز کننده  در ساختار درب ضد سرقت استیل طلایی با سایر دربهای ضد سرقت استیل، استفاده از روکش فلزی طلایی رنگ است. این نوع از روکش فلزی در مقابل رطوبت، تغییرات دمایی، نور مستقیم خورشید و بسیاری از ترکیبات خورنده شیمیایی مقاوم بوده و از طول عمر بالایی برخوردار می باشد.

 • تزیینات جانبی درب ضد سرقت

 معمولاً شیشه‌های مورد استفاده در ترکیب با دربهای ضد سرقت استیل، کاملا نشکن و ضد گلوله بوده  و درصد بسیار بالایی از ایمنی را اجرا خواهند کرد. روکش‌های چوبی تزئینی در طراحی و ساخت این نوع از درب های ساختمانی، از جنس ورقه های مقاوم در برابر شکستگی، ضربه، تغییر شکل و حتی حریف انتخاب خواهد شد.

 دستگیره، یراق آلات مختلف، چشمی، درکوب نوارهای لاستیکی مورد استفاده در سرتاسر درب ضد سرقت، از مهمترین تجهیزات تزیینی و جانبی در ساخت این محصولات به شمار می آید.

قیمت درب های ضد سرقت استیل طلایی در تهران

ویژگی درب های ضد سرقت چیست؟

 • تمامی دربهای ضد سرقت از جمله درب ضد سرقت استیل، در برابر فشار، ضربه و بسیاری از صدمات ناشی از سرقت مقاوم بوده و از حداکثر امتیاز ایمنی برخوردار هستند.
 • قابلیت اتصال درب به چهارچوب از بیش از یک نقطه، یکی دیگر از ویژگی‌ها و امتیازات قابل توجه انواع مختلف درب ضد سرقت استیل به شمار می آید.
 • درب های ضد سرقت استیل علاوه بر حفظ امنیت سازه، دارای قابلیت عایق در برابر صوت و حرارت نیز بوده و از هدر رفت بیش از اندازه انرژی ممانعت خواهند نمود.
 • مقاومت درب ضد سرقت استیل در برابر اهرم کردن، یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم و قابل توجه درب های ضد سرقت بوده از اهمیت بسیار زیادی در کاهش خطر سرقت و افزایش ضریب ایمنی ساختمان به شمار می‌آید.
قیمت درب های ضد سرقت استیل طلایی در تهران

تنوع درب ضد سرقت استیل

یکی از مهمترین و پر طرفدار ترین  ویژگی های درب ضد سرقت استیل طلایی، تنوع بیش از حد  طیف رنگی، طرح، جنس و ساختار بدنه است. این نوع از دربهای ضد سرقت مجهز به انواع مختلف قفل های چند زبانه( ۴، ۵، ۹ و۱۱) و انواع دیگری از قفلهای جانبی به منظور افزایش ایمنی ساختمان و حفظ اموال ارزشمند در مکان های تجاری، صنعتی و مسکونی خواهند بود.

قیمت درب های ضد سرقت استیل طلایی در تهران

قیمت درب ضد سرقت

 یکی از مهمترین و متداولترین سوالات موجود به  حضور سفارش و خرید انواع مختلف درب های ضد سرقت استیل، قیمت این نوع از محصولات و تجهیزات تکمیلی ساختمان است.  پیش از هر چیزی باید توجه داشت که قیمت درب ضد سرقت در انواع مختلف آن ها، بسته به عوامل و پارامترهای مختلفی در نظر گرفته شده و در رنج متفاوتی قرار خواهد داشت. امروزه انواع بسیار متفاوتی از درب ضد سرقت در تهران و سایر استان های کشور با کیفیت های متفاوتی تولید شده و یا توسط شرکت های  وارداتی فعال در این زمینه، به بازار مصرف عرضه خواهند شد.

 قیمت درب استیل طلایی

  همانطور که پیشتر نیز گفته شد عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت انواع مختلف درب های ضد سرقت از جمله استیل موثر می باشند که عبارتند از:

 • تعداد لنگه های بازشو و ثابت درب ضد سرقت استیل
 • جنس و کیفیت یراق آلات مورد استفاده در ساخت درب های استیل
 • نوع اتصالات به کاربرده شده در ساخت این محصولات
 • جنس ورقه های استیل
 • ضخامت ورقه های استیل
 • اندازه و وزن ورقه های استیل
 • نوع چهارچوب مورد استفاده در ساخت درب های ضد سرقت
 • میزان استفاده از تجهیزات تزئینی و جانبی
 • استفاده و یا عدم استفاده از نوار لاستیکی یا اصطلاحا زه اطراف درب
 • نوع قفل های مورد استفاده به منظور افزایش ایمنی محصول
 • میزان اعتبار برند محصول وارداتی
قیمت درب های ضد سرقت استیل طلایی در تهران

حفظ امنیت سازه با درب های ضد سرقت چگونه است؟

 یکی از مهمترین اهداف طراحی و تولید انواع مختلف درب های ضد سرقت، افزایش ضریب ایمنی، کاهش خطرات ناشی از سرقت و کمک به حفظ اموال و دارایی های ارزشمند است. تمامی اهداف ذکر شده با استفاده از تجهیزات مختلف در ساختار درب های ضد سرقت محقق گردیده و توانسته است افزایش دهنده ضریب ایمنی توسط این نوع از تجهیزات تکمیلی ساختمان شود.  به شکل کلی انواع درب ضد سرقت در مقایسه با دربهای معمولی از ضریب ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و بسته به امکانات و نوع تجهیزات مورد استفاده، از کیفیت و قیمت های متفاوتی برخوردار هستند.

امروزه درب های ضد سرقت استیل طلائی به دلیل برخورداری از ظاهر بسیار زیبا و منحصر به فرد و ویژگی های ساختاری استاندارد، از پرطرفدارترین نوع درب های ضد سرقت ساختمانی بوده و مجهز به ضریب ایمنی بسیار بالا و کاهش خطرات ناشی از سرقت های حرفه ای می باشد. ساختار بدنه درب ضد سرقت استیل به شکل کاملا مقاوم و مستحکم در برابر تغییرات محیطی، ضربه، فشار و اهرم کردن طراحی و تولید شده است. برخورداری از قفل مناسب و مجهز، شرط اصلی و بسیار مهم در خصوص برقراری امنیت به واسطه دربهای ضد سرقت استیل طلائی بوده و آن ها را از درب های معمولی متمایز خواهد نمود.  امروزه استفاده از قفل های زبانه دار از مهمترین اجزای ایمنی در ساختار دربهای ضد سرقت و تضمین کننده قابلیت ایمن سازی آن ها به شمار می آیند که در انواع مختلف ۴، ۵ و ۷ زبانه در بازار مصرف موجود خواهند بود.

قیمت درب های ضد سرقت استیل طلایی در تهران

تهیه و خرید درب های ضد سرقت از مراکز معتبر

توصیه می شود به منظور انتخاب، سفارش و تهیه انواع مختلف درب های ضد سرقت استیل طلائی به مراکز خرید معتبر مراجعه نموده و جهت کسب اطلاعات در خصوص قیمت انواع درب ضد سرقت استیل به وب سایت رسمی شرکت های معتبر وارد کننده و تولید کننده این محصول مراجعه نمایید.در این میان  فروش\اه دژ ، از برترین تولید کنندگان درب ضد سرقت استیل و درب تمام استیل میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تیم کارشناسان دژ واسخگوی شما خواهند بود.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 3.7 / 5. تعداد آرا: 3

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا