۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال قهوه

معنی کشتی در فال قهوه و تفسیر کامل آن

نقش کشتی در فال قهوه با توجه به اینکه در کدام قسمت از فنجان نمایان شود، معانی مختلفی دارد. به طور کلی کشتی نمادی از سفر است.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی تفسیر کامل نشان کشتی در فنجان قهوه می‌پردازیم که می‌توانید برای آموزش خواندن فال قهوه از آن کمک بگیرید.

کشتی در فال قهوه نشانه چیست؟

کشتی در فال قهوه نشانگر سفر است. در این مقاله با تعبیر کشتی در فال قهوه بیشتر آشنا خواهیم شد.

نام نشان: کشتی در فال قهوه

معنی کشتی در فال قهوه: نماد کشتی نشان دهنده سفری طولانی است؛ بنابراین نقش کشتی در فال قهوه بدین معناست که شما به سفری خواهید رفت که مفید و ثمربخش بوده و در نهایت زندگی شما را بهتر خواهد کرد.

برای گرفتن فال قهوه کلیک کنید


معنی کشتی در فال قهوه به شکل های مختلف

کشتی با توجه به ماهیت و شکلی که دارد، ممکن است همراه با نمادهای گوناگونی در فال قهوه دیده شود که در ادامه به معرفی اشکال مختلف آن همراه تفسیری که هر نماد از آن دارد می‌پردازیم.

کشتی بالای فنجان قهوه

مشاهده کشتی در بالای فنجان قهوه بیانگر این است که در حال حاضر قصد سفر دارید و این سفر سود و منفعت خوبی خواهد داشت. شاید این سفر طولانی باشد، اما نتیجه خوب آن باعث خواهد شد که خستگی سفر را فراموش کنید. این سفر راهی به سوی موفقیت و کامیابی است.

کشتی مرکز فنجان قهوه

دیدن کشتی در میانه فنجان قهوه نشانگر این است که شما موقعیت و توانایی این را دارید که به انجام کاری طولانی و خسته کننده بپردازید، که در نهایت از آن نتیجه خوبی خواهید گرفت. شما در حال حاضر در مراحل آماده سازی هستید و به دلیل سختی مسیر، باید خود را از لحاظ جسمانی، عاطفی و روانی آماده کنید.

کشتی پایین فنجان قهوه

وجود کشتی در پایین فنجان قهوه نشان می‌دهد که شما از وضعیت خود راضی هستید و قصد شروع کار جدیدی را در زندگی خود ندارید. شما به کسب و کار قدیمی خود اعتماد دارید و فردی ریسک پذیر نیستید؛ به همین دلیل می‌ترسید که کسب و کار خود را گسترش دهید. برای اینکه بتوانید فردی موفق در زندگی باشید، باید آماده سفر به دوردست بوده و بر روی چیز‌های مختلف سرمایه گذاری کنید تا زمانی که زندگی با شما سازگار نبود، بتوانید بر آن‌ها تکیه کنید. تمام تخم مرغ‌های خود را درون یک سبد نگذارید، که اگر سبد بیفتد احتمال اینکه تمام آن‌ها از بین بروند، بسیار بالا خواهد بود!

کشتی پراکنده در فنجان قهوه

این وضعیت بدین معناست که شما ایده‌های بسیاری دارید که می‌خواهید آن‌ها را در مناطق مختلف به اجرا درآورده و به همین دلیل باید سفر‌های زیادی بروید. اطمینان حاصل کنید که قبل از اجرایی کردن آنها، برنامه ریزی درستی داشته باشید.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 4.9 / 5. تعداد آرا: 15

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا