۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال قهوه

معنی هفت تیر در فال قهوه و تفسیر کامل آن

نماد هفت تیر در فال قهوه با توجه به اینکه در کدام قسمت از فنجان نمایان شود، معانی مختلفی دارد. هفت تیر نمادی از عصبانیت، پرخاشگری و خشم است.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی تفسیر کامل نشان هفت تیر در فنجان قهوه می‌پردازیم که می‌توانید برای آموزش خواندن فال قهوه از آن کمک بگیرید.

هفت تیر در فال قهوه نشانه چیست؟

نقش هفت تیر در فال قهوه نشانگر خشم و عصبانیت است. همان طور که دیدن تفنگ و اسلحه در فال قهوه می‌تواند به این معنا باشد که شما به دلیل داشتن احساساتی همچون عصبانیت و ستیزه جویی، می‌ترسید که قدرت و کنترل خود را در زندگی از دست بدهید. در این مقاله با تعبیر هفت تیر در فال قهوه بیشتر آشنا خواهیم شد.

نام نشان: هفت تیر در فال قهوه

معنی هفت تیر در فال قهوه: هفت تیر نمادی از عصبانیت، پرخاشگری و خشم نهفته است. دیدن هفت تیر در فال قهوه بدین معناست که شما ممکن است از روی عصبانیت، کاری انجام داده باشید و اکنون دیگران از دست شما خشمگین شده اند و شما در تلاش هستید تا از خود در برابر این خشم و ناراحتی محافظت کنید. بهتر است قبل از اینکه میان شما و دوستانتان، نفرت و خصومت ایجاد شود، موضوع را حل کنید.

برای گرفتن فال قهوه کلیک کنید


معنی هفت تیر در فال قهوه به شکل های مختلف

هفت تیر با توجه به ماهیت و شکلی که دارد، ممکن است همراه با نمادهای گوناگونی در فال قهوه دیده شود که در ادامه به معرفی اشکال مختلف آن همراه تفسیری که هر نماد از آن دارد می‌پردازیم.

هفت تیر بالای فنجان قهوه

مشاهده هفت تیر در بالای فنجان قهوه نشان می‌دهد که شما در حالت دفاعی هستید، زیرا به نظر می‌رسد دیگران از کار‌های تهاجمی شما که باعث آسیب به دیگران می‌شود، خشمگین و عصبانی هستند. شما باید دست از این رفتار خود برداشته و خلق و خوی تند خود را کنترل کنید. سعی کنید با دیگران سازگار و همدل باشید.

هفت تیر مرکز فنجان قهوه

وجود هفت تیر در میانه فنجان قهوه نشانگر این است که خلق و خوی شما می‌تواند باعث شود که با دوستان خود مشکل پیدا کنید؛ از این رو قبل از آنکه اتفاقی بیفتد، سعی کنید خلق و خوی خود را کنترل کنید. کنترل خشم و عصبانیت بهترین کار برای حفظ روابط است.

هفت تیر پایین فنجان قهوه

دیدن هفت تیر در پایین فنجان قهوه حاکی از آن است که شما توانسته اید خشم و خلق و خوی تند خود را تحت کنترل درآورید. سعی کنید به دوستان و اطرافیانتان که دچار چنین مشکلی هستند، کمک کنید.

هفت تیر پراکنده در فنجان قهوه

این وضعیت نشان دهنده این است که شما به خاطر خلق و خوی تند خود، دچار مشکلاتی در زندگی هستید.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 4.9 / 5. تعداد آرا: 16

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا