۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال انبیا

معنی و تعبیر فال حضرت آدم

حضرت آدم نخستین انسان خلق شده، پدر همه انسان‌های نسل حاضر و اولین پیامبر الهی بود. کسی که به تایید قرآن برای نخستین بار خداوند از روح خود در کالبد او دمید، آن‌گاه خود را برای خلقت آدم ستود و فرشتگان مأمور شدند بر او سجده کنند. همسر او حوا بود و هر دو به سبب خوردن میوه ممنوعه به وسوسه شیطان از بهشت رانده شدند. حضرت آدم اولین خلیفه خدا در زمین بود.

معنی و تعبیر فال حضرت آدم

در کادر زیر نتیجه فال انبیا خود را مشاهده می‌کنید؛ بسته به نیتی که برای کار یا خواسته خود داشته‌اید، می‌توانید نتیجه فال را مشاهده و تعبیر و برداشت خود را از آن داشته باشید.

ای صاحب فال! غم مخور که به غایت مبارک است و همه تو را دوست دارند. در گذشته بسیار محنت کشیده‌ای ولی شادی و خرمی تو نزدیک است و ستاره تو بلند و به دولت خواهی رسید.

پیش از این زخم بدگویان به تو رسیده و خواستند تو را صدمه بزنند که بسیار متفکر بوده اما خدای تعالی تو را از شر آنان مصون نگاه داشته است. از مردم محتشم به دولت خواهی رسید.

اگر غایبی داری به سلامت به سوی تو باز آید و اگر حاجتی داری روا شود. از روزها، روزهای شنبه و پنجشنبه بر تو مبارک است و امسال نیز بر تو مبارک خواهد بود ، ان شاء الله . قدر عمرت را بدان و آن را بیهوده تلف نکن


برای گرفتن دوباره فال انبیا کلیک کنید

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 3.2 / 5. تعداد آرا: 5

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا