۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال انبیا

معنی و تعبیر فال حضرت ادریس

حضرت ادریس یکی از پیامبران الهی بوده که صرفا در قرآن ذکر شده یکی از پیامبران بوده است و سخن بیشتری درباره وی گفته نشده است. برخی تاریخ‌نویسان وی را جد حضرت نوح معرفی کرده‌اند. نام وی ۲ بار در قرآن (مریم ۵۶ و انبیا ۸۵) ذکر شده است. شغل وی خیاطی و نام او در تورات «اخنوخ» و لقب او «معلم سوم» می‌باشد.

معنی و تعبیر فال حضرت ادریس

در کادر زیر نتیجه فال انبیا خود را مشاهده می‌کنید؛ بسته به نیتی که برای کار یا خواسته خود داشته‌اید، می‌توانید نتیجه فال را مشاهده و تعبیر و برداشت خود را از آن داشته باشید.

ای صاحب فال بر تو بشارت که به زودی به مقصود خود خواهی رسید. و آنچه را که در طلبش هستی به دست خواهی آورد و اگر نزد کسی برای درخواستی میروی و او سخن درشتی بر زبان جاری می‌کند، صلاح است که از رفتن پشیمان گردی چون او به تو آسیب می‌رساند.

گروهی به تو حسد می‌ورزند و در خیال نابودی تو می‌باشند اما از دست آنها کاری بر نمی‌آید؛ مترس. سفری در پیش است که در آن سفر آسودگی یابی این چند روزه طالع تو نحسی دارد که از تو بگذرد و بعد در نظر خلایق شیرین شوی تندخو هستی و زود خشمگین شده و از کوره در میروی.

یک زن که تو را بسیار دوست دارد و برای تو روز و شب دعا می‌کند حرفش را گوش کن. این هفته با هیچ کس گفتگو نکن که ستاره‌ات نحس است و پس از آن به تو روی می‌آورد. یکی در حق تو بدی می‌کند. اگر حاجتی داری بر آورده خواهد شد و اگر غائبی داری خواهد آمد.


برای گرفتن دوباره فال انبیا کلیک کنید

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 3.7 / 5. تعداد آرا: 3

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا