۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال انبیا

معنی و تعبیر فال حضرت یونس

یُونُس(ع) از پیامبران منسوب به بنی‌اسرائیل که به سبب ترک محل رسالتش به امر خدا طعمه نهنگ شد. محل رسالت یونس در منطقه نینوا در شمال عراق بوده است. وی پس از نافرمانی اهالی نینوا و وعده عذاب الهی قوم خود را ترک کرد.

پس از آنکه از برداشته شدن عذاب اهالی نینوا آگاه شد، برای آنکه او را در ماجرای محقق نشدن عذاب، متهم به دروغگویی نکنند از نینوا فاصله گرفت و خود را به دریا رساند و سوار بر کشتی شد. به دنبال هجوم نهنگ به کشتی، مسافران کشتی مصمم شدند یکی از سرنشینان را برای رهایی از نهنگ طعمه آن بکنند. یونس(ع) به سبب انتخاب در قرعه طعمه نهنگ شد. به امر خدا نهنگ آن را بلعید و در شکم خود جای داد.

معنی و تعبیر فال حضرت یونس

در کادر زیر نتیجه فال انبیا خود را مشاهده می‌کنید؛ بسته به نیتی که برای کار یا خواسته خود داشته‌اید، می‌توانید نتیجه فال را مشاهده و تعبیر و برداشت خود را از آن داشته باشید.

ای صاحب فال! بدان که در میان تاریکی گرفتار شده‌ای، شکر خدای تعالی کن و اکنون به این نیت که کرده‌ای صبر کن که نفع بسیار برای تو رسد، اگر صبر کنی خیر بسیار بینی و انشاء الله

حق تعالی فرزندی به تو ارزانی دارد که قدمش بر تو مبارک باشد ولی شراکت با تو نسازد با هر که شراکت کنی پشیمان شوی و دلت یه هیچ حال نسازد. با مصاحبان خوش رفتار باش وبه مراد خود می‌رسی. انشاء الله.


برای گرفتن دوباره فال انبیا کلیک کنید

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا