۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال قهوه

معنی هفت ستاره در فال قهوه و تفسیر کامل آن

نماد هفت ستاره در فال قهوه با توجه به اینکه در کدام قسمت از فنجان نمایان شود، معانی مختلفی دارد. هفت ستاره نمادی از اندوه یا خیانت است.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی تفسیر کامل نشان هفت ستاره در فنجان قهوه می‌پردازیم که می‌توانید برای آموزش خواندن فال قهوه از آن کمک بگیرید.

هفت ستاره در فال قهوه نشانه چیست؟

نقش هفت ستاره در فال قهوه نشانگر عزاداری، فقدان و اندوه است. با این حال، دیدن ستاره دنباله دار در فال قهوه بسته به فضای زندگی شما می‌تواند نشانگر رویدادی بزرگ و غیرمعمول باشد. ستاره دنباله دار نمادی از موفقیت است. در این مقاله با تعبیر هفت ستاره در فال قهوه بیشتر آشنا خواهیم شد.

نام نشان: هفت ستاره در فال قهوه

معنی هفت ستاره در فال قهوه: هفت ستاره در آسمان که به آن‌ها خوشه پروین نیز گفته می‌شود، در افسانه‌های یونانی، هفت دختر اطلس بودند که طبق روایات تبدیل به هفت ستاره شدند. هفت ستاره را می‌توان تعبیری از حرکت و تغییر در مسیر زندگی دانست. به علاوه، این نماد با احساساتی مانند غم و اندوه یا احساس خیانت در ارتباط است.

برای گرفتن فال قهوه کلیک کنید


معنی هفت ستاره در فال قهوه به شکل های مختلف

هفت ستاره با توجه به ماهیت و شکلی که دارد، ممکن است همراه با نمادهای گوناگونی در فال قهوه دیده شود که در ادامه به معرفی اشکال مختلف آن همراه تفسیری که هر نماد از آن دارد می‌پردازیم.

هفت ستاره بالای فنجان قهوه

مشاهده هفت ستاره در بالای فنجان قهوه نشانگر این است که باید عادات بد خود مانند سیگار کشیدن، کار بیش از حد یا استفاده زیاد از فضای مجازی را کنار بگذارید. این وضعیت نشان می‌دهد که برای رشد و پیشرفت خود بهتر است به دنبال معنویات باشید.

هفت ستاره مرکز فنجان قهوه

دیدن هفت ستاره در میانه فنجان قهوه بدین معناست که ممکن است چیز مهمی را در زندگی از دست بدهید. در این شرایط بهتر است مراقب سلامت و وضعیت مالی خود باشید.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 4.9 / 5. تعداد آرا: 16

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا