لوازم ورزشیورزش و سفر

خرید میز پرس چند کاره بدنسازی خانگی

خرید میز پرس بدنسازی خانگی چند کاره با قیمت مناسب

خرید تجهیزات بدنسازی و انتخاب وسیله مناسب می‌تواند گیج کننده باشد. ما همیشه این تجهیزات را می‌بینیم. وارد فروشگاه شده و به دنبال چیزی هستیم که معتقدیم یک انتخاب نسبتاً ساده است، مانند یک میز پرس بدنسازی، اما درست در همین لحظه با چندین انتخاب مواجه می‌شویم. هر گزینه دارای نکات مثبت و منفی نسبت به دیگری است.

در ادامه این پست قصد داریم به بررسی و راهنمای خرید میز بدنسازی چند کاره خانگی و باشگاهی پرداخته و نکاتی که باید در هنگام خرید به آنها دقت کنید را ذکر کنیم. در انتها نیز به معرفی برخی از محصولات از برندهای مختلف می‌پردازیم.

راهنمای خرید میز پرس بدنسازی

برای یک وزنه‌بردار بی تجربه، اصطلاحاتی برای تغییر تمرین پرس سینه وجود دارد. از میز پرس مسطح، پرس سینه شیب دار و پرس سینه نزولی گرفته تا انواع مختلفی از میز پرس چند کاره که می‌توانید از آنها برای بدنسازی در خانه یا باشگاه از آنها استفاده کنید. بعد از این هم نوبت به انتخاب انواع مختلفی از تجهیزات بدنسازی مثل دمبل بدنسازی می‌رسد که باید برای بدنسازی خریداری کنید. برای هر یک از انواع میزهای پرس بدنسازی، نوع خاصی وجود دارد که باید به درستی آنها را انتخاب کنید.

یا نوع دیگری از میزها به نام میز پرس تاشو وجود دارد که قابلیت تنظیم زاویه را دارند. بنابراین می‌توانید هر یک از تغییرات را در همان نیمکت انجام دهید. تنظیمات دیگری هم برای پیچیده‌تر کردن آنها وجود دارد، که می‌توانید به کمک قطعاتی امکان استفاده از هالتر را در آنها فراهم کنید.

اصول اولیه

اگر از ورزشگاه محلی خود بپرسید که کدام یک از انواع میز پرس گزینه بهتری هستند با پاسخ‌های مختلفی روبه‌رو خواهید شد. حتی متخصصان ارشد تناسب اندام در این صنعت درباره اینکه از کدام یک از انواع شیب دار، سینه یا صاف استفاده کنید، اختلاف نظر ندارند.

در صورتی که سایت یا کسب و کاری در این زمینه دارید، می‌توانید با مراجعه به صفحه تبلیغات و پر کردن فرم درخواست معرفی، پلن‌های تاپترین را جهت درج تبلیغات در سایت مشاهده کنید.

این موضوع می‌تواند گیج کننده باشد. بنابراین باید ذهن خود را آماده کرده و اطلاعات کافی در خصوص انواع میز پرس و عملکرد هر یک از آنها به دست آورید. سپس بر اساس نیازی که دارید و هدفی که از بدنسازی دنبال می‌کنید، میزی چند کاره که انجام تعداد بیشتری از حالت‌های ورزشی را به شما خواهد داد انتخاب کنید.

به عنوان نمونه میزهای پرس سینه همانطور که از نامشان مشخص است تمرکز را روی پرورش عضلات سینه دارند؛ اما از آنجایی که هنگام پرس زدن عضلات دیگری همچون دلتوئیدهای قدامی و عضلات بدن شما کار می‌کنند، بنابراین امکان پرورش عضلات بیشتری را نیز دارید.

پس اولین مورد در انتخاب میز پرس بدنسازی خوب این است که ببینید تمرکزی اصلی و عضلاتی که قرار است پرورش داده شوند کدام‌ها هستند. سپس بر اساس نیاز خود میز بدنسازی مناسب را برای پرورش دادن تمام عضلات مورد نظرتان انتخاب کنید که در این صورت باید اقدام به تهیه و خرید میز پرس چند کاره کنید.

راهنمای خرید میز پرس بدنسازی چند کاره

جوانب مثبت و منفی میز پرس شیب دار

نیمکت‌های پرس شیب دار دارای زاویه 15 تا 50 درجه هستند که قابل تنظیم می‌باشند. این نوع میزها به دلیل اینکه گروه عضلات سخت بدن را هدف قرار می‌دهند شناخته شده‌اند. همین موضوع باعث شده تا نسبت میزهای پرس سینه گزینه محبوب‌تری باشند.

تمرکز نیمکت بدنسازی شیب دار روی عضلات بخش بالایی است. در واقع یکی از بخش‌های کوچکتر عضله قفسه سینه است و این میزان وزنی را که قادر به تحمل آن است، محدود می‌کند. پرس سینه شیب دار این امکان را به شما می‌دهد تا تلاش‌های خود را روی این بخش خاص از سینه متمرکز کنید.

مطالعات نشان داده که پرس سینه شیب دار قادر است بیشتر فیبرهای عضلانی قسمت فوقانی سینه را فعال کند، که این یک مزیت اصلی است. اما باید توجه داشت که به دلیل تمرکز بیشتر وزن بر روی شانه‌ها (به دلیل زاویه) باعث افزایش استرس و کرنش در این قسمت از بدن می‌شود.

برای کسانی که احساس می‌کنند وزن بیش از حد روی شانه آنها توزیع می‌شود، یک راه حل ساده وجود دارد که چیزی نیست جز تنظیم زاویه؛ این کار باعث کاهش بار می‌شود، اما نه به طور کامل. همیشه بر روی شانه‌ها نوعی فشار وجود دارد، بنابراین لازم است از این امر آگاه باشید.

کسانی که با مشکلات شانه مواجه هستند و مصدومیت‌هایی دارند بهتر است که از این نوع استفاده نکنند. زیرا در دراز مدت باعث تشدید این مشکلات خواهد شد. فشار مداوم می‌تواند منجر به مسائلی مانند التهاب بیشتر در عضلات شود.

جوانب مثبت و منفی پرس سینه

این میزها بین زوایای 15 تا 30 درجه تغییر می‌یابند که زاویه کمتری نسبت به میزهای شیب دار دارند. هدف از تمرین با این نوع میز هدف قرار دادن قسمت‌های پایین عضلات شاخه‌ای است که احتمالاً نتایج سطحی‌تری به شما می‌دهد؛ این موضوع برای برخی جذاب است اما برای سایرین جذاب نیست.

در صورت استفاده از پرس سینه، الیاف عضلانی کمتری در بالای قفسه سینه فعال می‌شوند؛ این تجهیزات روی عضلات شاخه تحتانی استرن تمرکز دارد. علاوه بر این، به دلیل توزیع وزن (که روی شانه‌ها متمرکز نمی‌شود) شما واقع قادر به بلند کردن وزنه‌های سنگین‌تر با فشار روی نیمکت هستید. به همین دلیل است که از وزنه‌های سنگین در این نوع میز استفاده می‌شود.

دلیل دیگر محبوب این نوع میزها به همان فشار کمتر روی شانه‌ها مربوط می‌شود. بسیاری از مربیان و ورزشکاران به طور کلی مسائل مربوط به شانه را تجربه می‌کنند؛ زیرا بخش شانه یک مفصل بسیار متحرک با مستعد آسیب پذیری بالا است. پرس سینه به عنوان راهی برای کاهش فشار به بخش شانه است.

جوانب مثبت و منفی میز پرس مسطح

میزهای پرس مسطح یا صاف از رایج‌ترین میزها در باشگاه‌های حرفه‌ای و خانگی هستند. در حالی که این نوع فاقد انعطاف پذیری است، باعث افزایش درگیری عضلات، به ویژه سر استرنوستال می‌شود. نیمکت‌های مسطح توجه عمده‌ای بر دلتوئیدها و سه سر ران دارد که از مزایای این نوع دستگاه پرس بدنسازی است.

وقتی صحبت از تمرین قدرت است، نیمکت مسطح در بین دو رقیب خود برنده می‌شود. همانطور که در بالا ذکر شد، این میزها چندین گروه عضلانی را فعال می‌کند که یک سیگنال به تمامی عضلات درگیر و تحریک آنها ارسال می‌کند.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت دستگاه پرس تخت این است که از لحاظ دستیابی به تجهیزات نسبتاً ارزان است. قیمت پرس بدنسازی تخت نیز نسبت به سایرین کمتر است؛ بنابراین اگر به دنبال چیز ساده و کم هزینه برای عضلات بیشتر بدن هستید، گزینه‌ای مناسب هستند. این نیمکت‌ها فقط برای تمرین‌های هالتر، یا دمبل‌ها استفاده نمی‌شود، بلکه طیف وسیعی از حرکات مختلف را به شما خواهند داد.

راهنمای خرید میز پرس چند کاره

میزهای قابل تنظیم بهترین انتخاب هستند!

با توجه به این که سه نوع میز پرس بدنسازی وجود دارد، مطمئنا به دنبال این خواهید بود گزینه‌ای انتخاب کنید که شامل ویژگی هر سه نوع باشد. بنابراین شما باید از میزهای قابل تنظیم استفاده کنید که امکان استفاده از ویژگی سه نوع مختلف میز شیب دار، پرس سینه و مسطح را به شما خواهد داد.

این نوع میزها برای افراد حرفه ای که بدنسازی را به صورت جدی دنبال می‌کنند توصیه می‌شود؛ زیرا به شما امکان استفاده از ویژگی‌ها و حالات سه میز مختلف را خواهد داد، هر چند که قیمت بیشتری دارند. اگر صرفاً بخواهید روی میز شیب دار تمرکز کنید، عضلات فوقانی قفسه سینه بیشتر فعال بوده و عضلات تحتانی قفسه سینه ضعیف‌تر خواهند شد. یا در عین حال به دلیل نبود میز مسطح قدرت کمتری خواهید داشت.

اما مزایای میزهای قابل تنظیم صرفاً به اینجا ختم نمی‌شود. تعداد تمریناتی که می‌توانید با استفاده از این تجهیزات انجام دهید نیز بیشتر خواهد بود. علاوه بر این، این نوع میزها دارای بخش‌هایی برای اتصالات سایر تجهیزات ورزشی هستند که بخواهید عضلاتی مثل پا را به کمک وزنه‌ها تقویت کنید.

در نهایت اینکه اگر به دنبال راه‌اندازی سالن ورزشی بدنسازی حرفه ای هستید و محدودیت فضا دارید بهتر است از این نوع استفاده کنید که حالت‌های مختلف را به شما خواهد داد. اما هزینه بیشتری هم دارند. این در حالی است که استفاده از هر سه نوع میز هزینه کمتر ولی فضای بیشتری را نیاز دارد.

ایمنی را جدی بگیرید!

در صورتی که به تنهایی ورزش می‌کنید حتما باید شدیداً به این مورد دقت کنید که میز پرس بدنسازی که از آلیاژ و اتصالات با کیفیت در آن استفاده شده خریداری کنید. انجام ورزش بدنسازی به تنهایی می‌تواند بسیار خطرآفرین باشد که در این صورت پیشنهاد می‌کنیم حتی در صورت استفاده از بهترین میز بدنسازی به صورت گروهی این ورزش را انجام دهید.

اگر هم به تنهایی ورزش می‌کنید از میزی استفاده کنید که تکیه گاه وزنه مناسبی داشته باشد و علاوه بر این به کمک اتصالات وزنه را در حالتی که ممکن است نتوانید آن را بلند کنید یا به هر دلیل از کنترل شما خارج شود نگهداری کند تا صدمه‌ای به شما وارد نشود.


بهترین میز پرس چند کاره بدنسازی با قیمت مناسب

حالا که با نکات خرید میز پرس چندکاره آشنا شده و دانستید که در هنگام خرید باید به چه چیزهایی توجه کنید در ادامه به معرفی برخی از بهترین میز چند کاره بدنسازی خانگی و باشگاهی می‌پردازیم.

میز پرس 10 کاره خانگی مدل اسپرت 222

میز پرس خانگی 10 کاره مدل اسپرت 222

ابعاد120*60*30 سانتی‌متر
وزن 18000 گرم

زندگی روزمره به گونه ایست که فرصت باشگاه رفتن برای بسیاری فراهم نیست،چنانچه شما هم فرصت باشگاه ندارید و یا هزینه های باشگاه برایتان زیاد است،بهترین راه کار ایجاد یک باشگاه کوچک در منزلتان است.

باشگاهی که به راحتی جمو جور شود و برای استفاده به فضایی بیشتر از دو متر نیاز نداشته باشد.این دستگاه تاشو بوده و پس از هربار استفاده میتوان آن را در 20ثانیه تا کرده و در گوشه اتاق به عرض 30سانتیمتر قرار دارد.قابلیت انجام حرکات بالاسینه،پرس سینه،زیرسینه،جلوپا،پشت پا،شکم،پارالل،لاری،جلوبازو سیمکش و لاری را دارد.دستگاه بسیار مستحکم و مقاوم بوده و در ساخت آن از رنگ الکترواستاتیک ضدخط و خش استفاده شده است.

همچنین ارتفاع قسمت لاری دستگاه تغییر میکند. برای قرار دادن هالتر در حرکات پرس سینه و زیرسینه یک جایگاه،و برای حرکت بالاسینه جایگاهی جداگانه درنظر گرفته شده است.حرکت پارالل را براحتی میتوانید با این دستگاه انجام دهید.در قسمت جلوی دستگاه وزنه قرار داده و حرکات جلوپا(متحرک)،پشت پا(متحرک) و شکم(ثابت) را براحتی انجام دهید.

تکیه گاه را در حالت عمودی قرار داده و حرکت لاری را در ارتفاع مناسب با قد خودتان انجام دهید.سیمکش جلوبازو(که همراه با دستگاه است) را به قسمت جلوی دستگاه متصل کنید و حرکت جلوبازو ایستاده را انجام دهید.حرکاتتان را انجام دادید؟دستگاه را براحتی جمع کنید و در گوشه اتاق قرار دهید.

میز پرس خانگی 3 کاره مدل اسپرت 232

میز پرس خانگی 3 کاره مدل اسپرت 232

ابعاد60×90×100 سانتی‌متر
وزن 15000 گرم

میز پرس سینه 3 کاره جمع شونده مدل اسپرت،ابزاری بسیار مفید و کاربردی جهت استفاده در فضای محدود منزل برای انجام حرکات پرس سینه، بالاسینه و پارالل میباشد.پس از هربار استفاده در صورت نداشتن فضای کافی در منزل میتوان به راحتی در عرض چندثانیه دستگاه را جمو جور کرده و در گوشه ای قرار داد.تحمل وزن دستگاه تا 200کیلوگرم میباشد.همچنین رنگ الکترواستاتیک ضدخش علاوه بر زیبایی بر دوام دستگاه افزوده است.

میز پرس ده کاره مدل نیو اسپرت 2018

میز پرس ده کاره مدل نیو اسپرت 2018

ابعاد160 × 65 × 30 سانتی‌متر
وزن 18000 گرم

گروه تولیدی اسپرت،پس از استقبال از میزهای بدنسازی خانگی،اقدام به بهبود کیفیت آنها نمود. استفاده از مکانیزم چرخش بلبرینگی در قسمت پا،علاوه بر روان شدن و راحتی استفاده،این میزها را محصولی قابل رقابت با نمونه های خارجی نمود. گروه اسپرت مفتخر است با همکاری دیجی کالا،این محصول با کیفیت را به صورت تقویت شده و محکم به شما تقدیم نماید.

این محصول کاملا تاشو بوده به نحوی که پس از استفاده به راحتی میتوانید در عرض چندثانیه با بازنمودن چندپیچ آن را جمع و جور کرده و در گوشه اتاقتان قرار دهید. حرکات بالاسینه،پرس سینه،زیرسینه،جلوپا،پشت ران،سرشانه،جلوبازو سیمکش،لاری و پارالل،با این دستگاه قابل انجام میباشد. همچنین رنگ الکترواستاتیک علاوه بر زیبایی بر دوام و ماندگاری محصول نیز افزوده است.

این محصول با مکانیزم بلبرینگی تنها توسط فروشگاه اسپرت در دیجی کالا به مشتریان عزیز عرضه گشته و نمونه ای از آن را در بازار نخواهید یافت.لازم به ذکر است کیفیت محصول در صورت خرید از فروشگاه های دیگر مورد تایید نمیباشد.

میز پرس 10 کاره مدل AB.SP

میز پرس 10 کاره مدل AB.SP

ابعاد35 × 65 × 130 سانتی‌متر
وزن 20000 گرم
سایر توضیحات ساخته شده از پروفیل لوله 55mm قوی با ظاهری زیباتر

زندگی روزمره به گونه ایست که فرصت باشگاه رفتن برای بسیاری فراهم نیست،چنانچه شما هم فرصت باشگاه ندارید و یا هزینه های باشگاه برایتان زیاد است،بهترین راه کار ایجاد یک باشگاه کوچک در منزلتان است.

باشگاهی که به راحتی جمو جور شود و برای استفاده به فضایی بیشتر از دو متر نیاز نداشته باشد.این دستگاه تاشو بوده و پس از هربار استفاده میتوان آن را در 20ثانیه تا کرده و در گوشه اتاق به عرض 30سانتیمتر قرار دارد.قابلیت انجام حرکات بالاسینه،پرس سینه،زیرسینه،جلوپا،پشت پا،شکم،پارالل،لاری،جلوبازو سیمکش و لاری را دارد.دستگاه بسیار مستحکم و مقاوم بوده و در ساخت آن از رنگ الکترواستاتیک ضدخط و خش استفاده شده است.همچنین ارتفاع قسمت لاری دستگاه تغییر میکند.

برای قرار دادن هالتر در حرکات پرس سینه و زیرسینه یک جایگاه،و برای حرکت بالاسینه جایگاهی جداگانه درنظر گرفته شده است.حرکت پارالل را براحتی میتوانید با این دستگاه انجام دهید.در قسمت جلوی دستگاه وزنه قرار داده و حرکات جلوپا(متحرک)،پشت پا(متحرک) و شکم(ثابت) را براحتی انجام دهید.

تکیه گاه را در حالت عمودی قرار داده و حرکت لاری را در ارتفاع مناسب با قد خودتان انجام دهید.سیمکش جلوبازو(که همراه با دستگاه است) را به قسمت جلوی دستگاه متصل کنید و حرکت جلوبازو ایستاده را انجام دهید.حرکاتتان را انجام دادید.دستگاه را براحتی جمع کنید و در گوشه اتاق قرار دهید.

میز پرس 6 کاره آذیموس مدل SJ 1086

خرید میز پرس چند کاره آذیموس مدل SJ 1086

ابعاد150 × 170 × 140 سانتی‌متر
سایر توضیحاتدارای استانداردهای RoHS , CE , ETV , CNAB , GS , TUV
مناسب برای انجام 6 حرکت
امکان انجام حرکت‌های پرس سینه، قفسه سینه، پرس بالا سینه، زیر بغل
امکان انجام حرکات مکمل و تکمیلی شکم
قابلیت تاشوندگی
میز پرس خانگی 7کاره تاشو مدل 111

میز پرس بدنسازی خانگی 7 کاره تاشو مدل 111

ابعاد120*60*30 سانتی‌متر
وزن 15000 گرم

دستگاه 7 کاره شامل حرکات پرس سینه,بالاسینه,زیرسینه,جلوپا,پشت پا,شکم و پارالل است.این دستگاه تاشو بوده و پس از هربار استفاده در عرض 10 ثانیه به راحتی میتوانید آن را جمع کرده و در فضایی بسیار کوچکی در حد نیم مترقرار دهید.در ساخت دستگاه از پروفیل قوی استفاده شده است و تا وزنی معادل سیصد کیلوگرم تحمل دارد.همچنین رنگ دستگاه ضدخط و خش الکترواستاتیک بوده که علاوه بر زیبایی به کیفیت و ماندگاری محصول نیز افزوده است.

ارتفاع تکیه گاه دستگاه در حالات مختلف قرار میگیرد و از این لحاظ برای تمامی حرکات پرس سینه و همچنین تمامی فیزیک های بدنی مناسب میباشدشامل یک جایگاه هالتر جهت حرکات پرس سینه و زیرسینه و جایگاهی مختص حرکت بالاسینه میباشد.در قسمت جلوی دستگاه وزنه قرار داده و حرکت جلوپا(متحرک)،پشت پا(متحرک) و شکم(ثابت) را به راحتی انجام دهید.در پشت دستگاه دو عدد جایگاه دست قرار داده شده است تا به کمک آن حرکت پارالل را به راحتی انجام دهید.تمرینتان تمام شد؟!دستگاه را در عرض چند ثانیه جمع کرده و در گوشه اتاقتان بگذارید.

میز پرس چند منظوره مدرج بدنسازی ( پرس خانگی ) مارک هاوس فیت مدل HG-2093

خرید میز پرس چند کاره خانگی مارک هاوس فیت HG-2093

ابعاد135 × 82 × 160 سانتی‌متر
وزن 23000 گرم
سایر توضیحاتمیز پرس مدرج چند منظوره هاوس فیت شامل 6 حرکت اصلی :
پرس سینه
پرس بالا سینه
پرس زیر سینه
جلو بازو لاری
جلو پا
پشت پا

اغلب برند های موجود در بازار ایران به خاطر پائین آوردن قیمت از ساختاری خیلی ضعیف استفاده میشوند که این نکته باعث پائین آمدن 100% کیفیت خواهد شد ؛ ساختار مهندسی به روز شده و شاسی ( اسکلت ) مستحکم دستگاه ؛ نکته بسیار بسیار مهمی در دستگاه های فوق میباشد ؛ برند هاوس فیت با قدمتی طولانی در ساخت و تولید ( در کشورهای تایوان و چین ) که ارائه کننده بهترین و مدرنترین تجهیزات بدنسازی و هوازی خانگی و باشگاهی میباشد.

میز پرس مدرج چندمنظوره HOUSEFit HG-2093 اورجینال با ساختار و طراحی مدرن و کیفیت بالا در قطعات با کارائی زیاد و انجام حرکات متنوع بدنسازی به نحو احسن و بدون لرزش با گارانتی معتبر 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) و مصرف خانگی میباشد . ضمنا بسته بندی دستگاه فوق ( اسمبل نشده ) در کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ؛ اسمبل و نصب شود ؛ در صورت نیاز ؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد .

میز پرس و کشش تایتان فیتنس مدل BH1021

میز پرس و کشش تایتان فیتنس مدل BH1021

ابعاد178*152*204 سانتی‌متر
وزن 45000 گرم
سایر توضیحاتمیز پرس و کشش تایتان فیتنس BH1021 :
رنگ بدنه : نوک مدادی
رنگ تشک: نوک مدادی نارنجی (ترکیبی)
تحمل وزن استفاده کننده : 100 KG
پرس سینه
پرس بالا سینه
لاری
پروانه Butterfly
جلو پا
پشت پا
شکم
پارالل
دراز و نشست
حرکات کششی
  • حرکت کششی بسیار کاربردی
  • حرکت لاری به صورت مدرج
  • فوم و اسفنج های نرم و با کیفیت
  • استفاده از متریال با کیفیت بالا در ساخت
  • نزدیک به 14 قابلیت کاربردی در یک دستگاه
میز پرس تاشو بدنسازی ( پرس خانگی ) چند منظوره و مدرج مارک مرسی مدل MWB-20100

میز پرس تاشو بدنسازی خانگی چند کاره مدرج مرسی مدل MWB-20100

ابعاد75× 127×175 سانتی‌متر
وزن 40000 گرم
سایر توضیحاتمصرف خانگی
با گارانتی معتبر 12 ماه

اغلب برند های موجود در بازار ایران به خاطر پائین آوردن قیمت از ساختاری خیلی ضعیف استفاده میشوند که این نکته باعث پائین آمدن 100% کیفیت خواهد شد ؛ ساختار مهندسی به روز شده و شاسی (اسکلت) مستحکم دستگاه؛ نکته بسیار بسیار مهمی در دستگاه های فوق میباشد؛ برند معروف و جهانی مرسی با قدمتی بسیار طولانی در ساخت و تولید(در کشورهای تایوان و چین) قابل عرضه در کشور های :آمریکا سایت معرف و بی رقیب آمازون و اروپایی که ارائه کننده بهترین و مدرنترین تجهیزات بدنسازی و هوازی خانگی و باشگاهی میباشد

میز پرس اعلاء مدرج چند منظوره تاشو MARCY MWB-20100 تاشو با ساختاری پیشرفته و کیفیتی فوق العاده بالا و طراحی مدرن و با کارائی خیلی زیاد و انجام حرکات متنوع بدنسازی به نحو احسن و بدون لرزش با تحمل وزن بالا با طراحی زیبا و برجسته در تشک ها ( قابل شستشو )دارای 6 عدد اسفنج مرغوب سایز بزرگ با روکش قابل شستشو جهت حرکات جلو پا و پشت پاانجام حرکات اصلی : جلو پا ، پشت پا ، پرس سینه، پرس بالا سینه، پرس زیر سینه، جلو بازو لاری و براحتی قابل تا شدن می‌باشد با گارانتی معتبر 12 ماه می‌باشد.

ضمنا بسته بندی دستگاه فوق (اسمبل نشده) در کارتن است که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام؛ اسمبل و نصب شود ؛ در صورت نیاز؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد .

میز پرس 5 کاره تایتان فیتنس مدل BH-1034L

میز پرس 5 کاره تایتان فیتنس مدل BH-1034L

ابعاد147*123*118.5 سانتی‌متر
وزن 25000 گرم
سایر مشخصاتمیز پرس 5 کاره تایتان فیتنس BH 1034L :
جهت مصارف سبک و خانگی
رنگ بدنه : نوک مدادی
رنگ تشک: نوک مدادی نارنجی (ترکیبی)
تحمل وزن استفاده کننده : 90 KG
قد مطلوب شخص استفاده کننده : 170cm MAX
پرس سینه
پرس بالا سینه
پروانه Butterfly
جلو پا
پشت پا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت رایگان بیشترین کد تخفیف ×