۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
لوازم ورزشی

بهترین مارک چرخونک و مسگری با قیمت ارزان

قیمت و خرید چرخونک و twister ورزشی

یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش وزن، چربی سوزی و فرم دادن به عضلات دور شکم و پهلو استفاده از دستگاه‌های ورزشی ساده همچون چرخونک است. چرخونک به شما کمک می‌کند تا به سادگی و بدون اینکه هزینه زیادی بابت خرید این وسیله کنید، فرم دلخواه خود را به دور کمر داده و عضلات و اندام زیبایی برای خود خلق کنید.

چرخونک‌ها در انواع مختلف پلاستیکی و مسگری وجود دارند که دارای یک بلبرینگ در زیر خود بوده و حرکت دورانی را در اختیارتان قرار خواهند داد. در ادامه این پست به معرفی 8 تا از بهترین چرخونک ورزشی موجود در بازار با قیمت مناسب می‌پردازیم.

چرخونک چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

چرخونک وسیله‌ای ساده، جالب و مهیج برای ورزش و نرمش در منزل و ازبین‌ بردن چربی‌های اضافه‌ی ناحیه‌ی شکم و پهلو بوده که عضلات کمر، پشت و پاها را تقویت کرده و بافت‌های اضافی دور کمر را از بین می‌برد. این وسیله باعث کوچک و باریک‌شدن کمر می‌شود و برای تمام اعضای خانواده، صرف‌نظر از سن و جنسیت مناسب است. از چرخونک می‌توان همچنین به‌عنوان یک وسیله‌ی بازی برای کودکان استفاده نمود.

چرخونک در واقع یک صفحه دایره‌ای شکل است که در زیر خود دارای بلبرینگ می‌باشد. کافی است با دو پای خود روی آن قرار گرفته و با تغییر حالت به چپ و راست روی عضلات کمر و دور شکم خود کار کنید. این کار باعث کار روی عضلات و همچنین چربی سوزی دور شکم می‌شود.

چرخونک تن زیب

چرخونک تن زیب

موسسه‌ی تولیدی «تن زیب» ماموریت خود را تولید و عرضه‌ی آن دسته از محصولات ورزشی، بدن‌سازی و ماساژدهی خانگی قرار داده که از نظر قیمت، برای عموم مردم به‌صرفه بوده و ضمن سبکی و کم‌حجمی، برای جبران کمبود فعالیت بدنی و ایجاد نشاط در افراد مناسب باشند. با محصولات تن زیب می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کم یک باشگاه کوچک ورزشی، تناسب‌اندام و ماساژدهی را در خانه‌ی خود ایجاد کنید.

ضمن اینکه به فضایی اختصاصی نیاز ندارید. وجه‌اشتراک محصولات تن زیب کیفیت، سادگی، تنوع، قیمت کم و مهم‌تر از هر چیز کارایی بالای آن است که سلامتی، نشاط، تندرستی و تناسب‌اندام را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

می‌توان از آن به‌عنوان یک وسیله‌ی بازی برای بچه‌ها استفاده کرد. این دیسک به‌ظاهر ساده که از دو صفحه‌ی پلاستیکی بادوام ساخته شده است، می‌تواند تا وزن 100 کیلوگرم را به‌راحتی تحمل کند. این وسیله‌ی نوآورانه و بدون خطر، یک ابزار بدن‌سازی خانگی است که به شما اجازه می‌دهد تا تمرین مسگری را به‌راحتی و بدون فشار بر کمر در خانه انجام دهید.

در همین زمینه بخوانید: خرید کمربند لاغری شکم و پهلو

این وسیله بسیار مناسب افرادی است که برای آماده‌شدن و پیاده‌روی در بیرون منزل احساس تنبلی می‌کنند؛ همچنین برای افرادی که می‌خواهند در خانه تجهیزات بدن‌سازی جهت تمرینات ایروبیک داشته باشند، عالی است. این محصول به علت کوچکی و سبکی، به‌سادگی قابلیت حمل‌ونقل دارد.

چرخونک رجال مدل Trnmmer

چرخونک رجال مدل Trnmmer

«چرخونک رجال» مدل «Trnmmer» وسیله‌ای جذاب و ساده برای انجام فعالیت‌های ورزشی در خانه است. اگر زمان کافی برای ورزش کردن در بیرون از منزل را ندارید با داشتن چرخونک رجال به راحتی به نرمش می‌پردازید. این چرخونک از دو لایه پلاسیکی چرخان روی هم قرار گرفته و با حرکت بدن به سمت چپ و راست باعث کاهش چربی در قسمت پهلو و شکم شده همچنین به فرم دهی‌پاها کمک خواهد کرد.

در هنگام قرارگیری روی چرخونک به دلیل نداشتن تکیه گاه دست خود را به تکیه‌گاهی گرفته و به فعالیت بپردازید. جنس رویه آن از پلاستیک بوده و دارای برآمدگی‌های در سطح دیسک است. این برآمدگی‌ها به شما کمک می‌کند بدون سر خوردن پا روی آن، به چرخیدن ادامه دهید در عین حال با تحریک کف پا، کاهش فعالیت ورزشی را جبران کرده در این صورت زمان بیشتری را به فعالیت ورزش مشغول هستید. «چرخونک رجال» مدل «Trnmmer» وسیله‌ای مناسب برای هر سنی است و از کیفیت و طراحی مناسبی برخوردار است.

چرخونک مدل RA74

چرخونک مدل RA74
  • تشکیل شده از دو لایه چرخان روی هم که با انجام حرکات ورزشی روی آن باعث از بین بردن چربی‌ها و ایجاد فرم مطلوب در بدن می‌شود
  • حرکت چپ و راست روی این دیسک باعث توازن بین دو نیمه چپ و راست بدن می‌گردد
    جنس رویه پلاستیک
  • تحمل وزن تا 150 کیلوگرم

چرخونک مدل دسته کورسی سایز L

چرخونک مدل دسته کورسی سایز L

مسگری یاچرخونک وسیله‌ای ساده، جالب و مهیج برای ورزش و نرمش در منزل و ازبین‌بردن چربی‌های اضافه‌ی ناحیه‌ی شکم و پهلوست که کمر، پشت و پاها را قوی کرده و بافت‌های اضافی دور کمر را از بین می‌برد. این وسیله باعث کوچک‌شدن شکم و باریک‌شدن کمر می‌شود و برای تمام اعضای خانواده، صرف‌نظر از سن و جنسیت مناسب است حتی می‌توان از آن به‌عنوان یک وسیله‌ی بازی برای بچه‌ها استفاده کرد. این وسیله‌ی نوآورانه و بدون خطر، یک ابزار بدن‌سازی خانگی است که به شما اجازه می‌دهد تا تمرین مسگری را به‌راحتی و بدون فشار بر کمر در خانه انجام دهید.

همچنین بسیار مناسب برای افرادی است که برای آماده‌شدن و پیاده‌روی در بیرون منزل احساس تنبلی می‌کنند؛ همچنین برای افرادی که می‌خواهند در خانه تجهیزات بدن‌سازی جهت تمرینات ایروبیک داشته باشند، عالی است.حرکت چپ و راست روی این دیسک باعث توازن بین دو نیمه چپ و راست بدن شده که فرم مطلوب و ایده آل به پاها (ران ها) می دهد. همچنین این وسیله با تحریک کف پا باعث تحریک تمامی بدن شده و کمبود حرکات ورزشی را جبران کرده و کمر و پشت ضعیف را قوی می سازد.

در همین زمینه بخوانید: خرید میز پرس چند کاره بدنسازی خانگی

مسگری فلزی دسته دار جهت نرمش و از بین بردن چربی های اضافه ناحیه شکم و پهلو طراحی شده است و می تواند جایگزین درست و مناسبی برای قرص های چربی سوز باشد. جنس این مدل چرخونک فلزی بوده که دارای یک روکش فوم رنگی برو روی صفحه فلزی می باشد. این مدل مسگری فلزی یکی از بهترین پیشنهادها به ورزشکاران و علاقمندان به ورزش است، چرا که در کنار طراحی و فرم زیبا از نهایت کیفیت و دوام برخوردار بوده که برای انجام حرکت مسگری در فضاهای مختلف مناسب است و محصول ایران می باشد.

چرخونک مگافیتنس مدلDisco Twister P-707

چرخونک مگافیتنس مدلDisco Twister P-707

این دیسک به‌ظاهر ساده که از دو صفحه‌ی پلاستیکی بادوام ساخته شده است، با توجه به نوع موادی که در آن بکار رفته، می‌تواند تا وزن 100 کیلوگرم را به‌راحتی تحمل کند.این وسیله‌ی نوآورانه و بدون خطر، یک ابزار بدن‌سازی خانگی است که به علت کوچکی و سبکی، به‌سادگی قابل حمل‌ونقل بوده و به شما اجازه می‌دهد تا تمرین مسگری را به‌راحتی و بدون فشار بر کمر در خانه انجام دهید.

چرخونک معرفی شده برای افرادی که در پیاده‌روی ضعف دارند و یا به هر دلیلی امکان انجام پیاده روی در بیرون از منزل را ندارند، بسیار مناسب می باشد؛ همچنین برای افرادی که می‌خواهند در خانه تجهیزات بدن‌سازی جهت تمرینات ایروبیک را داشته باشند، بسیار عالی است.با چرخونک لاغری مگافیتنس P-707 می‌توانید یک ورزش کاملا هوازی را انجام دهید؛ به گونه‌ای که ضربان قلب شما تا ۸۰ درصد مقدار بیشینه افزایش یابد.جنس این مدل چرخونک پلاستیکی بوده که دارای یک پوشش رنگی بر روی صفحه خود می باشد.

چرخونک لاغری مگافیتنس P-707 مسگری پلاستیکی بدون دسته یکی از بهترین پیشنهادها به ورزشکاران و علاقمندان به ورزش است، چرا که در کنار طراحی و فرم زیبا از نهایت کیفیت و دوام برخوردار بوده که برای انجام حرکت مسگری در فضای باز و سالن مناسب است و محصول تایوان می باشد.

چرخونک مدل 01

چرخونک مدل 01
  • بلبرینگ با کیفیت و روان
  • فوم با کیفیت رویه و زیره جهت جلوگیری از سر خوردن ، لغزش و صدا
  • رنگ بندی
  • کم حجم و کم جا

چرخونک تن زیب مدل Dual Twister

چرخونک تن زیب مدل Dual Twister

اضافه‌وزن به عنوان یک مشکل در بین افراد هر جامعه وجود دارد. بسیاری از تمرین‌های ورزشی می‌توانند در جلوگیری از این اتفاق به افراد کمک کنند. «چرخونک تن زیب» مدل «Dual Twister» یک دستگاه ورزشی است که می‌تواند به شما در کنترل وزن کمک کند و باعث شود هر فرد بعد از انجام یک دوره از تمرین، بتواند به وزن دلخواه خود برسد.

این وسیله دارای دو عدد پایه چرخان است که روی هرکدام از پایه‌ها محلی برای قراردادن پا وجود دارد و باعث می‌شود هر فرد روی آن‌ها قرا گیرد و شروع به انجام حرکت مسگری کند. این نرمش با تاثیر بر عضله‌های شکم و پهلو‌ها می‌تواند به کاهش چربی‌های این نواحی از بدن کمک کند و بعد از انجام تمارین هر دوره، منجر به کاهش وزن شود. این دستگاه با طراحی سبک و زیبایی که دارد، به‌راحتی قابل‌حمل است و می‌توان از آن در خانه،اداره یا حتی فضای‌باز استفاده کرد.

در همین زمینه بخوانید: راهنمای خرید دمبل بدنسازی

حرکات ایروبیک با این دستگاه علاوه‌بر عضلات شکم، عضلات شانه، بازو، ران و میان‌تنه را نیز تحت‌تاثیر قرار داده و باعث تناسب اندام خواهد شد. این دستگاه از اسکلت و بلبرینگ فلزی ساخته شده و روکش آن پلاستیک فشرده است. همین ویژگی موجب شده است که این محصول بتواند تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل کند و برای افراد سنگین‌وزن مناسب قلمداد شود. چرخونک دوبل بعد از چرخونک تکی، یکی دیگر از محصولات پرفروش شرکت تن‌ زیب است. این شرکت یک برند کاملا ایرانی است که محصولات ورزشی مفیدی را تولید کرده که هر کدام می‌توانند به کاهش وزن و تناسب اندام کمک کنند.

چرخونک کد 111

چرخونک کد 111

چرخونک لاغری وسیله ای بسیار کاربردی و مفید جهت آب کردن چربیهای ناحیه شکم و پهلوها میباشد.این محصول با داشتن بلبرینگ های بسیار قوی علاوه بر استحکام، باعث روانتر شدن چرخونک شده و به راحتی میتوان در تمامی سنین و در هر وزنی از آن استفاده کرد.

برخلاف مدل های پلاستیکی این مدل محدودیت تحمل وزن ندارد و همگان میتوانند استفاده کنند.همچنین پوشش ماساژوری بر روی چرخونک موجب ایجاد حس دلنشین ماساژ در هنگام نرمش میشود.این محصول با رنگ ضدخش الکترواستاتیک به شما عرضه میشود تا علاوه بر زیبایی ظاهری مقاومت آن را در برابر خوردگی و ساییدگی حفظ نماید.


در این پست به بررسی و راهنمای خرید چرخونک پرداخته و شما را با انواع مختلف آن آشنا کردیم. سپس به بررسی نکاتی که باید در هنگام خرید به آنها توجه کنید پرداخته و در انتها نیز 8 مدل از بهترین چرخونک ورزشی را مورد بررسی قرار دادیم.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 1

این مطالب را هم بخوانید

یک دیدگاه

  1. لطفا” قیمت های چرخونک مسگری مدل سایز L را اعلام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا