۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
قانون جذب

قانون جذب چیست؟ و چگونه از آن استفاده کنیم؟

قانون جذب مثل قانون جاذبه زمین یک قانون ثابت در جهان است. با استفاده از قانون جذب می توانید به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید، اما قبل از اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب تمام اهداف و آرزوهایتان را جذب کنید باید بدانید که قانون جذب چیست و چگونه ما را به اهداف و خواسته هایمان می رساند.

قانون جذب مهمترین قانون کائنات است که هر کسی این قانون را درست و از منابع معتبر یاد گرفته باشد اولا شکرگزار یادگیری علم قانون جذب باید باشد و ثانیا حسرت خورده که ای کاش زودتر با این موضوع به صورت درست و علمی آشنا می‌شد.

در این مقاله شما را به صورت کامل و جامع با قانون جذب آشنا خواهیم کرد و به شما یاد می‌دهیم که با استفاده از این قانون چطور می توانید به تمام آرزوها و خواسته‌هایتان برسید.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یعنی چه؟ به هر چیزی که فکر کنی و ارتعاش بفرستی و حس خوب به آن خواسته داشته باشی به طرف تو جذب می‌شود. این قانون شاید چیز عجیب غریبی به نظر برسد، اما اگر شما به گذشته خود بنگرید، متوجه خواهیم شد که این قانون همیشه در زندگی ما بوده و ما بی آن که بدانیم از آن استفاده می کردیم و شگفت‌زده خواهیم شد.

شما هم شده به کسی فکر کنید و دقیقا همان روز به شما زنگ بزند یا خبری ازش بگیرید؟ شده احساس بدی برای کاری داشتید و دقیقا اتفاق افتاده؟ خانم راندا برن(خالق قانون ارتعاش) در تعریف ساده قانون ارتعاش کائنات می‌گوید: “ما هر آنچه را که اغلب به آن فکر می‌کنیم، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم.”

قانون جذب چیست و چگونه عمل می‌کند؟

چگونه احساساتمان را برای استفاده از قانون جذب خوب کنیم؟

الان که فهمیدید قانون جذب چیست، باید به فکر این باشید که چگونه احساس خود را خوب کنید تا بتوانید از این قانون در جهت رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهایتان استفاده کنید. راه و روش‌های زیادی برای خوب کردن احساساتتان وجود دارد. برای خوب کردن احساساتتان می‌توانید از تجسم خلاق یا تصویر سازی ذهنی استفاده کنید. می‌توانید از جملات تاکیدی استفاده کنید. شما با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید احساساتتان را خوب کنید که این روش‌ها عبارت است از:

 • نوشتن اهداف و آرزوهایتان
 • توجه به نعمت‌هایی که خداوند به شما داده است
 • استفاده از قدرت تصویرسازی ذهنی و تجسم خلاق
 • گفتن یا نوشتن جملات و عبارات تاکیدی
 • انجام مراقبه و مدیتیشن کردن
 • پرسش سوالات رگباری مثبت
 • شکرگزاری روزانه بابت نعمت‌ها و خواسته هاتون

راز اصلی خوب کردن احساساتتان کنترل کردن ورودی ذهنتان است. در کل برای اینکه بتوانید احساساتتان را خوب کنید باید ورودی‌های ذهنتان را کنترل کنید. وقتی به چیزهای منفی فکر مثل بیماری، بی پولی و… فکر می‌کنید احساساتان بد می‌شود برای اینکه ورودی ذهنتان منفی است.

ولی وقتی به چیزهای مثبت مثل نعمت‌هایی که خدا به شما داده است فکر می‌کنید ورودی‌های ذهنتان مثبت می‌شود برای همین احساساتتان خوب می‌شود. و به یاد داشته باشید که احساسات خوب باعث جذب چیزهای مثبت در زندگیتان می‌شود.

چرا به درستی از قانون جذب نتیجه نمی‌گیریم؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که در زمینه قانون جذب وجود دارد این است که چرا از قانون جذب نمی‌توانیم به درستی نتیجه بگیریم؟ در این قسمت قصد دارم دلایلی که باعث می‌شود شما نتوانید از قانون جذب به درستی نتیجه بگیرید را به شما بگویم. فقط به شما بگم که اگر شما اصولی از این قانون استفاده کنید می‌توانید به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. تنها دلیلی که باعث می‌شود نتوانید از این قانون به درستی نتیجه بگیرید این است که شما ارتعاش خواسته و هدف‌تان را به درستی به کائنات و جهان هستی ارسال نمی‌کنید. پس همراه ما باشید تا به صورت کامل به شما بگم که چرا از این قانون نتیجه نمی‌گیرید.

 1. یکی از از مهمترین دلایلی که باعث می شود شما از قانون جذب نتیجه نگیرید این است که هنوز ایمان و باورتان نسبت به قانون جذب زیاد نشده است. بهترین راه برای اینکه کاری کنید باور تان نسبت به قانون جذب زیاد شود این است که تمام تمریناتی که به شما معرفی کردیم را کامل انجام دهید تا کم کم از این قانون نتیجه بگیرد. پس بهترین راه برای اینکه ایمانتان نسبت به قانون جذب زیاد شود و باور کنید که قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است باید از این قانون نتیجه بگیرید. البته ممکن است در اوایل راه باشید و نتوانید نتایج بزرگی بگیرید. اما اگر احساسات تان را خوب کنید و تمرین ها را انجام بدهید مطمئن باشید نتایج فوق‌العاده می‌گیرید.
 2. یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود نتوانید از این قانون نتیجه بگیرید این است که شما در زمینه قانون جذب هیچ مطالعه‌ای ندارید. بهترین راه برای نتیجه‌گیری این است که بهترین کتاب‌های قانون جذب مثل کتاب راز از خانم راندا برن و کتاب” بخواهید تا به شما داده شود” از خانم استریکس را مطالعه کنید.
 3. یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود نتوانید از این قانون نتیجه بگیرید این است که هیچ تمرینی در زمینه قانون جذب انجام نمی‌دهید.
 4. نداشتن احساس خوب باعث می شود از قانون جذب نتیجه برعکس بگیرید. همانطور که ما در این مقاله گفتیم قانون جذب با توجه به احساسات ما جواب می‌دهد. وقتی احساس شما در مورد موضوعی که فکر می‌کنید خوب باشد در حال جذب چیزهای مثبت در زندگی هستید. وقتی به پول فکر می‌کنید و احساس خوبی دارید در حال جذب پول در زندگی هستید. اما وقتی در زندگی به چیزهای مثبتی توجه می‌کنید اما احساساتتان بد است در حال جذب چیزهای منفی در زندگیتان است. پس به این نکته حتما توجه کنید که علاوه بر اینکه بر روی خواسته‌ها و اهداف آن تمرکز می‌کنید باید احساسات تان خوب باشد.
تاثیر قانون جذب در زندگی

چگونه قانون جذب را در زندگیمان به کار بگیریم؟

شیری را فرض کنید که بسیار سرحال و درنده است. حال این شیر را در قفسی بی اندازید. آیا زمانی که این شیر در قفس است می‌توان گفت: این شیر حیوانی ضعیف و ناتوان است؟

مسلما شما می‌دانید که این شیر یک حیوانی قوی و درنده است. فقط مشکل آن این است که در قفس گیر افتاده است. این مثال دقیقا مانند ذهن ماست ذهن شما بسیار قدرتمند است. فقط مشکلش این است که با باورها و افکارهایتان محدود شده و در قفس گیر کرده. کافی است این باورها و افکارهای محدود کننده را به کنار بگذارید. آنگاه است که ذهن شما آزاد می‌شود و می‌تواند هر مشکل و هر مانعی که به جلویش سبز می‌شود را کنار بزند. اینگونه راحت‌تر می‌توانید قانون جذب را در زندگیتان به کار بگیرید.

در همین زمینه بخوانید: همه چیز در مورد قانون جذب عشق و ازدواج

همینطور کوین ترودو در ارتباط با قانون جذب و دستیابی به اهداف از طریق قانون جذب دوره ای را با نام آرزوی تو دستور توست را منتشر کرد. که این دوره سر و صدای زیادی را به پا کرد و میلیون‌ها نفر توانستد با کمک این دوره از قانون جذب برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنند.

قانون جذب ثروت

بهترین تمرین قانون جذب برای جذب بهتر چه می‌باشد؟

پاکسازی یکی از برترین روش‌های از بین بردن افکار منفی ای است که در طول روز به ذهن شما می رسد. این تمرین به گونه‌ای طرحی شده است که شما در هرکجا که باشید می‌تواند با استفاده از آن افکار منفی را از ذهنتان پاک کنید. همینطور این تمرین قانون جذب بسیار ساده ولی کاربردی است. هرگاه که افکار منفی وارد ذهن شما شد و احساس شما را منفی کرد. با خود بگویید: متأسفم منو ببخش متشکرم دوست دارم. چندین بار این ذکر قانون جذب را تکرار کنید و با خود بگویید تا افکار منفی کامل از ذهن شما خارج شوند.

استفاده سریع از قانون جذب برای دستیابی به اهداف

چگونه از قانون جذب سریع استفاده کنیم؟ این سوال یکی از پرتکرار ترین سوالات در زمینه قانون جذب است. اگر بدن شما را مانند یک کشور در نظر بگیریم مغز شما نقش دولت آن را دارد. هر چه دولت قدرتمندتر و قوی‌تری داشته باشید پیشرفت بیشتری می‌کند.

اگر بخواهید تمامی افکاری که در طول روز به ذهنتان می‌رسد را کنترل کنید. کار بسیار دشواری خواهید داشت. شما می‌توانید با استفاده از احساساتتان به راحتی افکار مثبت و منفی را تشخیص دهید. برخی از احساس‌ها مانند ترس، نا امیدی، حسادت علایم افکار منفی هستند. برخی دیگر از احساسات هم مانند شادی علایم افکار مثبت شما هستند.

این نکته را در نظر داشته باشید که قدرت افکار مثبت هزار برابر افکار منفی است. اما باید بدانید که قانون جذب ذهنی است یعنی قانونی است برای ذهن که تمامی زندگی شما را پوشش می‌دهد. مهم نیست شما آدم خوبی باشید یا آدم بدی.

آدم منفوری باشید یا محبوب به هر حالی این قانون برای همه کار می‌کند. هر چه تجسم تان قوی تر و انرژی مثبت بیشتر به کائنات برای دستیابی به اهدافتان ارسال کنید. جواب داده شده به خواسته‌هایتان زودتر به سراغتان خواهد آمد.

رعایت اصول اولیه قانون جذب

هر قانونی برای خود اصول و قواعدی دارد که قانون جذب از این قاعده مستثنا نیست. به طور کلی می‌توان گفت اصول قانون جذب این است که هر آنچه که باعث ایجاد حس بد یا حس ناخوشایند و یا افکار منفی از شما می‌شود از خود دور کنید. برخی از افراد نگرانی این موضوع را دارند که دیگران هم موفق شوند و از ثروت و خوشی غنی شوند. آنها معتقد هستند که اگر همه ثروتمند و غنی شوند دیگر برای دیگران ثروتی نمی‌ماند و یا خوشی دیگر معنایی نخواهد داشت. باید بگویم ما بیشتر از نیاز ثروت در این دنیا وجود دارد. و بیشتر از نیاز خوشی در این دنیا داریم این دنیا پر از زیبایی هاست، و هیچگاه تمام نخواهد شد.

به دیگران کمک کنید، احساس خوبی در خودتان ایجاد کنید. نگذارید هیچ چیز شما را از دست یابی به اهداف و آرزوهایتان ناامید کند. هیچگاه به چگونگی دستیابی فکر نکنید ولی به اینکه به آن دست پیدا خواهید کرد ایمان داشته باشید. راههای زیادی برای دستیابی به اهدافتان هست که شما از آن خبر ندارید. هیچکدام از ما نمی‌دانیم فردا چه اتفاقی قرار است برایمان رخ دهد.

بر اساس تعریف قانون جذب به زبان خانم راندا برن، انرژی حاصل از افکار مثبت، شرایط و اتفاقات و افراد مثبت و انرژی افکار منفی، شرایط، افراد و رویدادهای منفی را توسط کائنات در مسیر ما قرار می‌دهد. این اساس و پایه قانون جذب است. خانم راندا برن، خالق قانون جذب در تعریف قانون جذب همچنین می‌گوید: بر اساس قانون جذب، افکار تبدیل می‌شوند به اشیاء، افراد، اتفاقات و شرایط پیش روی شما در زندگی.

همانطور که گفتیم قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. قانون جذب (law of the attraction) به زبان ساده می گوید:” به هر آن چیزی که فکر کنید، چه خوب و چه بد، آن را جذب خواهیم کرد” بر اساس این تعریف قانون جذب، وقتی به هر چیزی فکر کنید در حال جذب کردن آن هستید و این مورد خیلی خوب است.

زندگی انسان از دو چیز تشکیل شده است. چیزهای منفی و چیزهای مثبت. و بر اساس این تعریف قانون جذب که به هر چیزی که فکر کنید آن را جذب می‌کنید، اگر به چیزهای منفی فکر کنید در حال جذب موارد منفی در زندگی خود هستید و اگر به چیزهای مثبت و خوب در زندگیتان توجه کنید آن را وارد زندگی تان خواهید کرد. که در ادامه شما را به صورت کامل با اصول قانون جذب که چگونه جذب اتفاق می افتد آشنا خواهیم کرد.

زندگی انسان از دو بخش منفی و مثبت تشکیل شده است. بخش مثبت مثل ثروت، احساس خوب، روابط عالی و… و بخش منفی مثل غم و اندوه، نبودش کار، شکست عشقی و… اگر بخش های منفی زندگی تان بیشتر از بخش های مثبت است یک جای کار مشکل دارد و خودتان هم این را می دانید.

شاید تصور کنید که قانون جذب یک قانون بسیار عجیب است، اما اصلاً اینطور نیست و اگر به گذشته خود نگاه کنید می بینید که از این قانون در زندگی خود استفاده کرده اید. آیا تا به حال دقت کرده اید که یک روز که حالتان بد است در همان روز چیزهای منفی زیادی را جذب کرده اید، یا اینکه یک روز خوشحالی و حس بسیار خوبی دارید چیزهایی را جذب کرده‌اید که بیشتر خوشحال تان کرده است و احساس تان بهتر می شود.

پس اگر دقت کرده باشید می بینید که قانون جذب همیشه در زندگیتان در حال عمل کردن است و برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید و زندگی تان را در اختیار بگیرید باید بدانید که قانون جذب چیست و چطور با استفاده از این قانون می توانید زندگی تان را در اختیار بگیرید.

اگر نمی دانید که قانون جذب چیست باید بگویم که شما از قانون جذب استفاده میکنید، دوستان چه باور کنید یا نکنید! چه بخواهید یا نخواهید! یا چه خوشتان بیاید یا نیاید!” قانون جذب” همیشه و در همه جا و در تمام شرایط در حال عمل کردن است و کار می کند.

خیلی از افراد قانون جذب را یک خیال می دانند فکر می‌کنند که این قانون وجود ندارد. اما این قانون برای تمام افراد در حال عمل کردن است و کوچک و بزرگ نمی شناسد. اگر اصول استفاده از قانون جذب را یاد بگیرید می توانید زندگیتان را همان طور که میخواهید بسازید، می توانید خودتان خالق زندگی خود باشید و به هر هدف و آرزویی که دارید برسید.

اغلب افرادی که زندگی فوق‌العاده‌ای دارند درست نمی دانند که چه کاری کردند تا به این زندگی رسیدند. اما غیر ممکن است که بدون هیچ کاری بتوانید یک زندگی رویایی بسازید. این افراد از قانون جذب به صورت ناخودآگاه بدون اینکه بدانند استفاده کردند و زندگیشان را همانطور که می خواستند ساخته‌اند.

هرکسی که زندگی فوق‌العاده‌ای دارد با استفاده از قانون جذب به این زندگی دست پیدا کرده است. تمام افراد موفق و ثروتمند در جهان با استفاده از این قانون توانستند که به این ثروت بسیار زیاد برسند، و اگر آنها توانسته اند از این قانون استفاده کنند مطمئن باشید که شما هم می توانید با استفاده از قانون جذب زندگی رویایتان را بسازید، چون این قانون برای تمام افراد یکسان است.

قدرتهای عظیمه طبیعت مثل نیروی جاذبه زمین و نیروی مغناطیس و گرانش با چشم و حواس اصلا قابل مشاهده و دیدن نیست، دقیقا این مورد هم برای قانون‌جذب صدق می کند. قانون جذب را اصلاً نمی توان دید و مشاهده کرد اما در حقیقت قدرت بسیار زیادی نسبت به بقیه قدرت‌های طبیعی دیگر است. پس تا به اینجا فهمیدید که قانون جذب وجود دارد.

قانون ارتعاش چیست؟

قانون ارتعاش چیست؟

از آنجا که تمام مواد در جهان هستی در نهایت از اتم که ساختار مشابه ای دارند تشکیل شده پس همه اجسام در حقیقت کاملا مشابه با یکدیگر هستند. با شکافت بیشتر ساختار اتم ها کشف شد که محتوای اتم‌ها تقریبا خالی و حاوی ارتعاشات و فرکانس‌هایی خاص است. یعنی هر ماده برای اینکه نوع خود را بروز دهد در حقیقت در فرکانس متفاوتی ارتعاش می‌کند.

شاید یکی از سؤالاتی که ذهن شما را به خود مشغول می کند، کائنات و نقش آنان در قانون جذب است. بطور کلی می توان کائنات را هر آنچه که در جهان هستی وجود دارد، نظیر حیوان، گیاهان، کهکشانها، سیارات و حتی انسان نامید. همه اینها که برشمردیم به اضافه کوچکترین ماده یا حتی بزرگترین انرژی، همه و همه جزء کائنات به شمار می آیند. در واقع به اختصار می توان گفت که کائنات شامل تمامی دستورالعمل ها و قوانین الهی می باشد که بر جهان هستی با همه بزرگی و وسعت، به اذن خداوند وجود دارند. در این رابطه قانون جذب کائنات را نیز می توان قوانینی دانست که به یاری آنها می توانید، به آرزوها و خواسته های درونی خود برسید.

مغز انسان قدرت ارتعاش در فرکانس‌های مختلف و دریافت فرکانس‌های مختلف را نیز داراست. یعنی دقیقا مانند یک فرستنده و گیرنده رادیویی مغز می‌تواند با تصور و تفکر فرکانس خاصی را ارتعاش کند. همچنین می‌تواند از محیط خود ارتعاش و فرکانس را نیز دریافت کند.

در چند سال اخیر با انتشار فیلم راز در سال 2006 توجه زیادی به سمت قانون جذب معطوف شد و حتی با توضیحات همین فیلم افراد زیادی از سرار جهان از تکنیک های قانون جذب استفاده کردند و نتایج مثبتی را دریافت کردند.

در واقع قانون جذب پس از انتشار کتاب راز(the secret) توسط خانم راندا برن در اواخر سال 2006 ثابت شده است. کتاب راز یکی از پرفروش‌ترین کتاب ها در زمینه قانون جذب است که بسیاری از مطالب اش به دلیل اینکه در بین مردم رواج پیدا نکند حذف شده است. در کل قسمت هایی از کتاب راز حذف شده است تا بین مردم پخش نشود. اما حالا چطور باید از قانون جذب استفاده کنیم؟ قدرت‌های عظیم طبیعت، مانند گرانش و الکترومغناطیس، با حواس ما قابل مشاهده نیستند، اما قدرتشان بی چون‌وچرا و قطعیست.

در مورد قانون جذب هم همین‌طور است. نیروی قانون جذب قابل مشاهده نیست اما در حقیقت قدرتش بسیار عظیم‌تر از هر قدرت طبیعی دیگری است. نشانه‌های قانون جذب را در همه جای جهان می‌توان دید. قوانین طبیعت بر کائنات حکم‌فرماست. می‌توانیم با هواپیما پرواز کنیم زیر هوانوردی هماهنگ و سازگار با قوانین طبیعت عمل می‌کند. قوانین فیزیک برای ما تغییر نکرده‌اند تا بتوانیم پرواز کنیم، اما راهی یافته‌ایم تا مطابق قوانین طبیعت عمل کنیم. همان‌طور که قوانین فیزیک بر هوانوردی، برق، و گرانش حاکم است، قانون جذب هم بر زندگی حاکم است. برای در اختیار گرفتن قانون جذب مثبت و تغییر زندگی‌تان، باید قانونش را درک کنید. قدرتمندترین قانون کائنات را؛ قانون جذب را.

ذهن انسان از سلول‌های نورونی تشکیل شده که این سلول‌ها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که همیشه و در همه زمان به جز خواب در حال تولید انرژی و ارتعاش فرکانس هستند. افکار و تصوراتی که به ذهنتان می‌آید همان انرژی و ارتعاش‌هایی هستند که این سلول‌ها تولید می‌کنند. شما در تمام طول ساعاتی که بیدار هستید در حال تولید ارتعاش و ارسال آن به کائنات هستید. زمانی که می‌خوابید چون در خواب امکان تفکر ندارید پس ارتعاشی هم تولید نمی کنید. اما در هنگام خواب شما گاهی ارتعاشاتی را دریافت می‌کنید که آنها به شکل رویا توسط مغز شما تبدیل شده و همه میدانیم که گاهی خواب‌های ما کاملا صحیح و حتی تصاویری از آینده هستند.

ارتعاشاتی که مغز تولید می‌کند از نظر فرکانسی بسیار قوی بوده و در سطح کوانتومی ( همان که گفتیم محتوای اتم ها فقط ارتعاش است) قابل نفوذ و انتقال است . همانطور که سیگنال تلفن همراه به راحتی از دیوار عبور می کند ارتعاش و فرکانس تولید شده توسط مغز شما حتی قوی تر بوده و میتواند در یک لحظه در سراسر کائنات با قدرتی ثابت و بدون محدودیت منتشر شود !

قانون جذب چه کاربردی دارد؟

آن چیزی که هرکس از قانون جذب انتظار دارد این است که به کمک آن بتواند به خواسته‌های خود برسد. برخی گمان می‌کنند که قانون جذب مانند جادو و سحر عمل می‌کند و به صورت نامعلومی آرزوهای افراد را برآورده می‌کند. اما این طور نیست قانون جذب سعی می‌کند با توجه به آنچه که در اطراف‌تان دارید به آرزوهای شما جامه عمل بپوشاند. زندگی بدون رویا و آرزو شبیه «انجمن شاعران مرده» است. هر آنچه که در اطراف‌تان وجود دارد در واقع همان چیزی است که تاکنون فرکانس جذب آن را به کائنات ارسال کرده‌اید. اما اینطور نیست که قا‌نون جذب برای برخی عمل کند و برای دیگری که به آن باور ندارد انجام نشود.

چطور از قانون جذب استفاده کنیم

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

ما از قانون جذب انتظار داریم که به آرزو‌های ما جامه عمل بپوشاند و خواسته‌های درونی ما را محقق سازد. مثلاً از قانون جذب خانه‌ای زیبا می‌خواهیم، اما این خانه از چه ساخته می‌شود؟ معلوم است از آجر، سیمان، آهن و خاک و سنگ، اما این مصالح از کجا تأمین می‌شوند؟ بازهم جواب معلوم است، از جایی همین دوروبرها! به گمان بسیاری از افراد، قانون جذب پدیده‌ای جادویی است که از هیچ کجا آباد آرزو‌های ما را فراهم می‌کند. درحالی‌که هیچ جادویی در کار نیست و قانون جذب آرزوهایمان را با داشته‌های اطرافمان فراهم می‌سازد. شما اسباب فراهم ساختن آرزوی دیگری و حتی همان آرزوی او می‌شوید و او نیز هم‌زمان آرزوی شما خواهد شد.

در همین زمینه بخوانید: بهترین کتاب های قانون جذب کائنات

عامل جادویی شدن قانون جذب، همان دست نامرئی، اما توانمندی است که دروتخته را باهم جور می‌کند و پیوسته در حال چیدن اجزای مختلف هستی در کنار هم است. با دقیق شدن در این نکته، دیگر گله و شکایتی نخواهیم کرد که چرا همکار بغل‌دستی‌مان فردی اخموست، همسایه‌مان آن‌گونه رفتار می‌کند یا حتی رئیسمان شخصی بداخلاق است. این افراد همان آرزو‌های ما تا به امروز هستند. ما نیز در این لحظه، همان فردی هستیم که آن‌ها دقیقاً آرزوی بودن در کنارش را داشته‌اند! این‌گونه نیست که قانون جذب برای بعضی افراد عمل کند و برای برخی دیگر که به آن باور ندارند، کارایی نداشته باشد. جذب یک قانون معنوی جهانی است که در هر زمان و مکان کاربرد دارد؛ مثل قانون جاذبه.

اگر رئیس نالایقی بالای سر کارمندانی مظلوم سبز شده و بازور و غرور پیش می‌رود، بی‌شک آن کارمند جواب آرزوی تا به امروز این رئیس بوده و این رئیس پاسخ خواسته درونی آن کارمندان. البته این دلیل نمی‌شود که همیشه فردی مستبد را به‌عنوان مدیر بپذیریم، با این توجیه که خواست کائنات چنین بوده است؛ خیر، کائنات این اتفاق را ایجاد کرده، چون خواسته ما تا به امروز، از کائنات چنین فرد مستبدی بوده است. اما اگر او را نمی‌پسندی، در همین لحظه خواسته‌ات را تغییر بده. مطمئن باش همه‌چیز دگرگون می‌شود. شاید مدیر شرکتی چند کارمند نمونه، منظم و بی‌همتا نصیبش شود. در این حالت، معاون شرکت نباید تصور کند که با رفتن مدیر می‌تواند این کارمندان را در اختیار بگیرد. این کارمندان آرزوی آن مدیر هستند و مدیر هم‌آرزوی کارمندان. وقتی یکی از این‌ها از میان برود آن دیگری هم از بین خواهد رفت. درنتیجه، هیچ‌کس حق ندارد درباره آنچه اکنون نصیبش شده است از کائنات گله‌مند باشد.

اصول کلی برای استفاده از قانون جذب کدامند؟

 1. ذهن خود را آرام کنید: روزانه ۵ تا ۱۰ دقیقه مراقبه و تمرکز کنید. انجام این کار قدرت مغز را افزایش می دهد، و ذهن شما را در حالت آرامش، تقویت می‌کند.
 2. فرآیند تصمیم گیری و اقدام: از تصمیم خود اطمینان حاصل کنید و برای انجام آن تردید نکنید. یادتان باشد که شما به جهان درخواستی داده اید که از طریق افکارتان به شما پاسخ داده است که شما این را می خواهید. تردید نکنید و اگر شما از چیزی که می خواهید مطمئن نبودید، جهان فرکانس های نامربوط دیگری به ذهن شما می فرستاد.
 3. از جهان سوال کنید: تصویری از آنچه که از جهان می خواهید را به آن ارسال کنید. قطعا جهان پاسخ خواهد داد. اگر شغلی را می خواهید خود را تصور کنید که دارای آن سمت هستید، کارهایی که در آن موقعیت انجام می دهید را تصویر سازی کنید و حتی با همان کلام صحبت کنید. در نهایت شما این تصاویر را دریافت می کنید.
 4. آرزوهایتان را بنویسید: با جمله من اکنون کاملا شاد و راضی هستم شروع کنید و با اینکه چه چیزهایی از جهان می خواهید به اتمام برسانید. آن ها را به زمان حال بنویسید، به طوری که انگار در حال حاظر آن را دارید. هر روز تا زمانی که آرزویتان برآورده شود، آن را در مقابل چشمانتان تصور کنید.
 5. باید لمس کنید و قدم بردارید: پس از اینکه به آرزو های خود فکر کردید، عمل کنید. در واقع این مهمترین قدم در قانون جاذبه است. تفکر به ما انرژی و قدرت انجام کار را می دهد. اما این فقط برای شروع کار است و تا قدم برنداریم اتفاقی نخواهد افتاد. اگر انجامش دهید دیگر به این فکر نخواهید کرد که آن را نخواهید داشت.
 6. قدرشناسی خود را نشان دهید: هرچیزی که جهان به شما داده است را بنویسید و برای آنها سپاس گذار باشید. قدردانی کردن از جهان برای چیز های زیادی که به شما داده است، آن را ترغیب می کند تا چیز های بیشتری به شما بدهد. نشان دادن قدر دانی انرژی مضاعفی به جهان می دهد تا به درخواست های شما سریع تر پاسخ بدهد.
 7. به جهان اعتماد کنید: به این نگاه نکنید که دیگران در چیزهایی که شما از جهان می خواستید غرق هستند. شما جایگاه خود را دارید. به چیزی که می خواهید نگاه کنید و فقط به جهان بگویید که آن را ندارید. جهان آن را جذب خواهد کرد. اگر بلافاصله چیزی که می خواستید اتفاق نیفتاد، صبور باشید. به چگونگی انجام کارها نگاه نکنید، جهان آن را برای شما انجام خواهد داد. وقتی درباره کار جهان شک می کنید و فکر می کنید که چگونه می خواهد کار را برای شما انجام دهد، یعنی شما ایمان ندارید. قطعا جهان بیشتر و بهتر از شما می داند که باید چکار کند. پس به آن اعتماد کنید.

چرا قانون جذب گاهی وقت‌ها جواب نمی‌دهد؟

چگونگی بکارگیری قانون جذب در زندگی مهمترین عامل است. خیلی از ما نحوه به کارگیری این قانون را در زندگی نمی‌دانیم و برخی اصلا معنای واقعی این قانون را هم نمی‌دانند و تنها با خواندن چند کتاب قانون جذب فکر می‌کنیم که این قانون را به صورت کامل آموخته‌ایم.

کارکرد قانون جذب بستگی به نوع استفاده از آن دارد. خیلی از ما این قانون را به اشتباه در زندگی به کار می‌گیرم و بعد می‌گوییم: چرا قانون جذب جواب نمی‌دهد؟

در زمانی که می‌خواهیم به چیزی دست پیدا کنیم و یا آرزوهایمان را برای خودمان محقق کنیم. ابتدا باید جوری به آرزوها و رویاهایمان فکر کنیم که باعث ایجاد انرژی مثبت در ما شود. اگر در حین فکر کردن به آرزوها و اهدافتان، افکاری مانند: کاش الان داشتمش و یا آخه چی جوری من میخوام به آن دست پیدا کنم من که نمی توانم و… دور باشید. زیرا این افکار در شما حس ناتوان، حسرت و… ایجاد می‌کند و این افکار منفی باعث منفی شدن کلی افکار شما و در نهایت فراموش کردن و کنار گذاشتن اهدافتان و یا دور شدن از این اهداف می‌شود.

قانون جذب چطور عمل می‌کند؟

حالا متوجه شدید که قانون ارتعاش چیست و چطور عمل می کند. اما فایده ارسال ارتعاش و فرکانس توسط مغز انسان چیست ؟ اینجاست که قانون جذب معنا پیدا می‌کند. هر گاه شما در ذهن خود به تصور و تفکر درباره یک رویداد بپردازید شما مطابق با قانون ارتعاش فرکانس مربوط به آن را به کائنات ارسال می‌کنید.

کائنات در پاسخ به شما تلاش می‌کند نزدیکترین ارتعاش و فرکانس مطابق با درخواست شما را برای شما فراهم کرده و به سمت شما انتشار دهد. شما درخواست خود را به صورت مجازی و فقط در تصورات و رویای خود ارسال کردید اما کائنات و جهان هستی بر پایه اجسام فیزیکی و تاثیرات فیزیکی است. بنابراین ارسالی که کائنات به سمت شما خواهد داشت از همین نوع خواهد بود.

اگر شما در ذهن خودتان به صورت مداوم به پول و کسب ثروت فکر کنید و رسیدن به آن را احساس کنید مغز را برای ارتعاش فرکانس دریافت پول تحریک می‌کنید . این فرکانس به کائنات ارسال شده و کائنات نزدیکترین فرکانس مشابه به آن که دقیقا همین پول است را به سمت شما هدایت می کند .

با این شرایط که هر تفکر و تصور ما یک ارتعاشی رو به کائنات ارسال می‌کنه پس تشخیص این موضع و کنترل کردنش کار سختیه! خوب باید بگم که خیلی هم ساده هست. خداوند این نعمت را به ما داده که نشانگری واضح برای درک لحظه‌ای مثبت یا منفی بودن تفکرات خود داشته باشیم؛ این نشانگر همان احساسات شما هستند.

اگر به چیزهای خوب فکر کنیم یا در شرایط خوبی باشیم احساسات مثبتی هم داریم شادی، عشق، محبت، خوشبختی این‌ها همه احساسات با بار مثبت هستند. در نتیجه کائنات هم مشابه با همین احساسات رو برای شما بیشتر ایجاد می‌کنه.

هر وقت احساس منفی دارید باید سعی کنید هر طور شده این احساسات رو تغییر بدید. این کار نیاز به تمرین و دانش کاربردی از قانون جذب داره تا شما بتونید اولا از شر توده انرژی منفی که از گذشته در درون خودتون ایجاد کردید رها بشید و بعد بتونید کم کم یک توده انرژی مثبت با ارتعاش مثبت قوی رو در خودتون ایجاد کنید .

قانون جذب در طول تاریخ زندگی بشر

قانون جذب را هرگز نمی‌توان به عنوان پدیده‌ای جدید محسوب کرد. از زمان‌های گذشته همیشه افرادی وجود داشتند که بر اسرار قانون جذب واقف بوده و از نحوه استفاده آن بخوبی آگاهی داشتند. آنان قدرت خاص ذهن، افکار، تخیلات و تکرار کلمات را می‌دانستند و از علاقه، احساس و ایمان، جهت تحقق خواسته های خود استفاده می کردند.

همچنین بدانید که قانون جذب، تاکنون شاید توسط خود شما نیز بارها استفاده شده باشد. احتمالاً از کلام آخر تعجب کرده اید. ولی این موضوع کاملاً حقیقت دارد. گاهی پیش می آید که ناخودآگاه در یک روز عادی حالتی از نگرانی و دلشوره، در افکار شما پررنگ می‌شود. به دنبال این موضوع احساسی از اضطراب و استرس، به سراغ شما می آید. در بسیاری از اوقات موضوع با وقوع رویدادی ناخوشایند، خاتمه می پذیرد. در اینجا شما افکار منفی را، در تصورات ذهنی خود پوشش داده اید و مرتب به تکرار آن پرداخته اید. اینجا بنا بر قانون جذب، انرژی های منفی به سوی شما پرواز نموده و جذب شما شدند. این همان قانون جذب است که ناخودآگاه و بدور از اراده، در شما به وقوع پیوسته است.

سیر تکاملی قانون جذب با کشف راز این قانون

راستی می دانید که در اعماق وجود شما، پتانسیل‌های عظیم انرژی وجود دارد که خود را پنهان کرده اند. شاید حتی خودتان نیز از وجود آنها خبر ندارید. همچنین آگاه باشید که قانون جذب را به نام قانون راز نیز می‌شناسند. اما توجه به این نکته ضروری است، زمانی که با فراگیری مراحل مختلف قانون جذب و بکارگیری آنها در زندگی موفق به درک قدرت این قانون شدید، دیگر رازی در مورد قانون جذب وجود نخواهد داشت. یعنی در واقع همه پیچیدگی‌های خاص قانون جذب، همچون یک معمای حل شده آسان می‌گردد. به عبارت دیگر شما فرا می‌گیرید که اسرار و رموز قانون جذب را، در زندگی روزمره خود بکار بگیرید و آنگاه شاهد درآغوش کشیدن موفقیت‌های زیبای زندگی بشوید. این پیروزی‎ها در همه زمینه ها می تواند عاید شما بشود. قانون جذب عشق، قانون جذب ثروت و پول، قانون جذب ازدواج، قانون جذب موفقیت در کار،. قانون جذب سلامتی و نجات از بیماری و …

بررسی ساختار ذهن براساس تئوری ارتعاش و جذب

اگر بخواهیم به بررسی درستی و نادرستی قانون جذب بپردازیم پیش از هرچیزی باید به تحلیل و بررسی تئوری قانون جذب و ارتعاش بپردازیم. لذا قبل از هر قضاوت و تصمیمی در مورد پذیرش و یا رد قانون ارتعاش و حتی استفاده از این قانون در مواردی نظیر قانون جذب ثروت و … به برسی ساختار ذهن انسان منطبق با تئوری قانون جذب میپردازیم.

طبق نظریه قانون جذب خداوند ذهن انسان را از سلول های نورانی آفریده است. آفرینش این سلول ها به گونه ای است که در همه حال در حال تولید انرژی و ارتعاش است و این فرآیند تنها در زمان خواب متوقف می شود.

افکاری که در طول روز از ذهنتان میگذرد همان ارتعاش های هستند که سلول های نورانی مغزتان تولید کرده اند.

ارتعاشات و افکار شما به دو دسته تقسیم می شود

 • افکار مثبت: این دسته از افکار شما را برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان حمایت می‌کنند.
 • افکار منفی: افکاری که در جهت ناخواسته ها شما را سوق می‌دهند.

نظریه قانون جذب در مورد افکار مثبت و منفی

طبق نظریه قانون ارتعاش برای اینکه بفهمید کدام یک از افکار ما مثبت و کدام یک منفی است، باید تنها به احساسات خود توجه کنید.

به طور مثال امکان دارد بخواهید از قانون جذب عشق استفاده کنید اما هنگام فکر کردن به شخص عاطفی خود احساس بدی داشته باشید، این دقیقا بدان معنی است که شما در مورد این موضوع افکار منفی دارید.

اگر افکارتان منفی باشد، ارتعاشی که به کائنات وارد میکنید کاملا عکس خواسته هایتان است. برگردیم به مثال قبل، فرض کنید هنگام استفاده از قانون جذب عشق با احساس منفی به شخص احساسی خود می اندیشید، نتیجه این تفکر دور شدن وی از شما است.

پس افکار منفی بدین معنا نیست که فکر های بدی به ذهنتان خطور میکند، بلکه بدان معنا است که وقتی به موضوع خاصی فکر میکنید به جای اینکه حس خوبی داشته باشید حس بدی را تجربه میکنید.

قانون جذب راست است یا دروغ

به نظر شما آیا قانون جذب راست است یا دروغ؟

من نیز زمانی که برای اولین بار فیلم راز را دیدم نسبت به مفهوم قانون ارتعاش کائنات تردید کردم. واقعا قانون جذب را نتوانستم درک کنم. حتی یادم هست زمانی که مقاله‌‌ای خواندم که می‌گفت خانم راندا برن قصدش سود تجاری بوده، تردیم بیشتر شد.

مهمترین جذب شما از قانون جذب

قانون جذب راز، در شما روحیه جنگجویی خستگی ناپذیری ایجاد می‌کند، تا برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان همیشه در تلاش و تکاپو باشید. آیا این حس و حال را دوست ندارید؟
قانون ارتعاش می‌گوید شما هرگز اجازه ندارید از رحمانیت خداوند ناامید بشوید و همیشه باید در چالش‌های پیش رو مثبت نگر و امیدوار باشید. آیا اگر این باور از قانون ارتعاش در شما قوت بگیرد رشد و بالندگی بیشتری در زندگی و افکارتان ایجاد نخواهد کرد؟

قانون جذب بر مبنای آنچه می‌دهید هر آنچه در زندگی دارید را یک به یک به شما می‌دهد. شما بر مبنای افکار و احساساتی که از خود بروز می‌دهید، آهن‌ربا می‌شوید و شرایط ثروت، سلامت، روابط، و تک‌تک اتفاقات و تجارب زندگی خود را دریافت می‌کنید.

درباره‌ی پول افکار و احساسات مثبت بروز دهید، و شرایط، افراد و اتفاقات مثبتی که برایتان پول بیشتری به ارمغان می‌آورند را سوی خود جذب کنید. درباره‌ی پول افکار و احساسات منفی بروز دهید، و شرایط، افراد، و وقایعی منفی که موجب بی‌پولی می‌شوند را سوی خود می‌کشید.

با همان قدرتی که فکر و احساس می‌کنید قانون جذب نیز به شما پاسخ می‌دهد. این یعنی با تغییر افکار و احساساتتان و با کمک قانون جذب می‌توانید زندگی‌تان را رویایی کنید. افکار و احساسات مثبت داشته باشید و با این کار هر قسمت زندگی خود را به شاهکار تبدیل کنید.

قانون جذب و افکار

 • افکار شما همان کلماتی هستند که در ذهنتان می‌شنوید و بلند بر زبان می‌آورید. وقتی به کسی می‌گویید: “چه روز زیبایی.” اول این فکر را سرتان داشته‌اید و بعد بر زبان آورده‌اید.
 • افکار به اعتما نیز مبدل می‌شوند. وقتی صبح از رختخواب بلند می‌شوید، قبل از انجام چنین عملی، فکر بلند شدن از رختخواب را داشته‌اید. بدون فکر قبلی نمی‌توانید هیچ کاری انجام دهید.
 • این فکر شماست که تعیین می‌کنند اعمال و گفتارتان مثبت یا منفی باشد. اما از کجا بهفمید افکارتان مثبت است یا منفی؟
 • قانون جذب می‌گوید: “وقتی به آنچه می‌خواهید یا دوست دارید فکر می‌کنید، افکارتان مثبت است و وقتی به آنچه نمی‌خواهید و دوست ندارید فکر کنید، افکارتان منفی هستند. به همین سادگی و همین راحتی.
 • آنچه در زندگی می‌خواهید هرچه باشد، می‌خواهیدش چون دوستش دارید. لحظه‌ای در موردش فکر کنید. شما چیزهایی که دوست ندارید را نمی‌خواهید، می‌خواهید؟ هر کس تنها آنچه دوست دارد را می‌خواهد؛ هیچ‌کس آنچه دوست ندارد را نمی‌خواهد.
 • طبق قانون جذب هیچ‌چیز غیرممکن نیست. فرقی نمی‌کند چه کسی باشید، فرقی نمی‌کند با چه موقعیتی ممکن است روبه‌رو شوید، استفاده از قانون جذب می‌تواند آزادتان کند.

قدرت و قانون جذب

شما می‌توانید زندگی‌تان را تغییر دهید، زیرا توانایی نامحدودی دارید تا درباره‌ی آنچه دوست دارید فکر کنید و سخن بگویید، و بنابراین توانایی نامحدودی دارید تا تمام چیزهای خوب را به زندگی‌تان بیاورید! درهرحال قدرت شما بسیار بیشتر از افکار و گفتار مثبت درباره‌ی آن چیزهایی است که دوست دارید، زیرا قانون جذب به افکار و احساسات شما واکنش نشان می‌دهد. باید عشق را احساس کنید تا بتوانید قدرتش را در اختیار بگیرید!

احساسات شما محرک هستند

افکار و گفتار بدون احساسات هیچ قدرت و تأثیری در زندگی‌تان ندارند. در روز افکار بسیاری از ذهنتان می‌گذرد که بار چندانی ندارند و به‌حساب نمی‌آیند زیرا بسیاری از افکار احساسی قوی را در درونتان برنمی‌انگیزند. آنچه احساس می‌کنید است که اهمیت دارد.

تصور کنید افکار و گفتارتان به‌مثابه یک فضاپیماست، و احساساتتان مانند سوخت است. یک فضاپیما بدون سوخت وسیله‌ی نقلیه‌ای خاموش و بی‌حرکت است که کاری از آن برنمی‌آید، زیرا سوخت همان قدرتی است که فضاپیما را بلند می‌کند. در مورد افکار و گفتارتان نیز به همین منوال است.

افکار و گفتار شما وسایل نقلیه‌ای هستند که بدون احساسات نمی‌توانند کاری از پیش ببرند؛ زیرا احساسات شما قدرت افکار و گفتارتان هستند! این را من نمی‌گویم قانون جذب می‌گوید.

اگر فکر می‌کنید: “نمی‌توانم رئیسم را تحمل‌کنم.” آن فکر بیانگر احساس منفی قوی‌ای است که نسبت به رئیستان حس می‌کنید و آن احساس منفی را از خود بروز می‌دهید. درنتیجه روابطتان با رئیستان روزبه‌روز بدتر می‌شود.

خوب یعنی خوب

بیشتر مردم می‌دانند که احساس خوب و بد داشتن چه حسی دارد اما نمی‌فهمند که در بسیاری از مواقع دارند با احساسات منفی زندگی می‌کنند. مردم فکر می‌کنند احساس بد یعنی احساس منفی شدید ولی قانون جذب این را نمی‌گوید.

اگر بیشتر مواقع حس می‌کنید بد نیستید شاید فکر کنید آن احساس بد نبودن احساس مثبتی است زیرا درواقع احساس بدی ندارید. اگر احساس واقعاً بدی داشته‌اید و اکنون حس می‌کنید بد نیستید پس به‌طورقطع احساس بد نبودن بسیار بهتر از احساس خیلی بد بودن است. اما بیشتر مواقع احساس بد نبودن هم احساس منفی است.

احساس خوب یعنی احساس خوب! احساسات خوب یعنی شما شاد، مسرور، هیجان‌زده، مشتاق یا پرشور هستید. وقتی احساس می‌کنید بد نیستید، معمولی هستید، یا درواقع اصلاً حس خاصی ندارید، آن‌وقت زندگی‌تان بد نخواهد بود، معمولی خواهد بود، یا اصلاً چندان خاص نخواهد بود! احساسات خوب یعنی واقعاً احساس خوبی داشته باشید، و احساس واقعاً خوب آن چیزی است که زندگی واقعاً خوب را به ارمغان می‌آورد.

نکات مهم قانون جذب

چند نکات مهم درباره قانون ارتعاش و جذب

 1. شما با فکر کردن به هر چیزی می توانید آن را به سمت خود جذب کنید، حتی اگر آن ها را نخواهید. پس مراقب جذب ناخواسته ها باشید.
 2. شما همواره تمام اتفاقات خو و بد را طبق افکار خود تجربه می کنید. پس اگر می خواهید اتفاقات خوب را جذب کنید، باید افکار مثبتی در سر داشته باشید.
 3. هر چقدر که بیشتر بر روی مسائلی تمرکز کنید آن ها به مراتب قوی تر می شوند. پس تلاش کنید که تمرکز خود را روی مسائل خوب و مثبت معطوف کنید.
 4. سعی کنید به جای این که بیش از حد برای تصمیم گیری فکر کنید به احساسات خود اعتماد نمایید؛ به عبارت دیگر بهتر است که به ندای قلب خود گوش کنید. مطمئن باشید که با این کار پشیمان نخواهید شد.
 5. تفکر محدود را رها کنید و به این باور برسید که موفقیت یک منبع نامحدود است؛ بنابراین هرکسی می تواند موفق باشد. پس حسادت را کنار بگذارید چون موفقیت دیگران نمی تواند موفقیت شما را محدود کند.
 6. باور داشته باشید که اگر دیگران با شما رابطه خوبی ندارند، فقط و فقط خودتان باعث آن شده اید. مطمئن باشید که با تغییر دیدگاه های منفی خود می توانید روابط بهتری با دیگران داشته باشید.

چگونه قانون جذب را فعال کنیم؟

میخواهم درباره چیزی بنویسم که به کمک آن میتوانیم هم در زمینه شخصی و هم کسب و کار موفقیت کسب کنیم. یکی از قدرتمندترین نیروهایی است که ما را احاطه کرده و بر ما تاثیر میگذارد و اگر عمدا و آگاهانه از آن استفاده کنیم می تواند بر آینده ما تاثیر مثبت بگذارد.

نیروی قدرتمند درست مثل قانون جاذبه ، چیزی نیست که بتوانیم آن را خاموش و روشن کنیم، فقط وجود دارد و مانند قانون جاذبه میتوانیم انتخاب کنیم تا با آن مبارزه کنیم، یا درباره اش شکایت کنیم یا می توانیم مانند افراد موفق از مزایای عظیم آن بهره ببریم.

بله من دارم در مورد قانون جذب صحبت میکنم؛ من شدیدا به کنترل احساس معتقدم باید احساساتمان را کنترل کنیم، افکاری هستند که شما را می ترسانند و شما را از اقدام و عمل باز می دارند.

شما با آن افکار درگیر هستید همیشه به مردم میگویم به چیزی که دوست ندارید اتفاق بیفتد فکر نکنید مثلا نگرانی در واقع فکر کردن به چیزهایی است که دوست ندارید و یا می ترسید که اتفاق بیفتد؛ در حقیقت وقتی روی آنها تمرکز می کنید باعث پدیداری آنها می شوید.

تقریبا زندگی همه ما مجموع تفکرات مثبت و منفی ماست و اگر افکار منفی بیشتری نسبت به افکار مثبت دارید احتمالا زندگی ملالت انگیزی خواهید داشت.

اگر بتوانید افکار و احساساتتان را کنترل کنید؛ اگر نه! شما قطعا می توانید افکار و احساسات خود را کنترل کنید شما می توانید باعث پیدایش اتفاق های خوب، بد، افراد خوب و موقعیت های خوب شوید.

چطور افکار خود را کنترل کنیم؟

به ازای هر فکر منفی که به ذهنتان خطور میکند، با دو یا سه دقیقه فکر خوب کردن آن را جبران کنید و بلافاصله جملات مثبت بکار ببرید. این روش یک راهکار آزموده شده است که میتوانید از آن نتیجه بگیرید.

در رویارویی با وقایع زندگی خود میتوانید اینگونه فکر کنید که دنیا قواعدی برای جذب دارد، شما همان انرژی را جذب می کنید که به بیرون ساطع کرده اید همانطور که انیشتین گفته است: انرژی نه به وجود می آید و نه از بین میرود، بلکه از نوعی به نوع دیگر تبدیل می شود، او فهمید که افکار هم وجود خارجی دارند و آنچه ما میبینیم حاصل افکار خودمان است.

شما اساسا همیشه به مغزتان دستور میدهید و افراد هر روز از این قوه ذهنی استفاده می کنند اما فقط نسبت به آن آگاهی ندارند برای همین وقتی اتفاق بدی برایشان می افتد متوجه نیستند که خودشان دستور این کار را داده اند، دقیقا دستور داده اند که این اتفاق بیفتد اما شما می توانید آن طوری که دلتان می خواهد کنترلش کنید.

باید نسبت به افکارتان آگاهی پیدا کنید و به آنها نگاه کنید و بگذارید از ذهنتان عبور کنند و بعد باید ان افکاری که اسمشان را افکار منفی گذاشته ایم را پاک کنید اما یادتان باشد همه اتفاقاتی که منفی بنظر میرسند منفی نیستند خیلی وقت ها دیده ایم که نتیجه ختم به خیر شده است.

مراقب جادوی کلمات باشید

شما درخواستتان را به کائنات ارائه می‌دهید و جادوی کلمات گفته شده پدیدار می‌شود، درخواستتان را بگویید و از ته دل بگویید و مراقب چیزی که می‌گویید باشید.

مرحله بعداز تفکر کلمه ها هستند و وقتی که شما کلمات را به زبان می آورید در واقع انرژی را به این افکار منتقل می‌کنید و همه اینها در تاریخ وجود دارد.

مردم راجع به قدرت کلمات صحبت کرده اند؛ هر مذهبی به گونه ای راجع به این موضوع صحبت کرده است اما این موضوع فلسفه مذهب نیست بلکه اساسا نحوه کارکرد ذهن و جهان است و فقط براساس انرژی است.

از جادوی کلمات استفاده کنید. ثابت شده استفاده از عبارات تاکیدی جذب پول و ثروت، ثروت را به زندگی افراد بیشتر و بیشتر جذب می کند چون ذهن را در ارتعاش ثروت قرار می دهد.

پس هم باید روی گفتگوی درونی و هم بیرونی دقت بیشتر کنید.صبح که از خواب بیدار می‌شوید بگویید قرار است چیزهای خوب ببینم قرار است.

چیزهای خوب برایم اتفاق بیفتد امروز می‌خواهم فقط ابراز محبت و مهربانی و زیبایی کنم و سعی میکنم که این احساسات را به بیرون منتقل کنم.

دوستانم ما دیگر امروز دنبال این نیستیم “قانون جذب و چگونگی عملکرد آن” را ثابت کنیم. ما امروز دنبال یافتن راه‌های کوتاه‌تری برای استفاده بیشتر از نتایج شگفت انگیز قانون جذب هستیم.

جادوی کلمات در قانون جذب

پاسخ سوالات رایج در مورد این قانون

با توجه به اینکه خیلی از افراد در مورد قانون جذب سوالات گوناگونی در ذهن خود دارند در بخش پایانی میخواهم پاسخ پرتکرار ترین سوالات مربوط به قانون جذب را به شما بدهم. پس همراه راز موفقیت باشید تا با پرتکرار ترین سوالات قانون جذب آشنا شوید.

۱- دقیقا قانون جذب چگونه عمل میکند؟ اگر بخواهم خیلی ساده به شما بگویم که قانون جذب چگونه عمل میکند، افکار شما دارای انرژی و ارتعاش است. یعنی وقتی شما به هرچیزی فکر میکنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات و جهان هستی هستید.

وقتی به بی پولی فکر میکنید ارتعاش بی پولی را به کائنات میفرستید، وقتی به پول و ثروت توجه میکنید در حال جذب پول و ثروت هستید. در کل به هر چیزی فکر میکنید در حال جذب آن هستید.

پس باید برای اینکه بتوانید از قانون جذب در جهت خواسته ها و آرزوهایتان استفاده کنید باید ذهنتان را کنترل کنید و از قدرت ذهن تان استفاده کنید.

۲- چگونه افکارمان را کنترل کنیم؟ در اوایل راه اگر بخواهید افکارتان را کنترل کنید ممکن است خیلی برایتان سخت و دشوار باشد، برای همین توصیه میکنیم برای کنترل افکارتان از تمرینات قانون جذب استفاده کنید.

میتوانید از عبارات و جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید. میتوانید از تجسم خلاق و تصویرسازی ذهنی استفاده کنید. به هر حال باید هرکاری کنید تا احساساتتان خوب شود.

۳- از کجا بفهمیم در حال جذب خواسته هایمان هستیم؟ برای اینکه ببینید آیا از قانون جذب دارید به درستی استفاده میکنید و در مسیر خواسته ها و آرزوهایتان قرار گرفتید میتوانید به احساساتتان توجه کنید.

شمانطور که گفتیم احساسات نقش بسیار مهمی دارد.شما از طریق احساساتتان میتوانید متوجه شوید که در مسیر خواسته هایتان قرارگرفتید یا ناخواسته هایتان!

اگر احساستان خوب بود نشانه این است که در حال جذب چیزهای خوب هستید و کائنات چیزهای خوب را وارد زندگیتان خواهد کرد.پس کار اصلی شما خوب کردن احساساتتان است.

۴-چگونه پول و ثروت جذب کنیم؟ برای اینکه بتوانید پول و ثروت جذب کنید باید به پول توجه کنید و احساسات خوبی در خودتان ایجاد کنید. باید باورهایتان را نسبت به پول عوض کنید.

در کل باید ارتعاش پول بفرستید تا بتوانید از قانون جذب در جهت جذب ثروت و پول استفاده کنید.

توجه به پول و ایجاد احساس خوب باعث میشود ارتعاش پول به کائنات بفرستید و کائنات با دریافت ارتعاش که فرستادید پول و ثروت زیادی را وارد زندگیتان خواهند کرد.

۵- چقدر طول میکشد به آرزوهایمان برسیم؟ اول به یاد داشته باشید که برای کائنات هیچ زمانی وجود ندارد و کائنات تنها با دریافت ارتعاش تان خواسته و یا ناخواسته ایی را وارد زندگیتان خواهند کرد.

پس شما باید به صورت مداوم ارتعاش اهدافتان را به کائنات ارسال کنید تا کائنات خدا ساده ترین مسیر را برای رسیدن شما به خواسته ها و آرزوهایتان را در جلوی راهتان قرار بدهد.

آیا هنوز قانون جذب را قبول ندارید؟

کمی با خود روراست باشید: با پذیرش یا رد کردن قانون ارتعاش، به چه نتایجی می‌رسید یا رسیده‌اید؟

 • کمی منصف باشید، اگر قانون جذب آرزوها درست باشد چه؟!
 • اگر این باور و قانون ارتعاش کاینات زندگی شما را زیر و رو کرد چه؟
 • در گذشته با رد قانون راز یا همان قانون جذب،چه فرصت‌هایی را از دست داده‌اید؟
 • در تمام این سال‌ها با تردیدهای خود نسبت به قانون ارتعاش و بسیاری اصول دیگر به کجا رسیده‌اید؟
 • اگر قانون ارتعاش و جذب را بپذیرید و اجرا کنید چه تغییری در حال و شرایط زندگیتان ایجاد میشود؟

اگر همچنان ابهامات و تردیدهایی داشتید، می‌توانید زیر این پست در بخش نظرات سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید. ما همه سوالات را جواب خواهیم داد.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 3 / 5. تعداد آرا: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا