۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
قانون جذب

قانون جذب عشق و ازدواج چیست؟

همه آنچه که باید در مورد قانون جذب ازدواج و عشق بدانید

همه‌ی افراد برای ازدواج کردن معیارهای خاص خودشان را دارند و می‌خواهند که فرد مورد نظرشان برای ازدواج دارای خصوصیاتی که مد نظرشان هست را جذب کنند. بیشتر افراد دنبال فردی با خصوصیات خاص می‌گردند و می توان گفت ازدواج و خوشبخت شدن زمانی اتفاق میافتد که با فرد مورد نظرمان با خصوصیات مدنظرمان ازدواج کنیم که به جرات می‌توان گفت با جذب فرد مورد نظر خود شیرین‌ترین زندگی را خواهیم داشت. اینجاست که قانون جذب عشق و ازدواج می‌تواند به شما کمک کند.

ولی مسئله‌ای که وجود دارد یافتن فرد مورد علاقه‌ی‌‌مان هست. در اینجا قانون جذب به کمک ما می‌آید و می‌توانیم با استفاده از قانون جذب برای ازدواج سریع، فرد مورد علاقه خود را پیدا کنیم و با او ازدواج کنیم. شاید شما نام قانون جذب را تا به حال نشنیده باشید ابتدا در این مقاله به طور مختصر می‌گوییم قانون جذب چیست؟ و چگونه با قانون جذب می‌توانیم عشق خود را جذب کنیم.

قانون جذب (law of the attraction) یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. اگر اصول استفاده از قانون جذب را بدانید خیلی ساده می‌توانید به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید. از قانون جذب می‌توانید در تمام موارد زندگی مثل جذب ثروت، جذب پول، جذب عشق، ساخت رابطه رویایی، رسیدن به نیمه گمشده و در کل به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید.

این قانون همیشه و در همه جا چه بخواهید و چه نخواهید در حال عمل کردن است. قانون جذب برای تمام انسان‌ها همیشه کار می‌کند و هرگز متوقف نمی‌شود. شما اگر قانون جذب را بشناسید و بدانید این قانون چگونه برای شما عمل می‌کند نصف مسیر را طی کرده‌اید و اگر یقین داشته باشید که قانون جذب و کائنات وجود دارد و می‌توانید با ارتعاش و تمرکز بر روی خواسته خود هدفی که در ذهنتان دارید جذب کنید. که در این مقاله قصد داریم به صورت کامل قانون جذب عشق و ازدواج را به شما توضیح بدهم.

قانون جذب عشق و ازدواج چیست؟

انسان یک موجود ارتعاشی است که ذهن انسان همیشه در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است، تنها زمانی که خواب باشید ارتعاشی که ذهنتان ارسال می‌کند متوقف می‌شود، اما هرگز نمی‌توانید جلوی احساساتتان را بگیرید چون زنده بودن به معنای احساس و زندگی است.

بحث احساسات یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مباحث در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است، زیرا احساسات فعلی شماست که زندگی‌تان را رقم می زند. احساس به دو دسته احساس بد و احساس خوب تقسیم‌بندی می شود این شما هستید که تصمیم می‌گیرید کدام حس را خودتان قوی‌تر کنید.

اگر احساس بدی داشته باشید نشانه این است که راه را اشتباه می روید و از خواسته و هدفتان دائما دور می‌شوید. اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که راه و مسیر خود را درست می‌روید و همیشه باید احساس‌تان را خوب نگه دارید تا به آن خواسته و هدفی که دارید برسید.

هرچه احساس‌تان بهتر باشد، زندگیتان نیز بهتر خواهد شد و هرچه احساس بدی نسبت به زندگی و روابط اطراف خود داشته باشید به سمت ناخواسته ها و چیزهایی که هرگز نمی‌خواهید جذب کنید کشیده می‌شوید. احساس در قانون جذب عشق نقش بسیار مهم و اساسی دارد. شما باید کنترل احساساتتان را در اختیار خود داشته باشید.

چگونه احساس خود را برای جذب عشق خوب کنیم؟

راندا برن که خالق قانون جذب است می‌گوید مهم‌ترین و اساسی‌ترین نقش در قانون جذب احساسات است. احساسات به شما نشان می‌دهد که در حال جذب چه چیزی هستید. اگر احساس بدی دارید نشانه این است که در حال جذب ناخواسته‌ها و چیزهایی که نمی‌خواهید هستید و از هدف و خواسته‌هایتان در حال دور شدن هستید. اما اگر احساستان همیشه خوب باشد نباید نگران چیزی باشید چون در حال جذب خواسته‌ها و نزدیک شدن به آرزوهایتان هستید.

در همین زمینه بخوانید: بهترین کتاب‌های قانون جذب کدامند؟

اما نقش احساسات در قانون جذب عشق چیست؟ و از کجا می توانیم بفهمیم که در حال فرستادن ارتعاش خوب به کائنات هستیم؟ تنها با داشتن احساس خوب و رضایت‌مندی می‌توانید تضمین کنید که در حال ارتعاش فرستادن خوب هستید و بر اساس قانون جذب وقتی ارتعاش هر چیزی را بفرستید به شما بر می‌گردد. همچنین وقتی به دیگران عشق بورزید در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستید و عشق زیادی به شما برمی‌گردد.

به قول مولانا: خوش باش که هرکه راز داند / داند که خوشی، خوشی کشاند.

چگونه با قانون جذب عشق از راه دور ازدواج کنیم؟

برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید، باید بدانید که چگونه با قانون جذب به عشق خود برسیم؟ و آن را وارد زندگیمان کنیم؟ همینطور باید مشخص کنیم که این قانون یک طرفه خواهد بود یا دو طرفه نیز امکان پذیر است؟

در ابتدا باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می‌کنند پاسختان را حتما با آمدن افراد جدید حتی به اشتباه می‌دهند “چرا میگم اشتباه” چون قانون جذب زمانبر است و در هفته‌های اول ممکن است نشانه‌هایی از آن را در زندگی خود بینید.

مطمئن باشید که هر ارتعاشی می‌فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد. برای همین است که می‌گویم باید احساستان را خوب نگه دارید.اگر فرد ثروتمندی را می‌بینید حتما آن را تشویق ‌کنید و با گفتن شایستگی این فرد ثروتمند مطمئن باشید در حال جذب ثروت هستید.

اگر دختر پسری را می بینید که در حال عشق ورزیدن به هم هستند و با دیدن آنها احساستان بد میشود در حال جذب نفرت هستید. اما اگر احساس تان را خوب کنید مطمئن باشید که در حال جذب عشق و رابطه خوب هستید.

همانطور که گفتم بهترین راه برای اینکه ببینید چه ارتعاش را به کائنات ارسال میکنید باید به احساساتتان توجه کنید. اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگی‌تان بشود.

قانون جذب عشق و ازدواج

معرفی ۷ روش اصولی قانون جذب برای ازدواج

عشق را اول در خودتان تجربه کنید

کافیست شما خودتان خود را دوست داشته باشید. این اساس قانون جذب و ازدواج است. عشق به خود آنقدر به شما اعتماد به نفس می‌دهد که نتیجه فوق العاده‌ای را برای شما به همراه خواهد داشت. نتیجه آن جذب عشق دیگران است. نمی‌توان در مقابل اعتماد به نفس و عزت نفس عالی، قوت گرفته در شما مقاومت کرد و خواه ناخواه دیگران به شما جذب خواهند شد.

روی چیزهای مثبت تمرکز کنید

تغییر افکار بد به خوب با قانون جذب در ایجاد ارتعاش مثبت و قدرتمند بسیار عالی جواب می‌دهد. تمام افکار منفی خویش را رها کنید. مثلا: «نمی‌شود کسی را پیدا کرد،» «چرا نمی‌بینند من چقدر خوب هستم؟» و «هیچ کس مرا دوست نخواهد داشت».

شما ویژگی‌های خوب زیادی دارید که این ویژگی‌ها می‌توانند عشق و توجه هر کسی را به خود جذب کنند. دیگران متوجه خواهند شد و قدرتان را خواهند دانست. اطراف شما عشق وجود دارد. آن را به خودتان دعوت کنید. هنگامی که آن را بپذیرید و بر چیزهای مثبت تمرکز کنید، ارتعاش خود را تغییر می‌دهید و در را بر روی قانون جذب ازدواج موفق باز می کنید. بدین ترتیب همسر رویایی را به سوی خود فرا می خوانید و او را به دست می‌آورید.

بدون ترس، عاشق شوید!

افرادی هستند که فقط به دلیل ترس های عجیب خود عاشق نمی شوند! ترس از شکست و مخصوصا ترس از شکست عشقی؛ ترس از دست دادن آزادی و محدود شدن؛ ترس از طلاق؛ ترس از انتخاب اشتباه و خیلی ترس های دیگر ! شاید ترسناک‌ترین مسئله درباره عشق این است که آغوش خود را به سوی آن باز کنید. وقتی تصمیم می‌گیرید که عاشق شوید، ممکن است آسیب ببینید اما اگر از آسیب دیدن بترسید، به احتمال زیاد به صورت ناخودآگاه اجازه نمی‌دهید شخص مورد علاقه‌تان به شما نزدیک شود.

باید ریسک‌پذیر باشید و خود را کاملاً پذیرای عشق کنید. با ترس های خود مواجهه کنید و به خودتان فرصت بدهید. شما همیشه این فرصت را دارید تا درباره انتخاب‌های خودتان فکر کنید، بررسی کنید و بعد تصمیم درستی بگیرید؛ ممکن است انتخاب شما درست نبوده باشد اما تجربه هایی که کسب می‌کنید باعث می شوند تا در نهایت به همسر دلخواهتان برسید.

قانون جذب برای ازدواج از شما می‌خواهد که خوش بگذرانید

اگر درباره تاثیر چهره خندان بر روی دیگران چیز زیادی نمی‌دانید کافیست از همین حالا به توصیه من عمل کنید؛ فقط لبخند بزنید، بخصوص وقتی در جمع هستید. لبخند زدن یک تکنیک بی‌نظیر برای جذب افراد دیگر است. افراد به لبخند و خنده جذب می‌شوند. وقتی شما خوشحال هستید و حال خوبی دارید، دیگران متوجه می‌شوند و آنها هم می‌خواهند با شما باشند و از حس و حال شما بهره‌مند شوند.

پس کارهایی انجام دهید که شما را خوشحال می‌کند. می‌توانید یک فیلم بامزه تماشا کنید یا به پارک بروید و خیلی کارهای دیگر انجام بدهید تا حال شما را خوب کند و لبخند را در چهره شما بنشاند. از زندگی خویش لذت ببرید. هرچه لذت بیشتری ببرید، شخص خاص را سریع‌تر جذب می‌کنید.

خوبی‌ها را ببینید تا قانون جذب ازدواج عمل کند

بر روی نکات خاصی از شخص مورد نظرتان تمرکز کنید. به دنبال چیزی ارزشمند در او باشید. اگر میان شما اختلاف وجود داشته باشد، این کار دشوار خواهد بود. ممکن است در ابتدا فقط یک چیز پیدا کنید، اگر ادامه دهید، انجام اینکار راحت‌تر خواهد شد. اگر با آن شخص در رابطه باشید، تغییرات را در رفتار او مشاهده خواهید کرد و اوضاع بین شما بهتر خواهد شد و اگر شخص خاصی مدنظرتان نیست فقط به ویژگی هایی فکر کنید که می خواهید در فرد خاص شما باشد. این کار باعث می شود که تمرکز شما فقط بر روی دیدن خوبی ها باشد و ویژگی های خوب موردنظرتان را در خودتان جستجو کنید و آنها را ایجاد یا تقویت کنید و وقتی خودتان صاحب آن ویژگی های خوب شوید، قانون جذب ازدواج با سرعتی شگفت انگیز شما را به خواسته تان میرساند.

قدردان تضاد باشید و اجازه دهید قانون جذب ازدواج کار خودش را بکند

اول به خاطر آنچه که هستید و چیزهایی که دارید خوشحال باشید. شما سفارش خود را ارسال کرده اید، اکنون دیگر چیزهایی که می‌خواهید را فراموش کنید و در لحظه شاد باشید. یعنی با وجود فاصله‌ای که اکنون بین شما و آنچه که خواهانش هستید هست خوشحال باشید، اگر بتوانید در لحظه خوشحال باشید، چیزهایی که می‌خواهید به زندگی شما راه خواهند یافت، از جمله فردی که دوست دارید.

اجازه دهید شخص برود. قانون جذب ازدواج برای شما برنامه دارد!

این یکی از دشوارترین مراحل جذب همسر از طریق قانون جذب است. شما خوب می‌دانید که آن شخص را می‌خواهید، اما حالا به شما می‌گویند که باید بگذارید برود. او به درد شما نمی‌خورد. مسخره است، نه؟ اما قانون جذب ازدواج موفق فقط زمانی جواب می‌دهد که در صورت نبودن با شخص مورد نظر نیز مشکلی نداشته باشید. تا زمانی که چنین نباشید، بخشی از شما مقاومت می‌کند و اجازه نمی‌دهد به خواسته خود برسید. بدین ترتیب طبق قانون جذب عشق، تا زمانی که با نبود او راحت نباشید، نمی‌توانید رابطۀ مورد نظرتان را با وی داشته باشید. می‌دانم که راحت نیست. می‌دانم چقدر سخت است. اگر بتوانید با شخصی باشید که نمی‌خواهد یک روزش را بدون شما بگذراند، چطور؟

به این نکته توجه داشته باشید که هر تصمیمی که می‌گیرید، لازم است بر انجام کاری تمرکز نمایید که شما را خوشحال می‌کند. یکسره نگران این نباشید که اوضاع شخص مورد نظرتان به چه صورت است. نگران خودتان باشید. خود را اقناع کنید. به خودتان برسید. اگر هم اکنون در رابطه ای هستید که برایتان مطلوب نیست، بگذارید او ببیند که چه چیزی را دارد از دست می‌دهد. قانون جذب ازدواج شما را به عشقی که می‌خواهید می‌رساند. این ۷ مرحله را قدم به قدم دنبال کنید تا از طریق قانون جذب عشق بتوانید شخص مورد علاقه خود را جذب کنید.

قانون جذب ازدواج

قوانین کلی جذب برای ازدواج

قانون جذب، صرف نظر از اینکه به آن اعتقاد داشته باشید یا نه، جواب خواهد داد. لازم نیست که حتماً بدانید چطور از آن برای تجلی عشق استفاده کنید. فقط باید به خاطر داشته باشید که قانون جذب در مورد افکار شماست. افکار چیزها را جذب می‌کنند. هنگامی که از قانون جذب برای ازدواج استفاده می‌کنید، باید از تمرکز بر روی زندگی عشقی و روابط فعلی خود دست بردارید. اگر بر آن‌چه که هم‌اکنون جریان دارد تمرکز کنید، افکار شما از آن‌چه که هست مملو خواهد شد… و قانون جذب تجارب مشابهی به شما خواهد داد.

اگر فکر می‌کنید که در دنیا تنها هستید، قانون جذب تنهایی بیشتری برایتان به ارمغان خواهد آورد. اگر از زندگی عشقی خود پریشان هستید، قانون جذب پریشانی بیشتری برایتان به ارمغان خواهد آورد. اگر فکر می‌کنید که هرگز عشق پیدا نخواهید کرد، قانون جذب لحظات زیادی برایتان پدید می‌آورد که در آن عشق ندارید.

رابطۀ خود را آن‌گونه که هست نگاه نکنید، بلکه آن را طوری تجسم کنید که می‌خواهید باشد. طوری زندگی کنید که گویی الان واقعیت دارد. طوری رفتار کنید که گویی همین الان در رابطه‌ای هستید که می‌خواهید.

به همان تعطیلاتی بروید که همیشه می‌خواستید. کلاس آشپزی بروید. در دورۀ ماساژ ثبت نام کنید. این کارها افکار قدرتمندی هستند که عشق بیشتری به زندگی شما خواهند آورد.

همانند، همانند را جذب می‌کند؛ این تعریف قانون جذب ازدواج است.

در واقع هر کاری که انجام می‌دهید به کائنات می گوید که شما برای انجام فعالیت‌های مورد علاقه‌تان منتظر کسی نیستید یعنی همین حالا هم خوشحال هستید و خوش می‌گذرانید؛ اگر فکر می‌کنید منتظر کسی هستید، به قانون جذب می‌گویید که انتظار بیشتری به شما بدهد…

در حین انجام تمام این کارها، عشق و احترام به خود را فراموش نکنید، تا شخصی به شما جذب شود که مورد عشق و احترامش هستید. بر این تمرکز کنید که چقدر فوق‌العاده هستید. حتی اگر فقط بر یک چیز مثبت می‌توانید تمرکز کنید، اشکالی ندارد. بر آن تمرکز کنید و قانون جذب چیزهای مشابه آن را به شما می‌دهد.

انتظار قانون جذب ازدواج بعد از تجلی عشق شما

هنگامی که عشق خود را متجلی می‌کنید یا وارد رابطه می‌شوید، مشکل آغاز می‌شود… بر چیزی تمرکز کنید که در مورد شخص مقابلتان دوست دارید. در مورد او شکایت نکنید، وگرنه قانون جذب چیزهایی بیشتری به شما می‌دهد تا در موردشان شاکی باشید. هر روز بر چیزهایی در مورد او تمرکز کنید که دوست دارید… نقاط قوت، شوخ‌طبعی، قدرتش در تکمیل کارها… و همیشه به خاطر داشته باشید که عشق فقط یک احساس است و شما تنها کسی هستید که می‌توانید آن را تولید کنید و قابلیت شما برای تولید آن نامحدود است.

زندگی خود را دوست داشته باشید. خود را دوست داشته باشید. هر چه که می‌توانید را دوست داشته باشید. بخاطر داشته باشید که هرچه عشق بیشتری بیرون بفرستید، عشق بیشتری به شما باز می‌گردد.

قانون عشق

سوالات پرتکرار در زمینه قانون جذب عشق

آیا می‌توان یک فرد خاصی را جذب کنیم؟

همان طور که می‌دانید تمام ما یک موجود ارتعاشی هستیم البته بر اساس قانون جذب، جذب یک فرد خاص شدنیه اما چون فرد موردنظرتون هم یک موجود ارتعاشیه باید باهاش هم ارتعاش شوید تا بتونید جذبش کنید. البته اصلا تاکیدی به جذب یک فرد خاصی ندارم پپیشنهاد می‌کنم با تکنیکی که برای جذب نیمه گمشده گفتیم نیمه گمشده خودتونو جذب کنید.

چطور باورهای نادرست در زمینه قانون جذب عشق و روابط را پیدا کنیم؟

کلا شاه کلید پیدا کردن باورهای مخرب در قانون جذب استفاده از قدرت احساساتتان است. برای شناسایی باورهای اشتباهتان باید به احساساتتان توجه کنید. در هر زمینه‌ای مثل جذب پول و ثروت یا حتی روابط و… احساساتتان بد بود نشانه باورهای اشتباه شماست. با این تکنیکی که به شما گفتم خیلی راحت می‌تونید باورهای اشتباه را از باورهای درست تشخیص بدید. این تکنیک فقط برای شناسایی باورهای مخرب در زمینه جذب عشق نیست و در تمام زمینه ها مثل جذب پول ، جذب شغل مورد علاقه و… کاربرد دارد.

چطور رابطه خوبی داشته باشیم؟

برای داشتن یک رابطه عالی باید ارتعاش یک رابطه بی نظیر را به کائنات بفرستید. باید ورودی‌های مثبتی به ذهنتان بفرستید. شما از طریق دیدن، شنیدن و… ورودی‌هایی به ذهنتان می‌فرستید. برای همین برای اینکه بتوانید رابطه بی‌نظیری بسازید ورودی ذهنتان را کامل در اختیار بگیرید حتما از چیزهای منفی مثل اتفاقات بد گذشته، فیلم‌های شبکه‌های ماهواره ای و… خودداری کنید. در کل از کارهایی که احساسات منفی در شما ایجاد میکند دوری کنید تا اتفاقات مثبت وارد زندگیتون بشه.

چطور احساساتمان را خوب نگهداریم؟

ممکن است خوب نگهداشتن احساسات کار سخت و دشواری باشد. برای خوب نگهداشتن احساساتتان باید افکار خوب و مثبتی در خودتان ایجاد کنید. راحت‌ترین و ساده‌ترین راه استفاده از جملات تاکیدی مثبت و تجسم خلاق است. می‌توانید خودتان را در رابطه رویایی تجسم کنید. می‌توانید با خودتان در مورد یک رابطه رویایی صحبت کنید و…

چرا قانون جذب برای عده‌ای عمل نمی​‌کند؟

گاهی اوقات وقتی تمام تلاشتان را برای رسیدن به کاری انجام می‌دهید و نتیجه‌ای نمی‌گیرید، زیر لب زمزمه می‌کنید:”قانون جذب یک دروغ بزرگ بیش نیست”! اما بگذارید همین حالا خیالتان را راحت کنم که این تنها مشکل شما نیست و میلیون‌ها نفر از مردم دیگر مانند خودتان نمی‌توانند به درستی از قانون جذب استفاده نمایند. اما ما به شما با دلیل و مدرک ثابت خواهیم کرد مشکل فقط خود شما هستید نه قانون جذب!

  • هیچ کس بدشانس نیست

کمتر کسی را می‌توانید پیدا کنید که از ثروتمند شدن خوشش نمی‌آید. هنگامی که قانون جذب برای اولین بار مطرح شد و میلیونرهای موفق پرده از این راز بزرگ برداشتند، هرکس وسوسه شد تا برای یک بار هم شده از این قانون در زندگی شخصی‌اش استفاده کند. حتی آنهایی که در ظاهر مخالف این موضوع بودند در خلوت خودشان عبارات تأکیدی را مثل یک اکسیر جادویی به زبان می‌آوردند تا با چشم‌های خودشان از صحت این موضوع باخبر شوند.

بر اساس قانون جذب، ما می‌توانیم هرچیزی را در زندگی‌مان جذب نموده و برای این کار تنها کافی است چشم هایمان را ببندیم و جذب کنیم. جذب کردن با تکرار عبارات تأکیدی مثبت و تجسم کردن راهی میانبر برای رسیدن به رؤیاهایی بود که همیشه سرکوبش می‌کردیم. حتماً ما هم برای یک بارهم که شده این کار را انجام داده‌ایم اما جز موارد جزئی نتوانستیم نتیجه شگفت انگیزی که قانون جذب از آن صحبت می‌کرد را به دست بیاوریم و نتیجه این شد که دیگر خودمان را از گروه دوستداران قانون جذب کنار کشیدیم و باز هم با کسالت و از سر ناامیدی گفتیم:

” آدم باید کمی شانس داشته باشد”

این جمله ما و خیلی از افرادی است که دیگر اعتقادی به قانون جذب ندارند. اما نتیجه مطالعات دکتر “بروس لیپتون” روانشناس، نشان داده هیچ‌گونه اشتباهی در قانون جذب اتفاق نیفتاده است، بلکه گره اصلی این معمای پیچیده ذهن ناخودآگاه خود ماست.

  • رازی که میخکوب‌تان می‌کند

من علاقه زیادی به میلیونر شدن دارم و شب و روز به این موضوع فکر می‌کنم. قانون جذب به من یاد داده که خودم را در خانه زیبا و اتومبیل‌های مجلل تصور نمایم و با تکرار عبارات تأکیدی مثبت رؤیای میلیونر شدن را سوی خودم جذب کنم. چیزی نمی‌گذرد، ناگهان در محیط کاری من اتفاقی جدید می افتد. رئیس بخشی که در آن کار میکنم، سمت من را به سمتی بالاتر تغییر میدهد و حقوق من به همین اندازه افزایش پیدا می‌کند. اما پس از اینکه در سمت جدیدم مشغول به کار شدم آنچنان از این وضعیت متعجب و شگفت زده هستم که بیشتر از اینکه به تثبیت کارم فکر نمایم، ترس از دست دادن سمت جدیدم جایگزین همه افکار مثبت من خواهند شد تا جایی که حتی خودم را لایق درآمد بیشتر نمی‌بینم و به همین علت بعد از مدتی سمت جدیدم را به راحتی از دست می‌دهم.

این مثالی است که دکتر لیپتون میزند. در واقع ۹۹% (به این رقم دقت کنیم) زندگی ما در دست ذهن ناخودآگاه ما قرار دارد و حقیقت تلخ این است که بخش عمده‌ای از ذهن ناهوشیار ما توسط افکار منفی مزاحم پر شده است که تنها با تصویرسازی رویاها و تکرار عبارات تأکیدی نمی‌توانیم آنها را از ذهنمان پاک نماییم. مثل این می‌ماند که هوا کاملاً تاریک است و ما مدام تکرار می‌کنیم “هوا روشن است.” در این شرایط تکرار عبارات تاکیدی در مورد روشن بودن هوا نمی‌تواند اصل موضوع را تغییر دهد پس کمی به آن فکر کنیم.

  • فرمول جادویی رویاها

دکتر بروس لیپتون می‌گوید:”ذهن ناهشیار میلیون‌ها برابر قوی تر از ذهن هوشیار است. اگر ذهن ناهوشیار با خواسته‌های ذهن هوشیار ناهماهنگی نداشته باشد هیچ مسئله‌ای پیش نم آید، چون در این شرایط قانون جذب به صورت خودکار عمل می‌کند و هیچ نیازی نیست کاری کنیم که قانون جذب را در زندگیمان خلق نماییم اما اگر این ۲ ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه ما با یکدیگر هماهنگ نباشد، قانون جذب هیچ تاثیری ندارد. برای نمونه ما آگاهانه می‌خواهیم که حسابمان پر از پول باشد و با تکرار عبارات تأکیدی سعی می‌کنیم این حس را به وجود بیاوریم اما اگر در ذهن ناخودآگاه ما این عقیده وجود داشته باشد که ما لایق آن همه پول نیستیم، هرگز ثروتمند نخواهیم شد. ذهن ناخودآگاه ما شبیه یک ضبط صوت عمل می‌نماید و همیشه تمایل دارد که موزیک‌های قدیمی‌مان را پخش کند، به خصوص همان ترانه هایی که از دوران کودکی والدین بارها و بارها برایمان تکرار کرده اند. ما ترانه های ضبط صوت ذهنی مان را در شش سال اول زندگی با جملات منفی پر کرده‌ایم.

جملاتی مانند: “تو به اندازه کافی خوب نیستی”،”تو لیاقتش را نداری” یا “آدم های دیگر بهتر از تو هستند و تو مجبوری بهتر از دیگران باشی” و… چه این پیام ها مستقیم به ما رسیده باشد چه غیرمستقیم، بعد از سالها که در چنین موقعیت‌های مشابهی قرار می‌گیرید آن نوارها دوباره تکرار خواهند شد و مشکل اینجاست، ما روی نواری که در حال پخش است عباراتی دقیقاً مخالف را به زبان می آوریم و در این حالت هیچ نتیجه ای دریافت نخواهیم کرد. ما خودمان را فریب داده ایم که فرد مثبتی هستیم، چون در تمام لحظاتی که در حال تکرار جملات مثبت و تصویرسازی برای رؤیاهایمان هستیم، نوار منفی ضبط صوت ذهن ناهوشیارمان درحال پخش ترانه های ناامیدکننده و دلسردکننده است.

  • فوت آخر

به عقیده دکتر لیپتون تنها راه حل استفاده از قانون جذب آن هم به صورتی مفید و نتیجه بخش، پیش از هرچیز خاموش کردن افکار منفی است و این کار تا زمانی که افکار منفی‌مان همچنان در ذهن ناهوشیارمان در حال تکرار است، نتیجه بخش نیست، زیرا عبارات تاکیدی که آگاهانه از سمت ما تکرار می شود جزو ذهن هوشیارمان است و ذهن خودآگاه ما تنها یک درصد روی زندگی ما تأثیر می گذارد. اما این موضوع انکار تأثیر تکرار عبارات تاکیدی نیست بلکه مشکل اصلی بیشتر افراد این می‌باشد که هیچ شناختی از افکار خود ندارند. برای این کار بهتر است قبل از هرچیز جای آرامی را در نظر بگیریم و بدون اینکه در مورد خودمان و افکارمان فکر و قضاوتی کنیم، اجازه بدهیم افکار منفی‎مان خودش را آشکار کند. بعد از اینکه به ذهن ناخودآگاه مان و جملات منفی این ضبط صوت مجازی دست پیدا کردیم سعی کنیم دکمه خاموش آن را برای همیشه بزنیم و اگر باز هم با جملات منفی مواجه شدیم تنها به عنوان یک تماشاچی به آن نگاه کنیم نه یک تحلیل گر! بعد از این کار حالا نوبت جایگزین کردن عبارات تاکیدی مثبت و تصویرسازی است.

رازهای قانون جذب که همیشه باید رعایت کنید

  • یکی از افکار بسیار غلط این است که خیلی از افراد فکر می‌کنند قانون جذب را خودشان به کار انداختن و بعد از یادگیری آن خودشان آن را وارد زندگی خود می‌کنند. ولی بر خلاف این باور که این افراد دارند قانون جذب دائماً و همیشه در حال عمل کردن و بر روی زندگی مان تاثیر می‌گذارد. قانون جذب یک نیروی است که در برابر افکار و احساسات ما واکنش نشان می‌دهد. به هر چیزی که فکر کنیم و روی آن تمرکز کنیم در حال جذب کردن آن می‌باشیم.
  • به هر چیزی که فکر کنید آن را جذب می‌کنید فرقی نمی کند که به یک چیز مثبت یا منفی فکر کنید. قانون جذب همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است . فرقی نمی کند که شما به چه چیزی فکر می‌کنید .
  • اگر به بی پولی و نداشتن کار فکر می کنید در حال جذب بی پولی و بیکاری هستید , اگر به یک رابطه خراب فکر می کنید در حال جذب رابطه های خراب در زندگیتان هستید، اگر هی می‌گوید که دختر و پسر خوب نیست کائنات این شرایط را وارد زندگیتان می‌کنند. اما اگر همیشه مثبت نگر هستید و به چیزهای مثبت فکر می‌کنید همان‌ها بیشتر وارد زندگیتان می‌شود.
  • اگر کنترل ذهنتان را بتوانید در اختیار بگیرید می‌توانید خواسته به اهدافتان را جذب کنید. اما اگر نتوانید افکارتان را کنترل کنید و در اختیار خود بگیرید شرایط زندگیتان همین طور که هست باقی می‌ماند و پیشرفتی نخواهید داشت. بهترین راه برای در اختیار گرفتن ذهن و افکارتان تمرین کردن است. با تمرین کردن می‌توانید خیلی راحت کنترل ذهن و افکارتان را در اختیار بگیرید و در جهت خواسته و هدف خود حرکت کنید .

قانون جذب عشق از دست رفته فرد و برگرداندن معشوق

آیا می‌توانیم با قانون جذب به فرد خاصی برسیم یا معشوق رفته را برگردانیم؟

فکر کردن مداوم به یک فرد مشخص معمولاً به این معنا است که ذهنیت بسته و اسیری دارید و بنابراین بعید است که قانون جذب در چنین شرایطی شما را به نتیجه دلخواه برساند.

افرادی که برای رسیدن به عشق به درستی از قانون جذب استفاده می‌کنند، افراد مناسبی را که جهان سر راهشان قرار می‌دهد، به امید رسیدن به معشوق از دست رفته رد نمی‌کنند. تمرکز کردن روی یک نفر به این معنا است که انسان مناسب دیگری را که می‌توانند همان شادی و خوشبختی با معشوقتان را برایتان به ارمغان بیاورند، چپ و راست رد می‌کنید.

چگونه با قانون جذب عشقمان را برگردانیم

جمع بندی نهایی

برای جذب عشق با قانون جذب لازم است بجای خواستن بر داشتن تمرکز کنید و به جای آرزو کردن وارد عمل شوید و برای رسیدن به رویایتان تلاش کنید. برای جذب عشق باید خودتان تغییر کنید تا زندگیتان کند.

برای بکارگیری قانون جذب برای عشق و ازدواج موفق با فرد مورد علاقه، ابتدا لازم است از بند افکار منفی رها شوید، با خودتان آشتی کنید، برای آنچه دارید سپاسگزار باشید و زندگی را سخت نگیرید. رابطه تان با خودتان را بهبود بخشید تا رابطه شما با دیگران بهبود یابد.

برای رسیدن به رویای عشقیتان خودتان را دست کم نگیرید، با اعتماد به نفس داستان زندگیتان را بنویسید. رویایتان را تجسم و تصویرسازی کنید و آن را از هستی درخواست کنید. نهایتا یک زندگی عالی بسازید و دیگران را به آن دعوت کنید تا تاثیر قانون جذب عشق را ببینید و از رسیدن به رویایتان لذت ببرید!

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا