۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال انبیا

معنی و تعبیر فال حضرت سلیمان

سُلَیمان فرزند حضرت داوود و از انبیاء مهم بنی‌اسرائیل بود. او از خداوند حکومتی درخواست کرد که پس از او سزاوار هیچ کس نباشد. خداوند دعای او را اجابت کرد و علاوه بر انسان‌ها، جنیان،‌ شیاطین، باد و پرندگان را نیز تحت فرمان او در آمدند. کتاب‌های امثال سلیمان و غزل‌های سلیمان منسوب به وی است. معبد سلیمان در زمان او و به دستور او ساخته شد.

در زمان حضرت سلیمان گروهى به سحر و جادوگرى پرداختند، او دستور داد تمام نوشته‏‌های آنان را جمع‏‌آورى کرده و در محل مخصوصى نگه‏دارى کنند. پس از وفات سلیمان، گروهى آنها را بیرون آورده و شروع به اشاعه و تعلیم سحر کردند.

معنی و تعبیر فال حضرت سلیمان

در کادر زیر نتیجه فال انبیا خود را مشاهده می‌کنید؛ بسته به نیتی که برای کار یا خواسته خود داشته‌اید، می‌توانید نتیجه فال را مشاهده و تعبیر و برداشت خود را از آن داشته باشید.

ای صاحب فال! اگر در فکر جمع مال و دولت بی‌زوال هستی، بدان که با استعانت از ذات پروردگار بی‌همتا و ابراز لیاقت و همت بلند به آنچه می‌خواهی، خواهی رسید چون کرم خداوند بیش از آنست که در تصور آید.

به کرم یزدان پاک دل خوش دار و از اندیشه بد و پندارهای ناثواب پرهیز کن که خداوند با پرهیزکاران است و تو را از لغزش ها مصون خواهد داشت، انشاءالله…


برای گرفتن دوباره فال انبیا کلیک کنید

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا