۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال قهوه

معنی زن باردار در فال قهوه و تفسیر کامل آن

زن باردار در فال قهوه با توجه به اینکه در کدام قسمت از فنجان نمایان شود، معانی مختلفی دارد. زن حامله نمادی از مسئولیت‌ها، اهداف و آرزوها و افکار و احساسات درونی یک شخص است.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی تفسیر کامل نشان زن باردار در فنجان قهوه می‌پردازیم که می‌توانید برای آموزش خواندن فال قهوه از آن کمک بگیرید.

زن باردار در فال قهوه نشانه چیست؟

بطور کلی تعبیر و تفسیر زن در فال قهوه نماد مثبتی است و نشانه ای از شادی و افراد معربان تعبیر می‌شود. اما دیدن زن باردار در فال قهوه چه تعبیری دارد؟ در این مطلب تفسیر این نماد یعنی زن حامله در فنجان قهوه را بررسی می‌کنیم.

نام نشان: زن باردار در فال قهوه

معنی زن باردار در فال قهوه: بارداری نماد درونیات و خواسته های یک شخص است و می‌تواند برای هر جنسیتی همین تعبیر را داشته باشد. افکار و احساسات، ایده ها و اهداف هر شخص، به شکل نماد جنینی در وجود مادر تبلور می‌یابد و تعبیر می‌شود.

برای گرفتن فال قهوه کلیک کنید


معنی زن باردار در فال قهوه به شکل های مختلف

زن باردار با توجه به ماهیت و شکلی که دارد، ممکن است همراه با نمادهای گوناگونی در فال قهوه دیده شود که در ادامه به معرفی اشکال مختلف آن همراه تفسیری که هر نماد از آن دارد می‌پردازیم.

زن باردار بالای فنجان قهوه

دیدن نقش زن باردار در بالای فنجان نشان دهنده این است که در آینده مسئولیت ها و اهداف جدیدی پیش روی شما قرار خواهد گرفت و آینده ای روشن را برای شما رقم خواهد زد.

زن باردار مرکز فنجان قهوه

اگر در میانه ی فنجان قهوه نقش یک زن باردار مشاهده کردید می‌تواند دلالت بر این داشته باشد که بخش جدیدی از توانایی‌های بالقوه یا شخصیت شما در حال ایجاد و گسترش است.

شما به تازگی در حال پیگیری ایده و طرحی نو با خلاقیت خودتان هستید که با تلاش و صبر در آن موفق خواهید شد. گویا در راه آرزوهایتان قدم گذاشته اید و این راه نیاز به صبر و استقامت و تلاش شما دارد.

زن باردار پایین فنجان قهوه

نقش زن باردار در ته فنجان قهوه به مسئولیت های شما در قبال خانواده و نزدیکانتان برمی‌گردد. ممکن است دچار غم و اندوهی شده باشید که این نقش به آن اشاره می‌کند و البته این مژده را می‌دهد که به زودی از این غم فارغ خواهید شد.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 4.5 / 5. تعداد آرا: 17

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا