تا ۸۵ درصد تخفیف تمامی فروشگاه‌های اینترنتی

لباس مردانه

خرید زیرپوش مردانه آستین دار و رکابی مناسب تابستان

8 مدل زیرپوش و زیرپیراهن مردانه رکابی و آستین دار با قیمت مناسب

خرید زیرپوش مردانه و لباس زیر برای آقایان نیز مشابه خانم‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شاید در ظاهر ساده به‌نظر برسد و فکر کنید زیرپیراهنی، زیرپیراهنی است چه فرقی دارد چه بپوشیم و چه مدلی باشد. اما باید بدانید که زیرپوش در تماس مستقیم با پوست بدن قرار دارد و اگر از جنس مناسب، اندازه و نوع فیت بدن شما را نداشته باشد تاثیر مستقیمی در سلامت می‌تواند داشته باشد.

در ادامه به بررسی نکات خرید زیر پوش مردانه پرداخته و به شما نشان خواهیم داد که چرا باید به این موضوع اهمیت دهید. سپس در پایان به معرفی 8 تا از بهترین زیرپوش مردانه آستین دار و رکابی از برندهای مختلف می‌پردازیم.

نکات و راهنمای خرید زیرپوش مردانه

پیش از هرچیزی باید به جنس زیرپیراهنی توجه کنید. بدن شما در طول روز و شب به مدت چند روز در تماس مستقیم با این پارچه قرار دارد که اگر از جنس مناسب برای ساخت آن استفاده شود می‌تواند در ساده‌ترین حالت موجب ایجاد حساسیت پوستی شود. اما در حالت بدتر روی سلامت پوست تاثیر خواهد داشت.

مسئله بعدی تعریق کردن بدن است که بهتر است زیرپیراهن مردانه انتخاب شده از جنسی باشد که موجب تعریق بدن نشود. این عرق کردن از سوی دیگر موجب بو گرفتن بدن نیز خواهد شد. همچنین جنس پارچه نقش به‌سزایی در تنظیم دمای بدن دارد؛ به‌ویژه اگر در فصل تابستان قرار داشته باشید. بهترین جنس الیاف پنبه طبیعی است که حالت خنک کنندگی در فصل تابستان و در زمستان هم گرم کنندگی دارد.

در همین زمینه بخوانید: خرید عطر مردانه

و در نهایت موضوع دیگر به نوع زیر پوش برمی‌گردد که رکابی باشد یا اینکه از زیر پیراهن مردانه آستین دار استفاده کنید. این موضوع بسته به شرایط محیطی و دمایی دارد. اما در هر حالتی نمی‌توان گفت که حتما باید یک فرد از یک نوع استفاده کند؛ بلکه شما باید براساس لباس‌هایی که به تن دارید آن را انتخاب کنید. در دوره‌های زمانی مختلف مجبور هستید مدام در حال تغییر دادن آنها باشید.

حال که با نکات مهم در انتخاب بهترین زیرپیراهن مردانه آشنا شدید، در ادامه به بررسی 8 تا از مدل‌های مختلف آستین دار و رکابی(بدون آستین) پرداخته و به شما در خرید آنها کمک می‌کنیم.

زیر پوش مردانه سپاهان کد BT 01

زیر پوش مردانه سپاهان کد BT 01

در تولید زیرپوش مردانه این برند صد در صد از نخ پنبه مرغوب استفاده شده تا باعث جذب عرق بهتر شود زیرا زیرپوش‌های نخی، حداکثر جذب عرق را دارند و امکان باقی‌ماندن دانه‌های عرق و ایجاد ناراحتی‌ و حساسیت پوستی را به حداقل می‌رسانند.

باقی ماندن دانه‌های عرق روی پوست می‌تواند باعث ایجاد برخی از انواع قارچ‌های پوستی شود. استفاده از زیرپوش‌های تمام نخی مزایای بسیاری دارد.

  • ساخته شده از جنس نخ
  • آستین کوتاه

زیرپیراهن آستین دار مردانه آریان نخ باف بسته 3 عددی

زیر پوش مردانه آریان نخ باف کد 3-1212 بسته 3 عددی
  • بسته سه عددی
  • رنگ‌بندی متنوع

زیرپوش مردانه رکابی ساروک مدل V کد01

زیر پوش مردانه رکابی ساروک مدل V کد01

زیر پوش مردانه نصیری مدل zji

زیر پوش مردانه نصیری مدل zji کد 777

زیرپوش مردانه آستین دار مدل C کد 02

زیر پوش مردانه مدل C کد 02

زیر پوش مردانه سیسال کد 1000

زیر پوش مردانه سیسال کد 1000

زیر پوش رکابی مردانه مجموعه 2 عددی

زیر پوش مردانه کد 1 مجموعه 2 عددی

زیرپوش مردانه رکابی مجموعه 6 عددی

زیر پوش مردانه کد 689 مجموعه 6 عددی

در این پست به بررسی و خرید زیرپوش مردانه آستین دار و رکابی در 8 مدل مختلف پرداختیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *