۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
لوازم برقی خانگیخانه و آشپزخانه

راهنمای خرید بخاری برقی کم مصرف

راهنمای خرید بخاری برقی و معرفی بهترین بخاری برقی موجود در بازار

با رسیدن فصل سرما و نزدیک‌تر شدن به زمستان استفاده از وسایل گرمایشی طالب بیشتری پیدا می‌کند. افراد اقدام به خرید انواع مختلفی از این وسایل که از انرژی‌های مختلف مثل سوخت‌های فسیلی و الکتریکی استفاده می‌کنند کرده و به دنبال خرید وسیله‌ای کاربردی هستند. خرید بخاری برقی یکی از آنهاست که بیشتر برای مکان‌های بسیار کوچک که فاقد گازکشی بوده یا اینکه دسترسی به سوخت‌های فسیلی فراهم نیست کاربردی است.

بخاری برقی بیشتر برای کلبه‌ها، کانکس‌ها، استفاده در حمام و جاهایی فضای کوچکی دارد کاربردی است. در این پست قصد داریم به راهنمای خرید و معرفی بهترین بخاری برقی کم مصرف از برندهای مختلف بپردازیم.

مثل تمامی مطالبی که در تاپترین به منظور راهنمای خرید اینترنتی معرفی کردیم، انتخاب یک بخاری برقی خوب هم نیاز به این دارد تا بهترین مارک و برند مختلف را بررسی کرده و سپس بر اساس نکات موجود خرید خود را انجام دهید. برندهایی همچون پارس خزر، دلونگی، برفاب، انرژی، آراسته و اخوان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند که در این پست نیز به بررسی محصولات این برند پرداختیم.

نکات و راهنمای خرید بخاری برقی

مهم‌ترین و اولین نکته که باید به آن دقت کنید انتخاب اندازه درست است. خرید بخاری برقی با اندازه بزرگ برای اتاقی با ابعاد کوچک کاربردی نبوده و همچنین در حالت برعکس استفاده از بخاری برقی کوچک برای اتاق بزرگ کاربردی نیست.

طبق یک اندازه‌گیری، برای گرم نگه داشتن فضایی با 30 سانتیمتر مربع به 10 وات نیروی گرمایشی نیاز است. بنابراین یک بخاری برقی 2.000 واتی قادر به گرم کردن فضای 6 متری خواهد بود.

نوع سیستم گرمایش

بخاری‌های برقی دارای سیستم گرمایشی مختلفی هستند که هر یک ویژگی و مزایای خاص خود را داشته و مناسب استفاده در فضا خاصی نیز می‌باشد که شامل موارد زیر است.

 • گرمایش تابشی: این نوع بخاری‌های برقی را مثل صفحات خورشیدی در نظر بگیرید. این نوع بخاری‌ها معمولا دارای ورق استیل مانند آیینه هستند تا گرما را به محیط نیز بتابانند. این نوع بخاری گرما را به بخش محدودی انتقال داده و قابلیت گرم کردن کل فضا را نیز ندارد. همچنین گرمای تولید شده توسط آن نیز زیاد ماندگار نیست. بیشتر از این نوع بخاری‌ها در زیر میز کار استفاده می‌شود که برای گرم کردن پاها مناسب هستند.
 • گرمایش همرفتی: در این نوع بخاری برقی گرما به صورت یک نواخت در کل محیط پخش شده و کل فضا نیز برای مدتی طولانی گرم می‌ماند. این گرما به کمک وسیله‌ای که وظیفه تولید گرما را داشته و شامل سیم پیچ برقی، روغن یا سیم برق می‌باشد تامین می‌شود. بیشتر این نوع بخاری‌ها دارای فن بوده و گرما را به وسیله دم در محیط پخش می‌کنند.
 • گرمایش Micathermic: این نوع بخاری ترکیبی از دو مدل قبلی است. مزیت این بخاری در این است که به دلیل جلوگیری از انتقال گرد و غبار برای کسانی که دارای حساسیت و آلرژی هستند مناسب است. البته این نوع بخاری فاقد فن بوده و به همین جهت بیشتر به صورت دیواری یا زمینی طراحی شده است.

نوع بخاری برقی

منظور از نوع بخاری به مکانیزم آن بر می‌گردد. در حال حاضر از سه مکانیزم برای تولید گرما در بخاری استفاده می‌شود.

 1. بخاری سرامیکی: این بخاری‌ها دارای سرامیک بوده و بدون نیاز به سیم و سیم‌پیچ قادر به تولید گرما هستند. به دلیل استفاده از سرامیک گرما را نیز به خوبی انتقال داده و علاوه بر این بخشی را نیز در خود نگه می دارند که برای مدت طولانی محیط گرم باقی می‌ماند.
 2. بخاری روغنی: این نوع از بخاری همان نوع micathermic می‌باشد که از سیستم گرمایشی تابشی و همرفتی به صورت همزمان استفاده کرده و با استفاده از روغن خاصی که در خود دارد، گرما را به محیط انتقال می‌دهد. این روغن‌ها درست مانند سیستم شوفاژ دارای تیغه هستند که درون این تیغه‌ها حاوی روغن است.
 3. بخاری مادون قرمز: این نوع بخاری بیشترین نوع موجود در بازار است که از طریق لامپ کوارتزی یا المنت گرما را به صورت تابشی انتقال می‌دهد.

مدل بخاری برقی

منظور از مدل در اینجا سبک و استایل بخاری است که در 4 نوع می‌باشند.

 • نوع اول به صورت زمینی بوده و فضای کمی را نیز به خود اختصاص می‌دهند. این نوع بخاری را به دلیل اندازه کوچکی که دارد می‌توانید حتی روی میز قرار داده و از آن استفاده کنید.
 • نوع دوم به صورت دیواری است که در دیوار نصب شده و از سیستم micathermic استفاده می‌کند.
 • نوع سوم به صورت قرنیزی است که در کف اتاق در گوشه دیوار قرار گرفته و گرما را از پایین به سقف انتقال می‌دهد. این نوع بخاری درست مشابه سیستم گرمایشی موجود در اتوبوس‌ها می‌باشد.
 • نوع چهارم نیز به صورت کوچک است که قابل حمل بوده و می‌توانید آن را در زیر میز، روی طاقچه یا هر جایی که مناسب باشد قرار دهید.

سایر نکات

در انتها نیز باید ببینید که قرار است از بخاری برقی در کجا استفاده کنید. معمولا بیشترین استفاده ما از بخاری برقی برای محیط‌هایی است که فضای کمی داشته و استفاده از بخاری هرچند با اندازه کوچک گرمای زیادی داشته یا اینکه اصلا دسترسی به سیستم گرمایشی دیگری نداریم.

مسئله بعدی نیز این است که از بخاری برای محیطی که مناسب است استفاده کنید. به عنوان مثال بخاری‌های مناسب برای مام مخصوص بوده و گرما را در فضای مرطوب انتقال می‌دهند. یا اینکه در همه بخاری‌های برقی باید دقت کنید نوعی را انتخاب کنید که امکان تنظیم دما را به شما بدهد.

بهترین برند بخاری برقی

برندهای مختلفی در زمینه تولید و عرضه بخاری برقی فعالیت دارند. این برندها هم شامل محصولات داخلی ایرانی و هم بخاری برقی خارجی می‌شوند که هر یک دارای ویژگی و امکانات خاص خود هستند. از محبوب‌ترین این برندها می‌توان به بخاری برقی دلونگی، پارس خزر، آراسته، کرستون و… اشاره کرد.

در این بین از بین بخاری برقی ایرانی برند پارس خزر و آراسته از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و محصولات خارجی همچون دلونگی هم جزو برندهای محبوب هستند.

انواع بخاری‌برقی

 • بخاری مناسب حمام: دمای این بخاری مناسب رطوبت حمام است.
 • بخاری تایمردار: به صورت خودکار، قابلیت خاموش و روشن شدن را دارد.
 • بخاری چرخ دار: حمل این بخاری به آسانی است و به راحتی جا به جا می شود.
 • بخاری مجهز به حالت صرفه جویی: این بخاری‌ها در مصرف برق صرفه جویی می کنند و برق کمتری هدر می رود.
 • بخاری مجهز به سیستم کنترل از راه دور: به این معنا که، هرزمان تمایل به خاموش کردن دستگاه داشته باشید، از راه دور می‌توانید آن را خاموش نمایید.

قبل از خرید بخاری برقی حتما به کم مصرف بودن آن توجه کنید، چون بخش زیادی از هزینه‌های غیرضروری کاهش پیدا می‌کند. فراموش نکنید، بخاری‌های فن‌دار از کیفیت بهتری برخوردار هستند، فقط تنها عیب آنها، این است که سر و صدای زیادی دارند. اگر با سر و صدای این وسیله مشکل دارید، می توانید بخاری بدون فن را تهیه نمایید.


بهترین بخاری برقی کم مصرف و فن دار بازار

حال که با راهنمای خرید بخاری برقی آشنا شده و دانستید که برای خرید بخاری برقی خوب باید چه چیزهایی را مدنظر داشته باشید، در ادامه به معرفی برخی از بهترین مارک‌های بخاری برقی می‌پردازیم.

پیش از اینکه به معرفی بهترین بخاری برقی کم مصرف از برندهای مختلف بپردازیم، باید بدانید که شما ابتدا بر اساس نیاز و صد البته در صورتی که واقعا استفاده از این وسیله ضروری باشد را انتخاب کنید. یعنی اگر امکان استفاده از بخاری گازسوز را دارید، سعی کنید حتما از بخاری گازی استفاده کنید.

علت روشن نشدن بخاری برقی چیست؟

در صورتی که با این مشکل روبرو شدید بهترین کار ابتدا بررسی اتصال دستگاه به برق است پس از اینکه مطمئن شدید دستگاه به برق متصل است ولی کار نمی‌کند باید پریز بررسی شود. به کمک یک فازمتر پریز را بررسی کنید و از وجود برق در آن مطمئن شوید. پس از این موارد می‌توان دوشاخه و سیم رابط را بررسی کنید و از قطع و یا خراب نبودن آن‌ها مطمئن شوید در صورتی که این مشکل درون بخاری برقی وجود داشت برای تعمیر بخاری برقی می‌توان آن‌ها را تعویض کرد.

چرا بوی سوختن لاستیک از بخاری برقی ساطع می‌شود؟

اغلب بوی بد بخاری برقی در حالتی ساطع خواهد شد که دستگاه به تازگی خریداری شده و یا به تازگی تعمیر شده باشد. در اکثر مواقع بوی لاستیک همان بوی وارنیش است که تازه تعویض شده است و پس از مدتی وارنیش به حرارت عادت کرده و بوی بد از بین می‌رود. در برخی موارد هم مشکل دستگاه سوختن عایق‌های هادی است.

بخاری برقی تایمردار بخرم یا نه ؟

انتخاب این مورد بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد، تنظیمات تایمر برا همه‌ی بخاری برقی‌ها وجود ندارد و تنها در مدل‌های پیشرفته‌تر آنان دیده می‌شود، با وجود تایمر شما می‌توانید زمان روشن شدن و خاموش شدن بخاری برقی خود را تنظیم کنید.

بخاری برقی پارس خزر مدل FH2000P

فن هیتر پارس خزر مدل FH2000P

فن هیتر پارس خزر مدل «FH2000P» دستگاهی کوچک و کاربردی است که توسط این شرکت معتبر عرضه ‌شده است. این محصول بدنه‌ی پلاستیکی باکیفیتی دارد و قابلیت فعالیت به‌عنوان فن را نیز دارد و در هوای گرم می‌تواند به‌عنوان پنکه از آن استفاده کرد. ابعاد کوچک FH2000P امکان استفاده از آن روی میز را به کاربر می‌دهد.

فن هیتر پارس خزر مدل FH2000P در روزهای سرد به‌عنوان بخاری ‌برقی به کار می‌آید. کافی است پیچ تنظیم دما چرخانده شود تا المنت حرارتی دستگاه روشن شود. هم‌زمان فن دستگاه، هوای داغ را به بیرون دستگاه هدایت می‌کند. پیچ تنظیم دما که درواقع یک ترموستات است هم در این دستگاه در نظر گرفته‌ شده است. یکی از آپشن‌های این فن هیتر ممانعت از یخ‌زدگی المنت‌های آن است. این دستگاه مجهز به عملکرد قطع حرارتی خودکار است و در صورت افزایش درجه حرارت دستگاه به هر دلیل (مانند بسته‌شدن شبکه‌ی ورود هوا یا سقوط دستگاه) به‌صورت خودکار جریان برق قطع می‌شود و فن و المنت‌ها خاموش می‌شوند.

این دستگاه مناسب کسانی است که در ادارات یا شرکت‌ها ترجیح می‌دهند در روزهای سرد زمستانی، از هوای گرم تولیدشده توسط بخاری لذت ببرند و درعین‌حال در روزهای گرم از قابلیت پنکه دستگاه استفاده کنند. امکان بهره‌مندی از قابلیت‌های فن هیتر پارس خزر در مغازه‌ها، ادارات، موسسه‌ها و حتی برای مصارف شخصی مثل اتاق‌خواب یا اتاق نشیمن باعث شده که این محصول یکی از دستگاه‌های محبوب ارائه‌شده در بازار باشد.

پارس خزر از دیرباز به ارائه‌ی محصولات باکیفیت و کارآمد در بازار لوازم‌خانگی برقی شناخته ‌شده است. کارآمدی محصولات این تولید و عرضه‌کننده به همراه خدمات پس از فروش آن، باعث شده که محصولات این شرکت از پرفروش‌ترین‌ها و محبوب‌ترین‌های بازار به ‌حساب آید.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
طول 265 × عرض 265 × ارتفاع 125 میلی متر
0.72 کیلوگرم
زمین
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
2000 وات
دارد
دارد
بله
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
ندارد
220-240 ولت
سایر مشخصاترومیزی
مجهز به فن
دارای خروجی باد گرم و سرد
دارای کلید تنظیم درجه حرارت محیط
سیم برق 80 سانتی متری

فن هیتر دلونگی کم مصرف مدل HVF3031

فن هیتر دلونگی مدل HVF3031
ابعاد
قابلیت نصب
315 × 175 × 235 میلی متر
زمین
حداکثر توان گرمایشی
ترموستات ایمنی
2200 وات
دارد
ولتاژ ورودی برق220 ولت
سایر مشخصاتموتور بی‌صدا
دارای ترموستات دمای اتاق: برای تنظیم و حفظ دمای دلخواه
دارای سیستم ضد انجماد و تهویه‌ی تابستانی
عایق کاری دولایه‌ بدنه
دستگیره‌ی یکدست برای حمل آسان

فن هیتر دلونگی مدل HVF3031 دستگاهی کاربردی برای فصل سرد است. این بخاری برقی به همراه فن خود باعث تولید و چرخش هوای گرم در محل استفاده می شود. این فن هیتر مناسب استفاده برای اتاق خواب، سالن های کوچک منازل و حتی اتاق ادارات و شرکت ها است. حتی می توان از آن در مغازه ها نیز بهره برد.

فن هیتر دلونگی مدل HVF3031 دارای 3 تنظیمات گرمایش: 800،1400،2200 وات، امکان انتخاب گزینه‌های بیشتر سطح دما و بهینه‌سازی مصرف انرژی است. این مدل همچنین دارای ترموستات دمای اتاق: برای تنظیم و حفظ دمای دلخواه است. عایق کاری دو لایه بدنه باعث افزایش راندمان آن نیز شده است. بدنه پلاستیکی و رنگ مورد استفاده در آن باعث زیبایی دستگاه شده است.

پیچ های تنظیم تعبیه شده روی آن نیز کاربری دستگاه را ساده کرده. این بخاری برقی چرخ ندارد و ایستایی خوبی روی سطوح خواهد داشت. این دستگاه صدای بسیار کمی دارد و چرخش فن تقریبا صدایی تولید نمی کند. دلونگی از تولید و عرضه کنندگان برتر لوازم خانگی برقی است که در سراسر جهان شناخته شده است. این شرکت معمولا به خاطر محصولات مرتبط با قهوه و اسپرسو شناخته می شود ولی حقیقتا در خصوص سایر لوازم خانگی برقی نیز با ارائه محصولات با کیفیت، نیز قوی عمل کرده و از مدعیان مطرح در جهان محسوب می شود.

بخاری برقی دیواری پارس خزر مدل CH2000TL

بخاری کانوکتور پارس خزر مدل CH2000TL

بخاری کانوکتورپارس خزر(Pars Khazar) مدل «CH2000TL» محصولی بسیار پر‌کاربرد با طراحی ساده است که در کنار توان بالا، از قیمت ‌به‌صرفه‌ای بهره می‌برد. بدنه فلزی این بخاری با پوشش رنگ مقاوم در برابر حرارت با استفاده از تکنولوژی رنگ الکترواستاتیک ساخته‌ شده است.

حداکثر توان گرمایشی‌ این بخاری کانوکتور دیواری/زمینی که در ابعاد 690×450 در 200 میلی‌متری ساخته‌ شده است، به 2000 وات می‌رسد. این محصول دارای فن پرقدرت و کم‌صدا جهت افزایش سرعت انتقال گرما به محیط است. مدل CH2000TL دارای ترموستات تنظیم دما و رساندن دمای محیط به میزان دلخواه و مصرف بهینه انرژی هم است.

در این بخاری از المنت‌های مخصوص حرارتی با طول عمر بسیار بالا استفاده‌ شده است. این بخاری کانوکتوری، دارای سوئیچ چندحالتی جهت انتخاب توان گرمایی موردنظر است و به‌این‌ترتیب استفاده از آن به‌دلخواه کاربر تنظیم می‌شود. در نظر داشته باشید که پارس خزر، یک شرکت بزرگ ایرانی است که از سال 1347 با همکاری شرکت توشیبای ژاپن، آغاز به کار کرده است. این شرکت در زمینه‌ی ساخت لوازم‌خانگی در کشور، فعالیت‌های گسترده‌ای انجام می‌دهد.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
200 × 450 × 690 میلی متر
6.1 کیلوگرم
دیوار , زمین
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
2000 وات
دارد
دارد
بله
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
ندارد
220-240 ولت
سایر مشخصاتقابلیت نصب و استفاده در دو حالت زمینی و دیواری
وجود 7 خانه گرمادهی
ایمنی کامل حرارتی و الکتریکی
دارای قطعات پلاستیکی مقاوم در برابر حرارت
استفاده از سیم‌های نسوز جهت افزایش ایمنی

بخاری برقی فن دار برفاب مدل QH-3000

بخاری برقی فن دار برفاب مدل QH-3000

بخاری برقی برفاب مدل QH-3000 با توان حرارتی 3000 وات وسیله‌ای کارآمد با کاربری آسان و بازده حرارتی خوب است که در فصل سرد فضایی دلپذیر در خانه و محل کار ایجاد می‌کند. این بخاری مجهز به 6 المنت شیشه‌ای است که با فناوری جابه‌جایی- تابشی و بدون ایجاد شعله حرارت ایجاد می‌کند. به همین دلیل حتی در مکان‌های بسته نیز می‌توانید بدون نگرانی از کاهش اکسیژن محیط، گرمای مطلوب داشته باشید.

فن در این مدل بخاری برای انتشار گرما به‌صورت همگن تعیبه شده است. این محصول مجهز به ترموستات است که توسط آن می‌توان میزان حرارت دلخواه را تنظیم کرد. به کمک 4 کلید دیگر نیز می‌توان 6 المنت و فن دستگاه را روشن و خاموش کرد. برای بازدهی بیشتر از صفحه استیل منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینۀ المنت‌ها استفاده شده است. این دستگاه مجهز به سیستم عملکرد ایمن است که در صورت واژگون شدن ناگهانی، به‌طور خودکار خاموش و از بروز آتش‌سوزی جلوگیری می‌کند.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
715 × 255 × 540 میلی متر
6 کیلوگرم
زمین , رو میزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
3000 وات
دارد
دارد
خیر
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
ندارد
220 ولت
سایر مشخصاتدارای 6 المنت
دارای فن
دارای 4 دکمه که به وسیله آن می‎‌توان المنت‌ها و فن را کنترل کرد
دارای صفحه استیل منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینه المنت‌ها

بخاری برقی ایستاده مهر مدل Toyoset

بخاری برقی مهر مدل Toyoset

بخاری برقی ایستاده مهر MEHR مدل تویوست Toyoset با حداکثر توان 1500 وات به شکل کلاسیک و ساده با رده انرژی A و مصرف کم انرژی همراه با بازده حرارتی بالا طراحی شده است تا محیطی گرم و مطبوع را در فصول سرد سال برای شما ایجاد کند. این دستگاه دارای 3 المنت سرامیکی یا سیم پیچ فلزی است که با داغ و سرخ شدن سیم پیچ ها تولید حرارت می کند و به دلیل نداشتن شعله حتی در مکان هایی با تهویه نامناسب نیز می توان بدون کاهش میزان اکسیژن گرمای مطلوب و مناسب را ایجاد نمود.

بخاری ایستاده تویوست مهر دارای پنل با سه کلید کنترلی و چراغ نشانگر داخلی روی بدنه دستگاه می باشد که جهت روشن و خاموش کردن المنت های بالا، پایین و وسط بطور مجزا کاربرد دارد. صفحه فلزی به کار رفته بعنوان منعکس کننده نور و حرارت در پس زمینه المنت ها موجب کارایی و بازده حرارتی بیشتر دستگاه گردیده و فضای وسیع تری را گرم می کند. این بخاری برقی مجهز به کلید ایمنی قطع کن اتوماتیک است که زیر بدنه دستگاه تعبیه شده تا در صورت واژگون شدن احتمالی وسیله بطور خودکار آن را خاموش کرده و از بروز خطر آتش سوزی جلوگیری گردد.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
430220350 میلی متر
1 کیلوگرم
دیوار , زمین , رو میزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
1500 وات
ندارد
دارد
بله
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
ندارد
220 ولت
سایر مشخصاتمناسب فضای: حدود 20 متر
طراحی منحصر به فرد و جدید
نوع دستگاه : بخاری برقی
دارای علامت استاندارد ملی ایران
دارای برچسب مصرف انرژی A
برق مصرفی : 220 ولت و 50 هرتز
نوع المنت : المنت شیشه ای کوارتز
سیستم ایمنی خاموش کن خودکار : دارد
دارای صفحات منعکس کننده نور و حرارت
کلید عملکرد مجزای المنت ها

کرسی برقی کرستون مدل شایسته قرمز

بخاری برقی کرستون مدل شایسته قرمز

بخاری برقی تابشی کرستون مدل شایسته قرمز یک انتخاب ایمن و اقتصادی برای کسانی است که به کیفیت اهمیت می دهند. این محصول دارای نشان استاندارد ملی ایران است. دو المنت این هیتر برقی دارای قابلیت کنترل جریان به صورت پیوسته است و به این ترتیب کاربر می تواند میزان حرارت دهی و مصرف انرژی هیتر را به دلخواه تنظیم نماید.

بر این اساس کرسی برقی کرستون مدل شایسته قرمز دارای رده مصرف انرژی A بوده و این به معنای مصرف بهینه انرژی برق توسط این محصول است. در صورتی که این بخاری برقی به هر دلیلی از وضعیت متعادل خود خارج شود (مثلا واژگون شود) یک کلید ایمنی به صورت خودکار جریان برق را قطع می کند تا ایمنی کامل برای کاربر فراهم شود. در پناه پرتوهای گرم و اطمینان بخش کرسی برقی کرستون مدل شایسته قرمز از تماشای بارش زیبای برف زمستانی پشت پنجره در حال نوشیدن یک فنجان قهوه ی گرم لذت ببرید.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
120×200×300 میلی متر
1.4 کیلوگرم
زمین، رومیزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
500 وات
پیوسته
ندارد
خیر
ولتاژ ورودی برق220 ولت
سایر مشخصاتترموستات برای کنترل پیوسته حرارت
قابل استفاده برای گرم کردن غذا
قابل استفاده به صورت رومیزی
کلید قطع خودکار برق هنگام خروج از تعادل
دوست‌دار محیط زیست
دو المنت سرامیکی
صفحه تابشی استیل

هیتر برقی اخوان فرید مدل AH1000

هیتر برقی اخوان فرید مدل AH1000

در فرهنگ و سنت ایرانی از دیرباز کرسی جایگاهی ویژه و نوستالژیک و بسیار فراتر از یک دستگاه گرم ‌کننده دارد . کرسی اخوان فرید با طراحی ساده و شیک خود جایگزینی عالی برای کرسی های نفتی ، لامپی و گازی میباشد . کرسی برقی اخوان فرید با وزن بسیار پایین خود و با ابعاد 10×15×20 خود به راحتی قابل حمل میباشد و شما میتوانید در سفر نیز این محصول را همزاه داشته باشید .

کرسی برقی اخوان فرید با رنگ زرشکی پودری الکترو استاتیک پودری نسوز و مقاوم در برابر حرارت دارای 2 المنت سرامیکی با کیفیت بالا میباشد که توان مصرفی هر کدام 1000 وات است که شما میتوانید با توجه به نیاز خود به وسیله پیچ تنظیم این محصول توان مصرفی آن را در بازه ای بین 1000 وات تا 2000 وات تنظیم نمایید .توجه نمایید که کرسی برقی اخوان فرید دارای حالت اتوماتیک نیز میباشد که به وسیله ترموستات موجود در این وسیله به طور خودکار وضعیت این محصول را با توجه به دما تنظیم مینماید .

کابل این محصول نیز روکش کنفی مقاوم و محکمی دارد . کرسی اخوان فرید دارای 25 میله ی فلزی مقاوم میباشد که شما میتوانید برای گرم کردن غذا نیز از آن استفاده نمایید . اتصالات این محصول نیز دارای کیفیت مناسبی است. لطفا توجه نمایید که برای حفظ ایمنی خود جهت استفاده از این محصول از پریز برق مجزا استفاده نمایید و روی این محصول را نپوشانید همچنین برای جلوگیری از برق گرفتی از وارد کردن اشیا خارجی به این محصول خودداری نمایید . به طور کلی کرسی اخوان فرید با توجه به قیمت اقتصادی آن محصولی ایده آل برای گرمایش در فصل سرما ، ویلا ، مناطق سردسیر و ییلاقی میباشد .

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
100×150×200 میلی متر
0.4 کیلوگرم
زمین , رو میزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
2000 وات
دارد
ندارد
خیر
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
دارد
220 – 230 ولت
سایر مشخصاتکابل 1.2 متری با روکش کنفی

بخاری برقی ول مدل WE-sh1

بخاری برقی ول مدل WE-sh1

هیتر برقی فن دار well محصول شرکت ول تایوان می‌باشد که به سفارش اروپا و امریکا در کشور ویتنام تولید می شود. این بخاری رطوبت و اکسیژن هوا را کاهش نمی‌دهد و بر طبق استاندارد اروپا و امریکا ساخته شده است. این بخاری در دو مدل با بدنه چوبی و بدنه پلاستیکی مقاوم تولید شده. از امکانات به‌خصوص این هیتر برقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • دارای ریموت کنترل با کاربری آسان برای تنظیم دما و زمان
 • ویژگی تاخیر در شروع بکار و سنسور امنیتی در هنگام خاموش کردن برای سرد شدن کامل هیتر
 • سنسور تنظیم دمای محیط
 • قابلیت تصفیه هوای محیط بوسیله لامپ ماوراِِی بنفش که در پشت دستگاه تعبیه شده
 • دارای فیلتر هوای قابل شستشو

این بخاری برقی کم مصرف 1500 واتی بوده که دارای فن کم صدا و نرمی می‌باشد. صفحه نمایش دیجیتال نیز اطلاعات دمایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این بخاری الکتریکی دارای چهار چرخ بسیار روان جهت جابجا کردن بخاری در بخش‌های مختلف خانه است که با بدنه چوبی 15 کیلوگرم و با بدنه پلاستیکی 11.5 کیلو گرم وزن دارد.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
550*380*420 میلی متر
15 کیلوگرم
زمین
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
1500 وات
دارد
دارد
بله
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
دارد
220 – 230 ولت
سایر مشخصاتتصفیه هوا ، فیلتر قابل شستشو ،سنسور دما

بخاری برقی تابشی کرستون مدل Shima1700B

بخاری برقی کرستون مدل Shima1700B

بخاری برقی تابشی کرستون مدل شیما 1700 یک انتخاب ایمن و اقتصادی برای کسانی است که به کیفیت اهمیت می دهند. این محصول دارای نشان استاندارد ملی ایران است. سه المنت این هیتر برقی دارای کلید کنترل مجزا بوده و این امر امکان مدیریت دما و مصرف انرژی را در اختیار کاربر قرار می دهد. بر این اساس بخاری برقی کرستون مدل شیما 1700 دارای رده مصرف انرژی A بوده و این به معنای مصرف بهینه انرژی برق توسط این محصول است.

در صورتیکه این بخاری برقی به هر دلیلی از وضعیت متعادل خود خارج شود (مثلا واژگون شود) یک کلید ایمنی به صورت خودکار جریان برق را قطع می کند تا ایمنی کامل برای کاربر فراهم شود. در پناه پرتوهای گرم و اطمینان بخش بخاری برقی شیما 1700 از تماشای بارش زیبای برف زمستانی پشت پنجره در حال نوشیدن یک فنجان قهوه‌ی گرم لذت ببرید.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
550×190×380 میلی متر
4.4 کیلوگرم
زمین
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
1700 وات
ندارد
ندارد
خیر
سیستم ضد انجماد
ولتاژ ورودی برق
ندارد
220 ولت
سایر مشخصاتکلید سه پل چراغ دار
کنترل مجزای المنت‌ها برای مدیریت دما و مصرف برق
کلید قطع خودکار برق هنگام خروج از تعادل
دارای دو دسته فلزی برای حمل آسان
سه المنت سرامیکی
صفحه تابشی استیل

بخاری برقی فن دار DFH200

بخاری برقی فن دار مدل DFH200

بخاری برقی 1600 وات یکی از محصولات پر طرفداری می باشد که قابلیت تنظیم دما را داراست. این محصول دارای 4 المنت شیشه ای کوارتز مجهز به فن می باشد که فن موجود در درون بخاری قدرت جا به جایی هوا گرم بیشتری نسبت به محصولات مشابه و بدون فن را دارا است. همچنین محفظه تعبیه شده جهت فن در این بخاری دارای طراحی مهندسی جهت کارایی هر چه بیشتر بخاری است.

همچنین این محصول دارای مخزن رطوبت ساز است که از آن جهت تلطیف و جلوگیری از خشکی محیط استفاده می شود. این محصول همچنین دارای کلید ایمنی است که در صورت واژگونی بخاری المنت های شیشه ای آن به صورت اتوماتیک قطع می شود. طراحی بی نظیر این بخاری در مقایسه با دیگر محصولات مشابه یکی از نقاط تمایز آن است. همچنین این محصول یکی از کاربردی ترین بخاری های موجود در بازار است که جهت استفاده در محیط های خانگی بسیار مناسب می باشد.

ابعاد
وزن
قابلیت نصب
420 × 480 × 210 میلی متر
4 کیلوگرم
زمین , رو میزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
1600 وات
قابلیت تنظیم در 2 حالت 800 وات و 1600 وات
ندارد
خیر
ولتاژ ورودی برق220 ولت

شومینه برقی آراسته مدل EFPA-2000

شومینه برقی آراسته مدل EFPA-2000
ابعاد
وزن
قابلیت نصب
230 × 400 × 500 میلی متر
5.2 کیلوگرم
زمین , رو میزی
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
1600 وات
قابلیت تنظیم در 2 حالت 1000 وات و 2000 وات
ندارد
بله
ولتاژ ورودی برق220 ولت
سایر مشخصاتفن قوی فلزی
دارای شعله با رقص نور
2000 وات با 2 قدرت گرمادهی
شبکه فلزی خروجی هوای گرم
المنت نوع میکا با قطع کن اتوماتیک
مجهز به کلید ایمنی قطع کن در صورت واژگونی

شرکت تولیدی و صنعتی آراسته به عنوان یکی از اولین تولید کننده های محصولات گرمایشی سال هاست محصولات با کیفیت با نشان استاندارد ایران تولید می‌کند. شومینه برقی فن دار آراسته مدل EFPA-2000 یکی از محصولات با کیفیت این شرکت است که با مصرف انرژی 2000 وات یکی از محصولات باتوان متوسط و بازدهی بالا به حساب می آید.

این شومینه دارای 2 توان گرمادهی می باشد که با ایجاد شعله با رقص نور جلوه ای زیادی به منزل، محل کار و یا رستوران شما می دهد. در طراحی این دستگاه اصول مهندسی رعایت شده است و به همین منظور برای بهره گیری از حداکثر توان مصرفی دستگاه فن فلزی قوی در قسمت پایین دستگاه طعبیه شده است. همچنین وجود این فن قوی باعث چرخش هوای گرم را در محیط بیشتر می کند. همچنین به منظور افزایش ایمنی این محصول دارای کلید ایمنی است که در صورت واژگونی به صورت اتوماتیک خاموش می شود.

بخاری برقی مه پویا مدل 2000

بخاری برقی مه پویا مدل 2000
ابعاد
وزن
قابلیت نصب
18 × 30 × 41 میلی متر
2.4 کیلوگرم
زمین
حداکثر توان گرمایشی
تنظیمات حرارت
ترموستات ایمنی
سیستم قطع خودکار
1800 وات
ندارد
ندارد
خیر
ولتاژ ورودی برق220 ولت

شرکت تولیدی لوازم خانگی مه پویا تولیدبخاریهای برقی خودراازسال 1371 پس ازاخذپروانه استانداردملی ایران آغازنمود،ودرحال حاضرتنوع بخاریهای برقی این شرکت به شش مدل می رسد. بخاری برقی مدل 2000 مه پویا ، که به لحاظ سایزمتوسط آن فضای کمی رااشغال میکند، این بخاری دارای کلیدقطع کن ایمنی اتوماتیک است که درصورت واژگونی احتمالی برق آن بصورت اتوماتیک ازمدارخارج می گردد و ازبروزآتش سوزی جلوگیری می کند.

مدل 2000 وسایرمدلهای بخاری برقی مه پویا دارای علامت استانداردملی ایران است.بخاری برقی مدل 2000مه پویادارای یک کلیدسه پل است که هریک ازالمنتهای آن بصورت جداگانه قابل کنترل است.این مدل بخاری مه پویا برای گرم کردن فضای 15-10 متری طراحی وساخته شده است.المنتهای حرارتی آن ازکیفیت بالایی برخورداراست.سیمهای بکاررفته دراین بخاری نسوزبوده ودرمقابل حرارت مقاوم می باشند.پوشش رنگ بدنه بخاری مه پویابااستفاده ازتکنولوژی تمام اتواتیک رنگ پودری الکترواستاتیک انجام شده است.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 4.9 / 5. تعداد آرا: 21

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا