۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
ابزار غیربرقی

بهترین بخاری گازی خانگی ایرانی و خارجی

بهترین بخاری گازسوز خانگی و راهنمای خرید بخاری گازی با قیمت مناسب

خرید بخاری گازی با شروع فصل سرد سال تب و تاب خاص خود را دارد. بخاری گازسوز از اصلی‌ترین وسایلی که در خانه همه‌ی ما ایرانی‌ها وجود دارد؛ حتی اگر تاثیر منفی بر روی دکوراسیون منزل داشته باشد باید برای گرم نگه داشتن منزل از بخاری گازی و اگر گاز در دسترس نباشد از بخاری برقی استفاده کرد.

اما به مرور زمان استفاده از بخاری گازسوز کمتر شده و با به‌وجود آمدن روش‌های گرمایشی مختلفی مثل شوفاژ و پکیج دیواری و گرمایش از کف برای گرم کردن استفاده می‌کنند؛ این در حالی است که در خانه‌های ویلایی بهترین وسیله برای گرم کردن منزل استفاده از بخاری گازسوز است.

در این پست قصد داریم به معرفی بهترین بخاری گازی خانگی ایرانی و خارجی از برندهای مختلف پرداخته و با بررسی نکات خرید بخاری گازی کلیه مواردی که در هنگام خرید باید به آن دقت کنید را بررسی کنیم. چرا که بخاری در عین حال یک وسیله خطرناک است که اگر موارد ایمنی به خوبی در ان رعایت نشود می‌تواند حادثه آفرین باشد که بسیاری از این موارد ایمنی باید در هنگام خرید بخاری بررسی شود.


راهنمای خرید بخاری گازی خانگی

بسیاری از افراد در هنگام خرید بخاری گازسوز خانگی به هیچ نکته‌ای از جمله اندازه آن و فضایی که باید به وسیله بخاری گازی گرم شود توجه نمی‌کنند.اندازه بخاری ثاثیر مثبت در گرم نگه داشتن خانه دارد برای خانه های بزرگ باید از یک بخاری بزرگ و برای اتاق‌ها از چند بخاری کوچک استفاده کرد. خانه‌های کوچک نیز با خرید بخاری کوچک می‌توان منزل را به راحتی گرم نگه داشت.

با توجه به قوانین و شرایطی که در کشور ما وجود دارد از گاز CNG استفاده می‌شود، زیرا این یک نوع گاز نسبتاً کم‌خطر برای استفاده است. در حالی که از بخاری گازی با کپسول گاز مایع LPG نیز استفاده می‌شود که مناسب مکان‌های فاقد گازکشی می‌باشد. در این شرایط باید تغییراتی در سیستم بخاری ایجاد کنید. برای خرید بخاری گازی خوب یک سری نکات وجود دارد که شدیداً توصیه می‌کنیم به آنها توجه داشته باشید.

متراژ محیط را بررسی کنید

تشخیص مناسب‌ترین بخاری بر اساس ابعاد منزل اولین سوالی است که باید پاسخ آن را برای خرید بخاری گازی خوب پاسخ دهید. این مورد هم از نظر میزان مصرف بخاری و هم میزان گرمایی که به محیط خواهد داد اهمیت دارد. برای انتخاب سایز مناسب می‌توانید بر اساس جدول زیر اقدام کنید.

مساحت(متر مربع) و نوع محیطنوع و ظرفیت بخاری
کمتر از 50 متر با محیط بستهبخاری دیواری، دودکش دار
زیر 50 متر، با جریان محدود هوابخاری دیواری، بدون دودکش
بین 50 تا 70 متربخاری زمینی 8 تا 12 هزار
بیشتر از 70 متربخاری زمینی 12 هزار به بالا
سالن‌های بزرگبخاری طرح شومینه

حال برای اینکه بدانید محیط مورد نظر شما چه مقدار گرمایشی احتیاج دارد یا باید از بخاری چند هزار استفاده کنید می‌توانید بر اساس یک فرمول ساده آن را به‌دست بیاورید. مساحت را در 3 ضرب کنید و سپس توان گرمایشی بخاری را بر عدد 24 تقسیم کنید، این دو رقم باید برابر و یا به هم نزدیک باشند.

بخاری گازی بدون دودکش یا با دودکش؟

بخاری‌های گازی در دو نوع با دودکش و بدون دودکش وجود دارند. بخاری‌هایی که فاقد دودکش هستند گرمای بیشتری به محیط می‌دهند اما از آنجایی که در محیط بسته خطر آفرین هستند نباید در شرایطی که تهویه در محیط صورت نمی‌گیرد استفاده کنید. این نوع بخاری بیشتر مناسب مغازه‌ها و فروشگاه‌ها هستند که صرفاً دمای محیط را تا حد خاصی بالا ببرند و استفاده از آنها برای اتاق خواب، حمام یا انباری ممنوع است.

متاسفانه برخی با این تصور که اتاق خواب آنها کوچک است و نیازی به خرید بخاری با دودکش ندارند از این نوع بخاری استفاده کرده و باعث می‌شوند تا سالانه تعداد آمار مرگ و میر به دلیل گاز گرفتگی افزایش یابد. به هیچ وجه و با این دلیل که چون اتاق کوچک است از این بخاری استفاده نکنید. اگر اتاق شما به قدری کوچک است که حتی کوچکترین بخاری گازسوز هم برای آنجا زیادی انرژی گرمایی تولید می‌کند، بهتر است به فکر سیستم گرمایشی دیگری مثل بخاری برقی باشید.

در مقابل برای محیط خانه باید از بخاری دودکش دار استفاده کنید. چرا که مدت زمان بیشتری در آنجا حضور دارید و به علاوه اینکه خواب شما در این محیط می‌گذرد که اگر مشکلی در تهویه وجود داشته باشد خطرات جانی را در پی دارد.

بخاری گازی یا شومینه؟

بخاری گازی یا شومینه؟

در گذشته شومینه‌ها از سوخت چوب استفاده می‌کردند که امروزه هم وجود داشته و به عنوان یک نماد کلاسیک در خانه استفاده می‌شوند. شومینه‌ها انرژی گرمایی زیادی را از منزل خارج می‌کنند. اما در اینجا منظور از شومینه بخاری‌هایی هستند که درون آنها یک قطعه سفالی قرار دارد.

استفاده از بخاری‌هایی با این نوع گرمای بیشتری را در خود نگه می‌دارند و به محیط پس می‌دهند اما بستگی به برند و نوع طراحی بخاری هم دارد که در بیشتر مواقع 50 درصد انرژی را هدر می‌دهند. برخی به دلیل شکل نامناسب گرما را به خوبی انتقال نداده و بخشی از گرما از دودکش خارج می‌شود. پیشنهاد می کنیم در صورت خرید شومینه حتما به برچسب انرژی توجه کنید.

مقدار انرژی مصرفی و برچسب انرژی

باید به میزان گاز مصرفی توجه داشته باشید و ببینید که در فصل زمستان سختی که به سبک و سیاق بازی تاج و تخت از راه رسیده، چقدر باید هزینه بهای گاز پرداخت کنید. به ویژه اینکه هر سال با افزایش قیمت حامل‌های انرژی مواجه هستیم.

برای اینکه بخاری با مصرف کم و در عین حال بیشترین انرژی که آزاد می‌کند خریداری کنید حتما به برچسب انرژی آن توجه کنید که روی مقدار A و B قرار داشته باشد.

خرید بخاری گازی با ترموکوپل و سیستم ODS

سیستم ODS در بخاری کمک می‌کند تا در صورت کاهش 18 درصدی اکسیژن محیط اینطور قلمداد شود که مشکلی در تخلیه گازی بخاری رخ داده و در نتیجه بخاری خاموش خواهد شد. سعی کنید برای محیط‌های مسکونی که تهویه کمی هم دارند حتما بخاری با این ویژگی بخرید.

از آنجایی که بخاری‌های دیواری یا همان بدون دودکش فاقد تهویه هستند از این سیستم استفاده می‌کنند تا در صورت کاهش اکسیژن محیط جریان گاز را قطع و بخاری خاموش شود.

داشتن ترموکوپل در بخاری هم برای مواقعی است که به هر دلیل قطعی در گاز رخ داده و شمعک آن خاموش شود. در این صورت بخاری به صورت خودکار سیستم گاز را قطع خواهد کرد تا مانع از انتشار گاز در محیط شود.

قیمت بخاری گازی

قیمت بخاری‌های گازی با رسیدن فصل سرما شروع به تغییر می‌دهند و بر اساس چند اصل تعیین می‌شوند.

 1. حجم یا به عبارت دیگر قدرت بخاری است. هر چه بخاری بزرگ‌تر و قوی‌تر باشد، اصولاً میزان مصرفی برای تولید آن بیشتر شده و هزینه بیشتری را طلب می‌کند علاوه بر این به مصرف گاز بیشتری هم نیاز دارد.
 2. طراحی بخاری که هر چه خلاقانه و زیبا‌تر باشد، بهانه‌ای برای قیمت بیشتر خواهد شد. اما اگر به این مسائل اهمیت ندهید، تنها عامل موثر برای تعیین قیمت بخاری گازی، همان میزان قدرت بخاری خواهد بود.

بهترین بخاری گازی خانگی کدام است؟

بخاری گازسوز دارای انواع مختلف و متنوعی در بازار است که باید بر حسب دکوراسیون منزل و همچنین نیازی که دارید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید که هم با سلیقه شما و هم هزینه‌ای که صرف می‌کنید همخوانی داشته باشد.

حالا که با نکات خرید بخاری آشنا شده و دانستید که برای خرید بخاری گازی خوب چه مواردی باید بررسی شود، در ادامه به معرفی بهترین بخاری گازی از انواع شومینه‌ای و ساده می‌پردازیم.

بخاری گازی سپهر الکتریک مدل سارا SE14000 با نمای جلو مسی

بخاری گازی سپهر الکتریک مدل سارا SE14000 با نمای جلو مسی

طول
عرض
ارتفاع
وزن
865 میلی متر
320 میلی متر
750 میلی متر
30 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز شهری , گاز کپسول
8000 کیلو کالری
100 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه
سایر مشخصاتسیستم کنترل کمبود اکسیژن ODS
شیشه سکوریت بسیار مقاوم
مجهز به جرقه زن Piezo Electric
ترموکوپل

بخاری گازی سپهر الکتریک سارا مجهز به سیستم کنترل کمبود اکسیژن ODS است. چنانچه اکسیژن محیط به هر دلیلی کاهش یابد، شعله به طور خودکار قطع و مسیر عبور گاز مسدود می‌گردد. استفاده از این نوع بخاری برای خانه‌هایی که دارای فرزند هستند توصیه می‌شود.

مشعل این بخاری احتراق کاملی داشته و در عین حال کمترین میزان تولید گازهای مضر مانند منواکسید کربن را دارد. از ویژگی‌های بارز این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • دارای شیشه سکوریت بسیار مقاوم در برابر شوک حرارتی
 • مجهز به جرقه زن Piezo Electric
 • سیستم ایمنی ترموکوپل
 • پوشش رنگ پودری کوره‌ای به روش الکترواستاتیک و تمام خودکار
 • دارای گاورنر برای ثابت نگه داشتن نوسان گاز
 • ورودی شعله قابل تنظیم
 • دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

این بخاری برای هر دو نوع گاز شهری و کپسول سازگار است که به صورت پیش‌فرض از سوزن گاز شهری در آن استفاده شده است. اگر تصمیم به استفاده از گاز مایع (کپسول) داشته باشید، باید تغییراتی در سیستم سوخت بخاری (پیلوت- اوریفیس و …) ایجاد کنید که این امر باید حتما توسط سرویسکاران آموزش دیده (مجاز) انجام شود.

خرید بخاری گازی سوز سپهر الکتریک مدل پگاه SE9000

خرید بخاری گازی سپهر الکتریک مدل پگاه SE9000

طول
عرض
ارتفاع
وزن
640 میلی متر
320 میلی متر
640 میلی متر
20 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز شهری , گاز کپسول
5000 کیلو کالری
100 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه

این محصول مجهز به سیستم کنترل کمبود اکسیژن ODS است. چنانچه اکسیژن محیط به هر دلیلی کاهش یابد، شعله به طور خودکار قطع و مسیر عبور گاز مسدود می‌گردد. مشعل احتراق کاملی داشته و کمترین میزان تولید گازهای مضر مانند منواکسید کربن را دارا می‌باید. از ویژگی‌های بارز این بخاری گازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • دارای شیشه سکوریت بسیار مقاوم در برابر شوک حرارتی
 • مجهز به جرقه زن Piezo Electric
 • سیستم ایمنی ترموکوپل
 • پوشش رنگ پودری کوره‌ای به روش الکترواستاتیک و تمام خودکار
 • دارای گاورنر برای ثابت کردن نوسان گاز
 • ورودی شعله قابل تنظیم
 • طراحی منحصربه‌فرد
 • دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

این بخاری جهت مصرف با گاز شهری تنظیم شده. چنانچه الزاما تصمیم به استفاده از گاز مایع(کپسول) داشته باشید، باید تغییراتی در سیستم سوخت بخاری (پیلوت- اوریفیس و …) به‌عمل آید. این امر باید حتما توسط سرویسکاران آموزش دیده (مجاز) انجام شود.

بخاری گازی جنرال پویا مدل 25000

بخاری گازی جنرال پویا مدل 25000

طول
عرض
ارتفاع
وزن
740 میلی متر
370 میلی متر
860 میلی متر
31 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز شهری
5200 کیلو کالری
100 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه

بخاری گازی جنرال پویا مدل 25000 از نظر شکل ظاهری دارای ظاهر بسیار زیبا و مقاومی است. این محصول با طراحی زیبایی خود گرمای لذت بخشی را نیز به محیط پخش می کند. بدنه بخاری گازی جنرال پویا مدل 25000 بسیار مقاوم بوده و نوع سوخت مصرفی آن گاز طبیعی همراه با گاز مایع است. یکی از مزیت های این محصول وجود دود کش آن است که خطر انتشار مونوکسید کربن را صفر می کند. این بخاری دارای حداکثر توان حرارتی 5200 کیلو کالری بر ساعت و حداقل ظرفیت حرارتی 2500 کیلو کالری و بازده حرارتی بیش از ۷۵% می باشد .

بخاری گازی نیک کالا مدل صبا MN6A

بخاری گازی نیک کالا مدل صبا MN6A

طول
عرض
ارتفاع
وزن
500 میلی متر
260 میلی متر
685 میلی متر
17600 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز شهری
1800 کیلو کالری
100 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه
سایر مشخصاتدارای سیستم های ایمنی می باشد
سازگار با محیط زیست
حداکثر بهره وری از حداقل فضا به زیباترین شکل ممکن
برخورداری از لعاب با کیفیت
پر بازده و کم مصرف
در رنگ های متنوع متناسب با سلیقه ی مشتری
سیستم ایمنی(اکسی پیلوت)
دارای تثبیت کننده ی فشار گاز(گاورنر)

بخاری گاز سوزنیک کالا 6000 صبا مدل MN6A با توان حرارتی بسیار بالا تمام محیط را در روزهای سرد زمستانی گرم می کند. این بخاری مجهز به سنسور اکسی پیلوت (کنترل اکسیژن) می باشد که سلامتی افراد را تضمین و از بروز هرگونه خطری جلو گیری می کند. بخاری گاز سوز نیک کالا 6000 صبا مدل MN6A با روکش لعاب نسوز طراحی شده که زیبایی خاصی به دکوراسیون محیط خانه و یا محل کار می بخشد.

این بخاری با گاز شهری تنظیم شده است و چنانچه الزاما تصمیم به استفاده از گاز مایع (کپسول) داشته باشید باید تغییراتی در سیستم سوخت بخاری (پیلوت، اوریفس، …) به عمل آید که این امر باید حتما توسط سرویس کاران آموزش دیده (مجاز) نیک کالا انجام شود.

کیفیت بخاری های گازی نیک کالا امروزه فقط به ظاهر آراسته و طراحی صنعتی آن نیست . در این بخاری ها با ارتقاء بازدهی حرارتی حدود 20 درصد مصرف گاز کاهش یافته و با صرفه جویی مبلغی را که برای خرید بخاری پرداخت شده است از طریق صرفه جویی به شما باز می گردد . طراحی بخاری زیبا بوده و استاندارد ملی ایران ، استاندارد CE و TSE کیفیت محصول را تایید کرده اند.

هیتر گازی فن دار چدنی آذرتهویه گاز مایع مدل A610 LPG

هیتر گازی فن دار چدنی آذرتهویه گاز مایع مدل A610 LPG

طول
عرض
ارتفاع
وزن
740 میلی متر
340 میلی متر
740 میلی متر
43 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز مایع , گاز کپسول
5000 کیلو کالری
10 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه
سایر مشخصاتتوانایی گرمادهی بدون برق
دارای کوره چدنی خاکستری آتش خوار
فضای قابل گرمایش تا ۱۶۰ متر مکعب
دارای فن سانتریفوژ فورواد
دارای کلید روشن و خاموشی فن
دارای راندمان حرارتی فوق العاده بالا نسبت به هیترهای سنتی
30 درصد صرفه جویی در مصرف گاز
مجهز به ترمال سوئیچ (سنسور دود) در مسیر دودکش
مجهز به اکسی پیلوت با ایمنی کامل

مینی هیتر چدنی فن دار آذرتهویه اولین و کوچکترین بخاری گاز سوز چدنی فن دار در ایران است که توانایی کارکرد بدون برق را هم دارد. و قابلیت گرمایش تا 150 متر مکعب را داراست. این هیتر با استفاده از فن سانتریفیوژ فورواد استوانه ای 1400 دور مجهز به کلید قطع و وصل، گرمای کوره چدنی را دمش کرده و باعث افزایش راندمان حرارتی فوق العاده ای می شود.

این هیتر چدنی فن دار در مقایسه با بخاری های سنتی از راندمان حرارتی بسیار بالایی برخوردار است و بخاطر استفاده از متریال چدن خاکستری آتش خوار (با عمر بالای 200 سال) و طراحی مشبک که تبادل حرارت سریعی دارد باعث صرفه جویی 30 درصدی در مصرف سوخت می شود. همچنین جهت امنیت کامل مصرف کننده مجهز به ترمال سوئیچ (سنسور دود) در مسر دودکش و اکسی پیلوت ناظر بر شعله می باشد.

بخاری گازی پلار مدل iSun

بخاری گازی پلار مدل iSun

طول
عرض
ارتفاع
وزن
600 میلی متر
150 میلی متر
450 میلی متر
17.5کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز شهری
6000 کیلو کالری
100 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه
سایر مشخصاتمجهز به سیستم ایمنی قطع ۱۰۰٪ جریان گاز (ODS)
مجهز به تنظیم کننده فشار گاز ورودی
مجهز به جرقه زن پیزو الکتریکی
مجهز به شیر کنترل تدریجی
دارای مشعل استینلس استیل
دارای هیزم نسوز و بدون آلایندگی

شرکت پلار در سال 1331 تاسیس گردید . این شرکت اکنون یکی از قطب های تولید لوازم گرمایشی و سرمایشی در کشور محسوب می گردد . بخاری گازی پلار مدل iSUN با طراحی جدید ، ظریف وظاهری زیبا و بادوام ، یکی از محصولات شرکت پلار است که برای محیط های خصوصی و عمومی همانند منازل،فروشگاه ها،بانک ها،ادارات، رستوران ها،مساجد و … مناسب می باشد . مشعل تعبیه شده در این بخاری از نوع استینلس استیل است که مجهز به فندک پیزو بوده و برای روشن کردن آن دیگر نیاز به کبریت نخواهد بود. از دیگر امکانات iSun میتوان به پیلوت ایمنی ۱۰۰% ( سیستم ایمنی قطع گاز ODS ) ، گاورنر ( تثبیت فشار گاز ) و قابلیت تنظیم ارتفاع اشاره کرد.

بخاری گازی نیک کالا طرح شومینه مدل سیمین کد MC-26

بخاری گازی نیک کالا طرح شومینه مدل سیمین کد MC-26

طول
عرض
ارتفاع
وزن
1025 میلی متر
360 میلی متر
805 میلی متر
38.6 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز شهری
8000 کیلو کالری
100 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه

بخاری گازی نیک کالا طرح شومینه مدل سیمین MC-26 با توان حرارتی بسیار بالا تمام محیط را در روزهای سرد زمستانی گرم می کند. این بخاری مجهز به سنسور اکسی پیلوت (کنترل اکسیژن) می باشد که سلامتی افراد را تضمین و از بروز هرگونه خطری جلو گیری می کند. بخاری گازی نیک کالا طرح شومینه مدل سیمین MC-26 با روکش لعاب نسوز طراحی شده که زیبایی خاصی به دکوراسیون محیط خانه و یا محل کار می بخشد.

این بخاری با گاز شهری تنظیم شده است و چنانچه الزاما تصمیم به استفاده از گاز مایع (کپسول) داشته باشید باید تغییراتی در سیستم سوخت بخاری (پیلوت، اوریفس، …) به عمل آید که این امر باید حتما توسط سرویس کاران آموزش دیده (مجاز) نیک کالا انجام شود.کیفیت بخاری های گازی نیک کالا امروزه فقط به ظاهر آراسته و طراحی صنعتی آن نیست . در این بخاری ها با ارتقاء بازدهی حرارتی حدود 20 درصد مصرف گاز کاهش یافته و با صرفه جویی مبلغی را که برای خرید بخاری پرداخت شده است از طریق صرفه جویی به شما باز می گردد . طراحی بخاری زیبا بوده و استاندارد ملی ایران ، استاندارد CE و TSE کیفیت محصول را تایید کرده اند.

بخاری گازی توان مدل Saba طرح ساده 12000

بخاری گازی توان مدل Saba طرح ساده 12000

طول
عرض
ارتفاع
وزن
820 میلی متر
335 میلی متر
730 میلی متر
26 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز شهری , گاز مایع
9000 کیلو کالری
100 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه
سایر مشخصاتمجهز به سنسور هوشمند ODS از کمپانی COPRECI اسپانیا
اصلی استنلس استیل
مجهز به فندک پیزوالکتریک و ترموکوپل
مجهز به گاورنر جهت تنظیم فشار گاز ورودی
پوشش لعاب و رنگ الکترو استاتیک
استفاده از سیستم شست‌وشوی مکانیزه و رنگ الکترواستاتیک پودری
رباتیک

بخاری گازی مدل صبا محصولی از شرکت توان با طراحی کلاسیک و ساده و با حداکثر قدرت حرارتی 9000 کیلوکالری در ساعت در فصول سرد سال محیط های نسبتا بزرگ مانند هال و پذیرایی در خانه ها و فروشگاههای کوچک برای کسب و کار ها است. در این بخاری از پوشش لعاب با کیفیت که در دمای 850 درجه پخته شده است برای قطعات داخلی که در معرض حرارت مشعل هستند و پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک برای بدنه و قطعات ظاهری استفاده شده است.

این بخاری مجهز به فندک پیزوالکتریک، گاورنر جهت تنظیم فشار گاز ورودی، ترموکوپل و سیستم ایمنی هوشمند OSD از کارخانه Copreci کشور اسپانیا است که عملکرد مطمئن و ایمن بخاری را تضمین می‌کنند. همچنین جنس مشعل اصلی بخاری توان از استنلس‌استیل است. این محصول دارای نشان استاندارد ملی ایران و همچنین استاندارد اروپا CE است.

کیفیت محصولات این شرکت که حاصل از قریب به نیم قرن تجربه در تولید است به همراه شبکه خدمات پس از فروش گسترده آن، باعث شده که محصولات این شرکت از پرفروش‌ترین‌ها و محبوب‌ترین‌های بازار به ‌حساب آید.

بخاری گازی مروارید سوز طرح شومینه مدل 28000

بخاری گازی مروارید سوز طرح شومینه مدل 28000

طول
عرض
ارتفاع
وزن
890 میلی متر
380 میلی متر
800 میلی متر
31 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز شهری
8000 کیلو کالری
100 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه

تمامی بدنه و دیگ بخاری گازی مروارید سوز طرح شومینه مدل 28000 از ورق فولادی ساخته و لعاب شده است که هنگام روشن شدن بخاری تولید بوی بد نمیکند. این دستگاه دارای کنترل گاز ولومی می باشد که به وسیله آن به راحتی می توان شعله را تنظیم (کم یا زیاد) نمود. این بخاری زیبا مجهز به سیستم فندک پیزوالکتریک، ترموکوپل و ODS و گاورنر و مشعل اصلی آن از جنس استیل ضدزنگ و همچنین مجهز به سفال جهت پخش شعله داخلی می باشد.

در صورتی که شعله پیلوت به هر دلیلی خاموش شود سیستم ایمنی (ترموکوپل) به صورت خودکار جریان گاز را قطع خواهد نمود. توان اسمی بخاری گازی مروارید سوز طرح شومینه مدل 28000 ، 8000 کیلوکالری بر ساعت می باشد که آن را برای مصارف خانگی بسیار مناسب می کند.

بخاری گازی سوپر الکتریک مدل SE 24000

بخاری گازی سوپر الکتریک مدل SE 24000

طول
عرض
ارتفاع
وزن
405 میلی متر
530 میلی متر
525 میلی متر
7.8 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
شیشه ایمن
گاز مایع
3900 کیلو کالری
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
خیر
بله
بله
3 حالت
سایر مشخصاتبدون دودکش
سیستم کنترل اکسیژن ODS
مشعل با احتراق کامل و کمترین میزان تولید گازهای مضر
مجهز به جرقه زن Piezo Electric
سیستم ایمنی ترموکوپل
دارای گاورنر برای ثابت کردن نوسان گاز ورودی
شعله قابل تنظیم

بخاری شعله آبی SE 24000 با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی سوخت و بهینه سازی انرژی در دنیا ساخته شده و با جلوگیری از اتلاف انرژی و برخورداری از بازده حرارتی بالا سبب صرفه جویی در هزینه های شما نیز می شود .این بخاری مطابق با آخرین استاندارد ساخته شده و بالاترین میزان ایمنی را برای شما به ارمغان می آورد . بازده 99.9٪ دراین محصول باعث می شود که تقریبا تمام سوخت مصرفی صرف ایجاد حرارت و گرما شود.

در حالی که در بخاری های دودکش دار بیش از 30٪ حرارت از طریق دودکش به هدر می رود . سیستم کنترل اکسیژن نسبت به درصد اکسیژن محیط حساس بوده و چنانچه درصد اکسیژن کاهش یابد (یا به علتی گازکربنیک زیاد شود) بخاری خاموش می شود و تا تهویه کامل محیط بخاری را نمی توان روشن نمود .مشعل این بخاری دارای احتراق کامل است و میزان گازهای مضر حاصل از احتراق (منواکسید کربن) نزدیک به صفر است.

این بخاری به دلیل حجم و وزن کم فضای کمی را اشغال می نماید و با توجه به طراحی و تنوع رنگ برای دکوراسیون های مختلف مناسب می باشد . بدنه این بخاری دارای پوشش رنگ کوره ای می باشد که به روش الکتروستاتیک و تمام اتوماتیک اجرا می شود .

بخاری گازی مدل شومینه MD800

بخاری گازی مدل شومینه MD800

طول
عرض
ارتفاع
وزن
910 میلی متر
380 میلی متر
960 میلی متر
40 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز شهری
8000 کیلو کالری
100 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه
بخاری گازی توان مدل Kasra 24

بخاری گازی توان مدل Kasra 24

طول
عرض
ارتفاع
وزن
755 میلی متر
365 میلی متر
765 میلی متر
30 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز شهری
5500 کیلو کالری
100 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه
بخاری گازی مروارید سوز طرح گرافیکی مدل 8000

بخاری گازی مروارید سوز طرح گرافیکی مدل 8000

طول
عرض
ارتفاع
وزن
500 میلی متر
300 میلی متر
700 میلی متر
10 کیلوگرم
نوع سوخت
حداکثر ظرفیت گرمادهی
قطر دودکش
شیشه ایمن
گاز شهری
3700 کیلو کالری
100 میلی متر
بله
نیاز به دودکش
جرقه زن
امکان تنظیم شعله
حالت تنظیم شعله
بله
بله
بله
دل خواه

تمامی بدنه و دیگ بخاری گازی مروارید سوز طرح گرافیکی مدل 8000 از ورق فولادی ساخته و لعاب شده است که هنگام روشن شدن بخاری تولید بوی بد نمیکند. این دستگاه دارای کنترل گاز ولومی می باشد که به وسیله آن به راحتی می توان شعله را تنظیم (کم یا زیاد) نمود.

این بخاری زیبا مجهز به سیستم فندک پیزوالکتریک، ترموکوپل و ODS و گاورنر و مشعل اصلی آن از جنس استیل ضدزنگ می باشد. در صورتی که شعله پیلوت به هر دلیلی خاموش شود سیستم ایمنی (ترموکوپل) به صورت خودکار جریان گاز را قطع خواهد نمود. توان اسمی بخاری گازی مروارید سوز طرح گرافیکی مدل 8000، 3700 کیلوکالری بر ساعت می باشد که آن را برای مصارف خانگی بسیار مناسب می کند.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا