۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
ضبط و پخش خودروخودرو و لوازم ماشینلوازم جانبی خودرو

راهنمای خرید اسپیکر و باند ماشین

راهنمای خرید باند ماشین ارزان +بهترین برند سیستم صوتی ماشین

بیشتر مواقع اگر باند ماشین فابریک باشد، ممکن است چندان خوشایند نباشد، چون بعضی ویژگی‌ها را ندارد و اغلب خیلی ساده و معمولی است. خصوصا در خودروهای داخلی که از باند با کیفیت پایین استفاده شده و بعد از چند ماه می‌بینید که کیفیت صدای پخش به شدت کاهش یافته است و باید به فکر خرید اسپیکر خودرو باشید.

بلندگوهای جدید می‌توانند زندگی واقعی به سبک موسیقی را به شما برگردانند. بلندگوهای خودرو جدید تقریباً با هر اندازه، شکل و نوع وجود دارند؛ اما با وجود انتخاب‌های زیادی که داریم، سخت است که کدام مدل و برند را انتخاب کنیم. اما اگر چند نکته مهم را در خاطر داشته باشید، قادر خواهید بود بهترین بلندگو مناسب برای ماشین خود را انتخاب کنید.

اگر به دنبال بلندگو خودرو بهتری برای اتومبیل خود می‌گردید، خوب است قبل از خرید، اطلاعاتی راجع به باند خودرو به دست بیاورید. در این پست قصد داریم به راهنمای خرید باند ماشین و اسپیکر خودرو با قیمت مناسب پرداخته و بهترین برند باند خودرو را با هم بررسی کنیم.

بررسی بهترین اسپیکر و باند ماشین

راهنمای خرید باند ماشین با قیمت مناسب

هنگامی که قصد خرید باند خودرو را دارید بهتر است که سه سوال اساسی را از خود پرسیده و پاسخ آنها را بررسی کنید. بررسی پاسخ این سوالات باعث می‌شود تا بهترین اسپیکر ماشین را انتخاب کنید که عبارتند از:

 1. مقاومت باند ماشین نسبت به عبور جریان الکتریکی صدا چقدر است؟
 2. توان بلندگو خودرو چه میزان است؟
 3. بلندگو تا چه میزان می‌تواند فرکانس‌های صوت را بازسازی کند؟

بلندگو خودرو انواع مختلفی دارد اما آن‌طور که کارشناسان می‌گویند باند ماشین به دو مدل کلی تقسیم می‌شود؛ یکی فول رنج(یا تمام طیف) و دیگری کامپوننت(یا ترکیب‌کننده). برای انتخاب بهترین بلندگو خودرو بهتر است اول تصمیم بگیرید که می‌خواهید چه میزان هزینه کنید و از باند ماشین خود چه می‌خواهید.

به چه نوع بلندگویی نیاز دارید؟

شما باید در نظر بگیرید که کدام بلندگوها در اتومبیل شما بهتر کار می کنند.

 • فول رنج: همان‌طور که از اسمش پیداست می‌تواند طیف‌های متنوعی از صدا را بازسازی کند؛ اما خیلی حرفه‌ای نیست و گاهی در تولید فرکانس‌های بالا یا پایین دچار مشکل می‌شود. با وجود این قیمت بلندگو Full range مناسب است و نسبت به بلندگو فابریک خودرو انتخابی به مراتب بهتر است. بعضی از مدل‌ها دارای درایورهای اضافی مانند میانی و یا سوپر توییتر هستند. اگر به دنبال تعویض بلندگوهای خود کارخانه برای خودرو با حداقل سر و صدا هستید، باید بلندگوهای کامل را انتخاب کنید. آنها در اندازه‌های مختلفی هستند که به راحتی در محل بلندگوهای کارخانه نصب می‌شوند.
 • کامپوننت: باند خودرو کامپوننت معمولا کیفیت بالاتری دارد و به طبع قیمتش هم بالاتر است؛ اما می‌تواند صدای بهتری تولید کند و طول عمر بالاتری هم دارد. این مدل باند ماشین برای کسانی که دنبال بلندگو خودرو حرفه ای می‌گردند، گزینه مناسبی است. یک سیستم کامپوننت معمولی شامل ووفرهای جداگانه، توییتری و کراس اوورهای خارجی است؛ همه اینها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با یکدیگر همکاری کنند تا در نهایت بهترین کیفیت صدا را داشته باشید.

در یک سیستم کامپوننت، توییتر از ووفر جدا می‌شود و می‌توانید آن را در مکانی نصب کنید که بهترین کیفیت صدا را فراهم کند. در این صورت موسیقی شما زنده‌تر به نظر می‌رسد و عمق بیشتری خواهد داشت. شبکه متقاطع در یک سیستم کامپوننت به ووفر و توئیتری خارجی وارد می‌شود، بنابراین می‌توان از اجزای داخلی با کیفیت بالاتر برای اطمینان از تفصیل شدید فرکانس‌های ارسال شده به درایورهای مختلف استفاده کرد.

این یعنی اینکه صدای واقعی‌تر برای شنونده تامین می‌کند. سیستم‌های کامپوننت به طور کلی از مواد بهتری نسبت به همتایان کامل خود ساخته شده‌اند، بنابراین آنها قادر به ارائه دینامیکی و صدای دقیق هستند.

قدرت انتقال بلندگو

انتقال قدرت به شما این امکان را می‌دهد تا بدانید یک بلندگو چقدر توان (بر حسب وات) دارد. اگر یک سیستم کم مصرف دارید، بلندگوهای شما نیازی به توانایی زیادی در قدرت ندارند. از طرف دیگر، سیستمی با آمپرهای خارجی قدرتمند به بلندگوهایی احتیاج دارد که انتقال قدرت به خروجی آمپرها نزدیک باشد.

باید به یاد داشته باشید که، ویژگی اصلی در انتقال قدرت، حداکثر کارایی با قدرت RMS است؛ نه انتقال قدرت اوج. رتبه بندی‌های RMS به طور واقع بینانه توان بلندگو را می‌تواند بطور مداوم اندازه بگیرد. سیستمی که با “2-50 وات RMS” رده‌بندی می‌شود برای استریوی کم مصرف شما نسبت به سیستم دیگری که دارای “RMS 10-80 وات” باشد، نتیجه بهتری خواهد داشت.

اسپیکرهای دارای تیوتر (توییتر)

اسپیکرهایی که دارای تیوتر هستند صدایی با فرکانس بسیار بالاتر را قادر هستند تولید کنند که در مرکز بلندگو قرار گرفته و به همین جهت می‌تواند موسیقی که از طریق سیستم کلی باند پخش می‌شود عمق بیشتری داشته و بالاترین کیفیت ممکن را دریافت کنید.

توییترها در واقع همان بخش مشابه بلندگوی کوچک هستند که در مرکزیت باند قرار گرفته‌اند و مسئولیت پخش صداهای با فرکانس بالا را دارند.

باندهای دارای ساب ووفر

از ساب ووفر برای برای تولید مؤثر نت‌های بم در موسیقی استفاده می‌شود. صدا از ارتعاش در هوا ایجاد می‌شود. اگر صدای تولید شده هوا را سریع‌تر حرکت دهد متوجه صدایی تیز خواهید شد؛ برعکس، صدایی که هوا را آهسته تکان دهد ارتعاش کمتری داشته و بم یا بهتر بگوییم کلفت‌تر شنیده می‌شود. این میزان ارتعاش بر اساس هرتز مشخص می‌شود که برای نمونه گفته می‌شود در یک ثانیه چند بار هوا مرتعش شده است. ارتعاش صدایی با 10000 بار در ثانیه صدای تیز مثل جیغ زدن دارد و ارتعاش صدایی با 100 بار در ثانیه صدایی کلف و البته بم دارد که مانند داد زدن مرد به نظر می‌رسد. در موسیقی سه نوع صدا داریم که عبارتند از:

 • صدای خواننده که به midrange معروف است.
 • صدای بم و کلفت که توسط ساب ووفر شنیده می‌شود.
 • صدای زیر که توسط تیوتر شنیده می‌شود.

در اسپیکر و باند خودرو هر سه این وسیله به شکل خاصی وجود دارند که هر یک با درصد خاصی صداها را تولید می‌کنند. اما برخی به دنبال این هستند تا به صورت تخصصی هر سه صدا را داشته باشند که صدای با کیفیت و بلندتری را از سیستم پخش خودرو خارج کنند. در این صورت از ساب ووفر جداگانه و تیوتیر جداگانه استفاده می‌شود. پس در نتیجه ساب ووفر باعث می‌شود تا شما صدای بم و کلفت را بهتر بشنوید که در صداهای bass تولید می‌شود. این صدا همان حالتی است که در موسیقی گفته می‌شود آهنگ دارای بیس است. ساب ووفرها در دو نوع هستند.

 1. ساب ووفر اکتیو: در این نوع نیازی به آمپلی فایر ندارید و خود ساب امکان کنترل صوت را بر عهده دارد.
 2. ساب ووفر پسیو: در این نوع نیاز به آمپلی فایر دارید؛ زیرا در این پکیج فقط یک بلندگوی بزرگ قرار دارد که قادر به کنترل صوت نیست.

بهترین مارک بلندگو خودرو کدام است؟

جواب این سوال تا حد زیادی به توقع شما از باند ماشینتان برمی‌گردد. با این حال برندهای اسپیکر خودرو شامل کنوود Kenwood، باند پایونیر Pioneer، سیستم صوتی سونی Sony، بلندگو خودرو جی بی ال JBl و اسپیکر خودرو مارشال Marshal جزو معروف‌ترین و بهترین مارک بلندگو خودرو ماشین هستند.


خرید بهترین اسپیکر خودرو و باند ماشین

خب حالا که تا اینجا به راهنمای خرید باند و اسپیکر ماشین پرداختیم و با نکاتی که باید در هنگام خرید به آنها توجه کنید آشنا شدید، در ادامه به معرفی برخی از محصولات بهترین مارک سیستم صوتی خودرو می‌پردازیم که بر اساس نیاز و بودجه مالی که برای خرید اسپیکر ماشین در نظر گرفتید یکی از آنها را انتخاب کنید.

اسپیکر خودرو پایونیر مدل TS-A6976S

اسپیکر و باند خودرو پایونیر مدل TS-A6976S

مدل «TS-A6976S» یکی از اسپیکرها بسیار پرطرفدار کمپانی «پایونیر» (Pioneer) است. ابعاد این اسپیکر کواکسیال، 9×6 اینچ و بیضی‌شکل است. با توجه به این مشخصات می‌توان گفت که این محصول مناسب برای طاقچه‌ی پشتی خودرو است. بیشینه صدای خروجی آن 550 وات و توان خروجی اسمی آن 90 وات است.

علیرغم پایین بودن این مقادیر در مقایسه با سایر مدل‌ها، کیفیت صدای خروجی این اسپیکر به‌اندازه ایست که شما را از اتصال آمپلی‌فایر بی‌نیاز می‌کند. مقاومت جریان این محصول 4 اهم است و پاسخ فرکانسی آن 27 تا 24000 هرتز است. از دیگر ویژگی‌های این اسپیکر می‌توان به حساسیت 92 دسیبلی آن اشاره کرد. در صورتی که خود مایل به نصب اسپیکر هستید، بد نیست بدانید ابعاد برش بلندگو برای نسب 222 × 153 میلی‌متر و عمق نصب آن 84 میلی‌متر است. شایان ذکر است تمامی محصولات این تولید کننده، از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار بوده و همواره در صدد برآورده کردن نیاز مخاطبان خود بر آمده است.

سایز
شکل
6 × 9 اینچ
بیضی
بیشینه صدای خروجی
توان خروجی اسمی (PMPO)
امپدانس
فرکانس پاسخ‌گویی
حساسیت
جنس ووفر
550 وات
90 وات
4 اهم
27 تا 24000 هرتز
92 دسیبل
Mica Matrix چندلایه-سوراند: Elastic Polymer Surround
جنس توییتر
ابعاد برش برای نصب
عمق نصب
Polyethylene terephthalate
222 × 153 میلی‌متر
84 میلی‌متر
اسپیکر خودرو سونی مدل XS-XB6951

اسپیکر خودرو سونی XS-XB6951

اسپیکر سونی(Sony) مدل XS-XB6951 از محصولات بسیار خوش‌ساخت و کارآمد در سیستم‌صوتی خودرو است. با توجه به ساختار بیضی‌شکل اسپیکرها، این محصول برای طاقچه‌ی پشتی خودرو گزینه‌ی بسیار مناسبی به حساب می‌آید. قدرت‌خروجی آن 60 وات است و صدایی پذیرفتنی به پخش می‌گذارد.

بیشینه صدای خروجی آن به 650 وات می‌رسد. ساختار این اسپیکر به صورت Five-Way یا پنج‌جهته است که از یک ووفر، دو توییتر و دو میدرنج تشکیل شده است. درنتیجه سطح زیر، بم و حد وسط صدا هم‌زمان تقویت می‌شوند. این امر باعث می‌شود که سطوح مختلف صدا با یکدیگر در تعادل باشند و لذت گوش‌کردن به یک موسیقی کامل را تجربه کنید. همچنین سایز اسپیکرها 6 × 9 اینچ است. گفتنی است XS-XB6951 قابلیت پشتیبانی از آمپلی‌فایر را ندارد اما بدون استفاده از آن نیز صدای پخش‌شده از این اسپیکرها پذیرفتنی هستند. با تهیه‌ی این اسپیکرها، سیستم‌صوتی خودرو شما به طرز چشمگیری تقویت خواهد شد. همچنین فرکانس پاسخ‌گویی این بلندگو بین 35 تا 22000 هرتز است.

سایز
شکل
6 × 9 اینچ
بیضی
بیشینه صدای خروجی
توان خروجی اسمی (PMPO)
امپدانس
فرکانس پاسخ‌گویی
حساسیت
جنس ووفر
650 وات
90 وات
4 اهم
35 – 22000 هرتز
89 دسیبل
سوراند: لاستیک مگنت: فریت
جنس توییتر
اندازه میدرنج
Polyetherimide
50 میلی‌متر
اسپیکر خودرو کنوود KFC-M6934A

اسپیکر خودرو کنوود KFC-M6934A

ابعاد
وزن
شکل
تعداد در هر جعبه
36.5×19.4×10.4 سانتی متر
3.5 کیلوگرم
بیضی
یک جفت
بیشینه صدای خروجی
توان خروجی اسمی (PMPO)
امپدانس
فرکانس پاسخ‌گویی
حساسیت
سایز ووفر
اندازه میدرنج
350 وات
80 وات
4 اهم
28-25.000 هرتز
90 دسیبل
12 میلی‌متر
22.2×15 میلی‌متر
میدرنج کیو اس 8 اینچ مدل YD200

میدرنج کیو اس 8 اینچ مدل YD200

ابعاد
سایز
وزن
شکل
تعداد در هر جعبه
20 ×20 ×8 سانتی متر
8 اینچ
1530 کیلوگرم
دایره ای
یک عدد
بیشینه صدای خروجی
توان خروجی اسمی (PMPO)
امپدانس
فرکانس پاسخ‌گویی
حساسیت
سایز ووفر
40 وات
20 وات
4 اهم
20000 هرتز
20 دسیبل
20 میلی‌متر
اندازه میدرنج
ابعاد برش برای نصب
عمق نصب
20 میلی‌متر
20 میلی‌متر
8.5 میلی‌متر
توییتر دوریس مدل OR-C02

توییتر ماشین دوریس OR-C02

ابعاد
سایز
وزن
نوع
شکل
تعداد در هر جعبه
498 سانتی متر
3.5 اینچ
0.6 کیلوگرم
توییتر
دایره ای
یک عدد
بیشینه صدای خروجی
امپدانس
فرکانس پاسخ‌گویی
حساسیت
ابعاد برش برای نصب
عمق نصب
300 وات
4 اهم
800 – 20000 هرتز
97 دسیبل
40*90*80 میلی‌متر
40 میلی‌متر
جنس توییتر
ابعاد برش برای نصب
عمق نصب
Polyethylene terephthalate
222 × 153 میلی‌متر
84 میلی‌متر
توییتر خودرو پایونیر مدل TS-B350 Pro

توییتر خودرو پایونیر مدل TS-B350 Pro

ابعاد
سایز
وزن
شکل
تعداد در هر جعبه
7.6×7.6 سانتی متر
3.5 اینچ
2 کیلوگرم
دایره ای
یک جفت
بیشینه صدای خروجی
امپدانس
فرکانس پاسخ‌گویی
حساسیت
ابعاد برش برای نصب
عمق نصب
250 وات
4 اهم
3500 هرتز تا 27000 هرتز هرتز
100 دسیبل
3 اینچ * 3 اینچ میلی‌متر
44 میلی‌متر
اسپیکر خودرو مارشال مدل ME-6912

اسپیکر خودرو مارشال مدل ME-6912

سایز
شکل
تعداد در هر جعبه
6 × 9 اینچ
بیضی
جفت
بیشینه صدای خروجی
فرکانس پاسخ‌گویی
حساسیت
900 وات
45 – 20000 هرتز
90 دسیبل

مدل «ME-6912» از محصولات ساده و کارآمد «مارشال» (Marshal) است که می‌تواند خروجی صدای خودرو را تا حد قابل‌توجهی تقویت کند. ساختار این اسپیکر به صورت Four-Way یا چهارجهته است که از یک ووفر، یک توییتر، یک میدرنج و یک سوپرتوییتر تشکیل شده است. درنتیجه سطح زیر، بم و حد وسط صدا هم‌زمان تقویت می‌شوند. این امر باعث می‌شود که سطوح مختلف صدا با یکدیگر در تعادل باشند و لذت گوش کردن به یک موسیقی کامل را تجربه کنید. علاوه‌بر‎‌آن، وجود این سه قطعه باعث می‌شود صدا با جزئیات فوق‌العاده‌ای پخش شود. همچنین سایز اسپیکرها 6 × 9 اینچ است. گفتنی است ME-6912 دارای پاسخ فرکانسی 40 تا 20000 هرتزی است که باعث می‌شود صدا در محدوده‌ی شنوایی انسان پخش شود. همچنین این اسپیکر دارای حساسیت 90 دسی‌بلی است. با توجه به ساختار بیضی‌شکل اسپیکرها، این محصول برای طاقچه‌ی پشتی خودرو گزینه‌ی بسیار مناسبی به حساب می‌آید. بیشینه صدای خروجی آن 900 وات است و صدایی پرقدرت به پخش می‌گذارد.

توییتر خودرو سیلترون مدل US-808 بسته 2 عددی

توییتر خودرو سیلترون مدل US-808 بسته 2 عددی

ابعاد
سایز
وزن
نوع
شکل
تعداد در هر جعبه
7×7×8 سانتی متر
1.75 اینچ
0.1 کیلوگرم
توییتر
دایره ای
یک جفت
بیشینه صدای خروجی
امپدانس
فرکانس پاسخ‌گویی
حساسیت
ابعاد برش برای نصب
عمق نصب
500 وات
4 اهم
5KHz – 20KHz هرتز
105 دسیبل
50 میلی‌متر
70 میلی‌متر

توییتر سیلترون مدل US-808 برای پخش فرکانس های بالای صوتی تا محدوده 20 کیلوهرتز کارایی دارد .حساسیت این توییتر 105 دسیبل می باشد و امپدانس آن 4 اهم می باشد . این دستگاه را می توان برای سیستم های با خروجی 8 و 16 اهم نیز استفاده کرد و نصب آن بصورت روکار می باشد. هر چند می توان آن را بصورت توکار نیز بکار برد .در صورتی که بطور جداگانه ازآن استفاده شود باید به عوض بلندگوی ووفر ، یک مقاومت بار معادل امپدانس خروجی سیستم که 4 یا 8 و 16 می باشد در خروجی سیستم قرار دهید و یا بعبارتی با این توییتر آن را موازی کنید .

ساب ووفر خودرو کنوود مدل KFC-PS3016W

ساب ووفر ماشین کنوود KFC-PS3016W

ابعاد
سایز
وزن
شکل
تعداد در هر جعبه
14.9 × 32.6 × 32.6 سانتی متر
30 سانتی متر
6.3 کیلوگرم
دایره ای
یک عدد
بیشینه صدای خروجی
امپدانس
فرکانس پاسخ‌گویی
حساسیت
2000 وات
4 اهم
32 – 300 هرتز
84 دسیبل

شرکت کنوود سال‌ها تجربه‌ اندوخته را در تولید ساب‌ووفرهای قدرتمند خود به‌کاررفته برده است تا شما بتوانید BASS قدرتمند و قوی را در سیستم صوتی خودروی خود داشته باشید. مخروط پلی‌پروپیلن مستحکم با سوراند لاستیکی منعطف به‌راحتی حرکات لرزشی را تحمل می‌کند. این محصول توانی برابر با 400 وات RMS دارد و درنتیجه صدای خروجی بسیار قدرتی است. نقش و طرح مربعی مخروط استحکام خوبی به آن بخشیده و درنتیجه مخروط در تولید BASS قوی دچار آسیب نشده و کارایی مناسبی دارد.

سیستم خنک‌کننده‌ی دوگانه‌ی به‌کار‌رفته در این محصول حرارت را از هسته‌ی اصلی ساب‌ووفر خارج کرده درنتیجه‌ی قسمت‌های داخلی در استفاده‌های طولانی خنک می‌ماند. این ساب‌ووفر را در باکسی مناسب قرار دهید، آمپلی‌فایری قدرتمند را به آن متصل کنید و تمام! از صدای BASS غنی لذت ببرید. برای استفاده از این ساب‌ووفر پیشنهاد ما این است که از آمپلی‌فایری با توان خروجی بین 300 تا 600 وات در RMS استفاده کنید. البته توجه داشته باشید درصورتی‌که آمپلی‌فایر شما قدرتی بیش از 400 وات دارد آن را در بیشترین حالت ممکن Gain نکنید و برای نصب آن از متخصصین نصب سیستم‌های صوتی خودرو بهره بگیرید.

همچنین برای اطلاع از توان خروجی آمپلی‌فایر به نوشته‌های روی آن توجه نکنید زیرا این اعداد به‌صورت PMPO بوده و تجاری هستند که نشانگر حداکثر توان دستگاه است که تنها برای لحظاتی کوتاه قابل‌دسترسی است. برای اطلاع از توان واقعی آمپلی‌فایر به جدول مشخصات محصول مراجعه کرده و به دنبال مواردی مانند RMS Power، Nominal Power یا Continuous Power بگردید. البته این مورد هم در مورد تمامی آمپلی‌فایرها صدق نمی‌کند و برندهای متفرقه معمولاً عددی که به‌صورت RMS اعلام می‌کنند هم بیش‌ از توان واقعی آن‌هاست؛ اما برندهای معروف قابل‌اطمینان هستند.

اسپیکر خودرو کونکورد مدل SP-F160C

باند و اسپیکر خودرو کونکورد SP-F160C

ابعاد
سایز
وزن
شکل
تعداد در هر جعبه
5*15*40 سانتی متر
6.5 اینچ
1 کیلوگرم
دایره ای
یک جفت
بیشینه صدای خروجی
امپدانس
فرکانس پاسخ‌گویی
حساسیت
ابعاد برش برای نصب
عمق نصب
600 وات
4 اهم
60 -22 هرتز
88 دسیبل
160 میلی‌متر
50 میلی‌متر
اسپیکر خودرو سونی مدل XS-FB161E

اسپیکر خودرو سونی XS-FB161E

ابعاد
سایز
وزن
نوع
شکل
تعداد در هر جعبه
16×16 سانتی متر
6.5 اینچ
540 گرم
توییتر
دایره ای
یک جفت
بیشینه صدای خروجی
فرکانس پاسخ‌گویی
260 وات
45 – 20000 هرتز

مدل «XS-FB161E» از اسپیکرهای Dual Cone برند «جی‌وی‌سی» (JVC) است. این دسته از اسپیکرها از دو قطعه‌ی داخلی ووفر و ویزر تشکیل شده‌اند. وظیفه‌ی ووفر تقویت صدای بم اسپیکرها و وظیفه‌ی ویزرها تقویت صدای زیر است. این امر باعث می‌شود صدای خروجی از این اسپیکر به‌صورت استانداردی پخش شود. گفتنی است XS-FB161E همانند تمامی اسپیکرهای دایره‌ای شکل برای درب‌های خودرو کاربری بسیار خوبی ارائه می‌کنند.

البته روی طاقچه‌ی خودرو نیز قابل‌نصب هستند اما بهتر است برای این قسمت اسپیکرهای بیضی تهیه کنید؛ چراکه توان خروجی آن به‌عنوان اسپیکر اصلی کم است درنتیجه بهتر است به‌عنوان اسپیکرهای درب خودرو مورداستفاده قرار گیرد.

این مدل دارای سایز 6.5 اینچی است. با توجه به شکل ساخت و توان خروجی 45 واتی‌اش، می‌توان گفت که این اسپیکر برای درب‌های خودرو گزینه‌ی بسیار مناسبی به‌حساب می‌آید. همچنین بیشینه صدای خروجی آن به 260 وات می‌رسد. برای توضیح در رابطه با سایر مشخصات فنی این مدل می‌توان به امپدانس 4 اهم و پاسخ فرکانسی 40 تا 25000 هرتزی آن اشاره کرد.

اسپیکر خودرو مکسیدر MX-6905

اسپیکر خودرو مکسیدر MX-6905

شکل
تعداد در هر جعبه
بیضی
یک جفت
بیشینه صدای خروجی
امپدانس
650 وات
4 اهم

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 4 / 5. تعداد آرا: 4

این مطالب را هم بخوانید

یک دیدگاه

 1. با سلام و عرض ادب و احترام مطالب جالبی رو در این زمینه توسایت تون گذاشتید.
  ممنون از راهنمایی تون ????????????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا