۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
لوازم شخصی برقی

راهنمای خرید بهترین سشوار مسافرتی

بهترین سشوار مسافرتی ارزان از بهترین مارک سشوار مسافرتی

یکی از لوازم مورد نیاز در سفر استفاده از سشوار است. سشوار مسافرتی باید حجم و اندازه کوچکی داشته باشد تا فضای کمی از چمدان مسافرتی شما را اشغال کرده باشد. ما در این پست قصد داریم با نقد و بررسی بهترین مارک سشوار مسافرتی به نکاتی که باید هنگام خرید این نوع سشوار به آنها توجه کنید پرداخته و در نهایت به کمک راهنمای خریدی که برایتان آماده کردیم، چند مدل مختلف از بهترین سشوار مسافرتی را به شما معرفی کنیم.

راهنمای خرید بهترین سشوار مسافرتی ارزان

پیش از این در بررسی و راهنمای خرید بهترین سشوار به معرفی و راهنمای خرید سشوار معمولی پرداخته و محصولاتی را از بهترین مارک سشوار به شما معرفی کردیم. حال در این پست قصد داریم به نقد و بررسی سشوار مناسب برای مسافرت پرداخته و با بررسی بهترین مارک سشوار مسافرتی پارس خزر، فیلیپس، نوآ، بابلیس و کلورانس نکاتی که باید هنگام خرید این نوع از سشوار به آنها دقت کنید را بررسی کنید.

مهم‌ترین نکته برای انتخاب سشوار مسافرتی خوب حجم کم و کوچک بودن آن است تا فضای کمی از چمدان مسافرتی شما را اشغال کند. همین موضوع باعث شده تا تولیدکنندگان بیشتر روی تاشو بودن دسته سشوار مسافرتی تمرکز داشته باشند و از موتور پرقدرت ضمن پوسته کوچکتر استفاده کنند تا فضای اشغال شده را به حداقل برسانند.

1. حجم و وزن حداقل

وسایل زیاد در مسافرت به کابوس ما تبدیل می‌شوند و سعی می‌کنیم که از حداقل وسایلی که نیاز داریم را با خود همراه داشته باشیم. سشوار جزو لوازم ضروری است که در مسافرت به آن نیاز داریم و به دلیل محدودیت فضا لازم است که از سشوار مسافرتی با اندازه کوچک استفاده کنیم.

اما همانطور که ضرب‌المثل«فلفل نبین چه ریزه، بشکن ببین چه تیزه» وجود دارد، باید از سشواری استفاده کنیم که ضمن کوچک و سبک بودن قدرت و توان بالایی داشته باشد.

2. استفاده از موتور DC

سشوارها دارای دو نوع موتور DC و AC هستند. موتور AC مناسب سشوارهای آرایشگاه است که دارای توان 2.000 واتی هستند و در مسافرت اصلا معقول نیست که از چنین سشواری استفاده کنیم. بنابراین نوع DC برای اینکه وزن کم، حجم کم و هزینه کمتری داشته باشد برای سشوارهای مناسب مسافرت مناسب است.

3. تکنولوژی تولید یون یا تورمالین

این دو نوع تکنولوژی کاری که می‌کنند این است که با تولید بارهای منفی به ما کمک می‌کنند تا بار مثبت موجود در موی خود را خنثی کنیم. این کار باعث میشود از موی ما محافظت شود. تولید یون در سشوار به دو صورت زیر است.

  1. آیونیک: در این نوع تکنولوژی در خود سشوار وجود دارد که از طریق نیروی برق این کار صورت می‌گیرد. عموما هم دو حالت دارد؛ یا به صورت کلی فعال است و یا اینکه دکمه‌ای برای فعال کردن آن وجود دارد. مزیت این نوع در این است که در هر دو نوع باد گرم و سرد امکان استفاده از آن را دارید.
  2. تورمالین: نوعی سنگ معدنی است که در حرارت دیدن بار الکتریکی منفی تولید می‌کند. از آنجایی که فقط در گرما این حالت صورت می‌گیرد برای استفاده از باد سرد سشوار کاربردی ندارد.

4. امکان کنترل حرارت و سرعت باد

برای اینکه حالت دادن به مو را به سادگی انجام دهیم و علاوه بر این با حرارت بالا باعث آسیب زدن به موهای خود نشویم لازم است که در نوع سشوار معمولی، مسافرتی و آرایشگاهی امکان کنترل میزان حرارت و شدت سرعت باد فراهم باشد.

اگر کنترل حرارت وجود نداشته باشد در صورت استفاده از حرارت بالا باعث موخوره شدن مو، دو شاخه شدن ساقه مو، کاهش قطر مو و سست شدن ریشه مو خواهد شد.

5. استفاده از المنت سرامیکی

المنت سرامیکی در مقایسه با المنت معمولی انتخاب بهتری است. چرا که گرمای بهتری تولید کرده و کمک می‌کنند که هم مو از بیرون و هم از داخل گرم شود. مصرف برق کمتری داشته و خشک کردن مو و حالت دادن به آن هم سریع‌تر و بهتر است. تنها نکته منفی نوع سرامیکی شکننده بودن آن است که زیاد هم به چشم نمی‌آید.

حال که با نکات خرید بهترین سشوار مسافرتی آشنا شدید در ادامه به معرفی برخی از بهترین مارک‌های این نوع سشوار پرداخته و بهترین محصولات هر برند را بررسی می‌کنیم.

سشوار مسافرتی پارس خزر مدل HD-861P

سشوار مسافرتی پارس خزر مدل HD-861P

توان
نوع موتور
1100 وات
DC
جنس المنت
ولتاژ
فلز
220-240 ولت
وزن
حلقه آویختن
طول سیم
340 گرم
بله
1.7 متر
سایر ویژگی‌ها تاشو
دارای یک کلید برای تغییر شدت باد و گرما
سشوار مسافرتی نووآ مدل N-662

سشوار مسافرتی نووآ مدل N-662

سشوار مسافرتی نووآ Nova مدل «N-662» سشواری مسافرتی با توان موتور 1000 وات و دسته‌ی تاشوست. سشوارهایی با دسته‌ی تاشو که به سشوارهای مسافرتی معروف هستند، عموما قدرت موتور کمتری نسبت به سشوارهای خانگی دارند و نمی‌توان از آن‌ها برای حالت‌دادن حرفه‌ای به موها استفاده کرد.

توان موتور سشوار نووآ هم 1000 وات بوده که برای یک سشوار مسافرتی کافی است. ازآنجایی‌که قرار است این سشوار داخل کیف و چمدان به‌راحتی جا شود، دسته‌ی آن روی بدنه خم می‌شود. لولای سشوار به‌راحتی تا می‌شود و کیفیت مناسبی دارد. ابعاد سشوار 11 × 7.5 × 17 سانتی‌متر بوده و با وزن 160 گرمی، به‌راحتی قابل‌حمل و جابه‌جایی است.

طبق گفته‌ی شرکت سازنده‌، این مدل فناوری تولید یون نیز دارد. یون‌های تولیدشده توسط المنت سشوار همراه باد خارج می‌شوند و با برخورد به موها، الکتریسیته‌ی ساکن روی مو را از بین می‌برند. به‌این‌ترتیب وزشدن موها که بعد از خشک‌کردن و حالت‌دادن به آن‌ها ایجاد می‌شود، کمتر خواهد شد. روی دسته‌ی سشوار، دکمه‌ی قرمزرنگی دیده می‌شود که برای تنظیم سرعت و حرارت باد کاربرد دارد. به کمک این دکمه می‌توان سرعت و حرارت را در یکی از دو حالت ترکیبی قرار داد. عرض خروجی باد سشوار 45 میلی‌متر است و روی آن، متمرکزکننده‌ی هوا قرار دارد.

این محصول را هم بررسی کنید، بهترین فر کننده موی سر

المنت سشوار فلزی است و به شکل فنری داخل آن دیده می‌شود. سیم برق یک متر طول دارد و در محل اتصال به دسته، دارای حلقه‌ای پلاستیکی است. این حلقه برای آویزان‌کردن سشوار استفاده می‌شود. به طور خلاصه سشوار Nova N-662 دارای موتور 1000 وات DC، دسته‌ی تاشو، فناوری تولید یون، دو حالت ترکیبی سرعت و حرارت و متمرکزکننده‌ی هوا بوده و با ابعاد و وزن کمی که دارد، به‌راحتی قابل‌حمل در کیف شخصی است.

توان
نوع موتور
1000 وات
DC
نوع مصرف
فناوری تولید یون
باد سرد
تقویت کننده توربو
ولتاژ
خانگی
بله
خیر
خیر
220 ولت
وزن
حلقه آویختن
طول سیم
160 گرم
بله
1 متر
سایر ویژگی‌ها دارای دسته‌ی تاشو
دارای دو حالت ترکیبی سرعت و حرارت
ابعاد: 11 × 7.5 × 17 سانتی‌متر
سشوار مسافرتی بای بابیلیس نانو مدل st1030_w1600

سشوار مسافرتی بای بابیلیس نانو مدل st1030_w1600

توان
نوع موتور
1600 وات
AC
نوع مصرف
فناوری تولید یون
تقویت کننده‌ی توربو
ولتاژ
خانگی
خیر
بله
220 ولت
وزن
حلقه آویختن
طول سیم
250 گرم
بله
1 متر
سایر ویژگی‌ها تاشو
سشوار مسافرتی کویین مدل HD320

سشوار مسافرتی کویین مدل HD320

توان
نوع موتور
1200 وات
DC
باد سرد
نوع مصرف
بله
خانگی
وزن
حلقه آویختن
طول سیم
340 گرم
بله
1.8 متر
سایر ویژگی‌ها دارای سه حالت کنترل حرارت (سرد، ملایم، گرم)
سشوار مسافرتی سان هوس مدل SH-310B

سشوار مسافرتی سان هوس مدل SH-310B

توان
نوع موتور
1200 وات
DC
نوع مصرف
ولتاژ
خانگی
220-240 ولت
وزن
حلقه آویختن
طول سیم
750 گرم
بله
1 متر
سشوار مسافرتی روتل مدل U802

سشوار مسافرتی روتل مدل U802

توان
نوع موتور
1200 وات
AC
جنس المنت
نوع مصرف
باد سرد
تیتانیوم
نیمه حرفه‌ای
بله
وزن
حلقه آویختن
طول سیم
0.6 گرم
بله
1 متر
سایر ویژگی‌ها محصول کشور سوییس
دارای حلقه آویز
دسته تاشو
طراحی و رنگ زیبا
سشوار مسافرتی کلورانس مدل AT- 2089

سشوار مسافرتی کلورانس مدل AT- 2089

اگر به دنبال این هستید که همیشه و حتی در سفرهای خود موهایی خوش‌حالت و خوش‌فرم داشته باشید. چاره‌ی کار شما انتخاب سشوار مسافرتی سبک و قابل انعطاف کلورانس است.

این سشوار از مدل AT – 2089 دارای ویژگی‌های بسیاری از جمله: موتور قدرتمند و DC، حجم کم، دسته‌ی تاشو، حلقه‌ی مخصوص آویختن، سیستم حفاظت از گرما، دکمه‌ی بادسرد و تنظیم سرعت دو‌گانه است. در بخش ظاهری، سشوار داری رنگ‌بندی قرمز و نقره‌ای است که از طراحی رگونومی و زیبا بهره می‌برد.

توان
نوع موتور
1400 وات
DC
نوع مصرف
جنس المنت
ولتاژ
خانگی
سرامیک
220-240 ولت
وزن
حلقه آویختن
طول سیم
380 گرم
بله
1.5 متر
سایر ویژگی‌ها سری متمرکز کننده
قدرت مناسب موتور
سشوار مسافرتی بوش مدل PHD1151

سشوار مسافرتی بوش مدل PHD1151

کمبود جا در چمدان، از مشکلات بسیاری از افرادی است که عادت دارند وسایل زیادی را همراه خود به مسافرت ببرند. سشوار از جمله لوازم برقی است که به مسافرت برده می‌شود و می‌تواند جای زیادی را داخل چمدان اشغال کند. عموماً سشوار هرچقدر قدرت موتور بیشتری داشته باشد، وزن بیشتر و ابعاد بزرگ‌تری هم دارد و حمل آن هم سخت‌تر می‌شود.

داشتن یک سشوار مسافرتی اینجا می‌تواند راه گشا باشد. سشوار «بوش» (Bosch) مدل «PHD1151» سشواری مسافرتی دارای موتور 1200 وات DC و دسته‌ی تاشو است. طبق انتظاری که از یک سشوار مسافرتی می‌رود، ابعاد این سشوار هم کوچک است و با خم شدن دسته‌ی آن روی بدنه کوچک‌تر هم می‌شود. می‌توان سیم 1.8 متری سشوار را دور بدنه پیچیده و به کمک حلقه‌ی پلاستیکی انتهای دسته آن را آویزان کرد تا هم جای کمتری اشغال کند و هم سالم‌تر بماند. سرعت موتور و حرارت باد سشوار را می‌توان روی یکی از دو حالت سرعت معمولی و باد گرم و سرعت زیاد و باد داغ قرار داد.

ممکن است به این محصول هم در سفر نیاز پیدا کنید، بهترین اتو مو برای موهای خشک و چرب

اگر باد سشوار از یک حدی داغ‌تر شود به موها آسیب می‌رسد، بنابراین سیستم ویژه‌ای در این سشوار به کار رفته که از افزایش بیش از حد دما جلوگیری می‌کند. ولتاژ مصرفی سشوار را می‌توان تغییر داد تا در مسافرت‌های خارج از کشور هم بتوان از آن استفاده کرد. از متمرکز کننده‌ی هوا می‌توان برای حالت دادن قسمتی از موها استفاده کرد. به طور خلاصه سشوار Pro Elshim PHD1151 دارای موتور 1200 وات DC، دو حالت ترکیبی سرعت/حرارت، دسته‌ی تاشو، متمرکز کننده‌ی هوا، ولتاژ قابل‌تغییر، سیستم پیشگیری از حرارت بیش‌ازحد و حلقه‌ی آویختن بوده و برای استفاده در منزل و مسافرت مناسب است.

توان
نوع موتور
1200 وات
DC
نوع مصرفخانگی
وزن
حلقه آویختن
طول سیم
500 گرم
بله
1.8 متر
سایر ویژگی‌هادارای دسته‌ی تاشو
دارای دو دو حالت ترکیبی سرعت/دما
ولتاژ قابل تغییر برای استفاده در سراسر جهان
پیشگیری از افزایش بیش از حد دما
ابعاد: 115 × 75 × 260

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 1

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا