۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال تاروت

معنی کارت تاروت The Tower معکوس و تفسیر کارت برج

معنی کارت برج معکوس در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Tower برعکس همراه با توضیحات کامل در زمینه‌های مختلف سلامتی، حرفه و شغل، مالی و عشق را در سایت تاپترین مطالعه کنید.

کارت تاروت The Tower که با نام کارت برج نیز شناخته می‌شود، از دیگر کارت‌های تاروت کبیر است که نمادی از نو شدن و ظهور چیزهای جدید است. اما وقتی صحبت از کارت تاروت برج معکوس یا وارونه می‌شود، ابعاد منفی را در بر گرفته و نشان از به‌دام افتادن در وضعیت و شرایط دشوار در زندگی و تصمیم‌هایتان دارد.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی معنی کارت تاروت The Tower معکوس در موضوعات مختلف پرداخته و تفسیرهای مختلف آن را برای شما بیان خواهیم نمود.

معنی کارت تاروت The Tower معکوس و تفسیر کارت برج

معنی کارت تاروت The Tower معکوس و تفسیر کارت برج

کارت برج در تاروت از بین رفتن و یا شکست ناگهانی ایده های قدیمی است، اما در چنین فضایی است که اتفاقات جدید رخ خواهد داد. نمادهای اساسی این کارت عبارتند از: برجی بر فراز یک صخره، رعد و برق، چند پیکره که در حال سقوط از برج هستند و امواجی که در پایین به صخره برخورد می کند.

کارت شما: تاروت معکوس The Tower یا برج

معانی کارت: جلوگیری از فاجعه، تاخیر در امر اجتناب ناپذیر، مقاومت در برابر تغییر.

توضیحات کارت: به گفته کارت تاروت برج معکوس، دوره بزرگی از آشفتگی را پشت سر خواهید گذاشت. برخلاف کارت برج صاف که در آن تغییر و تحول اغلب ناشی از عوامل بیرونی است و حتی ممکن است به شما تحمیل شود. در عوض، با کارت معکوس برج شما در حال تغییر و به چالش کشیدن اخلاقیات، اصول و اهداف اصلی خود هستید.

همانطور که یک مسیر معنوی جدید پیدا می کنید، می توانید یک بیداری معنوی را تجربه کنید. می‌توانید متوجه شوید که دیگر قادر به حفظ مدل‌های قبلی نیستید و این باعث می‌شود افکار و نگرش‌های خود را در مورد مسائل مهم تغییر دهید.

یا در شرایط شدیدتر، ممکن است دچار یک بحران شوید. اگرچه ممکن است این لحظه نگران کننده باشد، به نتیجه ایمان داشته باشید و باور داشته باشید که همه چیز به بهترین نحو پیش خواهد رفت. برای تبدیل شدن به یک نسخه جدید و بهبود یافته از خود، شما در حال ایجاد تغییر و تحول هستید. برج (معکوس) ممکن است گهگاه نشان دهد که از ترس تغییر کارها را به تعویق می اندازید.

شما ممکن است انکار کنید که تغییر رخ می دهد. یا شاید همچنان به باورهای قدیمی خود پایبند باشید در حالی که می دانید دیگر برای شما درست یا مفید نیستند. حتی اگر نمی خواهید، باید این دوره تلاش را برای به دست آوردن بینش و پیشرفت در زندگی خود تحمل کنید و آگاه باشید که این تغییر تنها در صورتی مسیر خود را در زندگی شما بیشتر خواهد کرد که مخالفت خود را با آن حفظ کنید. کارت برج قطعا باعث تغییر و پیشرفت خواهد شد. مهم نیست که چقدر سعی کنید آن را رد یا پنهان کنید، از بین نمی رود.

برای گرفتن فال تاروت کلیک کنید


معنی کارت تاروت The Tower معکوس و تفسیر کارت برج

تعبیر کارت تاروت معکوس برج در عشق و رابطه

وقتی از برج وارونه استفاده می‌شود، ممکن است به این معنا باشد که اگرچه می‌دانید رابطه شما تقریباً از بین رفته است، اما به دلیل نگرانی از رنجی که ایجاد می‌کند، پایان دادن به آن را به تأخیر می‌اندازید. شما می توانید باور کنید که می توانید شکاف ها را بپوشانید، اما انجام این کار مانند بستن بانداژ روی زخم های گلوله است.

باید با حقیقت روبرو شد و باید متوجه بود که نگه داشتن یک جسم آسیب دیده مانع از حرکت شما به سمت چیز بهتر می شود. برج معکوس به شما توصیه می کند که اگر به تازگی از یک رویداد جان سالم به در برده اید، سعی نکنید وضیعت را به حالت قبلی خود بازگردانید. شما نمی توانید به عقب برگردید؛ رابطه شما تغییر کرده است.

شما باید تعیین کنید که آیا این تکرار جدید از رابطه خود را می خواهید. اگر مجرد هستید، برج معکوس ممکن است نشانه ای از این باشد که شما خوش شانس بودید که از یک اتحاد وحشتناک با فردی که ممکن است خشن و خطرناک بود اجتناب کنید. همچنین می تواند به این معنی باشد که شما از کنار آمدن با جدایی فاجعه بار یا ناخوشایند خودداری می کنید.

اگرچه ممکن است باور داشته باشید که این استراتژی ساده‌تر از تصدیق تجربیات گذشته‌تان است، اما در واقعیت، شما را از پیشروی در روابط عاشقانه‌تان باز می‌دارد. از فرار از هر چیزی که از آن اجتناب می کنید دست بردارید، هر چه می توانید از آن درس بگیرید و سپس با گذاشتن آن در خاطره ای که به آن تعلق دارد به آن پایان دهید.

معنی کارت تاروت The Tower معکوس و تفسیر کارت برج

تعبیر کارت تاروت برعکس برج در امور مالی

برج معکوس از نظر پول نیز همین معنی را دارد. ممکن است نشان دهد که از یک فاجعه مالی اجتناب می کنید، اما همیشه به این معنی نیست که باید این کار را انجام دهید. به‌جای هل دادن مداوم یک تخته سنگ به بالای تپه‌ای شیب‌دار و همیشه زور زدن، می‌تواند ارزش این را داشته باشد که اجازه دهید هر اتفاق بدی رخ دهد تا بتوانید با آن کنار بیایید و به جلو بروید.

به عنوان مثال، از دست دادن شغل خود ممکن است زمان را برای راه اندازی کسب و کار خود فراهم کند، حتی اگر برای شما ترسناک، استرس زا و چالش برانگیز باشد.

اگر توانسته‌اید خود را از خطر اقتصادی دور کنید، کمی زمان بگذارید تا کمی آرامش پیدا کنید. برج (معکوس) ادعا می کند که پذیرش این واقعیت که باید اتفاقی بیفتد تا به شما اجازه پیشرفت بدهد، ممکن است ارجح باشد. به عنوان مثال، اگر با توانایی پرداخت بدهی خود در این سه ماهه به سختی از ورشکستگی فرار کردید، پذیرش وضعیت مخمصه خود و ثبت ورشکستگی برای شما در درازمدت می تواند ساده تر و بهتر باشد.

یا اگر خانه‌ای خریدید که توانایی خرید آن را ندارید و پرداخت‌های وام مسکن شما را به سمت بدی سوق می‌دهد، فروش آن برای شما هوشمندانه‌تر است. در غیر این صورت، قبل از شروع دوباره در دفعه بعد، خطر این را دارید که برای همیشه فقط برای جلوگیری از یک فاجعه بجنگید.

معنی کارت تاروت The Tower معکوس و تفسیر کارت برج

تعبیر کارت تاروت معکوس Tower در شغل و حرفه

برج معکوس در یک محیط کاری ممکن است نشان دهد که شما ممکن است موقعیت خود را با وجود ناملایمات حفظ کنید. این ممکن است فقط نشانه ای باشد که شما از از دست دادن شغل خودداری می کنید. در نظر بگیرید که اگر سعی می کنید از چیزی که فکر می کنید یک فاجعه شغلی است اجتناب کنید و به جای اینکه احساس آرامش کنید، در نهایت احساس غمگینی یا نارضایتی می کنید، این نتیجه ممکن است واقعاً بهترین چیز برای شما نباشد.

گاهی اوقات، خارج شدن از محیط آشنا ممکن است ما را تشویق کند تا چالش‌های خارق‌العاده‌ای را انجام دهیم که در غیر این صورت هرگز آن‌ها را امتحان نمی‌کردیم.

شما می توانستید در شرایط چالش برانگیز در محل کار استقامت کنید. به عنوان مثال، شما می توانید یکی از معدود افراد خوش شانسی باشید که اگر چندین اخراج در محل کار شما وجود داشته باشد، می تواند شغل خود را حفظ کند. این می‌تواند به شما احساس آرامش بدهد یا از طرف دیگر ممکن است مانع از انجام کار واقعی شما شود.

کارت برج وارونه تاروت گهگاه کارتی است که هر یک از ما به آن نیاز داریم تا ما را از کما خارج کند و به ما انگیزه دهد که امنیت شغلی معمول را کنار بگذاریم. ممکن است به این فرصت نیاز داشته باشید تا ببینید چه چیز دیگری می تواند در دسترس شما باشد.

معنی کارت تاروت The Tower معکوس و تفسیر کارت برج

تعبیر کارت تاروت برعکس Tower در زمینه سلامتی و بیماری

هنگامی که در زمینه سلامت استفاده می شود، برج معکوس ممکن است به این معنی باشد که شما می توانید از یک بیماری یا نشانه ای از یک بیماری غفلت کنید، به این امید که از بین برود. برای اینکه بالاترین فرصت را برای بهبودی به خود ارائه دهید، باید با این موضوع مقابله کنید.

همچنین ممکن است به این معنی باشد که یک نگرانی سلامتی چیزی جدی است و شما را از یک موقعیت وحشتناک نجات می دهد. در هر صورت،اجتناب از مشکلات سلامتی شما کمکی نخواهد کرد. اگر تنبل بوده اید، بیدار شوید و ورزش را شروع کنید، حتی اگر کم باشد. ممکن است بدون ماشین به محل کار بروید، با سگ قدم بزنید، کشاورزی کنید یا حتی آن اتاق را زیبا کنید.

در یک زمینه معنوی، برج معکوس نشان می دهد که، اگرچه متوجه می شوید که اعتقادات طولانی مدت شما دیگر معتبر نیستند، اما همچنان در حال مبارزه برای رها کردن آنها هستید. شاید شما معتقد باشید که بدون چنین اعتقاداتی، مطمئن نیستید که در چه چیزی شرکت کنید.

شاید شما تمایلی به به چالش کشیدن شرایط موجود ندارید، زیرا نگران انتقاد کسانی هستید که هنوز چنین عقایدی را حفظ می کنند. برای رفتن به جلو و کشف مسیر معنوی واقعی خود، باید با واقعیت ها روبرو شوید و آنچه را که به شما خدمت نمی کند رها کنید. اگرچه ساده نخواهد بود، اما تلاش در نهایت ارزشمند خواهد بود.


معنی کارت تاروت The Tower معکوس و تفسیر کارت برج

تعبیر کارت برج وارونه تاروت هنگام کشیدن

کشیدن یک کارت برای زمانی است که نیت کردید برای اصل یک مطلب پاسخ سریعی دریافت کنید. یعنی برای انجام کاری می‌خواهید سریعا پاسخ بله یا خیر فال تاروت جادوگر را دریافت کنید.

اگر هدف شما از کشیدن کارت برای این بوده که پاسخ بله یا خیر برای نیت و هدف خود دریافت کنید، آمدن فال The Tower معکوس به معنی «خیر» است؛ که یعنی باید از انجام دادن کاری که تصمیم داشتید صرف‌نظر کنید.

زمانی هم که کارت برای یک رویداد در آینده کشیده باشید، برج مفهوم مهمی است که اجرا شده است. ظرف یک تا چهارده روز بعد، ممکن است یک اتفاق رخ دهد. اگر سؤال شما در مورد زمان وقوع یک رویداد است، برج توصیه می‌کند که هر چیزی که آرزوی آن را دارید یا در مورد آن سؤال می کنید به مرور زمان محقق می شود.

با این حال، سیل افزایش خواهد یافت، زیرا کارت یک فعالیت جاری را نشان می دهد که ثابت اما قوی است. همچنین بر حسب هفته ها یا اغلب در روزهای دهم، چهاردهم و هجدهم هر ماه محاسبه می شود.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید و فال تاروت Tower برای شما اتفاقات مثبتی را در زندگی رقم بزند.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا