۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال تاروت

معنی کارت تاروت The Tower عمودی و تفسیر کارت برج

معنی کارت برج عمودی در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Tower عمودی، تعبیر کارت برج عمودی در فال تاروت در زمینه های مالی، حرفه، عشق و سلامتی درسایت تا‍پترین مطالعه فرمایید.

کارت تاروت The Tower عمودی که با نام کارت برج نیز شناخته می‌شود از دیگر کارت‌های استفاده شده برای گرفتن فال تاروت کبیر است. این کارت هم مثل دیگر کارت‌های تاروت دارای معنی و مفهوم خاص است که بسته به عمودی بودن یا معکوس بودن می‌تواند معنی مختلفی داشته باشد.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی معنی و مفهوم کارت تاروت The Tower عمودی پرداخته و این کارت را از بعدهای مختلفی در زمینه عشق و رابطه، مسائل مالی، شغل و سلامتی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

معنی کارت تاروت The Tower عمودی و تفسیر کارت برج

معنی کارت تاروت The Tower عمودی و تفسیر کارت برج

هنگامی که کارت برج در خواندن تاروت می آید، منتظر اتفاقات غیرمنتظره، از جمله تغییرات قابل توجه، تحول، ویرانی و آشفتگی باشید. این ممکن است یک جدایی، مرگ یکی از عزیزان، خرابی مالی، مشکلات سلامتی، یک فاجعه طبیعی، از دست دادن شغل یا هر تجربه آسیب زا دیگری باشد که از نظر جسمی، فکری و روحی دچار لرزش شود.

شما نمی‌توانید از آن اجتناب کنید. تغییر در راه است تا همه چیز را خراب کند، آشفتگی ایجاد کند و همه چیز را در مسیر خود خراب کند، اما به من اعتماد کنید، همه چیز برای شما بهترین است. وقتی احساس امنیت و آرامش می کنید، یک لحظه اوج فرا می رسد و شما را از پا در می آورد.

دروغ ها و هذیان هایی که شنیده اید با یک پیچ و تاب از وضوح و درک از بین می روند و حقیقت در نهایت می درخشد. ممکن است متوجه شوید که وجود خود را بر پایه‌های متزلزلی مانند فرضیات نادرست، توهمات، دروغ‌های آشکار و غیره ساخته‌اید.

این درک ممکن است باعث شود که دنیای شما در مقابل شما به شکلی فرو بریزد که هرگز نمی توانستید پیش بینی کنید. هر چیزی که باور داشتید درست است نادرست است. اکنون مطمئن نیستید که چه چیزی واقعی است و چه چیزی جعلی است و همچنین به چه چیزی ممکن است اعتماد کنید و به چه چیزی نباید اعتماد کنید. وقتی باورهای اساسی شما زیر سوال می رود، این ممکن است فوق العاده گیج کننده و نگران کننده باشد.

اما با گذشت زمان، متوجه خواهید شد که ایده های قبلی شما بر اساس فرضیات نادرست بنا شده اند و عقاید فعلی شما تصویر دقیق تری از واقعیت هستند. اجازه دادن به این ساختار که خود تخریب شود به شما امکان می دهد دوباره بسازید و دوباره تمرکز کنید که عاقلانه ترین اقدام است.

بیایید با آن روبرو شویم وقتی با کارتی مانند برج روبرو می شوید، مجبور می شوید هرج و مرج و ویرانی را بپذیرید، مهم نیست که چقدر دردناک یا ناخوشایند باشد. تغییر در این سطح چالش برانگیز است، اما باید ایمان داشته باشید که همه چیز به دلیلی رخ می دهد‌. روح شما به لطف این نابودی می تواند پیشرفت کند.

کارت شما: تاروت عمودی The Tower یا کارت برج عمودی

معانی کارت: فاجعه، تخریب، آشوب، تروما، تغییر ناگهانی، هرج و مرج

توضیحات کارت: کارت برج تاروت برج بزرگی را نشان می‌دهد که بالای کوهی ناهموار است. ساختمان بر اثر رعد و برق به آتش کشیده می شود و دو نفر در حالی که دست های خود را دراز کرده اند از پنجره ها بیرون می پرند. هرج و مرج و ویرانی ممکن است در آنجا دیده شود. اگرچه برج محکمی است، اما زیربنای ضعیف آن باعث می شود تا با یک برخورد صاعقه به پایین بیفتد.

مخفف آرمان ها و اهدافی است که بر پایه های نادرست بنا شده اند. رعد و برق استعاره ای از انفجار غیرمنتظره الهام و بینش است که منجر به پیشرفت یا مکاشفه می شود. از بالای ساختمان وارد می‌شود و تاج را برمی‌دارد، که نشان‌دهنده ورود انرژی از طریق چاکرای تاج از کیهان است.

علیرغم ناآگاهی آنها از آنچه هنگام سقوط با آنها روبرو می شود، افراد ناامیدانه در تلاش هستند تا از ساختار سوزان خارج شوند. 12 علامت زودیاک و 10 نقطه درخت زندگی با 22 شعله که آنها را احاطه کرده اند نشان داده شده اند که نشان می دهد همیشه وحی الهی حتی در میان مصیبت وجود دارد.

هرج و مرج و ویرانی با کارت تاروت برج نشان داده می شود. این کارت اصلی آرکانا است که نشان دهنده تغییرات ناگهانی و آشفتگی است. این تغییر اغلب اجتناب ناپذیر، ترسناک و دگرگون کننده است. یک حادثه وحشتناک برج ممکن است مانند زندگی شما باشد که توسط یک بمب اصابت کرده است. شما نمی دانید که چگونه از آن عبور خواهید کرد، اما خواهید توانست.

بعداً متوجه می‌شوید که اگرچه گذراندن آن سخت بود و نمی‌خواستید آن را برای بزرگترین دشمنتان ببینید، اما به شکل دادن به آنچه امروز هستید کمک کرد. یکی از مزیت‌های برج این است که بسیاری از آسیب‌هایی که ایجاد می‌کند متوجه چیزهایی است که بر اساس فرضیات و اصول اشتباه یا با امیدها و خواسته‌های غیرمحتمل ساخته شده‌اند.

از جنبه مثبت، این کارت تاروت اصلی آرکانا همیشه ویرانی ایجاد می کند که به دنبال آن بازسازی و خلاقیت است. از سوی دیگر، برج می‌تواند نشانه‌ای از رویدادهای غم‌انگیز، آسیب‌زا یا تغییردهنده زندگی باشد، اما نه محدود به، مرگ یکی از عزیزان، طلاق، یک شکست بد و غیره.

برای گرفتن فال تاروت کلیک کنید


معنی کارت تاروت The Tower عمودی و تفسیر کارت برج

تعبیر کارت تاروت عمودی برج در عشق و رابطه

اگر در یک رابطه هستید و کارت تاروت عاشقانه را می‌خوانید، برج ممکن است نشانه‌ای از جدایی یا طلاق باشد. همچنین ممکن است استعاره ای باشد از اینکه شما یا شریک زندگیتان یا هر دو تجربه ای سخت یا وحشتناک را پشت سر می گذارید که رابطه شما را تا مرز شکست می کشد.

اگر می خواهید رابطه شما در این حادثه برج تحمل کند، باید برای حمایت از یکدیگر و حفظ یک خط ارتباط باز تلاش کنید.برج به شما هشدار می دهد که اگر شراکت شما این آشفتگی را تحمل کند، دستخوش تغییرات اساسی شده است.

از آنجایی که برج همچنین به معنای حذف ایده های نادرست است، این ممکن است لزوماً چیز وحشتناکی نباشد. در نتیجه، این رابطه ممکن است به طور اساسی تغییر کند اما با پایه ای قوی تر و صادقانه تر ظاهر شود.

یکی از سخت ترین چیزهایی که به عنوان یک رابطه تجربه خواهید کرد، رسیدن به آن است. اگر مجرد هستید، می توانید متوجه شوید که باید ناگهان با حقیقتی ناخوشایند درباره وضعیت مجردی خود روبرو شوید. اگر توانایی شما در ایجاد ارتباطات خوب توسط عذت نفس یا غرور مانع شده باشد، می تواند نشانه آن باشد که یک رویداد آشفته یا فاجعه آمیز نفس شما را در هم خواهد شکست.

حتی در حالی که لذت بخش نخواهد بود، این شما را متواضع تر می کند و شانس شما را برای داشتن یک رابطه موفق و طولانی مدت در آینده افزایش می دهد. هنگام بیرون رفتن و ملاقات با افراد جدید، مهم است که از ایمنی خود آگاه باشید زیرا برج ممکن است نشانه تهاجم یا حمله نیز باشد. عاقل باشید و اقدامات ایمنی لازم را انجام دهید.

معنی کارت تاروت The Tower عمودی و تفسیر کارت برج

تعبیر کارت تاروت عمودی برج در امور مالی

برج به شما هشدار می دهد که از نظر مالی مراقب پول خود باشید. برج ممکن است استعاره ای از ورشکستگی در وخیم ترین شکل آن باشد. از شرط بندی های خطرناک خودداری کنید. اگر هیچ پولی برای روز مبادا پس انداز نکرده اید، بهتر است همین الان شروع کنید زیرا ممکن است یک تحول مالی پیش بینی نشده در افق رخ دهد.

شما باید مطمئن شوید که بلافاصله پول را تنظیم کرده اید. در بدترین سناریوی برج، فاجعه پیش‌بینی می‌شود و این موضوع از نظر پولی نیز صادق است. غافلگیری ممکن است باشد و باعث از دست رفتن سریع منابع شود.

این موقعیت ها ممکن است به عنوان یادآوری برای شما عمل کنند تا یک شبکه پشتیبانی قوی ایجاد کنید و از چیزهایی که برای شما مهم هستند مراقبت کنید. با توجه به کارت برج قائم، با اشیای قیمتی خود، چه پول مراقبت های بهداشتی و چه برنامه های بازنشستگی، بیشتر متحمل ضرر می شوید تا سود.

کارت برج عمودی در خواندن تاروت ممکن است نشان دهنده اتلاف منابع باشد. به جای استفاده از احتیاط، می‌توانید خریدهای تکانشی انجام دهید و بعداً متوجه شوید که آنچه به دست آورده‌اید آن چیزی نیست که می‌خواستید‌. سعی کنید بیشتر مراقب باشید. قبل از خرید بزرگ، در مورد محصول تحقیق کنید.

معنی کارت تاروت The Tower عمودی و تفسیر کارت برج

تعبیر کارت تاروت عمودی برج در شغل و حرفه

برج ممکن است نشان دهنده عدم ثبات شغلی در یک محیط حرفه ای باشد. این می تواند نشانه ای از اخراج شدن یا از دست دادن کار شما باشد. همچنین ممکن است تغییر قابل توجهی در موقعیت فعلی شما ایجاد کند، که باعث تنش ناخوشایند شما می شود و ممکن است چالش برانگیز باشد، اما در نهایت ممکن است منجر به موقعیت بهتر یا امنیت بیشتر شود.

به عنوان مثال، کارفرمای شما ممکن است توسط شرکت دیگری خریداری شود، که در ابتدا می تواند نگرانی یا عدم اطمینان زیادی برای شما ایجاد کند، اما در نهایت می تواند منجر به موقعیت ایمن تر شود. حرفه شما ممکن است در حال حاضر تحت استرس زیادی باشد.

برج ممکن است نمایانگر از دست دادن ناگهانی شغل یا دستیابی به موقعیت جدیدی باشد که به دلیل افزایش غیرقابل پیش‌بینی وظایف، باعث خرابی می‌شود. فاجعه های محل کار ممکن است ناشی از عوامل خارجی مانند یک رئیس جدید یا همکار فوت شده باشد.

حتی اگر همه چیز در حال حاضر ناراحت کننده باشد، مهم است به خاطر داشته باشید که این مشکلات کوتاه مدت ممکن است در نهایت منجر به آینده بهتری برای شما شود، مانند یک شغل بهتر یا یک محل کار آرام تر.

بررسی کنید که می توانید خود را به وضوح بیان کنید و کلمات خود را با دقت انتخاب کنید. کارت تاروت اصلی آرکانا همچنین می تواند نشان دهنده شغلی باشد که هر از گاهی خسته کننده است. ممکن است تمرکز روی کارتان دشوار باشد زیرا خسته کننده است.

معنی کارت تاروت The Tower عمودی و تفسیر کارت برج

تعبیر کارت تاروت عمودی برج در زمینه سلامتی و بیماری

از ایمنی و رفاه خود آگاه باشید زیرا برج ممکن است به معنای یک بیماری یا تصادف ناگهانی در یک موقعیت بهداشتی باشد. هنگامی که همراه با کارت بارداری استفاده می شود، می تواند نشان دهنده بارداری دشوار، از دست دادن، سقط جنین یا مرده زایی باشد.

برج همچنین می تواند نشانه ای از مسائل مربوط به سلامت روان باشد، که با توجه به اینکه تجربیات برج معمولاً شامل اضطراب شدید عاطفی است، منطقی است. اگرچه مشکلات سلامتی برج به هیچ وجه ساده نیستند، اما اغلب با زمان جوانی همراه هستند.

اگر مشکلات سلامتی شما را وادار می‌کند تا در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید، سعی کنید با جریان حرکت کنید، زیرا ممکن است به بهترین شکل ممکن باشد. سعی کنید آنها را با روحیه ای شاد بپذیرید.

کارت برج طوفان قدرتمندی خواهد بود که خانه شما را مسطح می‌کند و تمام آنچه را که فکر می‌کردید امن بود در هم می‌شکند و نشان می‌دهد که زمین‌ها ضعیف‌تر از آنچه قبلاً تصور می‌کردید است.

اگرچه در نتیجه این چرخش وحشتناک وقایع همچنان با درد، فقدان، غم، خشم و عدم اطمینان دست و پنجه نرم می‌کنید، اما می‌توانید خانه‌ای بهتر را روی پایه‌های محکم‌تر از خرابه‌ها بازسازی کنید.

در یک محیط مذهبی، برج مخفف براندازی خرد متعارف است. این ممکن است یک بحران روحی شخصی یا نوعی رسوایی یا کشف باشد که باعث می شود کل جهان بینی خود را دوباره ارزیابی کنید.


معنی کارت تاروت The Tower عمودی و تفسیر کارت برج

تعبیر کارت برج عمودی تاروت هنگام کشیدن

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای یک کارت کشیدن کارت تاروت برج عبارتند از:

اگر هدف شما از کشیدن کارت برای این بوده که پاسخ بله یا خیر برای نیت و هدف خود دریافت کنید، آمدن فال برج عمودی به معنی «بله» است.

زمانی هم که کارت برای یک رویداد در آینده کشیده باشید، قبل از هر چیز باید زمان دقیق آن رویداد و اتفاق را در نظر بگیرید. در اینجا هم تاروت برج عمودی به معنی بله است و رویداد یا آرزوی مد نظر شما در آینده حتما رخ خواهد داد.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید و فال تاروت Tower عمودی برای شما اتفاقات مثبتی را در زندگی رقم بزند.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا