۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال تاروت

معنی کارت تاروت The Star عمودی و تفسیر کارت ستاره

معنی کارت ستاره عمودی در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Star عمودی، توضیحات کامل کارت تاروت ستاره عمودی در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سایت تاپترین مطالعه فرمایید.

کارت تاروت The Star عمودی که با نام کارت ستاره نیز شناخته می‌شود از دیگر کارت‌های استفاده شده برای گرفتن فال تاروت کبیر است. این کارت هم مثل دیگر کارت‌های تاروت دارای معنی و مفهوم خاص است که بسته به عمودی بودن یا معکوس بودن می‌تواند معنی مختلفی داشته باشد.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی معنی و مفهوم کارت تاروت The Star عمودی پرداخته و این کارت را از بعدهای مختلفی در زمینه عشق و رابطه، مسائل مالی، شغل و سلامتی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

معنی کارت تاروت The Star عمودی و تفسیر کارت ستاره

معنی کارت تاروت The Star عمودی و تفسیر کارت ستاره

یک خانم برهنه در حال زانو زدن در کنار یک استخر کوچک در کارت ستاره دیده می شود. او دو بطری آب در دستانش دارد، یکی در دست چپ و راستش (ناخودآگاه) (خودآگاه). او آب را رها می کند تا خاک را دوباره پر کند و چرخه فراوانی را ادامه دهد که نمادی از شاخ و برگ های سرسبز اطراف او است. آب ظرف دوم که نشان دهنده حواس پنج گانه است در پنج جویبار به داخل زمین رها می شود.

این خانم به‌صورتی که یک پایش روی زمین است، نشان‌دهنده مهارت‌های عملی و قضاوت صحیح او است، در حالی که پای دیگرش در آب است و نشان‌دهنده شهود، منابع درونی و ظرفیت گوش دادن درونی اوست. او برهنه است تا نمادی از گشاده رویی و خلوص او در برابر آسمان بزرگ شب پر از ستاره باشد‌.

ستاره بیانگر الهام، رضایت و خوش بینی به آینده در معنای وسیع است. هنگامی که این شکل اصلی آرکانا را در گسترش تاروت خود بگنجانید، احساس قوی مثبت، انگیزه و آزادی خواهید داشت. کارت تاروت ستاره نشانه تجربه معنوی است، بنابراین شما کاملاً آرام و همگام با کیهان خواهید بود.

یک فال واقعا خوب ستاره است. این مدت زمان تعادل و آرامش است که به دنبال تحولات ناشی از برج است. ستاره به شما می گوید که بر چالش های خود غلبه کرده اید و اکنون دیدگاه جدیدی نسبت به خود و دنیای اطراف خود دارید.

کارت شما: تاروت عمودی The Star یا کارت ستاره عمودی

معانی کارت: امید، الهام، خلاقیت، آرامش، رضایت، تجدید، آرامش، معنویت، شفا، مثبت اندیشی

توضیحات کارت: این کارت اصلی تاروت نشان می دهد که با دیدگاهی تازه نسبت به خود و دنیای اطراف خود بر چالش های خود غلبه کرده اید، سرشار از انرژی آرام و متعادل هستید و آماده ترمیم زخم های قدیمی هستید. هر مشکل روانی، عاطفی، جسمی یا روحی که با آن دست و پنجه نرم می‌کردید، اکنون پشت سرتان است، و شما آماده‌اید تا از هر آنچه در آینده باشد استقبال کنید.

به برنامه کائنات برای شما ایمان داشته باشید و به غریزه درونی خود ایمان داشته باشید که همه چیز درست خواهد شد. این رقم در خواندن تاروت شما باعث می شود احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید و باعث می شود مردم شما را به خاطر آنچه هستید دوست داشته باشند.

پس از یک زمان ویرانی و آشفتگی، ستاره (ایستاده)، که پس از برج در خوانش‌ها ظاهر می‌شود، تسکین دهنده است. شما بر موانع متعددی غلبه کرده اید و خود را از شر هر گونه افکار محدود کننده ای که قبلاً شما را محدود کرده بود رها کرده اید.

شما در حال درک اینکه واقعاً در قلب خود چه کسی هستید، در زیر تمام لایه‌ها شروع می‌کنید. شما آگاه هستید که بدون توجه به آنچه که زندگی به سمت شما می اندازد، پیوسته به انرژی عشق الهی و دست نخورده مرتبط هستید. شما درک تازه ای از اینکه چه کسی هستید و چقدر مهم هستید دارید.

پیشاپیش، این کارت اعتماد و خوش بینی و همچنین حسی از برکات واقعی کیهان را پیدا کرده است. شما در حال شروع مرحله جدیدی در زندگی خود هستید که آرام، دوست داشتنی و سرشار از سلامت روانی پایدار است. همه چیز زمانی امکان پذیر است که کارت ستاره را داشته باشید و جادو در اطراف شما وجود دارد.

درک اینکه آرزوهای شما می توانند محقق شوند، قلب شما را پر از خوش بینی می کند و روح شما را به بالاترین حد ممکن می رساند. به خودتان اجازه دهید آرزو کنید، رویاپردازی کنید و به هر شکلی که می توانید خود را بالا ببرید تا به بهشت ​​برسید. آنها قبلاً اینجا منتظر شما هستند.

احساس الهام، معنا یا اهمیت در زندگی شما نیز ممکن است چیزی باشد که بخواهید پیدا کنید یا دوباره کشف کنید. شما در حال گذراندن یک تغییر بزرگ زندگی هستید با انجام این کار، دیدگاه جدیدی را پرورش می‌دهید: “قدیمی ها را با جدید جایگزین کنید!” با گرفتن این تصمیم، شما بهترین خود را انتخاب کنید این یک سفر معنوی شدید است که به زندگی شما معنا و هدف بیشتری می بخشد و نیروی درونی شما را دوباره پر می کند. تمام فرضیات و دروغ های محدود کننده را حذف کنید تا خود واقعی خود را آشکار کنید. پذیرای تغییر و پیشرفت باشید و به صدای آرام درونی خود توجه کنید.

برای گرفتن فال تاروت کلیک کنید


معنی کارت تاروت The Star عمودی و تفسیر کارت ستاره

تعبیر کارت تاروت عمودی ستاره در عشق و رابطه

ستاره (ایستاده) یک ارتباط عاشقانه را با بومیان نشان می دهد. ستاره نشان می‌دهد که اگر مجرد هستید، آماده‌اید که هر بار از روابط قبلی را رها کنید. پتانسیل شما برای عشق روشن است و اکنون زمان ایده آلی برای ملاقات با افراد جدید است.

همچنین ممکن است نشان دهنده ظاهر شدن مجدد یک شریک سابق در زندگی شما باشد تا یک رابطه عاشقانه را دوباره شروع کند. ستاره نشان می دهد که اگر در یک رابطه باشید، به چیزی اساسی تر تبدیل می شود. ستاره به شما اطمینان می دهد که اگر برای بهبودی آماده باشید، هر گونه نگرانی در رابطه قبلی ممکن است حل شود و می توانید آینده موفقی داشته باشید.

این کارت نشان می دهد که امید زیادی برای عشق و عاشقی وجود دارد. می توان تصور کرد که احساس خوش بینی و امید شما در این زمان می تواند به عنوان یک آهنربای قوی برای شما عمل کند و به شما کاریزما و جذابیت بدهد.

این کارت می گوید که اگر دوران نقاهت پس از جدایی را سپری کرده اید، در حال حاضر در مسیر خوبی هستید و به تدریج شجاعت خود را به دست می آورید تا شاید ادامه دهید.

اگر شما دوران سختی را پشت سر گذاشته باشید، این می تواند زمان بهبودی باشد. تا زمانی که به صراحت و صریح بودن با یکدیگر ادامه دهید، احتمال زیادی وجود دارد که شما دو نفر به هم نزدیک‌تر شوید.

معنی کارت تاروت The Star عمودی و تفسیر کارت ستاره

تعبیر کارت تاروت عمودی ستاره در امور مالی

از نظر مالی، ستاره به شما اطلاع می‌دهد که اگر با مشکلاتی مواجه شده‌اید، راه‌حلی برای کنترل امور مالی شما وجود دارد. داشتن این کارت به صورت عمودی که نشان می دهد پول شما در مسیر درستی قرار دارد، بنابراین اکنون فرصت خوبی برای خرید در حد معقول است.

ستاره پیشنهاد می کند که ایمان و خوش بینی شما باید به شما در رسیدن به اهداف مالی کمک کند. اطمینان حاصل کنید که از فرصت برای قدردانی و ابراز قدردانی از آنچه در حال حاضر دارید استفاده می کنید، در حالی که سخت تلاش می کنید تا آینده مالی خود را تضمین کنید. این به عنوان انگیزه ای برای شما برای ادامه مسیر درست عمل می کند.

این یک فال نیک است، نشان دهنده دستاوردها، محافظت از آینده مالی شما و تلاش زیاد برای دستیابی به اهداف بلند مدت مالی است. این نشان می دهد که شما صرفه جو هستید حتی اگر تجمل و برتری را دوست دارید. اما سعی کنید اجازه ندهید احساسات شما تصمیمات مالی شما را هدایت کند.

علاوه بر این، به شما توصیه می‌کند که احتیاط کنید و از ترجیح دادن ارتباطات عاطفی بر هوش اقتصادی و مالی‌تان خودداری کنید، مثلاً وقتی یکی از دوستان از شما می‌خواهد که از کسب‌وکارش حمایت کنید یا به او پول بدهید. در نهایت می توانید بیشتر از زمانی که در ابتدا سرمایه گذاری کرده اید یا وام گرفته اید، برای آن هزینه بپردازید.

معنی کارت تاروت The Star عمودی و تفسیر کارت ستاره

تعبیر کارت تاروت عمودی ستاره در شغل و حرفه

وقتی نوبت به حرفه شما می رسد، ستاره نشان می دهد که شانس های شغلی بسیار خوبی خواهید داشت. ستاره نشانه بسیار خوبی است که نشان می دهد اگر منتظر شنیدن نتایج یک مصاحبه شغلی بوده اید، همه چیز برای شما خوب پیش خواهد رفت یا اینکه چیز بسیار بهتری برای شما پیش خواهد آمد.

همچنین ممکن است نشانه این باشد که شما ممکن است در شغلی که به خلاقیت بیشتری نیاز دارد شکوفا شوید. وقتی ستاره (ایستاده) در خواندن کارت تاروت شما ظاهر می شود، ممکن است به طور خاص از لحاظ هنری الهام گرفته باشید.

در این باور که اهدافتان در محل کار به دست خواهند آمد، پایدار باشید. این ممکن است خوش بینی بسیار خوبی را به شما ارائه دهد که مردم متوجه آن خواهند شد و می تواند چشم اندازهایی را برای شما باز کند.

این کارت تاروت عمودی به عنوان یادآوری برای بالا نگه داشتن انتظارات شما در صورتی که به دنبال شغل جدید یا ارتقاء هستید عمل می کند. ستاره همچنین بیانگر لحظه بهبودی است اگر اخیراً در محل کار از یک مرحله چالش برانگیز یا استرس زا عبور کرده اید.

همانطور که استراحت می کنید، این باید یک دوره آرام باشد. این روشی است که محتاطانه و محافظه کارانه است. در حال حاضر هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. برای دستیابی به “موفقیت یک شبه” سالها کار مداوم طول می کشد، بنابراین با احتیاط ادامه دهید. از راهنمایی ستاره برای ایجاد نظم در زندگی شخصی و حرفه ای خود استفاده کنید.

معنی کارت تاروت The Star عمودی و تفسیر کارت ستاره

تعبیر کارت تاروت عمودی ستاره در زمینه سلامتی و بیماری

ستاره پیشنهاد می کند که اگر مشکلات سلامتی را تجربه کرده اید، در آستانه ورود به دوره ای از شفای قابل توجه هستید. ممکن است نشانه ای از سلامتی عالی یا حل موفقیت آمیز مشکلات سلامتی باشد. یا ممکن است فقط به این معنی باشد که در آینده نسبت به سلامتی خود بسیار خوش بین خواهید بود. علاوه بر این، این کارت پیش بینی می کند که شما یک ارتباط قوی با قلمرو روح خواهید داشت.

ستاره در خواندن تاروت شما ممکن است به پیشرفت روانی شما کمک کند اگر به این نوع چیزها علاقه دارید. پذیرش ویژه نسبت به ترمیم در حال حاضر، زمان بسیار خوبی را برای شرکت در فعالیت های پرانرژی یا شفابخش می سازد.

از آنجایی که نشان دهنده قدرت بدنی و بازیابی نشاط شماست، اگر بیمار یا مجروح شده باشید مناسب است. مشکلات فعلی شما حل خواهد شد و شما با قدرتی تازه از طرف مقابل بیرون خواهید آمد. همچنین پیشنهاد می کند که اگر می خواهید در سلامتی خود پیشرفت کنید، باید به اصول یک رژیم غذایی خوب، ورزش مناسب و استراحت کافی توجه ویژه ای داشته باشید.

در ایمان خود ثابت قدم باشید که اهداف حرفه ای شما برآورده خواهد شد. این ممکن است به شما خوش بینی خوبی بدهد که مردم متوجه آن خواهند شد، که می تواند به شما در یافتن فرصت ها کمک کند.


معنی کارت تاروت The Star عمودی و تفسیر کارت ستاره

تعبیر کارت The Star ستاره عمودی تاروت هنگام کشیدن

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، کشیدن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای یک کارت کشیدن کارت ستاره تاروت عبارتند از:

اگر هدف شما از کشیدن کارت برای این بوده که پاسخ بله یا خیر برای نیت و هدف خود دریافت کنید، آمدن فال ستاره عمودی به معنی «بله» است.

زمانی هم که کارت برای یک رویداد در آینده کشیده باشید، قبل از هر چیز باید زمان دقیق آن رویداد و اتفاق را در نظر بگیرید. در اینجا هم تاروت ستاره عمودی به معنی بله است و رویداد یا آرزوی مد نظر شما در آینده حتما رخ خواهد داد.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید و فال تاروت Star عمودی برای شما اتفاقات مثبتی را در زندگی رقم بزند.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا