۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال تاروت

معنی کارت تاروت The Moon عمودی و تفسیر کارت ماه

معنی کارت ماه عمودی در تاروت؛ با تفسیر دقیق و کامل The Moon عمودی در تاروت کبیر، توضیحات کامل کارت تاروت ماه عمودی در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سایت تاپترین مطالعه فرمایید.

کارت تاروت The Moon عمودی که با نام کارت ماه نیز شناخته می‌شود از دیگر کارت‌های استفاده شده برای گرفتن فال تاروت کبیر است. این کارت هم مثل دیگر کارت‌های تاروت دارای معنی و مفهوم خاص است که بسته به عمودی بودن یا معکوس بودن می‌تواند معنی مختلفی داشته باشد.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی معنی و مفهوم کارت تاروت The Moon عمودی پرداخته و این کارت را از بعدهای مختلفی در زمینه عشق و رابطه، مسائل مالی، شغل و سلامتی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

معنی کارت تاروت The Moon عمودی و تفسیر کارت ماه

معنی کارت تاروت The Moon عمودی و تفسیر کارت ماه

ماه کامل در آسمان شب بین دو آسمان خراش عظیم در کارت ماه دیده می شود. کارت تاروت ماه نشان دهنده ناخودآگاه، رویاها و شهود است. مسیر منتهی به هوشیاری بالاتر که بین دو برج می پیچد، تنها با نور آن که در مقایسه با خورشید ضعیف است، روشن می شود.

یک گودال کوچک در پیش زمینه، نشان دهنده ذهن اثیری و ناخودآگاه است. یک خرچنگ کوچک از آب بیرون می آید تا نشان دهنده آغاز آگاهی باشد. جنبه های اهلی و رام نشده مغز ما با سگ و گرگی که در یک چمنزار سبز در ماه غرش می کنند نشان داده شده است.

ما مسیری را مشاهده می کنیم که با برخورد به ماه، به دوردست می رود. یک گرگ و یک سگ در دو طرف مسیر به عنوان نماد طبیعت حیوانی ما نشان داده شده اند – یکی اهلی شده و دیگری وحشی است. برکه ای که مسیر از آن سرچشمه می گیرد، یک خرچنگ از آن بیرون می خزد.

کنایه دیگر از دوتایی در این کارت، مشاهده دوردست دو برج در حاشیه مسیر میانی است. به نظر می رسد این کارت به دو گزینه اشاره دارد زیرا به نظر می رسد همه چیز همدیگر را تکرار می کند. همانطور که در جاده پیش می رویم، خط باریکی بین هوشیاری و ناخودآگاهی، بین سمت اهلی سگ و نیروهای طبیعی که گرگ نماینده آن است، می پیماییم.

پیش‌تر، در پیش‌بینی‌های کارت تاروت، این کارت به عنوان یک تفسیر معمولی عمل می‌کند. همچنین کارت مربوط به شهود در عرشه است و به شما در مورد شرایط یا فردی در زندگی شما هشدار می دهد که آن چیزی که در ابتدا به نظر می رسد نیست. برای دیدن این توهم، باید آنچه را که حواستان به شما می‌گویند باور کنید.

ماه همچنین پیشنهاد می کند که باید به دنیاهای رویایی خود توجه دقیق داشته باشید زیرا ضمیر ناخودآگاه شما می تواند اطلاعاتی را که از دست داده اید به شما اطلاع دهد. همچنین ممکن است نشان دهنده این واقعیت باشد که به ترس یا نگرانی خود اجازه می دهید شما را کنترل کند که ممکن است بر دیدگاه شما تأثیر منفی بگذارد و منجر به نوسانات خلقی، بی ثباتی یا ناامنی شود. علاوه بر این، ممکن است چرخه قاعدگی یک زن باشد.

کارت شما: تاروت عمودی The Moon یا کارت تاروت ماه عمودی

معانی کارت: فریب، دوره سخت، ترس، چیزهای پنهان، ناامنی، آشفتگی ذهنی

توضیحات کارت: کارت تاروت ماه (عمودی) نشان دهنده نگرانی ها های شما است که اغلب زمانی ظاهر می شوند که ترس را در حال و آینده در نتیجه تجربیات قبلی تصور کنید. ممکن است به دلیل حافظه آسیب زا، رنج عاطفی را تجربه کرده باشید و به جای مقابله با احساسات، آنها را در اعماق ناخودآگاه خود سرکوب کرده باشید.

این احساسات اکنون دوباره ظاهر می شوند و شما می توانید خود را تحت تأثیر آنها در سطح ناخودآگاه یا خودآگاه بیابید. به عنوان مثال، اگر در جوانی یک تصادف رانندگی را تجربه کرده اید و با احساسات خود کنار نمی آیید، هر بار که در صندلی عقب خودرو می نشینید، ممکن است اضطراب را تجربه کنید.

با ضمیر ناخودآگاه خود ارتباط برقرار کنید تا هرگونه نگرانی یا اضطرابی که مانع حرکت شما می شود را رها کنید. این روش را می توان با هیپنوتیزم، مشاوره و شفای شمنی کمک کرد.

وقتی ماه قائم است، ممکن است نشانه ای از غیرقابل پیش بینی بودن باشد، در حالی که هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست. وقتی ماه ظاهر می شود، هنگام قضاوت کردن وقت بگذارید، زیرا بعداً می توانید متوجه شوید که تمام دانش مورد نیاز خود را ندارید. برای درک آنچه در مقابل خود دارید، باید به شهود خود توجه کنید و به آن ایمان داشته باشید.

به جای تجزیه و تحلیل موقعیت ها، سعی کنید آنها را احساس کنید. هر گونه مانع ذهنی آگاهانه یا افکار خود را رها کنید و غرایز خود را دنبال کنید. اگر به استدلال خود برای تجزیه و تحلیل صحیح پیام های ناخودآگاه توجه کنید و از آن استفاده کنید، رویاها، شهودات و راهنمایی های درونی شما را به سطوح بالاتری از دانش هدایت می کند.

هنگامی که کارت ماه در خواندن کارت تاروت شما می آید، روی توجه به مراحل قمری تمرکز کنید و از تشریفات، تخیل یا خواندن تاروت برای تنظیم و انطباق با قدرت الهی آن استفاده کنید. با ارتباط با زنانه الهی، بینش‌های عمیق و شهودی را از آنچه فراتر از زندگی معمولی است، کشف کنید. اهداف خود را تعیین کنید و بذر فرصت های توسعه را در ماه جدید بکارید. به دستاوردهای خود در ماه کامل احترام بگذارید و آنچه را که باید رها کنید تا فضا برای ظهور وجوه جدیدی از شخصیت خود باز کنید، در نظر بگیرید.

برای گرفتن فال تاروت کلیک کنید


معنی کارت تاروت The Moon عمودی و تفسیر کارت ماه

تعبیر کارت تاروت عمودی ماه در عشق و رابطه

دریافت این کارت تاروت در خواندن عشق و رابطه ممکن است نشان دهد که اگر شما یکی از آنها هستید ممکن است در رابطه خود احساس ناراحتی کنید. ماه ممکن است نشان دهد که حتی اگر به نظر می رسد رابطه شما برای دیگران خوب پیش می رود، ممکن است اینطور نباشد.

ممکن است زوجین مشکلات ارتباطی داشته باشند. اختلافات متعدد، مشکلات سرکوب شده یا ناامنی ممکن است بوجود آید. اگر در جلسه تاروت خود با آن مواجه شدید، فوراً نتیجه نگیرید زیرا ممکن است نشان دهنده عدم صداقت باشد. خونسردی خود را حفظ کنید و تا زمانی که جزئیات وضعیت آشکارتر شود، مراقب باشید. اگر مجرد هستید، ماه ممکن است نشان دهد که کسی سعی دارد شما را فریب دهد یا دروغ هایی درباره شما منتشر می شود.

اگر با شخصی قرار می‌گذارید، به خاطر داشته باشید که او نمی‌تواند بهترین نیت را داشته باشد یا ممکن است شما همه چیزهایی را که باید در مورد او بدانید ندانید. این نشان می دهد که ممکن است دانشی وجود داشته باشد که هنوز آشکار نشده است.

خواندن رابطه تاروت با ماه نشان می دهد که احتمالاً احساسات در حال حاضر اشتباه گرفته شده اند. ممکن است تصورات غلط زیادی وجود داشته باشد، و همه آنطور که به نظر می رسد نیستند. برای اینکه بفهمید چه اتفاقی در حال رخ دادن است، ممکن است نیاز داشته باشید که نه تنها نیات دیگران بلکه احساسات، اهداف و انگیزه های خود را نیز درک کنید. ممکن است قضاوت شما به دلیل نگرش ها، اعتقادات یا مفاهیم منسوخ شده باشد.

معنی کارت تاروت The Moon عمودی و تفسیر کارت ماه

تعبیر کارت تاروت عمودی ماه در امور مالی

از نظر پول، ماه نسبت به سرمایه گذاری یا ریسک های مهم هشدار می دهد زیرا ممکن است تمام اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب عاقلانه را نداشته باشید. همچنین می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که کسی می‌خواهد شما را فریب دهد. مواظب باشید بی جهت مشکوک نشوید، بلکه از دل خود پیروی کنید. اگر چیزی خیلی امیدوارکننده به نظر می رسد که درست باشد، معمولاً همینطور است.

ماه نشان می دهد که دانشی که اکنون دارید ناقص است، بنابراین ممکن است بهترین لحظه برای تصمیم گیری مالی مهم در این لحظه نباشد. اگر قصد انتخاب مالی دارید، در انجام تحقیقات و پرسیدن سوالات خود تردید نکنید. این به شما کمک می کند تا به بهترین نتیجه برسید. ابهام مالی و سردرگمی ممکن است در حال حاضر نگران کننده باشد.

این کارت ممکن است گاهی به مدیریت غیرمسئولانه پول اشاره کند. درک اینکه دقیقاً چه چیزی وارد و از حساب های بانکی شما خارج می شود، مهم است، حتی اگر ممکن است نگران کننده باشد. از اجتناب از آن بپرهیزید و مراقب باشید که آن را عاقلانه خرج کنید.

پس انداز پول برای هزینه های پیش بینی نشده ممکن است سودمند باشد. این کارت اصلی آرکانا همچنین هشدار می دهد که ممکن است با افراد خاصی روبرو شوید که سعی در کلاهبرداری مالی از شما دارند. یک قدم به عقب بردارید و در مورد تصویر گسترده تر از وسواس پولی خود فکر کنید اگر این موضوع برای شما طنین انداز شد.

معنی کارت تاروت The Moon عمودی و تفسیر کارت ماه

تعبیر کارت تاروت عمودی ماه در شغل و حرفه

اگر کارت ماه تاروت در سناریویی مرتبط با زندگی حرفه‌ای شما ظاهر شود، می‌توانید در مورد مسیر کاری خود مطمئن نباشید یا حتی نگران باشید. شما و همکاران یا مافوقتان ممکن است در محل کار با هم ارتباط نادرست داشته باشید، که ممکن است منجر به مسائل یا سوء تفاهم شود.

از طرف دیگر، نمی‌توانید تمام دانشی را که برای تصمیم‌گیری دارید، داشته باشید، زیرا شخصی اطلاعاتی را از شما مخفی می‌کند. مسیر حرفه ای فعلی شما ممکن است منبعی از عدم اطمینان باشد. این امکان وجود دارد که شما دقیقاً ندانید اهدافتان چیست یا به کجا باید روی آورید. به عنوان یک جایگزین، ممکن است در حال حاضر یک محیط خصمانه در محل کار به دلیل ابهام و عدم اطمینان در مورد اهداف پروژه یا کاری که هر کارمند باید انجام دهد وجود داشته باشد.

اطمینان حاصل کنید که به وضوح ارتباط برقرار می کنید. بهتر است در این زمان که سوء تفاهم ها رایج است، حواستان باشد. از سوی دیگر، می توانید متوجه شوید که در این زمان تمام دانش لازم برای قضاوت عاقلانه شغلی را ندارید.

چه کسی می تواند در روشن کردن حقایق کمک کند؟ از آنجایی که به کار یا تحصیلات خود توجه کافی نمی کنید، پلتفرم موفقیت شما می تواند شکننده به نظر برسد. حتی اگر رویای موفقیت را در سر می پرورانید، ممکن است انگیزه لازم برای انجام تلاش لازم را نداشته باشید. گاهی اوقات داشتن انتظارات غیر واقعی از موفقیت باعث این امر می شود. اغلب، ما فقط نتیجه نهایی را می بینیم.

معنی کارت تاروت The Moon عمودی و تفسیر کارت ماه

تعبیر کارت تاروت عمودی ماه در زمینه سلامتی و بیماری

ماه (عمودی) می تواند نشان دهنده مشکلات سلامت روان در طول مطالعه مربوط به سلامتی باشد. ممکن است نشانه ای از افسردگی یا مشکلات اضطرابی باشد. ماه همچنین می تواند به شما توصیه کند که در مورد سلامتی خود از دل خود پیروی کنید. اگر مشکوک به یک مشکل زمینه‌ای سلامتی هستید، برای معاینه بروید و بر انجام تمام آزمایش‌های لازم برای شناسایی علت علائم خود اصرار کنید.

ماه در طالع بینی زنان ممکن است نشان دهنده عدم تعادل هورمونی یا وضعیت سلامت مرتبط با چرخه قاعدگی باشد. این کارت ممکن است نشانه‌ای از این باشد که تلاش‌های شما برای فعال‌تر شدن یا سالم‌تر شدن به اندازه کافی خوب نبوده است. اگر چنین است، تاخیر شما باید فورا متوقف شود! همچنین ممکن است از یک روال ورزشی غیرمنطقی یا بیش از حد جاه طلبانه پیروی کنید.

اهداف قابل انجام برای خود تعیین کنید. همچنین می تواند نشانه ای از وضعیت بد یا عوارض بارداری باشد. همچنین می تواند به عنوان یک هشدار قوی برای خودداری از مصرف غیرمسئولانه مواد مخدر یا الکل عمل کند. از آنجایی که شهود از نظر معنوی بسیار مهم است، ماه کارتی فوق العاده برای کشیدن است.

با استفاده از این کارت در جلسه کارت تاروت خود، اگر به رشد روانی یا کار شفا علاقه دارید، متوجه خواهید شد که همه چیز به شدت بدون زحمت به سراغ شما می آید و پیام های دنیای ارواح را می پذیرید. به هر گونه ایده، تصویر یا غرایز درونی که دارید توجه کنید زیرا راهنمایان روحی شما می توانند شما را به آنجا راهنمایی کنند.


معنی کارت تاروت The Moon عمودی و تفسیر کارت ماه

تعبیر کارت The Moon یا ماه عمودی تاروت هنگام کشیدن

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی را بدانید، به شکل بله یا خیر. بنابراین، اگر در شرایط سختی هستید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، کشیدن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای یک کارت کشیده شده در کارت تاروت ماه عبارتند از:

اگر هدف شما از کشیدن کارت برای این بوده که پاسخ بله یا خیر برای نیت و هدف خود دریافت کنید، آمدن فال The Moon عمودی به معنی «بله» است.

زمانی هم که کارت برای یک رویداد در آینده کشیده باشید، قبل از هر چیز باید زمان دقیق آن رویداد و اتفاق را در نظر بگیرید. در اینجا هم تاروت ماه عمودی به معنی بله است و رویداد یا آرزوی مد نظر شما در آینده حتما رخ خواهد داد.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید و فال تاروت Moon عمودی برای شما اتفاقات مثبتی را در زندگی رقم بزند.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا