۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال تاروت

معنی کارت تاروت The Lovers عمودی و تفسیر کارت عشاق

معنی کارت عشاق عمودی در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل The Loversعمودی، توضیحات کامل کارت تاروت عشاق عمودی در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سایت تاپترین مطالعه کنید.

کارت تاروت The Lovers که با نام کارت عشاق نیز شناخته می‌شود از دیگر کارت‌های استفاده شده برای گرفتن فال تاروت کبیر است. این کارت هم مثل دیگر کارت‌های تاروت دارای معنی و مفهوم خاص است که بسته به عمودی بودن یا معکوس بودن می‌تواند معنی مختلفی داشته باشد.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی معنی و مفهوم کارت تاروت The Lovers عمودی پرداخته و این کارت را از بعدهای مختلفی در زمینه عشق و رابطه، مسائل مالی، شغل و سلامتی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

معنی کارت تاروت The Lovers عمودی و تفسیر کارت عشاق

معنی کارت تاروت The Lovers عمودی و تفسیر کارت عشاق

هفتمین کارت تاروت در عرشه تاروت، عشق بی قید و شرط عشاق را به تصویر می کشد.کارت های عشاق به معنای نهایت ارتباط، هماهنگی، عشق و جاذبه هستند. در کارت تاروت عاشقان کبیر تاروت، رافائل، فرشته هوا، به عنوان نمادی از رفاه جسمی و احساسی به تصویر کشیده شده است.

نام او به معنای “شفاعت خدا” است و او در بالای یک زن و مرد برهنه ایستاده است. فرشته برکات خود را بر زوج خوشبخت می ریزد و به عنوان یادآور پیوند متافیزیکی یا معنوی آنها عمل می کند. این زوج سالم و خوشحال به نظر می رسند که در محیطی زرق و برق دار و حاصلخیز که تداعی کننده باغ عدن است ایستاده اند. مار و درخت سیب نشان دهنده وسوسه لذت های نفسانی است که می تواند تمرکز فرد را از خدا منحرف کند.

در پشت این شکل، درختی از شعله های آتش نشان دهنده اشتیاق است که دغدغه اصلی مرد است. دوازده شعله نشانگر دوازده علامت زودیاک است که نشان دهنده زمان و ابدیت است.

مرد به سمت زنی که به فرشته نگاه می کند رو به رو می شود، که نشان دهنده رشد از میل فیزیکی به خواسته های عاطفی تا نگرانی های معنوی است، یا از خودآگاه به ناخودآگاه تا فوق خودآگاه. در پس‌زمینه، یک قله آتشفشانی تا حدی فالیک، فوران میل را نشان می‌دهد که زمانی رخ می‌دهد که زن و مرد با برهنگی کامل روبروی هم قرار بگیرند.

کارت شما: تاروت عمودی The Lovers یا عشاق

معانی کارت: عشق، روابط، هماهنگی، همسویی ارزش ها، انتخاب ها، شراکت امیدوارکننده، اشتیاق، جاذبه فیزیکی، ارتباط قوی تر، قرار دادن مرزها، پیوندهای جنسی، همنوعان، انتخاب های اصلی.

توضیحات کارت: یک کارت قائم عشاق نشان دهنده محبت، شفقت، اعتماد، اتحاد و هماهنگی بین زوجین است. این نمایشی از تعامل عمیق و افتخارآمیز است که بین یک مرد و یک زن وجود دارد. یک احساس الهی وجود دارد که وارد عمل می شود، یک انرژی مقدس که فراتر از مرزهای شهوت یا ماتریالیسم جنسی از نوع موقتی است.

گویی جفت روح خود را پیدا کرده اید. این به طور کلی برای عاشقان صادق است، اما شما ممکن است این شفقت و عشق را مربوط به یکی از اعضای بسیار نزدیک خانواده بدانید. برهنگی بین زن و مرد مظهر ناب ترین شکل نزدیکی، اعتماد و اطمینان به یکدیگر است و با هم پیوند معنوی قدرتمندی را به تصویر می کشند.

اگر این کارت در حین مطالعه ارائه شود، باید آن را به عنوان نشانه ای از ارتباط باز، صداقت در مورد کسانی که به آنها اهمیت می دهند و ایجاد یک رابطه هماهنگ بر اساس احترام، عشق و اعتماد در نظر گرفت. به صورت فردی تر، کارت عاشقان به معنای شفاف سازی اصول و اعتقادات شماست. شما متوجه می شوید که چه کسی هستید و فلسفه شما چیست.کارت عشاق واقعاً در مورد تصمیمات یا انتخاب هاست.

برای تصمیم گیری صحیح، ابتدا باید ارزش ها و باورهای خود را درک کنید. علاوه بر این، این تاروت تا حدودی توسعه‌ای از کارت تاروت پاپ است. بنابراین، به شما انگیزه می دهد که از یک فلسفه پیروی کنید و به وضوح بین بخش های مهم و بی اهمیت زندگی خود تفاوت قائل شوید.

برای گرفتن فال تاروت کلیک کنید


معنی کارت تاروت The Lovers عمودی و تفسیر کارت عشاق

تعبیر کارت تاروت عمودی The Lovers یا عشاق در عشق و رابطه

آه چه خوش شانسم که خواندن عشق و رابطه را در کارت عاشقان (راست) دریافت کردم. این نشانه تشویق است که به معنای اتحاد نیروهای فردی شما در یک واحد است. حتی اگر به نظر می‌رسد که در جهت مخالف پیش می‌رود و از بین می‌رود، هر دوی شما می‌توانید با هم هماهنگ باشید و به یکدیگر وابسته باشید.

با پیوستن نیروهای خود به یکدیگر راهی برای عشق ایجاد می کنید. این قرائت پیوند فوق‌العاده و شدید بین جفت‌های روحی، مهربانی و عشق آنها نسبت به یکدیگر را نشان می‌دهد. اگر شریکی ندارید، نشان می دهد که عشق راه شما را پیدا کرده است.

شفقت سخت و انرژی جنسی شدید، ارتباط عمیق را تجربه خواهید کرد. اگر قبلاً در یک رابطه بودید، این کارت ارکانا نشان می دهد که باید منتظر یک عشق دوباره باشید. پیوند شما و معشوقه‌تان قوی‌تر و عمیق‌تر از آنچه تصور می‌کنید خواهید شد.

عاشقان نماینده شما و شریک زندگیتان هستند که دارای پیوند معنوی، عاطفی، ذهنی و فیزیکی هستند که بیشتر زوج ها ممکن است فقط رویای آن را داشته باشند. برای رسیدن به این عشق پاک، فداکاری لازم است. ممکن است با تعهد شروع شود، اما با فرد مناسب، همه چیز به رشد منجر می شود.

معنی کارت تاروت The Lovers عمودی و تفسیر کارت عشاق

تعبیر کارت تاروت عمودی عشاق در امور مالی

وقتی صحبت از پول می شود، کارت عشاق نشان می دهد که باید تصمیمات مالی بزرگی گرفته شود. ممکن است مجبور شوید بین یک هزینه اصلی و دیگری یکی را انتخاب کنید. نکته اصلی که باید به خاطر بسپارید این است که به نظر می رسد نمی توانید هر دو را داشته باشید.

یک جاده در را به روی دیگری می بندد و تصمیمات شما ممکن است عواقب گسترده ای در آینده داشته باشد. در یک محیط حرفه ای، کارت عشاق ممکن است به معنای مشارکت شرکتی بین دو شخص یا طرف باشد. اگر این کارت نشان دهنده یک همکاری باشد، یک مشارکت شگفت انگیز و دوجانبه سودمند خواهد بود. شما و شریک تجاری تان در یک طول موج هستید، به خوبی کنار می آیید و متقابلا از یکدیگر حمایت خواهید کرد.

در خواندن کارت تاروت شغلی، این کارت عمودی ارکانا ممکن است نشان دهنده احتمال ارتباط عاشقانه با یک همکار باشد. هنگام ترکیب تجارت و لذت، مطمئن شوید که خطرات را درک کرده اید و برای مقابله با عواقب آن آماده هستید. انتخاب های بلند مدت ثمرات شیرین تری به بار خواهند آورد و شما باید در مورد عواقب مناسب اقدامات خود تصمیم بگیرید.

شما باید تصمیمات درستی بگیرید تا رابطه خود را با شرکای تجاری خود و همچنین همکاران خود تضمین کنید. هماهنگی درونی را نیز حفظ کنید. کارت تاروت عشاق (ایستاده) نشان دهنده یک وصله کمی خشن برای شما نیز می باشد اگر شما هم همین کار را انجام نمی دهید.

معنی کارت تاروت The Lovers عمودی و تفسیر کارت عشاق

تعبیر کارت تاروت عمودی عشاق در شغل و حرفه

کارت عشاق همچنین می تواند تصمیمی را در مورد مسیر کاری شما اتخاذ کند، اینکه آیا آن را تغییر دهید یا در همان بخش پیشرفت کنید.ممکن است به نظر برسد که فقط گزینه های نامطلوب به شما ارائه می شود، اما ممکن است اینطور نباشد.

قبل از تصمیم گیری تمام اطلاعات خود را جمع آوری کنید. ممکن است به معنای تغییر عمده یا تغییر در اشتغال باشد. ممکن است به نظر چیزی باشد که در آن زمان نمی‌خواهید، اما برای شما مفید خواهد بود. اکنون زمان فوق‌العاده‌ای برای جستجوی فرصت‌های نقدی است زیرا ثروت خوبی را جذب خواهید کرد.

عشاق گاهی اوقات می تواند نشان دهنده یک همکاری تجاری یا ارتباط با یک همکار باشد که برای هر دو طرف دوستانه و مفید است. برخلاف تصور رایج، کارت عاطفی عشاق همچنین می تواند نشان دهنده شراکت افلاطونی باشد، اما همچنین می تواند نشان دهنده شکوفایی رابطه عاشقانه باشد.

اگر این اتفاق افتاد، مطمئن شوید که انواع ریسک‌هایی را که می‌پذیرید، درک کرده‌اید و با استفاده از عقل و قلبتان تصمیم بگیرید. کارت عشاق همچنین می تواند نشان دهد که شما باید انتخاب های مهمی در مورد حرفه آینده خود داشته باشید. ممکن است در دوراهی باشید و از مسیری به مسیر دیگر تغییر مسیر دهید یا تصمیمی بگیرید.

معنی کارت تاروت The Lovers عمودی و تفسیر کارت عشاق

تعبیر کارت تاروت عمودی عشاق در زمینه سلامتی و بیماری

عشاق نماد این است که دریافت حمایت مناسب به شما کمک می کند تا از هر گونه چالش سلامتی عبور کنید. این می تواند یک شریک یا دوست باشد که حمایت و تشویق می کند، یا می تواند یک پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باشد.

در یک محیط پزشکی، این کارت نشان می هد که شما باید در مورد یک دوره درمانی تصمیم بگیرید. این می تواند به معنای اعتماد بیشتر به معشوق خود برای مراقبت از شما باشد.کارت عشاق همچنین می تواند با سلامت قلب مرتبط باشد، بنابراین اگر این کارت ظاهر شد، مطمئن شوید که به خوبی از قلب خود مراقبت می کنید.

علاوه بر این، در طول یک جلسه خواندن کارت تاروت، کارت عشاق نشان دهنده رشد ارزش‌ها و ایده‌آل‌های ذهنی شماست، صرف نظر از آنچه جامعه به‌عنوان عادی تجویز می‌کند. این در مورد روشن بودن ارزش های خود و دستیابی به هماهنگی درونی است.

اکنون زمان آن است که سیستم اعتقادی خود را ایجاد کنید و تعیین کنید چه چیزی برای شما مهم است. ممکن است در ابتدا بین تفکر قدیمی خود و دیدگاه جدیدی که از تجربه خود دریافت کرده اید احساس گسیختگی کنید، اما این اولین قدم به سوی بیداری معنوی عمیق تر است. خواندن سلامت نشان دهنده شفای درونی با حمایت شریک زندگی شما یا کسی است.


معنی کارت تاروت The Lovers عمودی و تفسیر کارت عشاق

تعبیر کارت The Lovers عمودی تاروت هنگام کشیدن

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید مستقیماً به اصل مطلب و پاسخ های سریع داشته باشید. برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی را بدانید، به شکل بله یا خیر. بنابراین، اگر در شرایط سختی هستید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای کشیدن یک کارت در کارت تاروت عاشقان به این صورت است:

اگر هدف شما از کشیدن کارت برای این بوده که پاسخ بله یا خیر برای نیت و هدف خود دریافت کنید، آمدن فال The Lovers عمودی به معنی «بله» است.

زمانی هم که کارت برای یک رویداد در آینده کشیده باشید، قبل از هر چیز باید زمان دقیق آن رویداد و اتفاق را در نظر بگیرید. در اینجا هم تاروت The Lovers عمودی به معنی بله است و رویداد یا آرزوی مد نظر شما در آینده حتما رخ خواهد داد.

کارت تاروت عشاق همچنین پیش‌بینی‌هایی را انجام می‌دهد که نشان می‌دهد رویداد مثبت شما باعث می‌شود شما احساس دوست‌داشتن، احترام، حمایت و مانند اینکه در بالای دنیا هستید، داشته باشید. از آنجایی که این کارت تاروت نشان دهنده عشق است، هر کار مرتبط با رابطه در زندگی شما به زودی انجام خواهد شد.

علاوه بر این، به ارتباطات امیدوارکننده نیز اشاره دارد. بنابراین، بازه زمانی برای هر دو اتفاق مانند یک کاستی خواهد بود. بنابراین، هنگام پرسیدن سوالات در مورد زمان، آن را به عنوان یک کارت مثبت در نظر بگیرید.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید و فال تاروت Lovers عمودی برای شما اتفاقات مثبتی را در زندگی رقم بزند.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 3

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا