۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال تاروت

معنی کارت تاروت Judgment عمودی و تفسیر کارت قضاوت(رستاخیز)

معنی کارت رستاخیز عمودی در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت قضاوت (Judgement) عمودی، توضیحات کامل کارت قضاوت(رستاخیز) عمودی در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سایت تاپترین مطالعه فرمایید.

کارت تاروت Judgment عمودی که با نام کارت قضاوت( رستاخیز) نیز شناخته می‌شود از دیگر کارت‌های استفاده شده برای گرفتن فال تاروت کبیر است. این کارت هم مثل دیگر کارت‌های تاروت دارای معنی و مفهوم خاص است که بسته به عمودی بودن یا معکوس بودن می‌تواند معنی مختلفی داشته باشد.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی معنی و مفهوم کارت تاروت Judgment عمودی پرداخته و این کارت را از بعدهای مختلفی در زمینه عشق و رابطه، مسائل مالی، شغل و سلامتی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

معنی کارت تاروت Judgment عمودی و تفسیر کارت قضاوت(رستاخیز)

معنی کارت تاروت Judgment عمودی و تفسیر کارت قضاوت(رستاخیز)

کارت قضاوت بزرگسال، نوجوان و کودکی را با سینه برهنه نشان می‌دهد که با دست‌های دراز و به سمت بالا از قبر بیرون می‌آیند. در بالای شیپور رسول خدا، جبرئیل، دمیده شده است. مردم به درخواست او پاسخ می‌دهند، مشتاق ارزیابی شدن و آموختن اینکه آیا وارد عرصه‌های بهشتی خواهند شد یا خیر.

یک رشته کوه بزرگ در دوردست نشان دهنده چالش ها و مشکلات طاقت فرسا برای اجتناب از قضاوت است. این کارت نشان دهنده اشکال متعددی است که آخرین قضاوت می تواند در اسطوره های مختلف داشته باشد. تصویری از افرادی که در پاسخ به صدای شیپور جبرئیل از مردگان برمی خیزند ممکن است روی کارت داوری دیده شود.

بازوهای دراز شده آنها نشان دهنده آمادگی آنها برای رویارویی با قضاوت کیهان است. آنها قرار است با خالق خود روبرو شوند، عواقب اعمالشان ارزیابی شود و بیاموزند که آیا آنها باقی مانده زندگی را در بهشت ​​یا جهنم زندگی خواهند ماند. موج عظیم جزر و مد در فاصله نشان می دهد که قضاوت اجتناب ناپذیر است.

این کارت تاروت اصلی تاروت ممکن است نشان دهد که شما یا کسی که به او اهمیت می‌دهید در یک مفهوم کلی ناعادلانه قضاوت می‌شوید.

همچنین می تواند به این معنی باشد که شما در حال قضاوت شدید دیگران یا خودتان هستید. از سوی دیگر، قضاوت ممکن است نشانه‌ای از این باشد که شما به درجه‌ای از وضوح و آرامش دست یافته‌اید که به شما امکان می‌دهد به طور عینی خود و گزینه‌هایتان را برای انتخاب عاقلانه ارزیابی کنید.

خودآگاهی شما در نتیجه درس های کارمایی گذشته شما رشد کرده است و اکنون به بهبودی امکان می دهید تا به طور سازنده پیشرفت کنید. هر زمان که این کارت اصلی آرکانا آمد، از درس های کارمایی گذشته خود استفاده کنید تا در صورت نیاز به تصمیم گیری مهم، شما را راهنمایی کنند.

یک قضاوت صحیح ممکن است به معنای نتیجه گیری یک مشکل حقوقی یا رسیدگی دادگاه باشد. اگر صادق بوده اید، این وضعیت باید به نفع شما تعیین شود. اگر دروغ گفته اید، نخواهید که اوضاع آنطور که می خواهید پیش برود.

برای پاک شدن وجدان خود باید کفاره کارهای اشتباه خود را بپردازید. دریا یا اقیانوسی که شما را از کسی که دوستش دارید جدا می کند، معنای دیگری از این کارت اصلی آرکانا است. وقتی رسید، ممکن است پیش بینی کنید که به زودی دوباره با آنها متحد شوید. همچنین می تواند نشانه دلتنگی باشد.

کارت شما: تاروت عمودی Judgment یا کارت قضاوت(رستاخیز) عمودی

معانی کارت: بیداری، تصمیم گیری، رستگاری، تناسخ، تجدید، انتقال

توضیحات کارت: کارت قضاوت در موقعیت عمودی خود شما را ترغیب می کند که پیشرفت کنید و وضعیت هوشیاری بالاتری را برای خدمت به عالی ترین خیر خود بپذیرید. شما یک تجربه معنوی دارید و از هدف واقعی خود آگاه می شوید. این پیشرفت کیهانی شماست! هنگامی که تماس می آید، شما آماده پاسخگویی هستید.

به فرکانس بلندتر توجه کنید. وارد این تکرار تازه از اینکه واقعاً چه کسی هستید قدم بگذارید و قدیمی خود را رها کنید. تصمیمی که زندگی را تغییر می دهد اغلب با کارت قضاوت مستقیم نشان داده می شود، اما برخلاف تصمیماتی که توسط کارت عدالت عقلانی پیشنهاد می شود، این انتخاب مستلزم ترکیبی از شهود و هوش است.

شما می توانید با یک تصمیم مواجه شوید و آگاه باشید که این تصمیم منجر به یک تغییر اساسی می شود که برای مدت طولانی تأثیر می گذارد. به خودتان گوش دهید، به انتخاب های خود ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که در مسیر درستی هستید.

هنگامی که یک نقطه عطف حیاتی در سفر شما نزدیک است، قضاوت در خواندن کارت تاروت ظاهر می شود که شما بررسی کرده اید، ارزیابی کرده اید و از تجربیات قبلی خود درس گرفته اید. در نهایت، قطعات پازل زندگی شما در کنار هم قرار می گیرند تا تصویری کامل از وقایع زندگی شما ایجاد کنند.

شما اکنون آماده هستید که گذشته را پشت سر بگذارید زیرا این اتحاد زخم های عمیقی را التیام بخشیده است. پس از رفع گناه و پشیمانی و رهایی از شرم یا بدبختی گذشته به تبرئه رسیدید. پس از این روش پاکسازی، احساس شادابی و آمادگی برای شروع هر مشکل جدیدی خواهید داشت.

برای گرفتن فال تاروت کلیک کنید


تعبیر کارت تاروت قضاوت

تعبیر کارت تاروت عمودی قضاوت(رستاخیز) در عشق و رابطه

کارت قضاوت (عمودی) ممکن است نشان دهد که شما یا طرف مقابلتان ممکن است در مورد یکدیگر قضاوت ناعادلانه ای داشته باشید. از متهم کردن یا سرزنش یکدیگر در جریان درگیری ها برای برانگیختن پاسخ خودداری کنید.

ممکن است در نهایت بیش از آنچه در نظر داشتید به شراکت خود آسیب وارد کنید. به جای تلاش برای سرزنش کردن، سعی کنید روی صندلی بنشینید و در مورد احساس خود صحبت کنید.

برای پیشبرد رابطه، باید بتوانید تخلفات قبلی را ببخشید. رابطه ای که راکد است می تواند از طریق ارتباط مستقیم و صادقانه سرزندگی تازه ای پیدا کند. همچنین ممکن است نشانه آن باشد که مردم از رابطه شما انتقاد می کنند یا در ملاء عام در مورد شما و همسرتان اظهاراتی می کنند. بهترین اقدام در این شرایط، غلبه بر آن است.

اگر شما و معشوقتان در حال حاضر در کشورهای مختلف زندگی می‌کنید یا در یک رابطه لانگ دیستنس هستید قضاوت مستقیم ممکن است نشان‌دهنده فاصله گرفتن از کسی باشد که دوستش دارید. اگر مجرد هستید، این کارت تاروت به شما هشدار می دهد که در مورد روابط احتمالی تصمیمات فوری نگیرید.

قبل از اینکه تشخیص دهید آیا آنها برای شما فرد مناسبی هستند یا خیر، به خود اجازه دهید آنها را بشناسید. همچنین به عنوان یادآوری این نکته عمل می کند که برداشت های اولیه غیرقابل برگشت هستند، بنابراین به نحوه برخورد با آنها توجه کنید!

تفسیر کارت رستاخیز تاروت

تعبیر کارت تاروت عمودی رستاخیز(قضاوت) در امور مالی

از نظر پول، کارت رستاخیز (صاف) به شما توصیه می کند که احتیاط کنید و از تصمیم گیری عجولانه خودداری کنید. قبل از انجام هر گونه خرید یا سرمایه گذاری مهم، مطمئن شوید که تمام حقایقی را که می خواهید انتخابی کاملاً آگاهانه انجام دهید، دارید. در نتیجه، از هر گونه اقدامی که می تواند بی احتیاطی باشد یا باعث ایجاد مشکل شود، مانند رانندگی بی احتیاطی، خودداری کنید و مطمئن شوید که بیمه ای که نیاز دارید جاری است.

همچنین می تواند نشانه ای از ضرر در دادرسی باشد. هنگامی که به احساس شما در مورد پول مربوط می شود، ممکن است لازم باشد کمی درون نگری کنید. این گاهی اوقات مستلزم ارزیابی این است که آیا رویه های مالی شما بر شرایط مادی شما تأثیر منفی گذاشته است یا خیر و تنظیمات لازم برای بهبود را انجام می دهد. آیا اغلب خریدهایی انجام می دهید که توانایی پرداخت آن را ندارید؟

شما اکنون این فرصت را دارید که در مورد منابع خود به روش های جدید فکر کنید و به شما پتانسیل بهبود را می دهد. شما باید آرامش خود را حفظ کنید و در نتیجه ارزیابی دقیق تری از زندگی حرفه ای خود ارائه دهید. در بخش شرکتی، مردم باید از محیط اطراف خود آگاه باشند.

در روابط تجاری، آنها ممکن است به شما خیانت کنند، که ویرانگر خواهد بود. در حقیقت، هنگام کار باید ناصادقانه عمل کنید و برنامه های پنهانی داشته باشید. در نتیجه به شما توصیه می‌کند که با خودتان صادق باشید و بیشتر اطلاعات شناسایی شخصی خود را خصوصی نگه دارید. اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به حداکثر پتانسیل خود برسید.

تعبیر کارت تاروت رستاخیز

تعبیر کارت تاروت عمودی قضاوت(رستاخیز) در شغل و حرفه

قضاوت (مستقیم) ممکن است نشان دهد که شما در یک مطالعه تاروت حرفه ای مورد قضاوت یا ارزیابی قرار گرفته اید. حتی ممکن است متوجه نباشید که برای ارتقاء شغلی رقابت می کنید. وقتی این کارت در خواندن شما ظاهر می شود، مراقب نحوه نشان دادن خود باشید زیرا کسی شما را تماشا می کند.

اکنون زمان آن است که ابتکاراتی را که به تعویق انداخته اید افزایش دهید تا فرصتی را از دست ندهید. ممکن است در حال حاضر نوعی زمان بیداری مرتبط با شغل را سپری کنید. شاید تماس یا هدف جدیدی در زندگی پیدا کرده باشید. این ممکن است گاهی نیاز به تغییراتی در نقش یا محل کار شما داشته باشد.

اگرچه ممکن است دشوار باشد، اما این تنظیمات ممکن است باعث شود که در مورد حرفه خود انرژی بیشتری داشته باشید. کارت قضاوت قائم همچنین نشان می‌دهد که اگر شغل شما گرم شده است، ممکن است لازم باشد از اینکه چگونه اعمالتان در محل کار بر دیگران تأثیر می‌گذارد آگاه باشید.

مدتی را صرف تفکر در مورد رفتار خود و آنچه که باید تغییر کند کنید. مسئولیت اعمال خود و مشارکت خود را در هر مشکلی که در حال افزایش است بپذیرید. هر شرایطی که باشد، باید تلاش خود را روی دستیابی به اهداف خود متمرکز کنید. تلاش های موجود خود را بررسی کنید تا ببینید آیا شانس خوبی برای موفقیت دارند یا خیر.

کارت رستاخیز تاروت یعنی چی

تعبیر کارت تاروت عمودی رستاخیز(قضاوت) در زمینه سلامتی و بیماری

قضاوت می تواند به زمان بازسازی و کامل شدن پس از یک بیماری چالش برانگیز در زمینه سلامتی اشاره کند. شما بر زمان‌های سخت غلبه کرده‌اید، از آن‌ها درس گرفته‌اید و آماده و مشتاق هستید تا تمام اقدامات لازم را برای کمک به بهبودی انجام دهید.

کارت قضاوت صادقانه می گوید که هر چه بکارید درو خواهید کرد و سه برابر مقداری که بیرون می ریزید دریافت خواهید کرد. زمانی که به طور غیرعادی با دیگران مهربان بوده اید، یا زمانی که شفقت و صلح را در سراسر جهان ترویج می کنید، احساس خواهید کرد که این مزیت ها به شما باز می گردد! همچنین ممکن است نشان دهد که شما در رشد معنوی خود به یک دوراهی رسیده اید و باید انتخاب کنید.

در حال حاضر، به‌ویژه با بهبود سلامتی‌تان، سعی کنید توجه خود را از جنبه‌های دشوار زندگی‌تان دور کنید و به سمت جنبه‌های مثبت ببرید. به تعطیلات خانوادگی فکر کنید زیرا برای سلامت روان شما مفید است. قضاوت استعاره ای از روشنگری معنوی در یک محیط معنوی است.

شما از آنچه که کیهان شما را به سمت آن هدایت می کند آگاه هستید زیرا از اشتباهات گذشته درس گرفته اید. شما آماده هستید که یک مسیر معنوی را دنبال کنید که پیشرفته تر است. کارت تاروت قضاوت ممکن است نشان دهد که شما حرفه واقعی خود را در زندگی کشف کرده اید یا در میان رستگاری یا تجدید زندگی هستید.


معنی کارت Judgment تاروت

تعبیر کارت Judgment قضاوت عمودی تاروت هنگام کشیدن

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، کشیدن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای یک کارت کشیدن کارت تاروت قضاوت عبارتند از:

اگر هدف شما از کشیدن کارت برای این بوده که پاسخ بله یا خیر برای نیت و هدف خود دریافت کنید، آمدن فال رستاخیز عمودی به معنی «بله» است.

زمانی هم که کارت برای یک رویداد در آینده کشیده باشید، قبل از هر چیز باید زمان دقیق آن رویداد و اتفاق را در نظر بگیرید. در اینجا هم تاروت قضاوت عمودی به معنی بله است و رویداد یا آرزوی مد نظر شما در آینده حتما رخ خواهد داد.

طبق گفته کارت رستاخیز، یک رویداد مهم ممکن است در طول 1 ماه بعد رخ دهد. هر سه تا چهار ماه یک بار، کارت قضاوت ظاهر می شود و اثری عظیم و طولانی مدت دارد.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید و فال تاروت Judgment عمودی برای شما اتفاقات مثبتی را در زندگی رقم بزند.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا