۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال تاروت

معنی کارت تاروت The Devil عمودی و تفسیر کارت شیطان

معنی کارت شیطان عمودی در تاروت؛ با تفسیر دقیق و کامل کارت The Devil عمودی، توضیحات کامل کارت تاروت شیطان عمودی در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سایت تاپترین مطالعه فرمایید.

کارت تاروت The Devil عمودی که با نام کارت شیطان نیز شناخته می‌شود از دیگر کارت‌های استفاده شده برای گرفتن فال تاروت کبیر است. این کارت هم مثل دیگر کارت‌های تاروت دارای معنی و مفهوم خاص است که بسته به عمودی بودن یا معکوس بودن می‌تواند معنی مختلفی داشته باشد.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی معنی و مفهوم کارت تاروت The Devil عمودی پرداخته و این کارت را از بعدهای مختلفی در زمینه عشق و رابطه، مسائل مالی، شغل و سلامتی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

معنی کارت تاروت The Devil عمودی و تفسیر کارت شیطان

معنی کارت تاروت The Devil عمودی و تفسیر کارت شیطان

کارت شیطان تاروت می تواند نشان دهنده غم و اندوه یا اعتیاد به معنای عمومی باشد. همچنین ممکن است نشان دهنده احساس محبوس شدن یا به دام افتادن باشد.

این کارت اصلی آرکانا در قرائت تاروت حس محدود شدن توسط نیروهای خارجی یا شرایطی که خارج از کنترل شما هستند را تشویق می کند و باعث می شود احساس درماندگی و قربانی شدن کنید.

اما شیطان توهمی مانند این را القا می کند. شما مسئول اعمال خود هستید و فقط توسط نگرش ها و رفتارهایی که انتخاب می کنید محدود می شوید. عزم خود را حفظ کنید و از واگذاری کنترل خودداری کنید. شما هیچ تعهدی ندارید که انتقاد، فریب یا بدرفتاری دیگران را تحمل کنید.

مهم نیست که چقدر چیزهای ناامیدکننده ظاهر می شوند، شما همیشه گزینه هایی دارید و همیشه می توانید گام های سازنده ای برای بهبود موقعیت خود بردارید. از نحوه رفتار خود با دیگران آگاه باشید و مطمئن شوید که سعی در دستکاری یا کنترل کسی در زندگی خود ندارید.

شیطان راست قامت در خواندن تاروت شما ممکن است نشان دهنده رفتار تند، اجباری یا پنهانی باشد. این می تواند نشانه ای از از دست دادن کنترل شما باشد. کارت شیطان تاروت ممکن است نشان دهد که شما یک وسواس ناسالم نسبت به دارایی‌های مادی، موقعیت یا قدرت دارید. همچنین نماد ماتریالیسم است. تمرکز خود را روی چیزهایی قرار دهید که باعث می شود به عنوان یک شخص واقعاً احساس رضایت کنید، زیرا این چیزها اینطور نیستند.

کارت شما: تاروت عمودی The Devil یا کارت شیطان عمودی

معانی کارت: وسواس، زنا، وابستگی، بیماری روانی، پنهان کاری و مصرف گرایی تنها تعدادی از رفتارهای منفی هستند که ممکن است رخ دهند.

توضیحات کارت: شیطان، که به نام بافومت نیز شناخته می شود، در این کارت در شناخته شده ترین شکل ساتیر خود به تصویر کشیده شده است. شیطان بال های خفاش دارد، پنتاگرام معکوس روی پیشانی خود دارد و نیمی بز و نیمی انسان است. او بر روی پایه ای قرار گرفته است که یک زن و مرد برهنه به آن بسته شده است که گویی می خواهد تسلط خود را بر آنها نشان دهد.

هم زن و هم مرد شاخ هایی دارند که انگار برای نشان دادن زمان بیشتری که با شیطان می گذرانند کمتر شبیه انسان هستند. زنجیر این تصور را ایجاد می کند که آنها در اسارت شیطان هستند.

زن یک کاسه انگور دارد در حالی که مرد مشعل در دست دارد که نشان دهنده وابستگی آنها به قدرت است. اگر دقیق‌تر نگاه کنید، می‌بینید که اگرچه به نظر می‌رسد برخلاف میل خود در اینجا زندانی شده‌اند، اما غل و زنجیر دور گردن‌شان در واقع گم شده و می‌توان به راحتی آن را برداشت.

همه آنها شاخ های ریز روی سر خود دارند که شبیه شاخ شیطان است، نمادی که هر چه بیشتر در اینجا بمانند بیشتر شبیه او می شوند. علاوه بر دم مشترک آنها، که نمادی از تمایلات اولیه و تمایلات حیوانی آنهاست، انگور و آتش در هر دم نشان دهنده احساسات لذت است.

برای گرفتن فال تاروت کلیک کنید


معنی کارت تاروت The Devil عمودی و تفسیر کارت شیطان

تعبیر کارت تاروت عمودی شیطان در عشق و رابطه

شیطان ممکن است نشان دهد که اگر در یک رابطه هستید، شما یا شریک زندگیتان احساس می کنید در دام افتاده اید. ممکن است نشان دهنده از دست دادن استقلال باشد که در اثر درگیر شدن بیش از حد در یک رابطه عاشقانه ایجاد می شود. همانطور که شیطان نشان می دهد این درجه از وابستگی ناسالم است.

یک قدم به عقب بردارید و برای احیای مجدد برخی از علایق که به رابطه شما مرتبط نیستند، تلاش کنید. همچنین می تواند به این معنی باشد که شما یا شریک زندگی تان به دلیل مشکلات سلامت روان دچار مشکلاتی در رابطه هستید.

اگر چنین است، از یک مشاور شایسته برای کمک به هر دوی شما در این دوره سخت کمک بگیرید. کارت شیطان تاروت می تواند نشان دهنده انواع احساسات منفی از جمله سوء استفاده، تسلط، فریب و حسادت باشد.

در خواندن تاروت عاشقانه، شیطان نشان دهنده شهوت و وسوسه است. با این کارت، ممکن است یک حس لذت گرایی و یک جستجوی صرفا خودمحور برای رضایت وجود داشته باشد. همچنین می‌تواند به دنبال کردن تمام لذت‌های مادی زندگی در شرایط کمتر وخیم‌تر اشاره داشته باشد.

داشتن کمی سرگرمی اشکالی ندارد، اما وقتی این کار را انجام می دهید، مراقب باشید که به دیگران آسیب نرسانید یا آنها را گمراه نکنید. این به شما بستگی دارد که اگر فقط به دنبال پیوندها هستید، تاریخ های خود را مطلع کنید. اگر کسی به این نتیجه رسید که سبک زندگی شما مناسب او نیست، مراقب باشید به او فشار نیاورید. نیاز به ارتباط بیشتر از همیشه است.

معنی کارت تاروت The Devil عمودی و تفسیر کارت شیطان

تعبیر کارت تاروت عمودی شیطان در امور مالی

تلاش شما برای اطمینان از پرداخت تمام صورتحساب های شما توسط کارت تاروت شیطان نشان داده شده است. ممکن است در حال حاضر همه چیز کمی سخت باشد، بنابراین ممکن است لازم باشد یک عمل شعبده بازی انجام دهید. این کارت ممکن است گهگاه نشان دهنده لزوم تصمیم گیری مالی مهم برای شما باشد.

احتمالاً در حال حاضر خود را در زمین لرزان می بینید زیرا به نظر می رسد همه چیز بسیار غیرقابل پیش بینی است. از آنجایی که به نظر می رسد همه چیز به طور ناگهانی تغییر می کند، ممکن است از تصمیم گیری بسیار بترسید. اگر انعطاف‌پذیر باشید، می‌توانید به خوبی با این مسئله کنار بیایید.

پیش از این، این کارت در جلسه تاروت نشان می دهد که شما سعی می کنید امور مالی خود را مدیریت کنید، درآمد و هزینه و همچنین سود و زیان خود را تعیین کنید.

وقتی این کارت در اسپرد تاروت شما نمایش داده می‌شود، ممکن است در حال انتقال پول برای پرداخت صورت‌حساب باشید، و به طور کلی باید مراقب آنچه در حسابتان می‌رود و خارج می‌شود باشید. همچنین ممکن است به این معنی باشد که شما در مورد تصمیم گیری مالی مهم کمی تحت استرس یا اضطراب هستید.

این موضوع در حال حاضر ممکن است کمی طاقت فرسا به نظر برسد، اما شما مدبر هستید و اگر با محیط اطراف خود سازگار باشید، موفق خواهید شد.

کارت تاروت شیطان یک کارت به طور کلی نشاط آور است که نشان می دهد اگر خونسرد باشید، هر گونه فشار مالی فقط برای مدت کوتاهی دوام می آورد. شما شانس موفقیت دارید، پس از آنها استفاده کنید.

معنی کارت تاروت The Devil عمودی و تفسیر کارت شیطان

تعبیر کارت تاروت عمودی شیطان در شغل و حرفه

اگر تاروت شیطان را در خواندن تاروت شغلی بکشید، ممکن است چندین کار را همزمان مدیریت کنید. در این زمان احتمالاً سرتان شلوغ‌تر از حد معمول است و یا چیزهایی در آخرین لحظه به سمت شما پرتاب می‌شوند که قرار نبود وظیفه شما باشد یا برای ارتقای وضعیت خود از آنها استفاده کرده‌اید.

اینکه چقدر می توانید تحمل کنید و چقدر مدبر هستید ممکن است اطرافیانتان را شگفت زده کند. این فقط در تئوری باید یک حالت گذرا باشد. مراقب باشید تا مطمئن شوید که کاری بیش از توان خود بر عهده نخواهید داشت یا اینکه همکاران و مدیرانتان شروع به واگذاری تمام کارهایی که هیچ کس نمی‌خواهد به شما نمی‌دهند.

مطمئن شوید که در صورت ادامه این کار، غرامت کافی دریافت می کنید. این کارت گهگاه پیشنهاد می کند که بین اهداف شخصی و حرفه ای خود تعادل برقرار کنید. کارت شیطان می تواند نشان دهد که شما نیاز به تصمیم گیری تجاری در خواندن تاروت شغلی دارید.

به عنوان مثال، ممکن است به فکر راه اندازی کسب و کار خود باشید یا موقعیت فعلی و باثبات خود را در جستجوی کسب و کاری جدید ترک کنید، اما مطمئن نیستید که آیا فرصتی را برای خود انتخاب کنید یا خیر.

شما نمی توانید از خطر در زندگی اجتناب کنید. این بخشی از زندگی است. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که قبل از تعیین اینکه آیا ارزش آن را دارد تا آنجا که می توانید خطر را کاهش دهید.

معنی کارت تاروت The Devil عمودی و تفسیر کارت شیطان

تعبیر کارت تاروت عمودی شیطان در زمینه سلامتی و بیماری

کارت شیطان به شما پیشنهاد می کند که در مورد رفاه عمومی خود، تعهدات شخصی و حرفه ای خود را با خواسته های سلامتی خود ترکیب کنید. فراموش نکنید که هم برای خوب غذا خوردن و هم برای ورزش کردن وقت بگذارید. توصیه می شود هنگام شروع یک برنامه غذایی و برنامه ورزشی جدید و سالم، سعی نکنید خیلی زود انجام دهید.

در عوض، توصیه می شود که خود را در این فعالیت ها سهل کنید.کارت شیطان نشان دهنده تلاش شما برای رسیدن به تعادل در تمام زمینه های زندگی است که به شما امکان می دهد در مسیر معنوی خود شکوفا شوید و پیشرفت کنید. متوجه خواهید شد که زندگی چیزی فراتر از ثروت مادی است.

علاوه بر این، این کارت اصلی همچنین پیش بینی می کند که افراد باید در نظر داشته باشند که همه چیز ارزش استرس را ندارد. اگر می‌خواهید کارها را درست کنید، مطمئن شوید که ایمن بازی می‌کنید و سلامتی خود را به درستی پیگیری می‌کنید.

بومی هایی که این کارت را دریافت می کنند (عمودی) نیز باید در جاده ها هوشیار باشند.ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید و مستعد تصادف شوید. علاوه بر این، چیزهای تیز در اطراف شما می تواند به شما آسیب برساند. کارت می تواند حواس پرتی را نشان دهد. بنابراین، تا آنجا که ممکن است همه چیز را در یک راستا نگه دارید.


تعبیر کارت The Devil یا کارت شیطان عمودی تاروت هنگام کشیدن

هنگامی که به راه حل های مختصر و دقیق نیاز دارید، فقط یک کارت کشیده می شود. برای موقعیت هایی استفاده می شود که به پاسخ های قطعی، بله یا خیر نیاز دارید. بنابراین، اگر در حال گذراندن یک سناریوی دشوار یا گرفتار شدن در یک بند هستید، معمولاً گرفتن یک کارت برای شما مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. پاسخ مناسب به درخواست خود را دریافت خواهید کرد. نتایج یک کشیدن کارت شیطان به شرح زیر است:

اگر هدف شما از کشیدن کارت برای این بوده که پاسخ بله یا خیر برای نیت و هدف خود دریافت کنید، آمدن فال شیطان عمودی به معنی «بله» است.

زمانی هم که کارت برای یک رویداد در آینده کشیده باشید، قبل از هر چیز باید زمان دقیق آن رویداد و اتفاق را در نظر بگیرید. در اینجا هم تاروت شیطان عمودی به معنی بله است و رویداد یا آرزوی مد نظر شما در آینده حتما رخ خواهد داد.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید و فال تاروت Devil عمودی برای شما اتفاقات مثبتی را در زندگی رقم بزند.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا