۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال تاروت

معنی کارت تاروت Death عمودی و تفسیر کارت مرگ

معنی کارت مرگ عمودی در فال تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Death عمودی، آموزش توضیحات کامل کارت تاروت مرگ عمودیدر زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق را در سایت تاپترین بخوانید.

کارت تاروت Death که با نام کارت مرگ نیز شناخته می‌شود از دیگر کارت‌های استفاده شده برای گرفتن فال تاروت کبیر است. این کارت هم مثل دیگر کارت‌های تاروت دارای معنی و مفهوم خاص است که بسته به عمودی بودن یا معکوس بودن می‌تواند معنی مختلفی داشته باشد.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی معنی و مفهوم کارت تاروت Death عمودی پرداخته و این کارت را از بعدهای مختلفی در زمینه عشق و رابطه، مسائل مالی، شغل و سلامتی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

معنی کارت تاروت Death عمودی و تفسیر کارت مرگ

معنی کارت تاروت Death عمودی و تفسیر کارت مرگ

از بین تمام کارت های تاروت، مرگ احتمالاً یکی از کارت های است که مردم بیشتر از آن می ترسند و اشتباه می کنند. اکثر افراد وقتی حتی نام کارت را ذکر می کنید وحشت می کنند. آروم باش! یکی از سودمندترین کارت های موجود در عرشه، کارت مرگ است.

کارت مرگ نمایانگر پایان مرحله یا عنصر مهمی از وجود شماست که متوجه می‌شوید پس از مکث و تأمل با مرد حلق آویز دیگر کار نمی‌کند و فضایی را برای چیزی بسیار با ارزش‌تر و مهم‌تر باز می‌کند. برای باز کردن در دیگری، در اول باید بسته شود. شما باید گذشته را پشت سر بگذارید و راه هایی را برای استفاده از فرصت ها و فرصت های تازه آماده کنید.

اگرچه در ابتدا ممکن است سخت باشد، اما به سرعت متوجه خواهید شد که چقدر مهم است و چگونه پتانسیل بازسازی و تغییر را دارد. اگر از پذیرفتن این اهداف ضروری امتناع کنید، ممکن است از نظر جسمی و عاطفی درد داشته باشید، اما اگر از تخیل خود برای تصویر کردن سناریوی متفاوتی استفاده کنید، امکان شکل گیری الگوهای مثبت بیشتری را فراهم می کنید.

مرگ دوره مشابهی از تغییر و گذار عمیق را به تصویر می کشد. برای استقبال از جدید، باید خود را تغییر دهید و از شر کهنه خلاص شوید. هر تغییری در زندگی شما باید به عنوان یک نیروی مفید، پاک کننده و دگرگون کننده پذیرفته شود. ممکن است پس از عبور و حذف عناصر محدود کننده، تجربه گسترده تر و رضایت بخش تر از زندگی امکان پذیر باشد.

یک تغییر ناگهانی و غیرمنتظره موضوع کارت مرگ است. همه را تحت تأثیر قرار می دهد. همین امر در مورد تغییر اساسی صرف نظر از فردی که هستید، چقدر ثروت دارید، در هر کجا که زندگی می کنید، یا رنگ پوست شما صدق می کند.

بنابراین کارت مرگ می تواند به عنوان یک هشدار در نظر گرفته شود که ممکن است در پی تغییرات عمیق احساس کنید که در دام افتاده اید و قادر به فرار از عواقب آن نیستید. علیرغم ناخوشایند و دردناک بودن این تحول، هر تغییر قابل توجهی ممکن است با چندین شوک پیش بینی نشده همراه باشد که منجر به فرصت ها و مزایای جدید می شود.

کارت شما: تاروت عمودی Death یا کارت مرگ

معانی کارت: دگرگونی، پایان، تغییر، گذار، رها کردن، رهاسازی.

توضیحات کارت: پیام آور مرگ، که با اسکلت سوار بر اسبی سفید و زره سیاه پوشیده شده است، در کارت مرگ دیده می شود. زره نشان دهنده شکست ناپذیری و آگاهی از این است که مرگ بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد رخ خواهد داد. اسکلت نماد بخشی از بدن است که تا مدت ها فراتر از زندگی دوام می آورد. اسب نشانه پاکی و نشان دهنده قدرت است، اما رنگ تیره آن با غم و اندوه و معما همراه است.

کارت مرگ یک پرچم سیاه با یک گل رز سفید با پنج گلبرگ به اهتزاز در می‌آورد که نشان دهنده زیبایی، پاکی و جاودانگی است و همچنین عدد پنج که مخفف تغییر است. این تصاویر در کنار هم نشان می دهد که مرگ بسیار فراتر از انقضای زندگی است. مرگ در مورد تغییرات و دگرگونی ها و تولد دوباره، پایان ها و شروع های جدید است.

یک زن جوان، یک بچه و یک اسقف به تصویر سلطنتی اسکلت التماس می‌کنند تا از آنها در امان بماند در حالی که به نظر مرده روی زمین افتاده است. با این حال، همانطور که همه می دانیم، مرگ به هیچ کس رحم نمی کند.

در پس‌زمینه، یک قایق در امتداد رودخانه شناور دیده می‌شود که کشتی‌های اسطوره‌ای را تداعی می‌کند که متوفی را به زندگی پس از مرگ می‌بردند.

حتی در حالی که بسیاری از مردم کارت تاروت مرگ را با مرگ فیزیکی مرتبط می‌دانند، همیشه اینطور نیست. به عنوان یک قاعده کلی، یک خواننده تاروت هرگز نباید مرگ (یا نتایج بیماری ها یا بارداری) را پیش بینی کند.

این غیراخلاقی است. جدای از پیامدهای اخلاقی، کارت تاروت مرگ اغلب نشان دهنده دوره رشد معنوی، گذار و آغازهای جدید است – نه مرگ واقعی! مرگ می تواند افراد را به شیوه های دشوار، پیش بینی نشده، ناگهانی یا حتی آسیب زا تحت تأثیر قرار دهد، اما به آنها روح تازه ای نیز می بخشد.

بهترین اقدام این است که سعی نکنید با تغییری که کارت مرگ تاروت ایجاد می کند مبارزه کنید زیرا انجام این کار فقط تغییر را ناراحت کننده و سخت می کند. در عوض سعی کنید اصلاح را بپذیرید.

برای گرفتن فال تاروت کلیک کنید


معنی کارت تاروت Death عمودی و تفسیر کارت مرگ

تعبیر کارت تاروت عمودی مرگ در عشق و رابطه

مرگ در زمینه تاروت عاشقانه ممکن است نشان دهنده این باشد که شما یا همسرتان به ارتباطی چسبیده اید که کار نمی کند یا به عادت های قدیمی که مانع از پیشرفت رابطه شما می شود، می چسبید. مرگ پیامی است که خواه ناخواه همه چیز تغییر خواهد کرد.

یا تغییر را می پذیرید یا می توانید با آن مبارزه کنید. کارت اصلی تاروت ممکن است نشان دهد که شما و همسرتان باید تنظیمات قابل توجهی انجام دهید و اگر رابطه شما خوب نشد، عادات یا نگرانی های قدیمی را کنار بگذارید. همچنین ممکن است نشان دهد که بهتر است بعضی چیزها را حذف کنید. مشکلات ریشه‌ای که کارت مرگ قصد دارد حل کند می‌تواند دردناک باشد. در چنین سناریویی، مشاوره رابطه می تواند چیزی باشد که می خواهید به آن فکر کنید.

نتیجه بستگی به این دارد که شما و همسرتان هر دو برای پذیرش این گذار آماده باشید و واقعاً بخواهید این ارتباط ادامه یابد زیرا به همدیگر احترام می گذارید به جای اینکه می ترسید بخشی از رابطه نباشید. کارت تاروت مرگ ممکن است نشان دهنده یک تغییر غیرمنتظره باشد، مانند نامزدی یا بارداری ناگهانی.

این تغییرات همچنین می تواند برای یک رابطه عالی باشد. اگر مجرد هستید، کارت مرگ ممکن است نشانه ای باشد که می خواهید ایده آل ها، مشکلات یا رفتارهای قدیمی را که دیگر به دردتان نمی خورد کنار بگذارید. این تغییر را بپذیرید زیرا منجر به عشق جدیدی در زندگی شما می شود.

معنی کارت تاروت Death عمودی و تفسیر کارت مرگ

تعبیر کارت تاروت عمودی مرگ در امور مالی

هنگامی که مرگ (عمودی) در موقعیتی ظاهر می شود که شامل پول است، می توانید کاهش ناگهانی درآمد یا ضرر مالی را مشاهده کنید. اگر این اتفاق افتاد، اجازه ندهید که شما را پایین بیاورد. این شما را به مسیری سازنده می برد و از آن دانش کسب خواهید کرد. اگر از مشکلات مالی رنج می برید بیخیال نشوید.

در عوض، اصلاحات لازم را انجام دهید و به پیشرفت در جهت مطلوب ادامه دهید. اگر پول محدود است، به بازگشت به اصول اولیه فکر کنید و شب های دنج با دوستان نزدیک را جایگزین شب های گران قیمت کنید و در نظر داشته باشید که در صورت ایجاد تغییرات مناسب، مشکلات مالی در نهایت برطرف خواهد شد.

کارت تاروت مرگ نشان دهنده ضرر است، بنابراین شما متأسفانه ممکن است شاهد کاهش منابع اقتصادی خود باشید. این بازه زمانی همچنین ممکن است باعث تغییر در ارزش‌های شما و نحوه مدیریت مالی‌تان شود. درس هایی که از این تجربه می گیرید می تواند به شما کمک کند تا در نحوه مدیریت منابع خود و تعیین آنچه برای شما ضروری است، تنظیمات معنوی و عملی ایجاد کنید.

این کارت به عنوان یک یادآوری عمل می کند، صادقانه، عادلانه و منصفانه در تمام معاملات مالی شما. بین خواسته های خود و دیگران و همچنین آنچه می گیرید و پیشنهاد می کنید تعادل را حفظ کنید. اگر همه چیز را متعادل نگه دارید، وضعیت مالی شما باید خوب باشد.

معنی کارت تاروت Death عمودی و تفسیر کارت مرگ

تعبیر کارت تاروت عمودی مرگ در شغل و حرفه

کلمه “مرگ” در زمینه یک شغل هشداری است که به چیزی که برای شما کار نمی کند بیش از پیش وابسته نشوید. تنها چیز ثابت در زندگی این است که همه چیز تغییر خواهد کرد. اگر از موقعیت فعلی خود ناراضی هستید، شروع به جستجوی یک موقعیت جدید کنید، یا جهان می تواند شما را مجبور به انجام این کار کند.

مرگ ممکن است به شما بگوید که در تجارت خود قدم های درستی بردارید، حتی اگر به دلیل ثباتی که ایجاد می کند، در ترک موقعیت فعلی خود مردد بوده اید. کارت مرگ عمودی ممکن است پیامی باشد مبنی بر اینکه اگر در فکر انجام این کار بوده اید، باید به برنامه های خود برای تغییر شغل ادامه دهید.

اگر اقدام فوری انجام ندهید، شرایط زندگی ممکن است شما را مجبور به ترک شغل فعلی خود کند. ممکن است زمانی از بی تفاوتی، بی علاقگی و نارضایتی را در آنجا تجربه کرده باشید. اگر به مسیر فعلی خود پایبند باشید، خطر بسیار بیشتری نسبت به راحتی شما وجود دارد. هنگامی که یک در بسته می شود، در دیگری اغلب باز می شود. تغییرات امروز را بپذیرید و وارد شوید.

معنی کارت تاروت Death عمودی و تفسیر کارت مرگ

تعبیر کارت تاروت عمودی مرگ در زمینه سلامتی و بیماری

به یاد داشته باشید که کارت مرگ فقط در شرایط بسیار نادر و فقط در ترکیبات خاص مرگ فیزیکی را پیش‌بینی می‌کند، بنابراین اگر آن را در مطالعه سلامتی مشاهده کردید، نگران نباشید. اگر احساس می کردید که سلامتی شما هرگز بهتر نمی شود، مرگ ممکن است پیشگویی یک تحول باشد.

با این حال، طبق پیش‌بینی‌های کارت تاروت مرگ، نتایج تا حد زیادی به نحوه واکنش شما به این تنظیم بستگی دارد. اگر وضعیت سلامتی شما ضعیف بوده و بیماری باعث ایجاد احساس بدبینی در شما شده است، سعی کنید تغییرات بعدی را با تغییر طرز فکر خود بپذیرید. حتی اگر احساس می کنید زیر بار مشکلات هستید سعی کنید هر روز به دنبال چیز خوب باشید.

همچنین ممکن است استراتژی جدیدی را که قبلاً امتحان نکرده اید، مانند رژیم غذایی جدید، درمان جامع یا انرژی درمانی آزمایش کنید. بدانید که وضعیت شما دائمی نیست و تغییر خواهد کرد. هنگامی که ما از نظر جسمی می میریم، ارواح ما بدن را پشت سر می گذارند و دوباره به موجودات روحانی تبدیل می شوند که همه ما ذاتاً هستیم. این یک نوع دگرگونی است. کارت مرگ نشان دهنده تغییر قلب است.

علاوه بر این، نشان‌دهنده دوره‌ای از فرصت برای ایجاد ارتباط قوی با خود برتر و کشف سطحی از معنویت است که ممکن است از داشتن آن آگاه نبوده باشید. ممکن است غم، فقدان یا دلشکستگی را پشت سر گذاشته باشید که باعث این دگردیسی معنوی شده است.


معنی کارت تاروت Death عمودی و تفسیر کارت مرگ

تعبیر کارت Death یا کارت مرگ عمودی تاروت هنگام کشیدن

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج مربوط به کارت تاروت مرگ با کشیدن یک کارت عبارتند از:

اگر هدف شما از کشیدن کارت برای این بوده که پاسخ بله یا خیر برای نیت و هدف خود دریافت کنید، آمدن فال مرگ عمودی به معنی «بله» است.

زمانی هم که کارت برای یک رویداد در آینده کشیده باشید، قبل از هر چیز باید زمان دقیق آن رویداد و اتفاق را در نظر بگیرید. در اینجا هم تاروت مرگ عمودی به معنی بله است و رویداد یا آرزوی مد نظر شما در آینده حتما رخ خواهد داد.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید و فال تاروت Death عمودی برای شما اتفاقات مثبتی را در زندگی رقم بزند.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا