۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
شستشو و نظافت

بهترین مدل ماشین لباسشویی اسنوا کدام است؟

بررسی بهترین مدل‌های ماشین لباسشویی اسنوا

اسنوا یک برند ایرانی است که در زمینه تولید و عرضه لوازم خانگی همچون یخچال، تلویزیون و مواردی از این دست فعالیت دارد. ماشین لباسشویی اسنوا یکی از محصولات محبوب این شرکت است که در انواع مختلف دوقلو و ساده تولید می‌شود.

در این پست قصد داریم به بررسی بهترین مدل‌های لباسشویی اسنوا بپردازیم. اگر از علاقه‌مندان به برندهای ایرانی هستید و می‌خواهید که هزینه کم و در عین حال انتخاب محصول مناسب خرید انجام دهید پیشنهاد می‌کنیم محصولات این شرکت را بررسی کنید. همچنین با مراجعه به پست بهترین ماشین لباسشویی نیز می‌توانید با سایر برندهای ایرانی و خارجی نیز آشنا شوید.

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-151W ظرفیت 5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-151W ظرفیت 5 کیلوگرم

لباسشویی اسنوا مدل SWD-151W از دیگر دستاوردهای این شرکت است که مجهز شده است به موتوری با توان قدرت بالا که توانسته است دور خشک کن ۸۰۰ دور در دقیقه را مهیا سازد.

این لباسشویی دارای برنامه های شستشوی متفاوتی است ، که در حین اجرا هر یک از این برنامه‌ها می‌توانید آسوده خاطر باشید و به دیگر امور منزل رسیدگی نمایید، چرا که سیستم این ماشین لباسشویی به قفل کودک درب مجهز شده است و شما دیگر نگرانی از این جهت نخواهید داشت.

لباسشویی اسنوا مدل SWM-843 ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-843 ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا SWM-843 از دستگاه‌های پرقدرت و باکیفیت ساخت این شرکت است. این دستگاه با بهره‌گیری از موتور قدرتمند با سرعت 1400 دور در دقیقه و ظرفیت دیگ هشت کیلوگرم می‌تواند به راحتی نیازهای شست‌وشوی لباس یک خانواده با جمعیت متوسط را برطرف کند.

موتور ماشین لباسشویی SWM-843 اسنوا از نوع دایرکت درایو است که کمترین استهلاک را داشته و طول عمر دستگاه نیز زیاد خواهد بود. همچنین وجود این موتور باعث مصرف کمتر انرژی و عملکرد بهتر دستگاه می‌شود. این محصول به برنامه‌های متنوع شست‌وشو مجهز است که از طریق پنل تنظیم مخصوص در بالای دستگاه انتخاب می‌شوند.

ماشین لباسشویی اسنوا 7 کیلویی مدل SWD-171N

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-171N ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی 7 کیلوگرمی اسنوا مدل SWD-171N دارای نه برنامه شست‌وشوی مختلف است که از طریق پیچ چرخشی ولومی پنل تنظیمات قابل دسترسی و انتخاب هستند. با توجه به نوع الیاف لباس‌ها، رنگ و میزان حساسیت آن‌ها، کاربر می‌تواند بهترین برنامه شست‌وشو را انتخاب کند.

صفحه‌نمایش نسبتا بزرگ روی بدنه دستگاه امکان اعمال و مشاهده تنظیمات دستگاه را آسان‌تر کرده است. محل افزودن پودر و مواد شوینده در کشوی مربوطه در کنار پیچ تنظیم برنامه شست‌وشو قرار گرفته است. موتور لباسشویی اسنوا SWD-171N نیز با سرعت 1000 دور در دقیقه کار می‌کند.

امکان شست‌وشوی سریع 30 دقیقه‌ای برای مواقعی که نیاز به یک شست‌وشوی سریع دارید بسیار کاربردی است. همچنین این مدل از قابلیت شست‌وشوی با تاخیر بهره می‌برد. این ویژگی می‌تواند در مواقعی مانند زمان اوج مصرف برق که بهتر است از وسایل پرمصرف استفاده نشود، به کار بیاید.

در همین زمینه بخوانید: خرید ماشین لباسشویی پاکشوما

سیستم ضد چروک نیز با عملکرد خاص خود تا میزان زیادی از ایجاد چروک‌ در البسه شسته و آبکشی شده جلوگیری می‌کند.

لباسشویی اسنوا مدل SWD-571 ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-571 ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-571 که دارای دور خشک کن ۱۰۰۰ دور در دقیقه را مهیا می‌سازد، گنجایش هفت کیلوگرم را داشته و برنامه‌های شستشوی متفاوتی دارد. سیستم این ماشین لباسشویی به قفل کودک درب مجهز شده است و شما دیگر نگرانی از این جهت نخواهید داشت.

این محصول از سری هارمونی می‌باشد که قابلیت شست‌وشوی با تاخیر را نیز در خود جای داده است؛ این ویژگی می‌تواند در مواقعی مانند زمان اوج مصرف برق که بهتر است از وسایل پرمصرف استفاده نشود، به کار بیاید. کافی است زمان آغاز شست‌وشو را تعیین کنید و با خیال راحت به سایر کارهای خود برسید تا دستگاه به‌طور خودکار در زمان مشخص‌شده شروع به کار کند.

ماشین لباسشویی اسنوا 7 کیلویی مدل SWD-174F

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-174F ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-174F گنجایش هفت کیلوگرم لباس را در خود دارد و برای خانواده‌هایی با جمعیت متوسط گزینه مناسبی محسوب می‌شود. هفت برنامه شست‌وشوی مختلف برای این دستگاه در نظر گرفته شده است که از طریق پیچ چرخشی ولومی پنل تنظیمات قابل دسترسی و انتخاب هستند.

کاربر می‌تواند با توجه به نوع الیاف لباس‌ها و رنگ و میزان حساسیت آن‌ها، بهترین برنامه شست‌وشو را انتخاب کند. موتور دستگاه SWD-174F با سرعت 1400 دور در دقیقه کار می‌کند و از طریق صفحه‌نمایش نسبتا بزرگی که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده امکان مشاهده و اعمال تنظیمات دستگاه را آسان‌تر کرده است. محل افزودن پودر و مواد شوینده نیز در کشوی مربوطه در کنار پیچ تنظیم برنامه شست‌وشو قرار گرفته است.

موتور دایرکت درایو این محصول عمر دستگاه را افزایش و استهلاک آن را به حداقل می‌رساند. همچنین وجود این موتور باعث مصرف کمتر انرژی و عملکرد بهتر دستگاه می‌شود. امکان شست‌وشوی سریع 30 دقیقه‌ای برای مواقعی که نیاز به یک شست‌وشوی سریع دارید بسیار کاربردی است.

قابلیت شست‌وشوی با تاخیر هم در مواقع زمان اوج مصرف برق به کار می‌آید. کافی است زمان آغاز شست‌وشو را تعیین کنید و با خیال راحت به سایر کارهای خود برسید تا دستگاه به‌طور خودکار در زمان مشخص‌شده شروع به کار کند. علاوه‌براین سیستم ضد چروک نیز با عملکرد خاص خود تا میزان زیادی از ایجاد چروک‌ در البسه شسته و آبکشی شده جلوگیری می‌کند.

لباسشویی اسنوا مدل SWD-151S ظرفیت 5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-151S ظرفیت 5 کیلوگرم

لباسشویی اسنوا مدل SWD-151S از دیگر دستاوردهای این شرکت است که مجهز شده است به موتوری با توان قدرت بالا که توانسته است دور خشک کن ۸۰۰ دور در دقیقه را مهیا سازد.

این لباسشویی دارای برنامه های شستشوی متفاوتی است ، که در حین اجرا هر یک از این برنامه‌ها می‌توانید آسوده خاطر باشید و به دیگر امور منزل رسیدگی نمایید، چرا که سیستم این ماشین لباسشویی به قفل کودک درب مجهز شده است و شما دیگر نگرانی از این جهت نخواهید داشت.

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-Octa C ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-Octa C ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی SWD-Octa C اسنوا با سرعت 1400 دور در دقیقه و ظرفیت دیگ هشت کیلوگرمی می‌تواند به راحتی نیازهای شست‌وشوی لباس یک خانواده با جمعیت متوسط را برطرف کند. موتور ماشین لباسشویی SWD-Octa C از نوع دایرکت درایو بوده و استهلاک آن را به حداقل می‌رساند که در نتیجه باعث افزایش هرچه بیشتر طول آن می‌گردد.

تعداد 14 برنامه پیش‌فرض برای این مدل در نظر گرفته شده است که شامل برنامه شست‌وشوی اقتصادی برای مصرف آب کمتر، شبیه‌ساز شست‌وشوی دستی، شست‌وشوی سریع برای مواقعی که عجله دارید و… می‌شود؛ که از طریق پیچ چرخشی بالای آن قابل تنظیم است.

همچنین صفحه‌نمایش نسبتا بزرگی که بر روی این دستگاه تعبیه شده مشاهده و اعمال تنظیمات دستگاه را آسان‌تر کرده است. محل افزودن پودر و مواد شوینده در کشوی مربوطه در کنار پیچ تنظیم برنامه شست‌وشو قرار گرفته است.

علاوه‌براین سیستم ضد چروک که برای این مدل در نظر گرفته شده است تا میزان زیادی از ایجاد چروک‌های عمیق در البسه شسته و آبکشی شده جلوگیری می‌کند. همچنین امکان شست‌وشوی با تاخیر که برای این مدل در نظر گرفته شده است در مواقعی که می‌خواهید شست‌وشو چند ساعت بعد انجام شود و به‌خصوص در ساعات اوج مصرف برق می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

ماشین لباسشویی دوقلو اسنوا مدل SWTS-GAM6515

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWTS-GAM6515

ماشین لباس‌شویی دوقلو اسنوا مدل SWTS-GAM6515 یکی از دستگاه‌های اقتصادی ساخت این شرکت است. این مدل با ظرفیتی که دارد می‌تواند برای افراد تنها یا خانواده‌های کم‌جمعیت و کوچک هم مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از این ماشین لباس‌شویی باعث مصرف بهینه‌ی انرژی می‌شود؛ چراکه موتور و سیستم حرکتی آن طوری طراحی ‌شده تا جزو رده‌ی مصرف انرژی B قرار گیرد.

ماشین لباس‌شویی اسنوا مدل SWTS-GAM6515 با دارا بودن دو مخزن مجزا برای شست‌وشو و خشک کردن البسه، کارآمدی خود را نشان می‌دهد. هرکدام از این مخازن، موتور خود را دارند و از یکدیگر مجزا هستند. این مخازن دارای در شفاف هستند تا مراحل شست‌وشو قابل‌رؤیت باشد.

بدنه‌‌ی این دستگاه پلاستیکی باعث سبکی دستگاه شده و حرکت دادن آن را ساده کرده است. این مدل دارای ورودی‌های مجزای آب است و با استفاده از پمپ تخلیه، آب مخازن به راحتی و به سرعت تخلیه می‌شود. درهای دستگاه مغناطیسی هستند و حین فعالیت هیچ تکان و حرکتی ندارند.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 3 / 5. تعداد آرا: 2

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا