۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
لوازم بهداشتیآرایشی، بهداشتی و سلامتوسایل سلامت و طبی

بهترین محصولات ضد شپش مو

بهترین روش از بین بردن شپش مو سر

درمان شپش سر یکی از چیزهایی است که با رسیدن فصل پاییز به دغدغه‌ای برای پدر و مادرها تبدیل می‌شود. شپش سر نوعی حشره انگلی است که روی سر، مژه و ابروها یافت می شود. این حشره از خون انسان استفاده کرده و نمی‌تواند مدت زیادی بدون تماس با پوست بدن زنده بماند و فقط از طریق تماس مستقیم منتقل می‌شود.

به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی این مشکل بیشتر در کودکان و خردسالان رخ می‌دهد که به تازگی وارد مهد و مدرسه شده و با استفاده از وسایل یکدیگر نظیر کلاه، شانه و روسری ایجاد می‌شود. انتقال شپش موی سر به دیگران تنها از طریق تماس پوستی و مستقیم ایجاد می‌شود که در صورت رعایت نکردن باعث مشکلات زیاد می‌شود.

بهترین روش درمان شپش سر کودکان

روش‌های مختلفی برای درکان شپش موی سر وجود دارند. این روش‌ها شامل درمان خانگی شپش موی سر و استفاده به پزشک هستند. اما بهترین روش درمان شپش موی سر این است که از آن پیشگیری کرد. بنابراین در اولین قدم بهتر است که کودک خود را به صورت مرتب استحمام کنید. همچنین از استفاده کردن کودک از وسایل شخصی دیگران دوری کرده و سعی کنید نکات آموزشی را به وی گوشزد کنید. اما باز با همه این شرایط ممکن است شپش در موی سر ایجاد شود که در این صورت بهتر است از شامپو ضد شپش که محصولی از گروه لوازم بهداشتی است استفاده شود.

این محصول کمک می‌کند تا از ایجاد شپش در مو جلوگیری کنید. حتی اگر فکر نمی‌کنید چنین مشکلی ایجاد شود بهتر است که در زمان شروع مدارس و فصل‌هایی که کودکان به صورت جمعی نزدیک به هم هستند از این شامپو برای اطمینان خاطر استفاده کنید.

اما در شرایطی که کودک به این عارضه مبتلا شده است علاوه بر این شامپو باید از شانه ضد شپش نیز استفاده کنید. این شانه‌ها در انواع مختلف ساده و الکترونیکی وجود دارند که هر یک دارای مزایای و معایب خاص خود هستند. در کنار استفاده از این شامپو می‌توانید از شانه نیز استفاده کنید و شپش‌های موجود را از موی سر کودکان بزدایید.

حال که با انواع مختلفی از روش‌های درمان شپش موی سر آشنا شدید در ادامه به معرفی برخی از بهترین محصولات ضد شپش پرداخته و به شما در خرید و نحوه استفاده از آنها کمک می‌کنیم.

شانه ضد شپش لیندا نیت مدل تمام استیل پاک کننده تخم شپش

شانه ضد شپش لیندا نیت مدل تمام استیل پاک کننده تخم شپش

استفاده از شامپوهاولوسیون های ضد شپش فقط شپش های زنده رو از بین می برد تخم های شپش محکم به سطح مو می چسبند وبه آسانی ازسطح مو جدا نمی شود.این شانه تمام استیل به صورت علمی جهت حذف شپش وتخم شپش سر طراحی شده جنس دندانه های فلزی این شانه مخصوص شپش استیل ضدزنگ می باشدودربرابر تخم های شپش مقاومت از خود نشان می دهد وموجب کنده شدن تخم های شپش می گرددشیارهای حلقوی درمقیاس میکرون این شانه دندانه ریز مانند ناخن عمل می کند وتخم های شپش را به تله می اندازد وبیرون می کشد.

این شانه شپش کش یک روش مکانیکی وغیرشیمیایی وغیر سمی برای درمان قطعی شپش موی سر می باشدقبل از استفاده از شانه ضدرشک موهارو باشانه معمولی شانه کنید تاگرهای مو باز شودجهت حذف کامل تخم شپش وتخریب چرخه زندگی شپش از این شانه تانه روز روزی یک بار استفاده شود.بعد از هربار استفاده شانه با آب وصابون شسته شود

سر سرامیکیخیر
محدوده سریزیر 20 میلی متر
سایر توضیحاتشانه ضد شپش
قابل استفاده به دفعات مکرر
قابل استفاده برای چند نفر
قابل استفاده برای تمامی سنین
استفاده آسان وسریع
قابل حمل
قابل استفاده برای موهای بلند
داری صرفه اقتصادی
شانه ضد شپش مدل SS1

شانه ضد شپش مدل SS1

استفاده از شامپوها و لوسیون های ضد شپش فقط شپش های زنده رو از بین می برد تخم های شپش محکم به سطح مو می چسبند وبه آسانی ازسطح مو جدا نمی شود.این شانه تمام استیل به صورت علمی جهت حذف شپش وتخم شپش سر طراحی شده جنس دندانه های فلزی این شانه مخصوص شپش استیل ضدزنگ می باشدودربرابر تخم های شپش مقاومت از خود نشان می دهد وموجب کنده شدن تخم های شپش می گردد.

شیارهای حلقوی درمقیاس میکرون این شانه دندانه ریز مانند ناخن عمل می کند وتخم های شپش را به تله می اندازد وبیرون می کشد.این شانه شپش کش یک روش مکانیکی وغیرشیمیایی وغیر سمی برای درمان قطعی شپش موی سر می باشد قبل از استفاده از شانه ضد رشک موهارو باشانه معمولی شانه کنید تاگرهای مو باز شود جهت حذف کامل تخم شپش وتخریب چرخه زندگی شپش از این شانه تا نه روز روزی یک بار استفاده شود.

بعد از هربار استفاده شانه با آب و صابون شسته دارای طراحی کارآمد و کاربردی است دندانه های آن بسیار نزدیک به هم ساخته شده است و دارای شیارهای حلقوی در مقیاس میکرون برروی دندانه ها می باشد که شپش‌ها و تخم های شپش که محکم به سطح مو چسبیده را به تله انداخته و بیرون می کشد و موجب حذف تخم شپش از روی سطح مو می گردد که باعث درمان قطعی شپش سر می شود.

شانه ضد شپش قابل استفاده به دفعات مکرر قابل استفاده برای چند نفر قابل استفاده برای تمامی سنین استفاده آسان وسریع قابل حمل قابل استفاده برای موهای بلند داری صرفه اقتصادی

سر سرامیکیبله
محدوده سریزیر 20 میلی متر
سایر توضیحاتقابل استفاده به دفعات مکرر
قابل استفاده برای چند نفر
قابل استفاده برای تمامی سنین
استفاده آسان وسریع
قابل حمل
قابل استفاده برای موهای بلند
داری صرفه اقتصادی
شانه ضد شپش وی کامب مدل TTVC02

شانه ضد شپش وی کامب مدل TTVC02

این دستگاه انقلابی در درمان است و از شیوع شپش سر جلوگیری می کند ، عمل شانه کردن و مکش را با یکدیگر ترکیب کرده تا جلوی رشد و تکثیر شپش ها را بگیرد. ضد حساسیت وفاقد مواد شیمیایی و سمی است . دارای ثبت اختراع جهانی در سال 2017 ، استاندارد اتحادیه اروپا و گواهینامه ISO13485 می باشد که توسط شرکت TOIFE TECHNOLOGIES کشور استرالیا طراحی و اجرا شده است. دارای تاییدیه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد. این محصول کمک می کند تا افراد حساس و آسیب پذیر مانند کودکان ، افراد حساس به مواد شیمیایی ، سالمندان و …بدون هیچ تهدید و عوارضی نسبت به درمان مطمعن شپش اقدام نمایند.

کاربردبهداشت موی سر
تایمرخیر
سیستم خاموشی خودکارخیر
صفحه نمایشخیر
شدت قابل تنظیمخیر
دارای الکترودخیر
سایر توضیحاتقابل استفاده برای همه اعضاء خانواده
بدون استفاده از مواد شیمیائی
بدون عوارض جوانبی
شامپو ضد شپش هگور مدل آنتی لایس حجم 150 میلی لیتر

شامپو ضد شپش هگور مدل آنتی لایس حجم 150 میلی لیتر

خصوصیتضد شپش
مخصوصانواع موها
مناسب برایآقایان/خانم ها
حجم150 میلی لیتر
ویتامینندارد
عصارهندارد
کشور مبدا برندفرانسه
شماره مجوز1228184024
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات
درمان قطعی شپش سر و جداسازی کامل تخم شپش
حاوی دی فنوترین 0/23 درصد
اسید استیک باعث از بین بردن اتصالات تخم شپش به مو
تنها با 3 بار استفاده بصورت دو روز متوالی و بار سوم یک هفته بعد
شستشو با آب حداقل دمای 60 درجه سانتی‌گراد
شامپو ضد شپش الیمکس حجم50 میلی لیتر

شامپو ضد شپش الیمکس حجم 50 میلی لیتر

شامپو الیمکس فرمولاسیون انحصاری و محصول شرکت اویسترشل (Oystershell) بلژیک است. مایعی شفاف بوده که از روغن فرآوری شده خاص و فاکتور حفاظت کننده در برابر شپش (LPF) تشکیل شده است. روغن پلیمری استفاده شده در آن اختصاصا جهت افزایش تاثیر شامپو بر شپش سر انتخاب گردیده است. مخلوط این دو ماده به صورت دوگانه اثر می کند یعنی علاوه بر مسدود کردن منافذ تنفسی شپش، پوست آن را نیز دهیدراته و خشک می نماید.

شامپو الیمکس فاقد حشره کش های نوروتوکسیک بوده و به همین دلیل خطر بروز مقاومت به آن وجود ندارد. شامپو الیمکس فاقد سیلیکون (دایمتیکون) بوده و بقایای چرب بر روی مو بر جای نمی گذارد. شامپو الیمکس به دلیل داشتن فاکتور حفاظت کننده در برابر شپش (LPF) بیشترین محافظت را در برابر آلودگی به شپش های جدید ایجاد می کند. زیرا این فاکتور موی سر را برای شپش ها غیرجذاب می کند و احتمال آلودگی مجدد موی تحت درمان با این شامپو به شپش های جدید کاهش می یابد.

شپش سر و تخم شپش (رشک) را می کشد. شپش های جدید را دور می کند. سریع اثر می کند. در مدت 15 دقیقه اثر می کند و نیازی به ماندن فرآورده به مدت طولانی، یا شب تا صبح بر روی مو نمی باشد. فاقد سیلیکون است و به راحتی شسته می شود. فاقد ترکیبات حشره کش است. دارای اپلیکاتور مناسب جهت پخش آسان فرآورده بر روی مو می باشد. مو را نرم و درخشان می کند.

خصوصیاتنرم کننده
مخصوص کودکان
براق کننده
ضد شپش
مخصوصانواع موها
مناسب برایآقایان/خانم ها
خردسال/نوزاد
حجم50 میلی لیتر
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات
ضد شپش
حاوی فاکتور حفاظت کننده در برابر شپش (LPFTM)
از بین برنده شپش سر و تخم شپش (رشک)
شپش های جدید را دور می کند.سریع اثر می کند.
اثرگذاری سریع در مدت 15 دقیقه
فاقد سیلیکون
شستشوی آسان
فاقد ترکیبات حشره کش
دارای اپلیکاتور مناسب جهت پخش آسان فرآورده روی مو
نرم کننده و درخشان کننده مو
دارای گواهی CE
مناسب برای افراد بالای 12 ماه
شانه ضد شپش مدل H2

شانه ضد شپش مدل H2

سر سرامیکیخیر
محدوده سریزیر 20 میلی متر
سایر توضیحاتشانه ضد شپش
قابل استفاده به دفعات مکرر
قابل استفاده برای چند نفر
قابل استفاده برای تمامی سنین
استفاده آسان وسریع
قابل حمل
قابل استفاده برای موهای بلند
داری صرفه اقتصادی
شانه ضد شپش پیک پوکس مدل LT2019

شانه ضد شپش پیک پوکس مدل LT2019

شانه ضد شپش پیک پوکس که تماما ار جنس استیل بوده و دارای دندانه های بسیار ریز حلقوی میباشد به صورت تخصصی و علمی جهت از بین بردن شپش و همچنین تخم های شپش که محکم به مو میچسبند طراحی شده و بر خلاف شامپوها و لوسیون های ضد شپش که صرفا برای از بین بردن خود شپش هستند، به روش غیر شیمیایی رشک شپش را نیز از روی موها کنده و جدا میکند .دوره استفاده این شانه معمولا نه روز بوده و بهتر است قبل از استفاده موها باشانه معمولی شانه زده شود و بعد از استفاده با آب و صابون شستشو گردد.این شانه علاوه بر انسان برای حیوانات خانگی نیز قابل استفاده است.

سر سرامیکیخیر
محدوده سری20 تا 40 میلی متر
سایر توضیحاتتمام استیل
دارای قطعات پلاستیکی جهت جلوگیری از سر خوردن
قابل استفاده هم برای انسان هم برای حیوانات خانگی
محلول ضد شپش مو نات لایس مدل p1 حجم 60 میلی لیتر

محلول ضد شپش مو نات لایس مدل p1 حجم 60 میلی لیتر

مناسب برایانواع موها
نوع عصارهروغن بادام تلخ ، هندوانه ابوجهل ، اسپند
حجم60 میلی لیتر
ویژگیمحافظت کننده
ویتامینندارد
عصارهدارد
کشور مبداء برندایران
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
شانه ضد شپش مدل Nano2

شانه ضد شپش مدل Nano2

وسیله ای جهت خذف شپش و تخم شپش از روی موی سر با دندانه های فلزی و نزدیک به هم

سر سرامیکیخیر
محدوده سریزیر 20 میلی متر
سایز سری1 میلی متر
شانه ضد شپش مدل nit comb

شانه ضد شپش مدل nit comb

تخم های شپش محکم به سطح مو می چسبند وبه آسانی ازسطح مو جدا نمی شود.این شانه جهت حذف شپش وتخم شپش سر طراحی شده جنس دندانه های فلزی این شانه مخصوص شپش استیل ضدزنگ می باشد و دربرابر تخم های شپش مقاومت از خود نشان می دهد، دسته بلند این شانه عمل شانه کردن را نسبت به شانه های شپش دیگر راحت تر می کند.

سر سرامیکیخیر
محدوده سریزیر 20 میلی متر
سایز سری50 میلی متر میلی متر
کشور مبدا برندچین
شانه الکتریکی ضد شپش سرنوبکامدل1001

شانه الکتریکی ضد شپش سرنوبکامدل1001

شرکت Nu-Beca در سال 1998 در تایوان تاسیس شده است و در سال 2003 توسط گروهی جدید،ساماندهی مجدد گردید. نوبکا یک شرکت پیشرو در ارائه راه حلهای جامع و نوآورانه در صنعت بهداشت و درمان در دنیا می باشد که همه ساله مقادیر بسیار زیادی از محصولاتش به سرتاسر جهان صادر می گردد. این شرکت با سرمایه گذاری چند شرکت متخصص و پیشرو در طراحی و تولید محصولات بهداشتی ،زیبایی و سلامتی توانسته در زمانی اندک به یکی از قطبهای برندهای سلامتی و درمانی در دنیا تبدیل شود.

همان طور که می دانید، تشخیص و درمان شپش، کار بسیار سختی می باشد. پزشکان برای این نوع بیماران یک شامپو یا لوسیون حاوی مواد سمی تجویز می کنند و پس از آن با کشیدن یک شانه مخصوص به موها، شپش ها از بین می روند. اما این مواد شیمیایی تند و سمی می تواند موجب ایجاد ناراحتی برای کودکان یا بزرگسالان شود . این شانه که در حال حاضر در برخی کلینیک های اطفال در آلمان ، اسپانیا ، فرانسه ، چین ، آمریکای جنوبی و بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان بکار گرفته شده است، دارای دندانه های رسانا که به عنوان الکترود عمل می کند، است.

وقتی که پالس های الکتریکی به دندانه های شانه فرستاده می شود، فاصله هوایی بین آن ها یونیزه شده وباعث شده هم شپش و هم تخم آن که به رشک معروف است ازبین بروند.این شانه دارای گواهینامه Ce و Rohs می باشد لذا خطر سوختگی یا داغ شدن بیمار نیز وجود ندارد. گفته شده است که تنها با یک بار درمان می تواند نیمی از شپش ها را از بین ببرد و نیمه دیگر را نیز بدون نیاز به مواد شیمیایی و یا هرگونه درمان دیگری، در همان روز از بین می روند.

همچنین با تغییر فاصله بین دندانه های شانه، می توان از آن در حیوانات خانگی نیز استفاده کرد .اکنون این محصول در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است ؛ بنابراین می توان .با استفاده حدودا” هفته ای یکبار؛ از سلامت موهای فرزندانتان اطمینان حاصل نمایید.

سر سرامیکیخیر
محدوده سری40 تا 55 میلی متر
سایز سری42 میلی متر
درمان شپش موی سر با اسپری ضد شپش مدل Bonzyl حجم 35 میلی لیتر

اسپری ضد شپش مدل Bonzyl حجم 35 میلی لیتر

اسپری روغن گیاهی ضد شپش بونزیل ۱%پیشگیری از ابتلای مجدد و همچنین استفاده روزانه برای افرادی که در معرض ابتلا قرار دارند کاربرد دارد این محصول با استفاده از خاصیت دافع حشرات روغن درخت چای بواسطه اختلال در گیرنده های بویایی شپش و لوبریکه شدن موها با بونزیل مانع از اتصال شپش به موها میشود. نابودی شپش و تخم شپش در مبتلایان با: ۱-ترکیبات سیلیکونی با غلظت موثر سریعا سبب خفگی شپش ها و تخم آنها گشته ۲- روغنهای گیاهی اتری سبب تجزیه بافت حشره شده و با حل کردن روکش آنها سبب مرگ سریع شپش ها و تخم آنها میشود ۳- روغن تی تری موجود در فرآورده با حذف زنجیره تامین انرژی در متابولیسم شپش موجب از بین بردن شپش های بالغ میگردد

مناسب برایانواع موها
نوع عصارهروغن درخت چای
حجم35 میلی لیتر
ویژگیمحافظت کننده
ویتامینندارد
عصارهدارد
کشور مبداء برندایران
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحاتاز بین بردن شپش
از بین بردن تخم شپش
جلوگیری از اتصال وتخم ریزی شپش در ساقه مو
حذف زنجیره تامین انرژی شپش
عملکرد تضمینی
محتویات جعبه: یک عدد اسپری به همراه یک عدد کلاه
درمان شپش سر با شانه ضد شپش پیک پوکس مدل LT2019 بسته 28 عددی

شانه ضد شپش پیک پوکس مدل LT2019 بسته 28 عددی

شانه ضد شپش پیک پوکس که تماما ار جنس استیل بوده و دارای دندانه های بسیار ریز حلقوی میباشد به صورت تخصصی و علمی جهت از بین بردن شپش و همچنین تخم های شپش که محکم به مو میچسبند طراحی شده و بر خلاف شامپوها و لوسیون های ضد شپش که صرفا برای از بین بردن خود شپش هستند، به روش غیر شیمیایی رشک شپش را نیز از روی موها کنده و جدا میکند.

دوره استفاده این شانه معمولا نه روز بوده و بهتر است قبل از استفاده موها باشانه معمولی شانه زده شود و بعد از استفاده با آب و صابون شستشو گردد.این شانه علاوه بر انسان برای حیوانات خانگی نیز قابل استفاده است.

سر سرامیکیخیر
محدوده سری20 تا 40 میلی متر
سایز سری40 میلی متر
کشور مبدا برندچین
سایر توضیحاتدارای قطعات پلاستیکی جهت جلوگیری از سر خوردن
قابل استفاده هم برای انسان هم برای حیوانات خانگی
مناسب داروخانه ها و فروشگاههای لوازم حیوانات خانگی

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 1

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا