۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
دکوراسیون و دکوراتیو

31 مدل ظرف هفت سین ۹۹ سفالی، چوبی و نمدی

قیمت و خرید ظروف هفت سین برای نوروز 99

با نزدیک شدن به سال جدید تب و تاب خرید ظرف هفت سین ۹۹ برای هر سال نیز جانی دوباره به خود می‌گیرد. همانطور که می‌دانید تزیین سفره هفت سین جدایی از آیینه، شمع و قرآن شامل استفاده از هفت قلم چیزی است که با حرف سین آغاز شود. بیشتر این موارد شامل سیب، سماق، سمنو، سرکه، سنجد، سبزه و سکه هستند؛ اما می‌توان از هر چیز دیگری نیز استفاده کرد.

برای هر چه زیباتر شدن تزیین سفره هفت سین چند سالی است که باب شده از مجموعه ظروف و ست سفره هفت سین استفاده می‌شود تا هفت سینی که در سفره قرار می‌گیرد در یک ظروف با طراحی یکسانی بوده و آیینه و شمعی هم که هنگام تحویل سال در سفره قرار دارد نیز با آنها ست باشد.

در ادامه این پست به معرفی 31 مدل از جدیدترین ست ظروف سفره هفت سین برای نوروز 99 می‌پردازیم. هر یک از این مجموعه ظروف شامل بیش از 7 تکه هستند که از جنس چوب، نمد، سفال یا شیشه هستند.

مجموعه ظرف هفت سین ۹۹ طرح مرجانی 8 تکه

مجموعه ظروف هفت سین 8 پارچه طرح مرجانی 1 کد JT120

این مجموعه به شکل 8 عددی عرضه شده و شامل 6 ظرف کروی شفاف در سایزهای 6 × 6 سانتی‌متر، 1 عدد تنگ ماهی در ابعاد 15 × 12 سانتی‌متر و 1 آینه‌ به قطر 25 سانتی‌متر است. ظرف‌های کروی ساختاری شیشه‌ای و شفاف دارند و همین موضوع موجب می‌شود تا جلوه‌ی بیشتری به سفره‌ی هفت‌سین شما ببخشند. این ظرف‌ها همخوانی بالایی با تنگ ماهی دارند. از دیگر ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به تزیینات روی ظروف و آینه اشاره کرد.

این تزیینات بسیار هنرمندانه روی این مجموعه نقش بسته‌اند و زیبایی چشمگیری به آن‌ها بخشیده‌اند. محصول فوق با نام مدل مرجانی عرضه می‌شود. آینه‌ای که برای این مجموعه در نظر گرفته شده کاملا متناسب با دیگر ظروف بوده و سایز مناسبی دارد.

مجموعه ظرف هفت سین ۹۹ طرح چرخ طحافی

مجموعه ظروف هفت سین 8 پارچه طرح چرخ طحافی کد 1

برخی از اشیا و ابزاری که بشر برای اسان کردن امور زندگی مثل وسایل حمل و نقل و… برای خود ساخته پس از سالیان دور به صورت سمبل به جای مانده و مورد توجه نسلهای بعد قرار میگیرد . این محصول ( چرخ طحافی) نمونه ای از این سمبل ایرانی است که به عنوان وسیله ای برای حمل و فروش میوه و تره بار وبعضآ برای (فروش لبو و باقالی)بکار میرفته این دکوری از چوب و فیبر و فلز و به صورت دستی ساخته شده و هفت عدد جعبه میوه چوبی در ان تعبیه شده تا در صورت تمایل به عنوان هفت سین استفاده شود.

این محصول نمونه ای از سمبل های ایرانی به عنوان مصنوعات بشری در شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری به شماره ثبت گردیده 93/3611867/4 و هم اکنون به عنوان وسیله ی دکوری خاطره انگیز در اختیار شماست تا از ان به عنوان دکوری، وسیله ای برای دیزاین شب چله ، هفت سین(هفت عدد جعبه چوبی ) و… بهره ببرید.

مجموعه ظروف هفت سین 7 پارچه مخمل مدل H110

مجموعه ظروف هفت سین 7 پارچه مدل H110

شما می توانید برای داشتن یک هفت سین زیبا از این محصول استفاده کنید این محصول دارای 6 ظرف و یک آینه می‌باشد جنس رویه این هفت سین از پارچه مخمل و با گل ها و سایر لوازم تزئین شده است . این محصول دارای 3 رنگ متفاوت و زیبا می باشد تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشد.

مواد به کاربر رفته در این محصول از بهترین مواد می‌باشد. به همین دلیل این دکوری هفت سین می‌تواند چندین سال بدون تغییر در رنگ و ظاهر زینت بخش باشد. در طراحی این مدل نهایت ظرافت استفاده شده، به همین علت این مدل هفت سین برای انواع اتاق ها مناسب است.

مجموعه ظرف هفت سین ۹۹ سفالی میناکاری شده

مجموعه ظروف هفت سین سفالی گالری دست نگار طرح میناکاری مدل نریمان- 10 پارچه

پیش از این در پست جامعی به معرفی جدیدترین ظروف سفالی مینا کاری شده پرداختیم که می‌توانید از آنها به عنوان یک وسیله تزیینی درون منزل استفاده کنید. اگر چنین ظروفی در خانه دارید استفاده از این ست 10 پارچه سفره هفت سین میناکاری شده می‌تواند با آن ست شده و جلوه زیباتری در خانه شما ایجاد کند.

مجموعه ظروف هفت سین 8 پارچه چشمه نور کد C2971

مجموعه ظروف هفت سین 8 پارچه چشمه نور کد C2971

مجموعه ظروف هفت سین 7 پارچه دست نگار مدل نخل کد 34

مجموعه ظروف هفت سین 7 پارچه دست نگار مدل نخل کد 34

مجموعه ظروف هفت سین 9 پارچه طرح فرشته کد 001

مجموعه ظروف هفت سین 9 پارچه طرح فرشته کد 001

این مجسمه هفت سین با طرح فرشته‌های بالدار با لباس سفید علاوه بر چیدمان سفره هفت سفین، می‌تواند دکوری زیبایی محسوب شود. دو عدد ظرف با ابعاد بزرگتر که محل مناسبی برای قرار گرفتن سبزه است، در کنار شش عدد ظرف کوچک دیگر که برای چیدن هفت سین شماست تاثیر زیبایی آن را بهتر می‌کند.

لبه‌های قسمت پایین ظرف‌های گود کمی کوتاه‌ است و درصورت اینکه در فضای بالاتری باشد محتویات درون آن به راحتی قابل دیدن است. از مزیت های این محصول به همراه داشتن آینه زیبایی است که در قسمت پایین آن یک مجسمه فرشته، و مابین دو بال آن، آینه قرار گرفته است. این ست از جنس پلی استر است که وزن کمی داشته و تمیز کردن آن نیز به سادگی صورت می‌گیرد.

مجموعه ظرف هفت سین چوبی ۹ پارچه طرح روستیک

مجموعه ظروف هفت سین ۹ پارچه طرح روستیک
 • 6 عدد ظرف چوبی مخصوص هفت سین
 • 2 عدد جا شمعی چوبی
 • یک آینه چوبی

مجموعه ظروف هفت سین ۹ پارچه دست نگار مدل نیلوفر کد 05-20

مجموعه ظروف هفت سین ۹ پارچه دست نگار مدل نیلوفر کد 05-20

مجموعه ظروف هفت سین 10 پارچه طرح ساناز کد 444

مجموعه ظروف هفت سین 10 پارچه طرح ساناز کد 444

ظروف هفت سین سفالی توسط اکسیدهای ترکیبی با لعاب زیبا پوشانده شده و تولید آنها تماماً به صورت دستی است. خواستگاه بیشتر این ظروف در شهر جهانی لالجین، از توابع استان همدان قرار دارد.

این محصول کاملاٌ دست ساز به‌خوبی توسط استاد کار طراحی و ساخته شده است. لعاب کاری آن نیز یک دست بوده و رنگ آبی لاجوردی جلوه بسیار زیبایی به ان داده است. 7 ظرف در این مجموعه قرار گرفته که یک از آنها پایه دار بوده و مناسب سبزه است. از 6 ظرف دیگر نیز می‌توانید برای سایر سین‌های سفره خود استفاده کنید.

دو عدد جا شمعی به همراه یک ظرف دارای آینه نیز قرار گرفته تا حسابی ست سفره شما را تا جای ممکن هماهنگ کند.

استند هفت سین مدل 02

استند هفت سین مدل 02

مجموعه هفت سین مدل 02 شامل استند اصلی، 2 عدد جاشمعی به همراه 2 شمع وارمر و 1 عدد رحل کوچک قرآن کریم می‌باشد.

قطر این استند 45 سانتی متر می‌باشد که روشن است به یک سفره هفت سین یا میز با سایز بزرگ نیاز خواهد داشت تا هماهنگی و تناسب لازم را با چیدمانی که در سفره خود دارید داشته باشید.

مجموعه ظروف هفت سین نمدی ۶ پارچه مدل گل کد H0032

مجموعه ظروف هفت سین ۶پارچه مدل گل کد H0032

این محصول دارای 6 ظرف از جنس پارچه نمد در 3 رنگ متنوع می‌باشد. نمد به کاررفته در این محصول از نمد خارجی و درجه یک می‌باشد. به همین دلیل این دکوری هفت سین می‌تواند چندین سال بدون تغییر در رنگ و ظاهر زینت بخش باشد. در طراحی این مدل نهایت ظرافت استفاده شده، به همین علت این مدل هفت سین برای انواع اتاق ها مناسب است.

مجموعه هفت سین مهدی یار مدل سنتی

مجموعه هفت سین مهدی یار مدل سنتی

این هفت سین چوبی از یک عدد سینی، یک عدد قاب آینه، دو عدد شمعدان، شش عدد کاسه چوبی، یک عدد رحل قرآن، شش عدد کاسه کریستال یک بار مصرف و دو عدد شمع وارمر تشکیل شده است.

ابعاد سینی 47 در 47 سانتی متر میباشد. با توجه به نوع طراحی، این هفت سین برای سالهای آینده نیز قابل استفاده میباشد. جنس این محصول تماما از ام دی اف ساخته شده است.

مجموعه هفت سین تیدا – کد HS101

مجموعه هفت سین تیدا - کد HS101

این هفت سین چوبی 6 پارچه بوده و شامل یک عدد آینه 21 ×22، سه عدد پایه هفت سین با ارتفاع 6 سانتیمتر و سه عدد پایه هفت سین با ارتفاع 8.5 سانتیمتر است. جنس این ظروف هفت سین MDF بوده و قابلیت تمیز کردن با پارچه نمدار را دارد که می‌توانید از آن برای چندین سال متوالی نیز استفاده کنید.

مجموعه هفت سین ده پارچه مدل گل

مجموعه هفت سین ده پارچه مدل گل

این سفره هفت سین جدید طرح گلدار از جنس چوب بوده و قابلیت شستشو را دارد تا بتوانید برای سال‌های دیگر نیز از آن استفاده کنید بدون اینکه خرابی در آن رخ دهد.

این هفت سین 10 پارچه گلدار شامل 6 ظرف، 2 شمعدان، یک پایه سبزه و یک آینه است.

مجموعه ۱۱ پارچه هفت سین مدل 01

مجموعه ۱۱ پارچه هفت سین مدل 01

این هفت سین چوبی جدید از جنس MDF بوده و با دستگاه‌های CNC با دقیق‌ترین برش و چسبندگی ساخته شده است. شامل 6 ظرف برای چیدن سین‌ها و یک ظرف مجزا پایه دار برای سبزه است. رحل قرآن، دو جاشمعی و یک آینه هم در این محصول قرار دارد که ظروف و آینه با طرح خورشید هستند.

مجموعه ظروف هفت سین 8 پارچه طرح آکواریوم کد 50

مجموعه ظروف هفت سین 8 پارچه طرح آکواریوم کد 50

این ست هفت سین شیشه‌ای دارای طرح و نقاشی آکواریوم روی تنگ است. این ست شامل 6 عدد حباب گرد با قطر 6 و ارتفاع 6 سانتی‌متر و 1 عدد آینه با طول 23 و عرض 20 سانتی‌متر و 1 عدد تنگ ماهی به قطر 12 و ارتفاع 15 سانتی‌متر است.

لازم به ذکر است ین نقاشی به صورت دستی طراحی می‌شود و این امکان را دارد که ظاهر آن تفاوت پیدا کند. همچنین این امکان را به شما می‌دهد که در فصل‌های دیگر سال از حباب‌ها به‌عنوان جاشمعی استفاده کرد که نورشمع‌های وارمری که روزن آن قرار می‌دهید رنگ آبی این حباب‌ها را در اطراف منعکس می‌کند وفضای بسیار زیبا به ارمغان می‌آورد.

مجموعه ظروف هفت سین 10 پارچه طرح موش مدل M107

مجموعه ظروف هفت سین 10 پارچه طرح موش مدل M107

این ست هفت سین سفالی رنگ آمیزی شده 10 تکه بوده و شامل 2 عدد تخم مرغ تزیینی سفالی طرح موش، 7 عدد ظروف سفالی و خمیری طرح هفت سین برای چیدمان سین‌های نوروزی همراه با 1 عدد استند چوبی طرح چمن است.

مجموعه ظروف هفت سین 7 پارچه مدل F502

مجموعه ظروف هفت سین 7 پارچه مدل F502

این ظروف هفت سین کریستالی پایه دار متشکل از 7 ظرف پایه دار کریستالی به رنگ شفاف میباشد جنس بدنه و پایه های این دکوری از فلز آلمینیوم است که با برترین کیفیت آبکاری الکتروفورتیک به رنگ کروم پوشش داده شده و در تهیه آن از بهترین مواد اولیه استفاده شده است.

به همین دلیل این دکوری هفت سین می‌تواند چندین سال بدون تغییر در رنگ و ظاهر زینت بخش باشد. شامل شش زنبق پایه دار به ارتفاع 13 سانتی متر و طول و عرض 9 سانتی متر و همچنین یک زنبق به ارتفاع 20، طول و عرض 10 سانتی متر برای سبزه می‌باشد.

مجموعه هفت سین آرت کن مدل MB1145 بسته 6 عددی

مجموعه هفت سین آرت کن مدل MB1145 بسته 6 عددی

این ست هفت سین شش تکه از جنس فلز ریختگری با روکش رنگ آکرلیک قابل شستشو است. سین‌های موجود در آن مصنوعی و از جنس پلاستیک بوده و نیازی به تهیه یا استفاده از سین‌های طبیعی ندارید.

مجموعه ظروف هفت سین ۷ پارچه چوبیس کد 1_210

مجموعه ظروف هفت سین ۷ پارچه چوبیس کد 1_210

امروزه استفاده از لوازم و ظروف از جنس چوب طبیعی به خاطر نقش، گرما و زیبایی خاص آن رو به افزایش است. اینگونه محصولات با استفاده از چوب طبیعی و بر اساس رنگ بندی و نقش چوب ها از راش، چنار، صنوبر، گردو و … تهیه می شود. با توجه به طبیعی و متفاوت بودن بافت چوب ، حتی چوب یک درخت دارای رگه ، گره و نقش متفاوت می باشد.

این مجموعه شامل هفت تکه از جنس چوب می باشد. با توجه به ابعاد ، قابلیت استفاده در فضای محدود را دارد. با توجه به نوع طراحی قابلیت استفاده در سفره هفت سین و همچنین پس از ایام نوروز به عنوان اردور را نیز دارد، رنگ طبیعی این محصول برای سلامتی بی ضرر می باشد.

مجموعه ظروف هفت سین 10 پارچه کد 9000

مجموعه ظروف هفت سین 10 پارچه کد 9000

این ظرف هفت سین 10 تکه از جنس پلی استر می‌باشد که قابلیت شستشو داشته و می‌توانید برای چندین سال از آن استفاده کنید. این ست ظروف هفت سین ۹۹ شامل اقلام زیر می‌باشد.

 • یک عدد آینه با ابعاد 24×12×32 سانتی متر
 • دو عدد شمعدان با ابعاد 11×17×37 سانتی متر
 • شش عدد ظرف هفت سین فرشته با ابعاد 14×13×26 سانتی متر
 • جای تنگ ماهی به ابعاد 17×18×19 سانتی متر

مجسمه طرح هفت سین مجموعه 7 عددی

مجسمه طرح هفت سین مجموعه 7 عددی

این ست هفت سین عروسکی از جنس ظروف چینی است. ابعاد هر مجسمه 50×50×120 میلی‌متر می‌باشد که در رنگ‌های متنوع در دسترس بوده و هر یک از عروسک‌ها یکی از سین‌های سفره هفت سین را دارند.

هفت سین مدل F321

هفت سین مدل F321

لاله های کریستالی از آن دسته دکورهای مطرحی است که برای تزیین بسیاری از موارد به کار می رود. شما می توانید برای داشتن یک هفت سین زیبا از این دکوری ها استفاده کنید.

این محصول دارای 7 کریستال پایه دار و متصل شده به سینی گرد میباشد جنس بدنه و پایه های این دکوری از فلز المینیوم است که با برترین کیفیت آبکاری الکتروفورتیک به رنگ طلایی پوشش داده شده و در تهیه آن از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. به همین دلیل این دکوری هفت سین می‌تواند چندین سال بدون تغییر در رنگ و ظاهر زینت بخش باشد.لاله کریستالی نصب شده بر روی این دکوری به رنگ دودی می‌باشد که ترکیب رنگ دودی با رنگ طلایی جلوه خاصی به این محصول بخشیده است.

در طراحی این مدل نهایت ظرافت استفاده شده، به همین علت این مدل هفت سین برای اتاق های کوچک مناسب جلوه میکند. ابعاد این محصول 30×23×23 سانتی متر می باشد. هفت سین با طراحی زیبا و کاربردی خود مزین خانه شما می باشد.مراقب باشید که برای تمیز کردن قطعات آبکاری شده از مایع شیمیایی استفاده نکنید، در غیر این صورت تغییر رنگ پایه های هفت سین قابل انتظار است. گرفتن گرد و خاک این هفت سین با یک دستمال مرطوب شده با آب مناسب ترین راه است.

مجموعه ظروف هفت سین ۷ پارچه چوبیس کد 1_212

مجموعه ظروف هفت سین ۷ پارچه چوبیس کد 1_212

اگر به دنبال ظرف هفت سین چوبی هستید این مدل که در کنار هم یک طرح لانه زنبوری را تشکیل می‌دهد می‌تواند جلوه زیبایی به سفره هفت سین شما بدهد. بخاطر چوبی بودن محصول امکان شستشوی ان وجود ندارد اما می‌توانید با یک دستمال مرطوب آن را پاک کرده و برای چند سال از آن استفاده کنید. این محصول دارای ویژگی‌های زیر است.

 • ابعاد کلی ۲۵۰×۲۹۰×۲۵ میلیمتر
 • ۶ ظرف کناری با ابعاد ۱۰۵×۱۲۸×۲.۵ میلیمتر
 • ظرف مرکزی با ابعاد ۱۰۰×۱۰۰×۲.۵ میلیمتر
 • استفاده در سفره هفت سین
 • استفاده به عنوان اردور
 • رنگ طبیعی و بی ضرر برای سلامتی
 • نظافت با یک تکه پارچه تمیز و مرطوب
 • اقلام داخل بسته هفت ظرف از جنس چوب

مجموعه ظروف هفت سین 9 پارچه طرح فرشته کد 127003-2

مجموعه ظروف هفت سین 9 پارچه طرح فرشته کد 127003-2

این ست هفت سین عروسکی از جنس پلی استر بوده و به همین دلیل می‌توانید آن را شستشو دهید بدون اینکه خرابی در آن رخ دهد. این ست 9 تکه دارای عروسک‌های متعدد در چند سایز مختلف است که دوتای آنها برای جاشمعی، یکی برای آینه و 6 تای دیگر برای چیدن هفت سین در نظر گرفته شده است که البته نبود یک ظرف برای سبزه در آن احساس می‌شود. مشخصات این محصول به شرح زیر است.

 • 2 عدد جاشمعی با ابعاد: 16.5 × 6 × 8 سانتی‌متر و وزن 240 گرم
 • 2 عدد ظرف کوتاه با ابعاد: 12.5 × 10 × 15 سانتی‌متر و وزن 345 گرم
 • 4 عدد ظرف بلند با ابعاد: 24.5 × 13 × 13 سانتی‌متر و وزن 630 گرم
 • 1 عدد آینه با ابعاد: 35 × 15 × 8.5 سانتی‌متر و وزن 845 گرم

مجموعه ظروف هفت سین 10 پارچه کد 13193

مجموعه ظروف هفت سین 10 پارچه کد 13193

این مجموعه ظروف هفت سین عروسکی مشابه مدل قبلی از جنس پلی استر است اما با این تفاوت که 10 تکه بوده و برای سبزه نیز دارای ظرف جدا می‌باشد؛ همین موضوع سبب شده مزیتی نسبت به مدل قبلی داشته باشد.

اقلام این محصول شامل موارد زیر است:

 • شش فرشته به وزن 200 گرم و سایز 4×6×15 سانتیمتر
 • یک عدد کاسه به وزن 170 گرم و سایز 8×10×10 سانتیمتر
 • دو عدد شمعدان به وزن 230 و سایز 3×8×17 سانتیمتر
 • یک آینه به وزن 470 گرم و سایز 2×16×26 سانتیمتر

مجموعه ظروف هفت سین 14 پارچه وودسنس مدل WS-Z250

مجموعه ظروف هفت سین 14 پارچه وودسنس مدل WS-Z250

این مجموعه ظرف هفت سین جدید از جنس چوب با قابلیت شستشو بوده و بر خلاف سایر محصولات دارای 14 تکه است که عبارتند از:

 • قاب آینه 1 عدد
 • تنگ ماهی 1 عدد
 • پایه تنگ 1 عدد
 • ظرف سبزه 1 عدد
 • ظرف سیب 1 عدد
 • کاسه 3 عدد
 • پایه تخم مرغ رنگی 2 عدد
 • گلدان 1 عدد
 • جام سرکه 1 عدد
 • استند قرار دادن سیر 1 عدد
 • جا شمعی 1 عدد

ظرف هفت سین سفالی 10 پارچه طرح نیلوفر کد 001

مجموعه هفت سین 10 پارچه طرح نیلوفر کد 001

این ظروف هفت سین سفالی با طرح گل نیلوفر است که قابلیت شستشو داشته و برای سال‌های بعدی هم می‌توانید از آن استفاده کنید. این ست شش تکه شامل اقلام زیر است.

 • 6 عدد ظروف طرح گل نیلوفر 16×16×6/5 سانتی متر
 • 2 عدد شمعدان سه شاخه 7×25×32 سانتی متر
 • 1 عدد آیینه 9/5×17/5×28/5 سانتی متر
 • 1 عدد ظرف جای تنگ 22×22×7 سانتی متر

مجموعه هفت سین چشمه نور کد C2764 به همراه چراغ رومیزی

مجموعه هفت سین چشمه نور کد C2764 به همراه چراغ رومیزی

مجموعه هفت سین چشمه نور کد C2764 به همراه چراغ رومیزی شامل 7 تکه بوده و دارای 6 ظرف و 1 چراغ آویز از جنس آلیاژ برنج و آبکاری آنتیک می‌باشد که دوام و استحکام زیادی داشته و قابلیت شست و شو دارد. ابعاد ظروف 18×12×3 و ابعاد چراغ رومیزی 33×19×40 می باشد.هفت سین C2764 با طراحی زیبا و کاربردی خود مزین سفره های هفت سین شما می باشد.

مجموعه هفت سین میناکاری گالری آسمانی مدل SH-8

مجموعه هفت سین میناکاری گالری آسمانی مدل SH-8

اگر به دنبال ظروف هفت سین مینا کاری شده هستید این مدل هم می‌تواند بهترین برای سال ۹۹ باشد. این محصول از جنس مس بوده و مینا کاری شده است.

در این اثر هنری از طرح های اسلیمی و همچنین طرح های ناب و بدیع ایرانی استفاده شده است و اثر هنری را به مجموعه ای بی نظیر و چشم نواز تبدیل کرده است.زیبایی این اثر ایرانی دل تشنه هر انسان هنر دوست و زیباشناسی را سیراب و روح زیبادوست او را ارضا مینماید.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا