۲۰ تا ۵۵ درصد تخفیف در جشنواره بهاره

کد تخفیف دیجی کالا
لوازم برقی خانگی

راهنمای خرید یخچال فریزر خوب

Freezer Refrigerator Guide

خرید یخچال یکی ازمهم‌ترین و گران‌ترین لوازم موجود در منزل است و باید طوری بهترین یخچال را انتخاب کنید که بیش از 10 سال عمر مفید داشته باشد. همچنین باید برای خرید یخچال خوب وقت بگذارید و در مورد انتخاب بهترین مارک یخچال فریزر تحقیق کنید.

تنوع برند و مدل‌های یخچال فریزر در بازار بسیار زیاد است و ممکن است برای خرید یخچال خوب دچار سردرگمی شوید و در ذهن خود بپرسید، یخچال فریزر چی بخرم؟ یخچال چی بخرم؟ بهترین یخچال فریزر ایرانی چیه؟ و ده‌ها سوالات دیگر که ما در این مقاله به بررسی بهترین یخچال فریزر ایرانی و خارجی می‎پردازیم و بررسی می‌کنیم کدام مدل‌های یخچال فریزر پرطرفدار هستند و کارایی خوبی دارند. همچنین قیمت یخچال فریزر را نیز با مارک و برند‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهیم، تا یخچالی که مناسب خانواده‌تان است را خریداری کنید.

راهنمای خرید یخچال فریزر خوب

قبل از اینکه اقدام به خرید یخچال فریز کنید نکاتی وجود دارد که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. اولین نکته این است که فضای آشپزخانه‌تان چقدر است و باید یخچالی را انتخاب کنید که با فضای موجود در آشپزخانه هم‌خوانی داشته باشد.

قبل از اقدام خرید دو نکته‌ی اساسی وجود دارد که باید توجه ویژه‌ای به آن‌ها داشت؛ ابعاد موجود در فضای آشپزخانه و عادات خرید که مهم‌ترین مؤلفه‌ها در خرید یخچال کاربردی هستند. پیشنهاد می‌شود به هیچ وجه اگر از فضای آشپزخانه اطلاعی ندارید اقدام به خرید یخچال نکنید. دومین نکته این است که میزان خرید شما به چه اندازه است و یا تعداد افراد خانواده چند نفر است؟

نکات خرید یخچال فریزر

یخچال و فریزر در انواع متفاوتی در بازار موجود است که در مدل‌های مختلف تولید می‌شود. یخچال و فریزر شامل انواع متفاوتی نظیر یخچال‌های بالا و پایین، دو قلو، ساید بای ساید و یخچال‌های درب فرانسوی(French door) است. اندازه یخچال و فریزر با توجه به مدل دارای تنوع هستند که اندازه آن‌ها بر اساس فوت مکعب محاسبه می‌شود. یخچال فریزر از اندازه 5 فوت تا 40 فوت هستند و موارد استفاده آن بر اساس تعداد نفرات و فضایی که از یخچال می‌خواهیم استفاده کنیم متفاوت است. پس در خرید یخچال فریزر باید به نکات ذیل توجه کنید.

 • میزان بودجه خرید
 • نیاز خانواده
 • برچسب انرژی
 • توجه به خدمات پس از فروش یا گارانتی

تنوع یخچال فریزر در بازار ایران

فریزر در قسمت بالا

اگر از نظر بودجه برای خرید یخچال قیمت ان برایتان مهم است و یکی از بزرگترین نگرانی شما قیمت یخچال فریزر است می‌توان گفت که یخچال فریزر بالا برای شما مناسب است. هر یخچالی دارای مزایا و معایب خاص خودش است که از مزایای یخچال فریز بالا می‌توان گفت یکی از ارزان‌ترین یخچال فریزر موجود در بازار است و از معایب آن می‌توان گفت برای برداشتن خوراکی‌های داخل یخچال به خصوص در طبقات پایین، مرتب خم و راست شوید.

فریزر در قسمت پایین

اگر به دنبال یخچالی مدرن‌تر هستید که دسترسی به مواد غذایی‌ برای خود و کودکتان راحت‎تر باشد، باید سراغ این مدل‌ها بیایید. یخچال‌های موجود در این دسته تفاوت چندانی با دسته پیشین ندارند، فقط اینکه فریزر تقریبا نزدیک پاهای شما قرار دارد و در اکثر مدل‌ها به جای در از کشو برای این بخش استفاده شده است. معمولا فریزرهای پایینی از نظر اندازه از فریزرهای بالایی بزرگترند، اما خب تنوع زیادی از این نظر در بازار وجود دارد. استفاده از همه قسمت‌های یخچال فریزر در قسمت پایین راحت‌تر است و مجبور نخواهید بود برای برداشتن مواد غذایی خم شوید از مزایا و معایب یخچال فریز بالا می‌توان به مواردی اشاره کرد:

 • طراحی عاقلانه یخچال به طوری که برای برداشتن مواد غذایی از داخل یخچال لزومی به خم شدن ندارید.
 • فریزر به صورت کشویی طراحی شده است.
 • از یخچال فریزر در قسمت بالایی گران‌تر است.

یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید در واقع از دو بدنه مجزا تشکیل شده است، یکی به عنوان یخچال و دیگری فریزر است. مدل‌های متنوع دیگری نیز وجود دارد که برخی از آنها فضای یکسانی هم به فریزر و هم به یخچال اختصاص داده‌اند و برخی دیگر فضای بیشتری را به یخچال اختصاص می‌دهند و فریزر فضای کمتری دارد. گنجایش یخچال فریزر ساید بای ساید در مدل‌های جدید زیاد است، ولی به‌خاطر طراحی عمقی دستگاه، در نگاه اول کوچک به‌نظر می‌رسند. فضای یخچال آن‌ قدر هست که بتوان قابلمه، بطری، دیس و ظروف کوچک و بزرگ را در آن قرار داد.

بیشتر ساید بای سایدها ویژگی‌های افزونی مثل یخ‌ساز، سبد فریزر و قفسه‌های ضد برون‌ریزی دارند. به طور معمول یخچال‌های ساید باید ساید مقداری گران‌تر از یخچال‌های دیگر هستند. فضای آشپزخانه و قیمتی که برای خرید یخچال نکاتی است که باید هنگام خرید یخچال و فریزر ساید بای ساید مد نظر داشته باشید. یخچال ساید بای ساید دارای تکنولوژی یخ ساز و آب ریز بیرونی است که شاید بقیه مدل‌های یخچال‌ها این خصوصیات را نداشته باشند.

یخچال درب فرانسوی

یخچال درب فرانسوی نسبت به یخچال‌های دیگر دارای ویژگی‌های مناسبی هستند. یخچال درب فرانسوی تکنولوژی دو یخچال را در یک یخچال به نام درب فرانسوی پیاده سازی کرده‌اند، به طوری که شامل دو در کشیده در قسمت بالا و یک تا دو کشو در پایین  هستند. درب پایین نیز مخصوص فریزر است، که نسبت به یخچال‌های معمولی از لحاظ صرفه‌جویی در فضا بهترین انتخاب است. برای باز کردن درب یخچال با کمبود جا مواجه نخواهیم بود. برای دسترسی به مواد غذایی تنها می‌توانید نیمی از درب یخچال را باز کنید که خود آن نیز در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند.

یخچال‌های درب فرانسوی دارای تکنولوژی بسیاری هستند از جمله یخ ساز و آب سرد کن دارد، که خود این آپشن‎ها با وجود مزیت‌هایی که دارند از معایبی نیز برخودار است چون باعث اشغال شدن فضای داخل یخچال می‌گردد.

یخچال فریزر دو قلو

یخچال فریزر دو قلو از دو قسمت مجزا با دو موتور مجزا تشکیل شده است که یکی یخچال و دیگری فریزر است. این دو یخچال کاملا به صورت مجزا هستند ولی برای استفاده می‌توان دو یخچال را در کنار هم قرار داد، که یک مجموعه هماهنگ و یک‌دست از یخچال و فریزر داشته باشیم. فریزر در این مدل به صورت کشوهای تعبیه شده است  که برای فریز کردن مواد غذایی مشکلی پیش نیاید. مزایایی که یخچال فریزر دوقلو نسبت به سایر یخچال‎ها دارد این است که می‌توان قسمت فریزر را در حیاط خلوت قرار داد تا فضای کمتری از آشپزخانه را اشغال کند.

ویژگی‌های یخچال فریزر خوب

یخ‌ساز و آب سردکن

وجود آب‌ سرد کن و یخ‌ ساز در درب یخچال باعث صرفه‌جویی در انرژی و جلوگیری از اتلاف سرما می‌شود؛ چرا که مجبور نیستید مدام درب یخچال را برای نوشیدن آب سرد باز و بسته کنید.

 • برخی از آب‌سردکن‌ها و یخ‌سازهای یخچال‌ها نیاز به اتصال به شیر آب دارند؛ بنابراین باید هزینه جداگانه‌ای صرف لوله‌کشی مجزا برای یخچال کنید.
 • برخی از یخچال‌ها به جای لوله کشی در قسمت داخلی یخچال دارای مخزنی هستند، که مخزن به صورت دستی پر از آب می شود و دیگر نیازی به لوله کشی آب نیست ولی معایبی که این مخزن دارد این است که فضای زیادی را اشغال می‌کند.
 • بعضی از یخچال‌ها سیستم تصفیه آب دارند و برای جلوگیری از بد طعم شدن آب نیاز دارد که هر چند وقت یکبار فیلتری که برای تصفیه آب است تعویض گردد.

کشو جامیوه‌ای و سبزیجات

هر یخچالی باید یک کشو مخصوص نگهداری از میو و سبزیجات داشته باشد به طوری که بتوان تعداد زیادی کیسه پلاستیکی حاوی میوه و سبزیجات را در آن نگه داشت. کشو جا میوه‌ای میوه و سبزیجات را نسبت به فضاهای دیگر یخچال تازه‌تر نگه می‌دارد به طوری که گفته می‌شود جامیوه‌ای باید حداقل دارای عرض 45 سانتی‌متر باشد.

کنترل‌‌های دما

هنگام خرید یخچال فریزر باید دقت کنید به دنبال یخچالی با دو کنترل دما باشید به گونه‌ای که یک کنترل دما در قسمت یخچال و کنترل دمای دیگر در قسمت فریز یخچال باشد. برخی از یخچال‌ها دارای یک کنترل دما برای هر دو قسمت یخچال و فریزر هستند و با این وجود قادر نخواهید بود تا دمای یخچال و فریزر را بدون تاثیر دیگری تنظیم کنید.

برخی از یخچال‌های موجود در بازار دارای حافظه 24 ساعته هستند و طی شبانه روز بررسی می‌کند که در کدام ساعت از شبانه روز درب یخچال برای مدت طولانی باز نگه داشته می‌شود، در این مواقع با کنترلی که دارد شروع به خنک سازی می‌کند. برخی دیگر از یخچال‌ها زمانی که درب آن را زیاد باز نگه می‌دارید و یا درست نمی‌بندید با بوق هشدار شما را مطلع می‌سازند.

برچسب انرژی و گارانتی

امروزه کم مصرف بودن وسایل برقی یکی از عوامل تعیین‌ کننده برای خرید لوازم برقی محسوب می‌شود. یخچال‌های امروزی نسبت به 10 سال گذشته بسیار بهینه‌تر عمل می‌کنند، و مصرف انرژی کمتری دارند. یخچال‌هایی که دارای برچسب Energy Star باشند، ۲۰ درصد کمتر از سایر یخچال‌ها برق مصرف می‌کنند که این موضوع باعث پایین آمدن مبلغ قبض برق شما خواهد شد.

یک یخچال فریزر معمولا به تنهایی ۱۵ درصد مصرف برق خانه را تشکیل می‌دهد. بنابراین، لازم است هنگام خرید توجه ویژه‌ای به برچسب‌های انرژی دستگاه داشته باشید. علاوه بر برچسب جهانی انرژی استار، برچسب انرژی که توسط نهادهای داخلی به محصولات مصرف‌کننده‌ی انرژی تعلق می‌گیرد و گارانتی یا ضمانت کالا که توسط شرکت ارائه‌کننده‌ی محصول ارائه می‌شود، هردو از این جهت حائز اهمیت هستند که به‌نوعی کیفیت محصول را نشان می‌دهند. هرچه رتبه‌ی برچسب انرژی محصول بالاتر باشد، راندمان دستگاه بالاتر و هدر رفت انرژی و سرمایه کمتر است.

طبقات یخچال

طبقات یخچال باید به‌ سادگی قابل جابه‌جا کردن باشند. داشتن طبقات چند قسمتی یا بخش‌بندی شده می‌تواند برای قرار دادن ظروف مختلف غذا و نوشیدنی مناسب باشد. جنس طبقات ممکن است پلاستیک یا شیشه نشکن باشد. برخی از طبقات دارای لبه‌های بلند هستند، برای مثال اگر دست شما به بطری شیر بخورد و شیر بریزد، طبقات لبه‌دار مانع از ریختن شیر در قسمت‌های دیگر یخچال می‌شود.

قفل کودک

یخچالی که انتخاب می‌کنید مطمئن باشید قفل کودک داشته باشد که استفاده از یخچال برای کودکان نیز راحت‌تر باشد.

 • مخازن یخ و آب با تنظیمات ایمنی کودکان
 • محفظه قفل‌دار نگهداری دارو
 • کنترل‌های دما با قفل کودک

سروصدا

باید یخچالی را انتخاب کنید سر و صدای کمی داشته باشد. یخچال‎ها معمولا یک صدای بسیار خفیفی دارند. با این‌ حال، یخچال صداهای مختلف و عجیب غریبی را به دلیل کار کمپرسور، یخ‌زدایی اتوماتیک، عملکرد فن‌های الکتریکی و حتی منقبض و منبسط شدن بدنه به دلیل تغییر دما ایجاد نمایند که این یک مسئله طبیعی است، ولی از یک حدی نباید سر و صدای زیادی تولید کند که موجب اذیت و آزار گردد.

راهنمای خرید یخچال ساید بای ساید +یخچال دوقلو

در هنگام خرید یخچال ساید بای ساید باید به ظرفیت و میزان برق مصرفی توجه کنید و هر چقدر میزان مصرف انرژی کمتری داشته باشد یخچال بهتری از نظر صرفه‌جویی محسوب می‌گردد. خرید بهترین یخچال ساید بای ساید باید بر حسب تعداد اعضای خانواده باشد به طوری که هر چقدر تعداد افراد خانواده بیشتر باشد یخچالی که خریداری می‌کنید باید بزرگتر باشد. هنگام خرید به نشان استاندارد یخچال و موارد ایمنی دستگاه توجه کنید. در مورد ابعاد یخچالی که در حال گزینش آن نیز هستید باید بدانید که فضای آشپزخانه برای قرار دادن یخچال در چه ابعادی است. بهتر است از یخچال‌هایی استفاده کنیم که بر روی در آن، آبسردکن و یخ‌ساز دارند تا از باز و بسته کردن بیش از حد در یخچال خوداری شود.

قیمت یخچال فریزر ایرانی خوب

در بازار برندها و مارک‌های ایرانی زیادی هستند که با برندهای خارجی رقابت می‌کنند، اگر بخواهیم آنها را نام ببریم، می‌توان به: امرسان، الکترواستیل، هیمالیا، پارس، برفاب، اسنوا، الکتروسان، سیلوان، پاکشوما، الکترواستیل، امرسان، ارج و… اشاره نمود.

برخی از یخچال‌های ایرانی از لحاظ ظاهر و کیفیت دست کمی از یخچال‌های خارجی ندارند. یخچال‌های ایرانی از نظر موتور و دینام به مانند همتای خارجی خود نیست ولی از نظر بودجه، قیمت یخچال فریزر ایرانی نسبت به یخچال فریزر خارجی از قیمت کمتری برخوردار است و بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. در ادامه به معرفی برخی از برندهای ایرانی خوب می‌پردازیم.

بهترین یخچال و فریزر سامسونگ

سامسونگ از برندهای شناخته‌شده‌ی محصولات و لوازم خانگی برقی است که با ارائه‌ی دستگاه‌های باکیفیت و همچنین خدمات پس از فروش مناسب، رضایت مشتریان را جلب کرده و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد.

یخچال و فریزر سامسونگ مدل ROSSO2

یخچال و فریزر سامسونگ مدل ROSSO2

یخچال فریزر سامسونگ مدل ROSSO2 یکی از زیباترین یخچال‌ فریزرهای ساید بای‌ ساید شرکت سامسونگ است. این یخچال‌ فریزر از ظرفیت قابل‌ توجه و فناوری‌های متعددی بهره می‌برد.

 • این مدل ضمن بهره‌مندی از کمپرسور اینورتر دیجیتال سامسونگ، نه‌تنها نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر دارای طول عمری به مراتب بیشتر است.
 • صدایی کمتر و مصرف انرژی بسیار پایین‌تری دارد.
 • قابلیت مدرن این یخچال که با عنوان CoolSelect Zone™ یا محفظه‌ی یخچال در یخچال شناخته‌‌شده است، این امکان را میسر می‌سازد تا ضمن نگهداری مواد غذایی دلخواه در آن یکی از حالات سرمایشی متناسب را انتخاب کنید.
 • این مدل مجهز به یک آب‌سردکن مدرن و زیبا روی درِ فریزر است که برای استفاده‌ی آسان‌تر، یک اهرم داخلی دارد که امکان برداشتن آب سرد حتی با یک دست را نیز برای کاربر میسر می‌سازد.
 • در قسمت فوقانی آب‌سردکن نیز صفحه نمایشگری زیبا تعبیه‌شده است که از طریق آن می‌توان به بررسی درجه‌ی دما و همچنین اعمال تنظیمات مربوطه پرداخت.
 • یخچال فریزر سامسونگ مدل ROSSO2 به سیستم Twin Cooling Plus یا خنک‌کننده دوگانه و مجزا هم مجهز است و با تنظیم بهینه‌ی درجه‌ی دما رطوبت را به میزان لازم نگه می‌دارد تا در هر دو بخش فریزر و یخچال شاهد عملکردی با بهترین کیفیت باشیم.
 • در کنار این سیستم، فیلتر بوگیر دستگاه نیز به کیفیت عملکرد دستگاه کمک کرده تا علاوه‌ بر نگهداری طولانی مدت انواع اغذیه، میوه‌جات، بستنی و… دیگر نگران نگهداری موادی چون نان سیر و ماهی نیز نباشید.
 • روی درِ یخچال نیز قسمت بار تعبیه‌ شده است تا بطری آب یا نوشیدنی‌های پر استفاده به راحتی در دسترس قرار گیرند و با باز کردن درِ کوچک و بدون نیاز به بازکردن درِ اصلی و اتلاف انرژی، نوشیدنی خنک موردنظر را سرو کنید.
 • چراغ‌های به‌کار رفته در بخش‌های یخچال و فریزر از نوع LED هستند که ضمن ایجاد روشنایی مطلوب در هر دو بخش، مصرف انرژی پایینی دارند.
 • دستگیره‌ی توکار این مدل نیز نه‌تنها جلوه‌ی بیشتری به این مدل می‌بخشد، بلکه باز و بسته کردن درِ یخچال را نیز ساده‌تر می‌سازد. از دیگر مشخصات این مدل می‌توان به تعداد مناسب طبقات اصلی و کشویی در هر دو بخش که شیشه‌ای و ضد سرریز هستند، اشاره کرد.

مشاهده محصول در دیجی کالا

یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34

یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34

یخچال و فریزر مدل سامسونگ مدل HM34 از یخچال فریزرهای ساید بای ساید شرکت سامسونگ(Samsung) است که از طراحی زیبا، امکانات مدرن و ظرفیت مناسبی برخوردار بوده و به رنگ نقره‌ای عرضه شده است. از جمله موارد مربوط به طراحی مدرن این مدل می‌توان به دستگیره‌های هوشمند و زیبای آن اشاره کرد که نه تنها به‌صورت توکار است و برای کودکان بازیگوش دردسر آفرین نمی‌شود، بلکه به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی با یک انگشت هم باز می‌شود. قابلیت مدرن این یخچال که با عنوان CoolSelect Zone™ یا محفظه‌ی یخچال در یخچال شناخته ‌شده است، این امکان را میسر می‌سازد تا ضمن نگهداری مواد غذایی دلخواه در آن، یکی از حالات سرمایش تعریف‌ شده و متناسب با آن ماده را انتخاب کنید.

 •  یخچال فریزر از کمپرسور اینورتر دیجیتال سامسونگ برخوردار است که نه‌تنها نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر دارای طول عمری به‌مراتب بیشتر است، بلکه تولید صدای کمتر و مصرف انرژی بسیار پایین‌تری دارد.
 • این مدل به آب‌سردکن و یخ‌ساز با طراحی زیبایی روی در فریزر مجهز است که برای استفاده‌ی آسان‌تر از اهرم داخلی برخوردارند. امکان برداشتن آب سرد حتی با یک دست نیز برای کاربر فراهم است. این قسمت با طراحی زیبا، فضای کافی را برای قرارگیری آسان دو لیوان بلند و بزرگ زیر یخ‌ساز و آب‌سردکن مهیا ساخته است و در قسمت بالای این آبسردکن، نمایشگری زیبا وجود دارد که از طریق آن می‌توان به بررسی درجه‌ی دما و همچنین اعمال تنظیمات مربوطه پرداخت.
 • یخچال‌فریزر سامسونگ HM34 همچنین به سیستم Twin Cooling System یا خنک‌کننده‌ی دوگانه و مجزا مجهز است و با تنظیم بهینه‌ی درجه‌ی دما، رطوبت را به میزان لازم نگه می‌دارد تا در هر دو بخش فریزر و یخچال، شاهد عملکردی با بهترین کیفیت باشید.
 •  فیلتر بوگیر دستگاه نیز به کیفیت عملکرد دستگاه کمک می‌کند تا علاوه‌ بر نگهداری طولانی مدت انواع اغذیه، میوه‌جات، بستنی و دیگر موادغذایی، دیگر نگران نگهداری موادی چون نان سیر و ماهی نیز نباشید.
 • روی درِ یخچال نیز قسمت بار تعبیه ‌شده است که می‌توانید بطری آب یا نوشیدنی موردعلاقه یا پرمصرف خود را در محفظه‌ی پشت آن نگهداری کرده و به‌راحتی با بازکردن درِ کوچک و بدون نیاز به بازکردن درِ اصلی و اتلاف انرژی، نوشیدنی خنکی را سرو و نوش‌جان کنید.
 • چراغ‌های به‌کاررفته در بخش‌های یخچال و فریزر از نوع LED هستند که ضمن ایجاد میزان مطلوب روشنایی در هر دو بخش، مصرف انرژی پایینی دارند.

گفتنی است سازنده‌ی این محصول زیبا و باکیفیت، شرکت سامسونگ، طی سال‌های اخیر ضمن تولید و عرضه‌ی انواع محصولات الکترونیکی به‌ویژه لوازم خانگی برقی، از محبوبیت قابل‌توجهی بین مصرف‌کنندگان بهره‌مند شده است.

مشاهده محصول در دیجی کالا

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR30W-RZ30W

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR30W-RZ30W

یخچال‌ و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR30W-RZ30W مجموعه‌ای کامل و کارآمد به‌شمار می‌رود‍. این مجموعه شامل یک یخچال و یک فریزر است که در کنار هم قرار گرفته‌اند و نیازهای یک خانواده‌ی متوسط تا بزرگ را مرتفع می‌سازند؛ البته می‌توان هریک از این دو را به تنهایی نیز استفاده کرد و لزومی به کنار هم قرارگرفتن آن‌ها نیست. فریزر این مدل دارای کشوهای بزرگ و کوچک و طبقات مختلف است تا نگهداری و انجماد مواد غذایی به راحتی و به سرعت انجام گیرد و دسترسی به آن‌ها نیز ساده باشد.

 • روی درِ فریزر نیز طبقات کوچکی در نظر گرفته شده است تا موادغذایی یا بسته‌های کوچک در آن‌ها جای گیرند و منجمد شوند.
 • در قسمت یخچال علاوه بر طبقات و کشوها محفظه‌ی Fresh Zone هم در نظر گرفته شده است تا در دمای مناسب اقدام به سردکردن مواد غذایی، میوه و سبزیجات کند. روی در، طبقات متعددی تعبیه شده است.
 • صدای دستگاه کم است و اصلا شنیده نمی‌شود.
 • نمایشگر و دکمه‌های کنترلی روی در نصب شده‌اند.
 • دستگیره‌ها ساده و به صورت لوله‌ای طراحی شده‌اند.
 • مصرف انرژی این دستگاه‌ها کم بوده و آن‌ها را در رده‌ی مصرف انرژی A+ قرار داده است.
 • روی در یخچال هم یک آبریز بیرونی نصب شده است و به شرط پر کردن منبع آب داخلی توسط کاربر، می‌توان بدون بازکردن در به آب خنک دسترسی داشت.

مشاهده محصول در دیجی کالا

بهترین یخچال و فریزر ال‌جی

ال‌جی از تولیدکنندگان مطرح بازار لوازم خانگی برقی است و با ارائه‌ی دستگاه‌های پرقدرت، کم‌مصرف و با ظرفیت بالا، جای خود را در این بازار محکم کرده است.

یخچال و فریزر ال جی مدل MDP860DB

یخچال و فریزر ال جی مدل MDP860DB

یخچال و فریزر ال‌جی مدل MDP860DB از دستگاه‌های با کیفیت تولیدشده توسط این شرکت عظیم لوازم خانگی برقی است. این یخچال و فریزر در گروه ساید بای‌ ساید‌ها فروخته می‌شود؛ ولی عملا جزو دستگاه‌های چهار در یا به تعبیر بهتر پنج‌ در قرار دارد.

 • درهای بالایی برای دسترسی به فضای یخچال در نظر گرفته شده‌اند که با بازکردن کامل آن‌ها می‌توان به محتویات داخل یخچال دسترسی داشت. برای دسترسی به نوشیدنی‌ها و موارد پرمصرف، در دیگری روی در اصلی تعبیه شده است که با یک دکمه باز شده و به این ترتیب مانع از هدررفت انرژی می‌شود.
 • قسمت پایینی مختص فریزر است که با درهای جداگانه قابل‌ دسترسی هستند.
 • آبسردکن و یخ‌ساز در این مدل روی یکی از درهای یخچال نصب شده است.
 • کمپرسور اینورتر خطی کم‌صدا با مصرف انرژی پایین، عملکرد دستگاه را بهبود بخشیده است.
 • یخچال و فریزر ال‌جی مدل MDP860DB به سیستم عیب‌یاب هوشمند(Smart Diagnosis) نیز مجهز است.
 • فیلتر بهداشتی + Hygiene Fresh در این مدل استفاده شده است.

ال‌جی از تولیدکنندگان مطرح بازار لوازم خانگی برقی بوده که با ارائه‌ی دستگاه‌های پرقدرت، کم‌مصرف و با ظرفیت بالا، جای پای خود را در این بازار محکم کرده است.

مشاهده محصول در دیجی کالا

یخچال و فریزر ال جی مدل MDN76

یخچال و فریزر ال جی مدل MDN76

یخچال فریزر ال‌جی مدل MDN76 از دستگاه‌های با کیفیت این شرکت بزرگ لوازم برقی است. این یخچال فریزر در گروه ساید بای سایدها فروخته می‌شود؛ ولی عملا جزو دستگاه‌های چهار در یا به عبارت بهتر پنج‌ در جای دارد.

 • درهای بالایی برای دسترسی به فضای یخچال در نظر گرفته شده‌اند که با بازکردن کامل آن‌ها می‌توان به محتویات داخل یخچال دسترسی داشت.
 • برای دسترسی به نوشیدنی‌ها و مواد پرمصرف، درِ دیگری روی درِ اصلی تعبیه شده است که با یک دکمه باز شده و به این ترتیب مانع از هدررفت انرژی می‌شود.
 • قسمت پایینی مختص فریزر است که با درهای جداگانه قابل‌دسترسی هستند.
 • آبسردکن و یخ‌ساز این مدل روی یکی از درهای یخچال نصب شده‌اند.
 • کمپرسور اینورتر خطی کم‌صدا با مصرف انرژی پایین، عملکرد دستگاه را بهبود بخشیده است.
 • یخچال‌فریزر ال‌جی مدل MDN76 به سیستم عیب‌یاب هوشمند (Smart Diagnosis)نیز مجهز است.
 • فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh در این مدل استفاده شده است.

مشاهده محصول در دیجی کالا

بهترین یخچال و فریزر بوش

شرکت بوش(Bosch) از شرکت‌های شناخته‌ شده در تولید و عرضه‌ی انواع محصولات و لوازم برقی به‌ویژه لوازم برقی خانگی است که طی سال‌ها، با عرضه‌ی محصولاتی که از بیشترین کیفیت و نوآوری بهره می‌برند، به یکی از برترین و محبوب‌ترین برندهای این گروه محصولات تبدیل ‌شده است.

یخچال و فریزر بوش مدل GSN36VB304 - KSV36VB304

یخچال و فریزر بوش مدل GSN36VB304

یخچال و فریزر بوش مدل GSN36VB304 – KSV36VB304 در گروه یخچال و فریزرهای دوقلو این شرکت قرار می‌گیرد.

 • مصرف بهینه انرژی توسط این دستگاه آن را در گروه A++ قرار می‌دهد.
 • گنجایش بالای دستگاه امکان سرد کردن و فریز کردن مقدار زیادی مواد غذایی را فراهم می‌کند.
 • یخچال در این مدل دارای 7 طبقه است و یک کشو در پایین ترین قسمت آن در نظر گرفته شده است.
 • قسمتی هم برای قرار گیری بطری‌های نوشیدنی به صورت خوابیده در دستگاه تعبیه شده است.
 • در سطح داخلی در هم 5 طبقه باریک در نظر گرفته شده است تا مواد غذایی کوچک، بسته‎های کوچک و بطری‌های باریک در آنها جا بگیرند.
 • فریزر دارای 5 کشو و دو طبقه‌ی لولایی است  و روی در طبقه‌ای وجود ندارد.
 • فریز نمودن 20 کیلوگرم ماده غذایی در 24 ساعت توسط این دستگاه ممکن می‌شود.
 • این دستگاه مجهز به سیستم گردش هوای چندگانه است.

مشاهده محصول در دیجی کالا

بهترین یخچال فریزر دوو
یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-0036SS

یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-0036SS

یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-0036SS یکی دیگر از محصولات سری پرایم شرکت دوو می باشد . این محصول مشابه مدل 0034 می باشد ، با این تفاوت که در این مدل عمق یخچال کمی بیشتر است.

 • این سری مدل به رنگ‎های سفید و استیل عرضه شده است.
 • این محصول مجهز به سامانه سرمایش هوشمند است .
 • این سامانه مجهز به سنسورهای کنترل دمایی است که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص داده و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می‌کند.
 • این سامانه داده‌ها را تحلیل کرده و به کمپرسور منتقل می‌کند.
 • کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین می‌کند.
 • بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک در ساید بای ساید دوو کنتـرل دمـا، میـوه وسـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت می‌مانــد
 •  یکی از مزایای این محصول مصرف انرژی پایین آن است. رده انرژی یخچال ساید بای ساید 0036 ، +A است.

مشاهده محصول در دیجی کالا

برچسب ها

مینا نظری

مینا تحصیلات آکادمیک خودشو تو کارشناسی ارشد رشته نرم‌افزار به پایان رسونده. چند سالی رو در حوزه بازاریابی برای شرکت‌های مختلف فعالیت داشته و تجربه‌های خوبی در زمینه بازاریابی داره؛ به تولید محتوا علاقه داره و دوست داره با تولید محتوای خلاقانه، به دوستاش که قصد خرید دارن کمک کنه تا تجربه خرید خوبی داشته باشن.

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

 1. سلام
  خیلی عالی بود این مطلب من خیلی حال کردم باهاش

  نکته هایی که گفته بودید عالی بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن