۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
دکوراسیون و دکوراتیو

خرید 10 مدل مبل تختخواب شو یک نفره و دو نفره جدید

قیمت و خرید انواع مبل و کاناپه تخت خواب شو

زندگی در فضاهای کوچک همیشه مشکلات خاص خود را داشته و دارد. برای همین باید از محصولاتی استفاده کرد که ضمن فراهم کردن نیازهای ما استفاده چند کاربره هم داشته باشند. یکی از این موارد مبل تختخواب شو است که در انواع تک نفره و دو نفره در بازار یافت می‌شود.

مبل‌های تخت خواب شو یکی از محصولات دکوراتیو خانه هستند و به شکلی هستند که به راحتی هر زمان که نیاز به استراحت و دراز کشیدن داشتید می‌توانید آنها را در فضای کوچکی باز کرده و هر زمان که نیازی به آنها نبود به عنوان مبل از آنها استفاده کنید. نوع دیگری از این مبل‌ها که با عنوان کاناپه تخت خواب شو شناخته می‌شوند هم وجود دارند که نسبت به مبل طراحی به‌روزتری دارند.

خرید 10 تا از بهترین مبل تختخواب شو یک نفره و دو نفره ارزان

در این پست قصد داریم به راهنمای خرید مبل و کاناپه تختخواب شو جدید و ارزان پرداخته و مدل‌های مختلفی از این محصولات را به شما معرفی کنیم. این نوع کاناپه‌ها در رنگبندی و طرح‌های مختلفی وجود دارند. برخی از آنها دارای تشک مخصوص خواب هستند که به صورت سه تکه روی آن قرار گرفته است. برخی دیگر نیز فاقد تشک هستند که باید خودتان از تشک مخصوص روی آنها استفاده کنید.

مبل تختخواب شو یک نفره دسته متکایی

کاناپه مبل تختخواب شو ( تخت خواب شو , تختخوابشو ) یک نفره دسته متکایی

مبل تخت خوابشو یک نفره مناسب برای قسمت نشیمن، پذیرایی و قسمت تلویزیون است، همچنین به دلیل ظریف بودن قسمت پشتی و به طور کلی طراحی آن، برای دفاتر و به ویژه هتل‌ها گزینه مناسبی است. از این محصول می‌توان به عنوان تخت یک نفره نیز استفاده نمود، در نتیجه گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز هست. در تشک این کالا از فوم پلی وارتان استفاده شده است که برای خواب و نشیمن مناسب است. بالش خواب استفاده شده از جنس لایکو درجه یک است.

پارچه به کار برده شده در این محصول دارای کیفیت بالا است که قابلیت شستشو را نیز دارد. روکش این محصول قابلیت شستشو و تعویض را دارد بنابراین به راحتی میتوان رنگ این محصول را با تعویض روکش به رنگ دلخواه دیگری مرتبط با دیزاین جدید تغییر داد با وزن مناسب 40 کیلو گرم که به راحتی می توان آن را جابجا کرد جنس لایه میانی از فوم میباشد و جنس روکش پارچه از مازراتی است در حالت تخت دارای عرض 100 . ارتفاع 60 و طول 2 متر و 5 سانتی متر میباشد

کاناپه تختخواب شو دو نفره آرا سوفا NG20

کاناپه مبل تختخواب شو ( تختشو ، تخت خواب شو ) دو نفره آرا سوفا مدل NG20

این مدل تخت دو نفره با عرض تشک 140 سانتی متر می باشد پشتی این محصول دارای شش حالت در زوایای مختلف می شود که به حالتهای مختلف ریلکس می شود. برای حالت تخت پایه های کفی و پشتی روی زمین قرار میگیرند. آرا سوفا یکی از بزرگترین و متنوع ترین تولید کننده مبلمان مدرن و تختخواب شو با سابقه 16 ساله می باشد. کلاف مبل فلز سبک صنعتی به جای چوب، بسیار مقاوم و در عین حال سبک می باشد.

بیش از 60 درصد تولیدات در این کارخانه توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک و مدرن اروپایی تولید می شود رنگ کوره ای الکترواستاتیک کلاف محصولات باعث یکنواختی رنگ و عدم زنگ زدگی محصولات در شرایط جوی نامناسب می باشد. تشک کف نشیمن طبی با دانسیته بالا می باشد که مبل را برای سالهای سال به حالت اولیه نگه میدارد.

مبل تختخواب شو دونفره آیسان لاویز

مبل تختخواب شو(کاناپه تختخوابشو، تخت خواب شو) دونفره آیسان مدل لاویز

مبل تخت خوابشو دو نفره(دوقلو)آیسان مدل لاویز همراه با ضمانت نامه 6 ماهه گالری آیسان و هلوگرام معتبر گروه تولیدی آیسان در رنگ ثابت دسته و پشتی مبل( مطابق با تصویر) و تنوع رنگی در قسمت نشیمن گاه و تکیه گاه به انتخاب و سلیقه مشتری مناسب برای قسمت نشیمن، پذیرایی و قسمت تلویزیون است، همچنین به دلیل ظریف بودن قسمت پشتی و به طور کلی طراحی آن، برای دفاتر و به ویژه هتل‌ها گزینه مناسبی است.

از دیگر ویژگی های این محصول قابلیت استفاده همزمان به عنوان مبل و تختخواب میباشد که در مقابل محصولات مشابه دارای وجه تمایز میباشد به این صورت که یک نفر میتواند به عنوان مبل و نفر دیگر به عنوان تخت از این محصول استفاده نماید ، در نتیجه گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز هست. در تشک این کالا از فوم استفاده شده است که برای خواب و نشیمن مناسب است.

بالش خواب استفاده شده از جنس درجه یک است. پارچه به کار برده شده در این محصول نیز دارای کیفیت بالا است با وزن مناسب 65 کیلو گرم که به راحتی می توان آن را جابجا کرد جنس لایه میانی از فوم میباشد در حالت تخت دارای عرض 185 . ارتفاع 60 و طول 210 سانتی متر میباشد در ضمن دسته و قسمت پشتی این محصول دارای روکش چرمی بوده که در تمامی محصولات ثابت و به رنگ قهوه ای تیره(سوخته) می باشد و رنگ بندی محصول فقط در قسمت نشیمن گاه و تکیه گاه اعمال می گردد.

کاناپه دو نفره تختخواب شو اسپرت آیسان ساحل

مبل تختخواب شو(کاناپه تختخواب شو، تخت خواب شو) دونفره اسپرت آیسان مدل ساحل

مبل تخت خوابشو دو نفره اسپرت آیسان مدل ساحل همراه با ضمانت نامه 6 ماهه آیسان و هلوگرام معتبر گروه تولیدی آیسان در دو رنگ آبی(تمام آبی به همراه دو عدد کوسن زرد خردلی) و صورتی تیره( زیره کرم و دو عدد کوسن کرم) مناسب برای قسمت نشیمن، پذیرایی و قسمت تلویزیون است، همچنین به دلیل ظریف بودن قسمت پشتی و به طور کلی طراحی آن، برای دفاتر و به ویژه هتل‌ها گزینه مناسبی است.

از این محصول با فشار وارد کردن قسمت پشتی به سمت نشیمن گاه می‌توان به عنوان تخت دو نفره نیز استفاده نمود، در نتیجه گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز هست. در تشک این کالا از فوم پلی وارتان استفاده شده است که برای خواب و نشیمن مناسب است.

کوسن(بالش) خواب استفاده شده از جنس لایکو درجه یک است. پارچه به کار برده شده در این محصول دارای کیفیت بالا است با وزن مناسب 55 کیلو گرم که به راحتی می توان آن را جابجا کرد جنس لایه میانی از فوم میباشد و جنس روکش پارچه از مازراتی است در حالت تخت دارای عرض 185 . ارتفاع 50 و طول 125 سانتی متر میباشد.

مبل تخت خواب شو دونفره آیسان ساپنا

مبل تخت خواب شو(کاناپه تختخواب شو، تختخوابشو) دونفره آیسان مدل ساپنا

مبل تخت خوابشو دو نفره آیسان مدل ساپنا به همراه ضمانت نامه 6 ماهه و هلوگرام معتبر گروه تولیدی آیسان مناسب برای قسمت نشیمن، پذیرایی و قسمت تلویزیون است، همچنین به دلیل ظریف بودن قسمت پشتی و به طور کلی طراحی آن، برای دفاتر و به ویژه هتل‌ها گزینه مناسبی است.

از این محصول می‌توان به عنوان تخت دو نفره نیز استفاده نمود، در نتیجه گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز هست. در تشک این کالا از فوم پلی وارتان استفاده شده است که برای خواب و نشیمن مناسب است. بالش خواب استفاده شده از جنس لایکو درجه یک است. پارچه به کار برده شده در این محصول دارای کیفیت بالا است که قابلیت شستشو را نیز دارد.

روکش این محصول قابلیت شستشو و تعویض را دارد بنابراین به راحتی میتوان رنگ این محصول را با تعویض روکش به رنگ دلخواه دیگری مرتبط با دیزاین جدید تغییر داد با وزن مناسب 45 کیلوگرم که به راحتی می توان آن را جابجا کرد جنس لایه میانی از فوم میباشد و جنس روکش پارچه از مازراتی است در حالت تخت دارای عرض 165 و ارتفاع 60 سانتی متر و طول 2 متر میباشد

کاناپه تختخواب شو دو نفره با دسته بیضی

کاناپه مبل تختخواب شو ( تخت خواب شو , تختخوابشو ) دو نفره دسته بیضی

مبل تخت خوابشو دو نفره مناسب برای قسمت نشیمن، پذیرایی و قسمت تلویزیون است، همچنین به دلیل ظریف بودن قسمت پشتی و به طور کلی طراحی آن، برای دفاتر و به ویژه هتل‌ها گزینه مناسبی است. از این محصول می‌توان به عنوان تخت دو نفره نیز استفاده نمود، در نتیجه گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز هست.

در تشک این کالا از فوم پلی وارتان استفاده شده است که برای خواب و نشیمن مناسب است. بالش خواب استفاده شده از جنس لایکو درجه یک است. با وزن مناسب 65 کیلوگرم که به راحتی می توان آن را جابجا کرد جنس لایه میانی از فوم میباشد در حالت تخت دارای عرض 170 و ارتفاع 65 سانتی متر و طول 2 متر میباشد.

مبل تختخواب شو یک نفره آیسان سابنا

مبل تختخواب شو(کاناپه تختخوابشو، تخت خواب شو) یک نفره آیسان مدل سابنا

مبل تخت خوابشو یک نفره آیسان مدل سابنا مناسب برای قسمت نشیمن، پذیرایی و قسمت تلویزیون است، همچنین به دلیل ظریف بودن قسمت پشتی و به طور کلی طراحی آن، برای دفاتر و به ویژه هتل‌ها گزینه مناسبی است. از این محصول می‌توان به عنوان تخت یک نفره نیز استفاده نمود، در نتیجه گزینه مناسبی برای منازل کوچک نیز هست. در تشک این کالا از فوم پلی وارتان استفاده شده است که برای خواب و نشیمن مناسب است.

بالش خواب استفاده شده از جنس لایکو درجه یک است. پارچه به کار برده شده در این محصول دارای کیفیت بالا است که قابلیت شستشو را نیز دارد. روکش این محصول قابلیت شستشو و تعویض را دارد بنابراین به راحتی میتوان رنگ این محصول را با تعویض روکش به رنگ دلخواه دیگری مرتبط با دیزاین جدید تغییر داد با وزن مناسب 40 کیلو گرم که به راحتی می توان آن را جابجا کرد جنس لایه میانی از فوم میباشد و جنس روکش پارچه از مازراتی است در حالت تخت دارای عرض 100 . ارتفاع 60 و طول 2 متر و 5 سانتی متر میباشد.

کاناپه مبل تختخواب شو دو نفره آرا سوفا V23M

کاناپه مبل تختخواب شو ( تخت شو ، تختخوابشو ، تخت خواب شو ) دو نفره آرا سوفا مدل V23M

در رابطه با مبل تختخوابشو مدل V23M مبل تختخواب شو مدل v23M یکی از کاربردی ترین محصولات آرا سوفا می باشد که دارای نشیمن بزرگ 140 سانتیمتر و عمق 85 می باشد تختخواب حدود 190 سانتیمتر می باشد و دارای دو کوسن برای استراحت می باشد.

این مبل به گونه ای طراحی شده است که به راحتی تبدیل به تختخواب می شود و تمامی قطعات به یکدیگر متصل هستند و موقع خواب احساس ناراحتی به انسان دست نمیدهد زیرا کفی مبل کاملا طبی از یورتان می باشد و همچنین در زیر مبل چندین لایه وجود دارد و در نهایت اسکلت مبل کاملا فلزی می باشد که دوامی بسیار بالا دارد.

در مورد کارخانه آرا سوفا آرا سوفا یک از بزرگترین و متنوع ترین تولید کننده مبلمان مدرن و تختخوابشو می باشد که سابقه 16 سال تولید مستمر محصولات مدرن، منجر به دریافت جوایز و تندیس های پیاپی در سطح کشور گردیده و بخشی از محصولات نیز مرزها را درنوردیده و در سایر کشورهای همسایه نیز به فروش می رسند. بیش از 60 درصد تولیدات در این کارخانه توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک و مدرن اروپایی تولید و همچنین سایر مواد اولیه از معتبرترین تولید کنندگان داخل کشور تامین می شود.

بازرسی ها متعدد کیفی در هنگام ورود مواد اولیه تا خروج محصول تولیدی سبب تولید محصول باکیفیت و تامین رضایت حداکثری مشتریان گردیده است. ساختار اکثر تولیدات شرکت از فلز می باشد و اتصالات توسط جوش های متعدد صنعتی مستحکم گردیده و همچنین کف نشیمن اچ آر با دانسیته بالا می باشد که مبل را برای سالهای سال به حالت اولیه نگه میدارد. این محصول توسط شرکت ثبت گردیده و تحت قانون حمایت از قانون ثبت طرح صنعتی قرار دارد.

کاناپه تخت خواب شو یک نفره آرا سوفا B18

کاناپه مبل تختخواب شو یک نفره آرا سوفا مدل B18

کاناپه تختخوابشو مدل B18 یکی از پرفروشترین و پرکاربردترین مدل های تولیدی این شرکت می باشد که دارای نشیمن بزرگ 4 نفره و به طول 190 و همچنین فضای خواب با عرض 105 سانتیمتر می باشد. این کاناپه دارای ست و نیم ست نیز می باشد . در زیر کاناپه فضای بسیار بزرگی تعبیه شده است که قابل استفاده برای پتو ، تشک و سایر لوازم و وسابل می باشد.

استحکام کاناپه به دلیل استفاده از ساختار فلزی بسیار زیاد می باشد وهمچنین جنس کفی نشیمن از جنس های مورد استفاده در تشک های طبی می باشد که طول عمر بسیار بالایی دارد.دوخت های زیبای روی مبل توسط دستگاه سی ان سی آلمانی تمام اتوماتیک دوخته شده است که نمای زیبایی به کار داده است. در زیر تشک نشیمن فضای باکس بزرگی وجود دارد که به عنوان کمد جهت قراردادن وسایل خواب و … می باشد. این سبک از کاناپه به راحتی تبدیل به مبل و تخت می شود.

آرا سوفا یکی از بزرگترین و متنوع ترین تولید کننده مبلمان مدرن و تختخواب شو با سابقه 16 ساله می باشد. کلاف مبل فلز سبک صنعتی به جای چوب، بسیار مقاوم و در عین حال سبک می باشد. بیش از 60 درصد تولیدات در این کارخانه توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک و مدرن اروپایی تولید می شود رنگ کوره ای الکترواستاتیک کلاف محصولات باعث یکنواختی رنگ و عدم زنگ زدگی محصولات در شرایط جوی نامناسب می باشد.

کاناپه تختخواب شو یک نفره آرا سوفا D11

کاناپه مبل تختخواب شو ( تختخوابشو ) یک نفره آرا سوفا مدل D11

مبل تختخواب شو d11 دارای تخت طبی با دانسیته بالا می باشد. طراحی مبل به شکلی می باشد که چرخش دسته ها و تغییر زاویه های دسته ، تبدیل به تختخواب و حالت ریلکس می شود. دسته های این مدل دارای مکانیزم شش حالته می باشد که در عین زیبایی و حالت اسپرت محصول یکی از بهترین مدل های راحت جلوی تلویزیون می باشد.

نشیمن این مبل دو نفره است ولی با قرارگیری روی حالتهای مختلف دسته، شخص می تواند تکیه به هر کدام از دسته ها داده و طرف دیگر دسته به حالت تخت باشد تا پا روی آن قرار گیرد همچنین مکانیزم و برخی قطعاتی که جهت ساخت این مبل استفاده شده از معتبر ترین تولید کنندگان کشور ترکیه وارد شده است. آرا سوفا یکی از بزرگترین و متنوع ترین تولید کننده مبلمان مدرن و تختخواب شو با سابقه 16 ساله می باشد.

کلاف مبل فلز سبک صنعتی به جای چوب، بسیار مقاوم و در عین حال سبک می باشد. بیش از 60 درصد تولیدات در این کارخانه توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک و مدرن اروپایی تولید می شود رنگ کوره ای الکترواستاتیک کلاف محصولات باعث یکنواختی رنگ و عدم زنگ زدگی محصولات در شرایط جوی نامناسب می باشد. تشک کف نشیمن طبی با دانسیته بالا می باشد که مبل را برای سالهای سال به حالت اولیه نگه میدارد.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا