۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تفال تاروت

معنی کارت تاروت Death معکوس و تفسیر کارت مرگ

معنی کارت چرخ مرگ معکوس در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Death برعکس همراه با توضیحات کامل در زمینه‌های مختلف سلامتی، حرفه و شغل، مالی و عشق را در سایت تاپترین مطالعه کنید.

کارت تاروت Death یا مرگ که با نام کارت پوسیدگی در تاروت نیز شناخته می‌شود، از دیگر کارت‌هایی است که نمادی از دگرگونی بزرگ دارد؛ دگرگونی که مشخص نیست چه اتفاقاتی خواهد افتاد و همچون مرگ که پس از آن مشخص نیست، این کارت پیغام‌هایی برای شما دارد. وقتی صحبت از کارت تاروت مرگ معکوس یا وارونه می‌شود، منفی است و نشان از این دارد که شما در برابر تغییر ترس دارید و دوست ندارید که این دگرگونی و تغییر الگوی رفتاری را تجربه کنید.

در ادامه این نوشته از سایت تاپترین به بررسی معنی کارت تاروت Death معکوس در موضوعات مختلف پرداخته و تفسیرهای مختلف آن را برای شما بیان خواهیم نمود.

معنی کارت تاروت Death معکوس و تفسیر کارت مرگ

معنی کارت تاروت Death معکوس و تفسیر کارت مرگ

کارت مرگ در تاروت نمایانگر یک دگرگونی بزرگ، حرکت و تغییری عظیم با شروع جدید می‌باشد؛ اما این اتفاق آسان نخواهد بود. نمادهای اساسی کارت مرگ عبارتند از: مرگ به شکل یک اسکلت در لباسی سیاه یا زره که ممکن است یک داس یا پرچمی با شکل یک گل رز پنج پر در دست داشته باشد. احتمال دارد چهره‌های دیگری نیز در این تصویر وجود داشته باشد، که رایج‌ترین و تکراری‌ترین آن‌ها مربوط به یک کودک است.

کارت شما: تاروت معکوس Death یا مرگ

معانی کارت: ترس از تغییر، تکرار الگوهای منفی، مقاومت در برابر تغییر، رکود، پوسیدگی.

توضیحات کارت: کارت مرگ معکوس نشان می‌دهد شما در شرف گذر از یک تحول مهم هستید اما آن را رد می‌کنید. ممکن است رها کردن برای شما چالش برانگیز باشد، یا در این مسیر نیاز به کمک داشته باشید. شما هنوز دیدگاه‌های منفی از تاریخ دارید که ممکن است مانع از یک فرصت جدید شود.

زندگی شما متوقف شده است و احساس می‌کنید در نتیجه طرد شدن در هاله‌ای از ابهام هستید. این شانس را دارید که تغییر را بپذیرید تا اینکه با آن مبارزه کنید. وقتی به تغییر «بله» می‌گویید، ببینید چه فرصت‌های زیبایی برای شما باز می‌شود. زمانی روشن‌تر می‌شود که یاد بگیرید گذشته را رها کنید و تسلیم حال شوید. این جمله تاکیدی را تکرار کنید «من آینده را به هر شکلی در آغوش می‌کشم» تا به این روند کمک کند.

کارت وارونه مرگ تاروت ممکن است نشان دهد که شما با پیشرفت شخصی قابل توجهی دور از دید دیگران روبه‌رو هستید. برای ایجاد فضایی برای ظاهر شدن موارد جدید، آنچه را که دیگر به شما خدمت نمی‌کند رها می‌کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که باید رها کنید، یک کارت دیگر بکشید یا به کارت‌های باقی مانده در خواندن نگاه کنید. می‌توانید این کار را با رها کردن ترس و محدود کردن ایده‌ها، تغییر رفتارهایتان، یا استفاده از داروهای گیاهی یا نوع دیگری از شفای معنوی برای پاکسازی و تغییر فیزیکی انجام دهید.

برای گرفتن فال تاروت کلیک کنید


معنی کارت تاروت Death معکوس و تفسیر کارت مرگ

تعبیر کارت تاروت معکوس مرگ در عشق و رابطه

کارت تاروت مرگ وارونه در عشق نشان می‌دهد اگر در یک رابطه متعهد هستید، نمی‌خواهید اجازه دهید رابطه شما تغییر کند. از آنجایی که احساس می‌کنید به همسرتان وابسته هستید یا از تنها ماندن می‌ترسید، ممکن است در رابطه‌ای باشید که مدت‌ها پیش تمام شده است. همچنین ممکن است احتمال ظهور و احیای مجدد رابطه‌ای که مدت هاست فراموش شده است را نشان دهد.

اگر تنها هستید، کارت تاروت مرگ نشانه قدرتمندی است که باید مکانیسم‌های مقابله ناسالم را کنار بگذارید تا تغییرات قابل توجهی در زندگی عاشقانه خود ایجاد کنید. برای اینکه همسری را در قلب خود بیاورید که با عشق و احترام به شما نزدیک شود.

به عنوان مثال، اگر به دلیل عزت نفس پایین تمایل به انتخاب روابط نامطلوب دارید، باید اعتماد به نفس خود را تقویت کنید و همچنین خرابکاری‌های خود را رها کنید. معنای عاشقانه کارت تاروت مرگ بیزاری بزرگی از تغییر نحوه قرار ملاقات و روابط را نشان می‌دهد. ممکن است شکل حفظ ازدواجی را داشته باشد که ناسالم است و هیچکدام از پیشرفت‌های شخصی شما را ارتقا نمی‌دهد. وابستگی به رابطه نیز ممکن است وجود داشته باشد، یا ممکن است به سادگی با هم باشید زیرا آن را راحت می‌دانید، احساس مسئولیت می‌کنید یا از تنهایی می‌ترسید.

معنی کارت تاروت Death معکوس و تفسیر کارت مرگ

تعبیر کارت تاروت برعکس پوسیدگی در امور مالی

ممکن است نتوانید از از دست دادن منابع مالی جلوگیری کنید، اما پذیرش و سازگاری با آن برایتان دشوار است. ممکن است برای گذراندن این دوره کوتاه لازم باشد که هزینه های خود را تنظیم کنید، اما ممکن است کنار گذاشتن برخی ضروریات برای شما دشوار باشد.

اگر به این دوره فرصت ندهید که نحوه نگرش به دارایی‌ها و ارزش‌هایتان را تغییر دهید، ممکن است دروس خود را درک نکنید. اگر بتوانید از مبارزه با این تغییرات دست بردارید، مقابله با آن بسیار ساده‌تر است. این کارت معکوس اصلی ارکانا در قرائت کارت تاروت نشان می دهد که ممکن است دچار نوعی رکود مالی شوید و باید نحوه مدیریت پول خود را دوباره ارزیابی کنید تا از پس آن برآیید.

الگوهای مخارج خود را بررسی کنید؛ آیا مناطقی وجود دارد که ممکن است پول خود را هدر دهید اما انجام آن را به تعویق بیندازید زیرا انجام این کار به شما کمک می کند تا امور مالی خود را بهتر مدیریت کنید؟ ممکن است بدهی خود را پرداخت کنید، اما آیا معمولاً بیش از حد خرج می کنید؟ مراقب پول خود باشید و عادات مالی ناسالم را کنار بگذارید. اگر عاقلانه پول خود را مدیریت کنید، هر مشکلی فقط مدت کوتاهی دوام خواهد آورد.

معنی کارت تاروت Death معکوس و تفسیر کارت مرگ

تعبیر کارت تاروت معکوس پوسیدگی در شغل و حرفه

تفسیر معکوس کارت تاروت مرگ، مانند تفسیر مستقیم آن، نشان می دهد که زمان تغییر شغل یا رفتن در مسیری جدید فرا رسیده است. از آنجا که نمی خواهید سطح فعلی امنیت خود را رها کنید، ممکن است در مقابل این تغییر مقاومت کنید. حتی اگر شغل شما ناکامل است، می توانید از نظم و ثباتی که می دهد لذت ببرید.

ممکن است به گونه‌ای عمل کرده باشید که نتوانید به اهدافتان برسید. در نظر بگیرید که چه چیزی باید تغییر کند تا شما را از نردبان حرفه ای بالا ببرد، سپس اقدامات لازم را برای تحقق آن انجام دهید. مشابه شکل راست این کارت، شما تحت فشار هستید تا در مسیر شغلی خود تغییری ایجاد کنید.

در مقابل، شما می توانید تمام تلاش خود را برای خنثی کردن این تغییر انجام دهید. حتی زمانی که فضای کار ناخوشایند است، حقوق کم است، یا پروژه ها خسته کننده هستند، می توانید تصمیم بگیرید که بمانید. تغییر هم در زندگی حرفه ای و هم در دیگر جنبه های زندگی ما امری مهم است.

ما باید توانایی در آغوش کشیدن آن را داشته باشیم تا اینکه آن را پس بزنیم. وقتی به الگویی که دیگر قرار نیست بخشی از زندگی ما باشد پایبند می‌مانیم، شاهد زوال آن هستیم و به مرور زمان تخلیه می‌شویم. این کارت گاهی اوقات نشان دهنده عود عادات نامطلوب در محل کار است.

معنی کارت تاروت Death معکوس و تفسیر کارت مرگ

تعبیر کارت تاروت برعکس مرگ در زمینه سلامتی و بیماری

کارت مرگ معکوس شاید نشانه‌ای از این باشد که درمان را به تأخیر می‌اندازید یا نسبت به مشکلات سلامتی خود در زمینه سلامتی فعال هستید. شاید شما تمایلی به برخورد با موضوع عمیق تری که علت مشکلات سلامتی شماست، نداشته باشید. شاید به دلیل نگرانی های قبلی که در مورد بیماری خاصی داشتید، معاینات را به تعویق انداخته اید.

اکنون آن را از تصویر خارج کنید. بعد از آن احساس انرژی بیشتری خواهید کرد. مشابه معنای راستین، هنگامی که مرگ در یک زمینه معنوی معکوس می شود، نشان دهنده یک انتقال معنوی است که توسط یک دوره تلاش، غم و اندوه یا از دست دادن در زندگی شما ایجاد می شود.

با این حال، در خواندن تاروت، کارت معکوس نشان می دهد که شما کاملاً در برابر این تغییر غیرقابل نفوذ هستید. شاید تحولاتی که از سر گذرانده اید آنقدر شما را عصبانی کرده است که تمایلی به ادامه دادن ندارید. ممکن است امید خود را به کائنات از دست داده باشید و باور داشته باشید که در آینده هیچ اتفاق خوبی برای شما نخواهد افتاد.

از طرف دیگر، ممکن است ناراحت باشید و باور داشته باشید که هیچ چیز در حال حاضر کائنات نمی تواند برای شما جبران کند.با این حال، به خاطر داشته باشید که امتناع از رها کردن غم و اندوه فقط اوضاع را بدتر می‌کند. حتی اگر در حال حاضر آنقدر ناراضی هستید که نمی توانید آن را تشخیص دهید، سعی کنید تا حدی اعتماد کنید که قلمرو معنوی از شما حمایت می کند، راهنمایی می کند و در کنار شماست.


معنی کارت تاروت Death معکوس و تفسیر کارت مرگ

تعبیر کارت مرگ وارونه تاروت هنگام کشیدن

کشیدن یک کارت برای زمانی است که نیت کردید برای اصل یک مطلب پاسخ سریعی دریافت کنید. یعنی برای انجام کاری می‌خواهید سریعا پاسخ بله یا خیر فال تاروت جادوگر را دریافت کنید.

اگر هدف شما از کشیدن کارت برای این بوده که پاسخ بله یا خیر برای نیت و هدف خود دریافت کنید، آمدن فال Death معکوس به معنی «خیر» است؛ که یعنی باید از انجام دادن کاری که تصمیم داشتید صرف‌نظر کنید.

زمانی هم که کارت برای یک رویداد در آینده کشیده باشید، قبل از هر چیز باید زمان دقیق آن رویداد و اتفاق را در نظر بگیرید. در اینجا هم تاروت Death وارونه به معنی این است که این رویداد ممکن است تا ۳۰ روز آینده رخ دهد. هر چند که گاهی ۳ تا ۴ ماه یکبار ظاهر شده و دوباره پنهان می‌گردد.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید و فال تاروت Death برای شما اتفاقات مثبتی را در زندگی رقم بزند.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا