تصویر بنر

تصویر بنر

شستشو و نظافت

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو ایرانی و خارجی کدام است؟

قیمت و خرید بهترین مارک ماشین لباسشویی دوقلو

خرید ماشین لباسشویی دوقلو در هر خانه‌ای در کنار یک ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک واقعاً به امری ضروری تبدیل شده است. شستشوی ملحفه و انواع پتو برای هر کسی ساده نیست و با بیشتر شدن آپارتمان نشینی نمی‌توان مثل سابق انتظار داشت که با دست یا پا این لوازم سنگین را بشویید.

برای همین استفاده از یک ماشین لباسشویی با ظرفیت بیشتر از 9 کیلوگرم مناسب چنین محصولاتی است تا بتوانید به راحتی در منزل آنها را بشویید و پس از اتمام شستشو نیازی هم به آویز کردن چند روزه آن برای خشک کردن نداشته باشید.

در ادامه این پست قصد داریم به بررسی بهترین ماشین لباسشویی دوقلوی ایرانی و خارجی از برندهای مختلف و با ظرفیت 9 تا 15 کیلوگرم بپردازیم که استفاده مناسب مصارف خانگی برای شستن انواع لباس و حتی پتو را دارند. چنین ماشین‌های لباسشویی هم برای خانواده‌های کم جمعیت مناسب هستند و هم خانواده‌های پرجمعیت.

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو کدام است؟

اگر تعداد افراد خانواده زیاد است مجبورید با یک ماشین لباسشویی اتوماتیک معمولی هر روز چند بار مشغول شستن لباس باشید. در این صورت مصرف آب بیشتر، مصرف برق بیشتر، مصرف مواد شوینده بیشتر و در نهایت هزینه بالایی را باید برای شست و شو و نظافت البسه در هر ماه متحمل شوید.

اما در حالتی که یکی ماشین لباسشویی با ظرفیت بالا داشته باشید در یک بار می‌توانید حتی تا بیش 40 درصد از این هزینه‌ها را کاهش دهید. اگر هم خانواده کم جمعیتی داشته باشید، باز هم مهم نیست. می‌توانید از این لباسشویی برای شستن پتو استفاده کنید. البته ممکن است فکر کنید که در این صورت مصرف آب بالاتر خواهد بود؛ اما باید بدانید که میزان آبی که به این ماشین اضافه می‌کنید دست خودتان است.

برندهای مختلفی در زمینه تولید این نوع ماشین لباسشویی فعالیت دارند که از نمونه‌های ایرانی آن می‌توان به پاکشوما، حایر و جنرال آدمیرال اشاره کرد. حال بیایید ببینیم که هر کدام از این محصولات دارای چه ویژگی بوده و کدام یک بهتر هستند.

ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما PWT-1554AJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-1554AJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-1554AJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم جدیدترین و آخرین سری از ماشین لباسشویی هایی دوقلویی است که شرکت پاکشوما تولید کرده است. این دستگاه با ظرفیت بالایی که دارد انواع مختلفی از لباس و پارچه ها را مانند پتو، پالتو و … را نیز به راحتی بشوید.

این ماشین لباسشویی ظرفیت 15.5 کیلوگرمی برای شستن و 7 کیلوگرمی برای خشک کردن دارد. توانایی موتور شستشو 450 وات و توانایی موتور خشک کن 250 وات است، که با توجه به ابعاد و ظرفیتشان، بسیار معقول و مقرون به صرفه از نظر مصرف انرژی است. بر روی این دستگاه تنظیمات مختلفی به صورت مکانیکی در اختیار شما قرار گرفته است.

اولین تنظیم برای حالت تخلیه یا شستشو است که به راحتی قابل انتخاب است. برای حالت شستشو 3 حالت مختلف تنظیم ظریف، عادی و سنگین تعبیه شده است که بنا به نوع لباس مانند لباسهای پشمی، نخی، لباسهای لکه دار و … میتواند انتخاب شود. نسبت به اینکه کدام نوع از برنامه های شسشتو را انتخاب میکنید، میتوانید با استفاده از کلید ولومی تعبیه شده، زمان شستشو را از 3 تا 15 دقیقه انتخاب کنید.

در همین زمینه بخوانید: بهترین مینی واش برای شستشوی لباس نوزاد کدام است؟

برای خشک کن ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-1554AJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم نیز 3 حالت تایمر از 1 تا 5 دقیقه در نظر گرفته شده که به نسبت نوع پارچه قابل انتخاب است. در نهایت باید یادآور شد که این دستگاه مجهز به سیستم ایرجت، فیلتر جذب پرز البسه و هدایتگر آب (شستشوی شرعی) نیز میباشد.

ظرفیت دیگ15 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور400 دور در دقیقه
سایر مشخصاتدارای سه برنامه شستشو

ماشین لباسشویی دوقلو فریدولین SWT68 ظرفیت 6.8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی فریدولین مدل SWT68 ظرفیت 6.8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی دوقلو SWT68 یکی از محصولات کاربردی عرضه‌شده به بازار توسط شرکت «فریدولین» (Feridolin) است. این دستگاه از دسته ماشین لباسشویی‌های دوقلوی در از بالا است که از دو دیگ مجزا برای عمل شستن و خشک کردن برخوردار است.

دیگ شست‌وشوی دستگاه از گنجایش 6.8 لیتر بهره می‌برد. همچنین قسمت مخصوص خشک‌کن با گنجایش 3.5 کیلوگرم در این مدل تعبیه شده است و کاربر می‌تواند پس از پایان شست‌وشو لباس‌ها را با استفاده از آن خشک کند. پنل تنظیمات ماشین لباسشویی که در قسمت بالای آن قرار دارد، علاوه‌بر تنظیم برنامه شست‌وشو در سه حالت مختلف، امکان تعیین زمان شست‌وشو از 3 تا 15 دقیقه را به کاربر داده است.

دکمه‌های تنظیمات این مدل از نوع پیچی ولومی هستند و کاربری بسیار آسانی دارند. همچنین دکمه پیچی جداگانه‌ای برای اعمال تنظیمات بخش خشک‌کن در نظر گرفته شده است که تنظیم زمان شست‌وشو را از 1 تا 5 دقیقه ممکن کرده است.

ظرفیت دیگ6.8 کیلوگرم
رتبه انرژیA+
سایر مشخصاترله حرارتی جهت جلوگیری از سوختن موتور
دو موتور مجزای شست‌وشو و خشک کن
خشک‌کن 3.5 کیلوگرم
پمپ تخلیه، فیلتر پرزگیر
مگنت تخلیه آب و سوئیچ ایمنی
زمان شست‌وشو 3 تا 15 دقیقه (دو دور)
زمان خشک کردن 5 دقیقه (تک دور)

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-9659AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-9659AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم

ماشین لباس‌شویی دوقلو پاکشوما مدل PWT-9659AJ با ظرفیت 9.6 کیلوگرم دارای 3 برنامه شستشو تعبیه شده است. این مدل به شما امکان تنظیم زمان خشک کن و شستشو را می‌دهد. برای شستشو و خشک کردن بهتر و با کیفیت‌تر، برای این مدل دو موتور قدرتمند شستشو و خشک کن تعبیه شده است.

این دو موتور باعث شده تا شستشوی‌تان با بالاترین کیفیت صورت گیرد. اگر زمانی فراموش کردید لباسی را برای شستشو در ماشین بیاندازید، نگران نباشید، این مدل قابلیت اضافه کردن لباس حین کار را دارد. نیازی نیست برای لباس‌های جامانده دوباره ماشین را روشن کنید.

در همین زمینه بخوانید: بهترین مدل ماشین لباسشویی پاکشوما کدام است؟

سرعت چرخش موتور ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-9659AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم 800 دور در دقیقه است. این مدل به فیلتر جذب پرز البسه مجهز شده است. یکی دیگر از ویژگی‌های این مدل می‌توان به سیستم ایرجت اشاره کرد. این ماشین برای استفاده خانواده پرجمعیت گزینه مناسبی است.

ظرفیت دیگ9 کیلوگرم
لوله ورودی آب سرد و گرمدارد
سایر مشخصاتپروانه حباب ساز
دو موتور قدرتمند شستشو و خشک کن
کمترین لرزش و صدا
قابلیت تنظیم زمان خشک کن و شستشو
پمپ تخلیه-هدایتگر آب
سیستم ایرجت
فیلتر جذب پرز البسه

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل TTN-5961AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل TTN-5961AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال TTN-5961AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم از سری ماشین های دوقلوی شرکت پاکشوما با برند جنرال آدمیرال است. این دستگاه بدنه ای از جنس پلاستیکی دو لایه سبک است که علاوه بر زیبایی، باعث میشود جابجایی دستگاه آسان شود.

از ویژگی های مهم دستگاه باید پروانه حباب ساز آن اشاره کرد که در کنار دو موتور قدرتمند شستشو و خشک کن آن، بهترین عملکرد را برای شما ارائه خواهد داد. بر روی دستگاه 4 کلید ولومی تعبیه شده است که هر کدام وظیقه جداگانه ای بر عهده دارند.

  1. کلید اول برای نوع لباس است که در حالت ظریف (Gentel) مناسب برای لباس های دارای الیاف مصنوعی، حالت معمولی (Normal) برای لباس های نخی و حالت سنگین (Heavy) برای لباس های ضخیم می باشد.
  2. کلید دوم ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل TTN-5961AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم برای تعیین زمان شستشو تا 15 دقیقه است.
  3. کلید سوم برای انتخاب شستشو یا خشک کن است.
  4. کلید نهایی هم برای تعیین زمان خشک کن بنا بر نوع لباس می باشد.

در پایان باید ذکر کرد که این دستگاه دارای پمپ تخلیه، هدایتگر آب (شستشوی اسلامی)، سیستم ایرجت و فیلتر جذب پرز البسه نیز می باشد. که در مجموع این دستگاه را برای استفاده خانگی بسیار مناسب و مقرون به صرفه میکند.

ظرفیت دیگ9 کیلوگرم
لوله ورودی آب سرد و گرمدارد
سرعت چرخش موتور800 دور در دقیقه
سایر مشخصاتقدرت موتور شستشو 350 وات
قدرت موتور خشک کن 200 وات
پروانه حباب ساز
دو موتور قدرتمند شستشو و خشک کن
کمترین لرزش و صدا
قابلیت تنظیم زمان خشک کن و شستشو
پمپ تخلیه
هدایتگر آب(شستشوی اسلامی)
سیستم ایرجت
فیلتر جذب پرز البسه

لباسشویی اینترنشنال آنیل مدل WM9 با ظرفیت 9 کیلوگرم

لباسشویی اینترنشنال آنیل مدل WM9 با ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک اینتر ناسیونال با ظرفیت 9 کیلوگرم وسیله‌ای مناسب برای شست‌و‌شو و آب‌کشی انواع لباس و منسوجات است. این ماشین لباسشویی دو قلو دارای طراحی زیبا و منحصر بفرد همراه با کابینهای دولایه بسیار مقاوم که دارای یک دیگ شستشوو دیگری خشک کن است.

قابلیت تنظیم زمان باعث شده تا امکان زمانبندی فعالیت دستگاه توسط کاربر تعیین شود در قسمت بالایی پنل چندین کلید و پیچ تنظیم تعبیه شده که این امکان را به فرد میدهد تا به راحتی برنامه مورد نظر خود را برای شستشوی لباس انتخاب و تنظیم نماید.

در همین زمینه بخوانید: خرید ماشین لباسشویی اسنوا

همچنین راحتی بیشتر با دو ورودی مجزا آب جهت قسمت های شستشو و خشک کن، زمان بندی و مدیریت زمان در شستشو یکی از ارکان مهم ضروری این محصول است.

ظرفیت دیگ9 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور400 دور در دقیقه
سایر مشخصاتقابلیت اضافه کردن لباس حین کار
دارای 3 برنامه شستشو

ماشین لباسشویی ریتون مدل RWM 1280.MA ظرفیت 13 کیلوگرم

ماشین لباسشویی ریتون مدل RWM 1280.MA ظرفیت 13 کیلوگرم
ظرفیت دیگ13 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرمدارد
سایر مشخصاتظرفیت خشک کن 7 لیتر
پمپ تخلیه آب
قابلیت تنظیم زمان
هدایتگر آب
نشانگر میزان آب مخزن
درب مخصوص خشک کن
موتور شستشوی پرقدرت 240 وات
مجهز به سیستم فیلترینگ پرزگیر البسه

ماشین لباسشویی دو قلو 11 کیلویی اینترنشنال آنیل MWT11000

ماشین لباسشویی دو قلو اینترنشنال آنیل مدل MWT11000 ظرفیت 11 کیلوگرم
ظرفیت دیگ11 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور400 دور در دقیقه
سایر مشخصاتبدنه پلاستیک دو لایه مقاوم و 100 درصد ضد زنگ
قابلیت تنظیم زمان شستشو و خشک کن
فیلتر جذب پرز / پمپ تخلیه
سیستم شستشوی محافظ پوست دست
هدایت گر آب(سیستم شستشوی اسلامی)
کمترین لرزش صدا و آبشار حباب ساز
دارای 3 برنامه شستشو

لباسشویی اینترنشنال آنیل مدل WM9 با ظرفیت 12 کیلوگرم

لباسشویی اینترنشنال آنیل مدل WM9 با ظرفیت 12 کیلوگرم

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک اینتر ناسیونال با ظرفیت 12 کیلوگرم وسیله‌ای مناسب برای شست‌و‌شو و آب‌کشی انواع لباس و منسوجات است. این لباسشویی دوقلو دارای کابینهای دولایه بسیار مقاوم با یک دیگ شستشو و خشک کن است.

قابلیت تنظیم زمان باعث شده تا امکان زمانبندی فعالیت دستگاه توسط کاربر تعیین شود در قسمت بالایی پنل چندین کلید و پیچ تنظیم تعبیه شده که این امکان را به فرد میدهد تا به راحتی برنامه مورد نظر خود را برای شستشوی لباس انتخاب و تنظیم نماید. همچنین راحتی بیشتر با دو ورودی مجزا آب جهت قسمت های شستشو و خشک کن، زمان بندی و مدیریت زمان در شستشو یکی از ارکان مهم ضروری این محصول است.

ظرفیت دیگ12 کیلوگرم
سایر مشخصاتدارای 3 برنامه شستشو
3/5 - (3 امتیاز)

تصویر بنر

تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا