۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
شستشو و نظافت

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو ایرانی و خارجی کدام است؟

قیمت و خرید بهترین مارک ماشین لباسشویی دوقلو

خرید ماشین لباسشویی دوقلو در هر خانه‌ای در کنار یک ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک واقعاً به امری ضروری تبدیل شده است. شستشوی ملحفه و انواع پتو برای هر کسی ساده نیست و با بیشتر شدن آپارتمان نشینی نمی‌توان مثل سابق انتظار داشت که با دست یا پا این لوازم سنگین را بشویید.

برای همین استفاده از یک ماشین لباسشویی با ظرفیت بیشتر از 9 کیلوگرم مناسب چنین محصولاتی است تا بتوانید به راحتی در منزل آنها را بشویید و پس از اتمام شستشو نیازی هم به آویز کردن چند روزه آن برای خشک کردن نداشته باشید.

در ادامه این پست قصد داریم به بررسی بهترین ماشین لباسشویی دوقلوی ایرانی و خارجی از برندهای مختلف و با ظرفیت 9 تا 15 کیلوگرم بپردازیم که استفاده مناسب مصارف خانگی برای شستن انواع لباس و حتی پتو را دارند. چنین ماشین‌های لباسشویی هم برای خانواده‌های کم جمعیت مناسب هستند و هم خانواده‌های پرجمعیت.

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو کدام است؟

اگر تعداد افراد خانواده زیاد است مجبورید با یک ماشین لباسشویی اتوماتیک معمولی هر روز چند بار مشغول شستن لباس باشید. در این صورت مصرف آب بیشتر، مصرف برق بیشتر، مصرف مواد شوینده بیشتر و در نهایت هزینه بالایی را باید برای شست و شو و نظافت البسه در هر ماه متحمل شوید.

اما در حالتی که یکی ماشین لباسشویی با ظرفیت بالا داشته باشید در یک بار می‌توانید حتی تا بیش 40 درصد از این هزینه‌ها را کاهش دهید. اگر هم خانواده کم جمعیتی داشته باشید، باز هم مهم نیست. می‌توانید از این لباسشویی برای شستن پتو استفاده کنید. البته ممکن است فکر کنید که در این صورت مصرف آب بالاتر خواهد بود؛ اما باید بدانید که میزان آبی که به این ماشین اضافه می‌کنید دست خودتان است.

کدام برند ماشین لباسشویی دوقلو بهتر است؟

ماشین لباسشویی دوقلو یکی از انواع مدل‌های لباسشویی است که دوکاره است. این نوع لباسشویی دارای دو مخزن شستشو و خشک کن یا آب‌کشی است. به عبارتی دو کار مجزا را انجام می‌دهد و لباس‌های تمیز و خشک تحویل شما می‌دهد. البته بعضی لباسشویی‌های دوقلو فقط دو مخزن شستشو دارند.

ماشین های لباسشویی از لحاظ برند، اندازه، حجم و کیفیت دارای تنوع بالایی هستند. بنابراین در هنگام انتخاب با گزینه‌های زیادی روبرو هستید. اگر بتوانید در میان تمام این مدل‌های متنوع بهترین انتخاب را داشته باشید، تا مدت‌ها از یک لباسشویی با کیفیت بهره خواهید برد.

در بین تمام برندهای موجود در بازار مدل‌های متنوع و بسیار خوبی از ماشین‌های لباسشویی دوقلو تولید و عرضه می‌شود. انتخاب یک برند مناسب برای خرید ماشین لباسشویی دوقلو یکی از مهم‌ترین قدم‌هاست. در حال حاضر که به دلیل تحریم و تورم اقتصادی خرید یا دسترسی به برندهای خارجی کمتر شده، برندهای داخلی بهترین انتخاب و جایگزین هستند. برندهای داخلی به نسبت خارجی‌ها دارای قیمت پایین‌تری هستند. کیفیت برندهای داخلی به نسبت قیمت‌ آنها بسیار مناسب است.

پاکشوما الگانس
فریدولینبست
کرالجنرال آدمیرال
اینترنشنال آنیلحایر

خرید ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما ظرفیت 15.5 کیلوگرم

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو ایرانی و خارجی کدام است؟

بررسی قیمت و مشاهده محصول

 • سرعت چرخش موتور : 400 دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ : 15 کیلوگرم
 • جهت بازشدن در : به سمت بالا
 • امکانات ماشین لباسشویی : اضافه کردن لباس حین کار

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWF -1564AJ از محصولات شرکت پاکشوما است که با ظرفیت 15 کیلوگرم طراحی و روانه بازار شده است. این لباسشویی از نوع در از بالا است که می‌توانید حین کار کردن ماشین لباسشویی به آن لباس اضافه کنید.

این محصول 3 برنامه شست‌وشو دارد وجود این برنامه‌های متنوع در ماشین لباسشویی به شما اجازه می‌دهد که برنامه شست‌وشو را متناسب با نوع و جنس لباس‌ها انتخاب کنید. این محصول از برند پاکشوما با داشتن برچسب انرژی A از کالاهای اقتصادی با مصرف انرژی کم محسوب می‌شود.

خرید ماشین لباسشویی دوقلو فریدولین ظرفیت 15 کیلوگرم

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو ایرانی و خارجی کدام است؟

بررسی قیمت و مشاهده محصول

 • سرعت چرخش موتور : 800 دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ : 15 کیلوگرم
 • جهت بازشدن در : به سمت بالا

ماشین لباس‌شویی فریدولین (Feridolin) مدل «SWT150 » دستگاهی کارآمد برای استفاده‌ی خانگی است. این دستگاه از دسته ماشین لباس‌شویی‌های دوقلو است و مخزنی با ظرفیت 15 کیلوگرم دارد.

لباس‌شویی مدل SWT150 مجهز به پروانه‌ی قدرتمندی است که کیفیت خوب شست‌وشو را به ارمغان می‌آورد. ورودی آب گرم و سرد از دیگر ویژگی‌های این محصول است. گفتنی است فریدولین، یک شرکت تولیدی صنعتی ایرانی است که پیش از 35 سال سابقه دارد.

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو کرال ظرفیت 9.6 کیلوگرم

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو ایرانی و خارجی کدام است؟

بررسی قیمت و مشاهده محصول

 • سرعت چرخش موتور : 800 دور در دقیقه
 • طبقه بندی رنگی : ساده
 • ظرفیت دیگ : 9 کیلوگرم
 • جهت بازشدن در : به سمت بالا

ماشین لباسشویی مدل TTW 96504 NJ از برند کرال است که با ظرفیت 9.6 کیلوگرم طراحی و روانه بازار شده است. این لباسشویی از نوع در از بالا است. این محصول از کرال از 3 برنامه شست‌وشو بهره می‌برد. وجود برنامه‌های متنوع در ماشین لباسشویی به شما اجازه می‌دهد که برنامه شست‌وشو را متناسب با نوع و جنس لباس‌ها انتخاب کنید.

ماشین لباسشویی مدل TTW 96504 NJ از یک موتور نسبتا قدرتمند با سرعت چرخش 800 دور در دقیقه بهره می‌برد که از کیفیت بالای شست‌و‌شو در آن می‌توانید اطمینان حاصل کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های این ماشین لباسشویی امکان اضافه کردن لباس در حین شست‌وشو است که بسیار کاربردی است.

لباسشویی دوقلو اینترنشنال آنیل ظرفیت 12 کیلوگرم

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو ایرانی و خارجی کدام است؟

بررسی قیمت و مشاهده محصول

 • سرعت چرخش موتور : 500 دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ : 12 کیلوگرم
 • جهت بازشدن در : به سمت بالا
 • امکانات ماشین لباسشویی : اضافه کردن لباس حین کار

لباسشویی دوقلو اینترنشنال آنیل ظرفیت شست‌وشو 12 کیلوگرم لباس خشک را داراست که شامل بلوز، شلوار، کفش و پتو یک نفره می‌شود. سیستم شست‌شو آبشاری و پرزگیر این دستگاه از جدیدترین تکنولوژی روز بهره برده و لباس شما را تا 20 درصد تمیزتر از لباسشویی‌های دیگر تمیز می‌کند.

این لباسشویی دارای دو مخزن مجزا برای شست‌و‌شو و خشک کن بوده که همینطور قابلیت آبکشی اسلامی را نیز دارد. تایمر شست‌وشو و تایمر خشک کن به شما اجازه می‌دهد تا لباس را در حالت شست‌وشو و یا خشک کن گذاشته و به کارهای روزمره خود برسید.

خرید ماشین لباسشویی بست دوقلو ظرفیت 9.6 کیلوگرم

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو ایرانی و خارجی کدام است؟

بررسی قیمت و مشاهده محصول

 • سرعت چرخش موتور : 500 دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ : 9.6 کیلوگرم
 • جهت بازشدن در : به سمت بالا

ماشین لباسشویی بست مدل BWT 950 یکی از محصولات شرکت بست است که توسط این شرکت طراحی و تولید شده است و ظرفیتی 9.5 کیلوگرمی برای شستشو دارد. شستشوی لباس‌ها در این ماشین لباسشویی دو قلو به گونه‌ای انجام می‌شود که شما در کنار کیفیت مطلوب شست و شوی لباس‌های خود، از حفظ کیفیت آنها نیز خیالتان راحت است. این ماشین لباسشویی دوقلو کم مصرف بوده و رتبه انرژی آن A+++ دارد و همچنین در حین کار هم شما می‌توانید لباس اضافه کنید.

ماشین لباسشویی دوقلو الگانس ظرفیت 13 کیلوگرم

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو ایرانی و خارجی کدام است؟

بررسی قیمت و مشاهده محصول

 • ظرفیت دیگ : 13 کیلوگرم
 • جهت بازشدن در : به سمت بالا
 • امکانات ماشین لباسشویی : اضافه کردن لباس حین کار

ماشین لباسشویی دوقلوی الگانس مدل EL14001 در دسته بندی ماشین لباسشویی‌های نیمه اتوماتیک درب از بالا قرار می‌گیرد. این دستگاه دارای ظرفیت 13 کیلویی است و همین ویژگی آن را برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پر جمعیت گزینه مناسبی است.

لباسشویی بست از سرعت چرخش موتور ۱۴۰۰ دور در دقیقه برخوردار است. لباسشویی الگانس مجهز به سیستم ایمنی توقف حرکت موتور در هنگام باز شدن درب خشک کن می‌باشد. بعلاوه این لباسشویی دارای پروانه‌ی حباب ساز، سیستم فیلتر پرزگیر، پمپ تخلیه، سیستم ایرجت جهت ورود کامل هوا به خشک کن و بدنه و کابین دو لایه مقاوم پلاستیکی ضد زنگ می‌باشد.

نکات مهمی که در هنگام خرید ماشین لباسشویی دوقلو باید به آن توجه کنید

ظرفیت ماشین لباسشویی

معمولا ماشین‌های لباسشویی دارای ظرفیت‌های متنوعی هستند. این ظرفیت درواقع همان توان جا دادن حجمی از لباس در مخزن شستشوی ماشین است. در حالت عادی این عدد ظرفیت در مدل‌های مختلف بین 9 تا 15 کیلوگرم است. یعنی در یک ماشین لباسشویی با ظرفیت 9 کیلو شما مجاز به شستشوی لباس تا سقف 9 کیلوگرم هستید.

ظرفیت ماشین‌های لباسشویی دوقلو هم مثل مدل‌های دیگر محدود است. چون این نوع لباسشویی دارای دو مخزن است، مخزن شستشوی لباس دارای ظرفیت بالایی نیست. مثلا ظرفیت 9 الی 15 کیلوگرم برای لباسشویی‌های دوقلو ظرفیت بالا و بسیار مناسبی است. انتخاب این عدد به نیاز شما بستگی دارد و اینکه تا چه اندازه از این دستگاه می‌خواهید استفاده کنید.

زیبایی ظاهر

زیبایی ظاهری هر دستگاهی که برای خانه می‌خرید مهم است و همه ما دوست داریم دستگاهی که به وسایل و دکور خانه اضافه می‌کنیم، با بقیه قسمت‌های خانه تناسب و هارمونی داشته باشد. به همین دلیل، ظاهر یک ماشین لباسشویی که در فضای آشپزخانه قرار می‌گیرد برای ما مهم است. ظاهر لباسشویی‌های دوقلو دارای دو درب از بالا هستند و تنها تفاوتی که با هم دارند کیفیت ساخت و مدل دکمه‌های دستگاه است.

کیفیت شستشو

باید به سرعت چرخش موتور در حین خرید توجه کنید و موتور قدرتمندی را برای خرید ماشین لباسشویی دوقلو انتخاب کنید تا در هنگام شستشوی چیزهای سنگین مثل پتو به مشکل نخورید. معمولا موتور این نوع لباسشویی‌ها دارای قابلیت چرخش راست‌گرد و چپ‌گرد است. درنتیجه لباس‌های چرک و کثیف به راحتی تمیز می‌شوند. اگر می‌خواهید از کیفیت شستشوی یک ماشین لباسشویی قبل از خرید مطمئن شوید باید به کیفیت موتور آن و سایر قطعات دقت کنید.

کیفیت ساخت

یک ماشین لباسشویی دوقلوی خوب معمولا دارای قطعات باکیفیت و مناسبی هست. مهم‌ترین قطعه در یک لباسشویی موتور آن است. هرچقدر موتور دستگاه دارای قدرت بیشتری باشد، سرعت چرخش بالاتری دارد. درنتیجه لباس‌ها تمیزتر شسته می‌شوند. از طرف دیگر، کیفیت موتور تضمین کننده طول عمر بالای لباسشویی است. معمولا توان مصرفی موتور شستشو و خشک کن در لباسشویی‌های دوقلو فرق زیادی با هم ندارد.

قیمت ماشین لباسشویی دوقلو چند است؟

ماشین های لباسشویی از لحاظ برند، اندازه، حجم و کیفیت دارای تنوع بالایی هستند اما از لحاظ قیمت ماشین لباسشویی دوقلو در رنج قیمت 2 میلیون تا 3 میلیون می‌توانید ماشین لباسشویی دوقلو با برند خوب خریداری کنید.

بهترین ماشین لباسشویی دوقلو چه برندی است؟

برندهای مختلفی در زمینه تولید این نوع ماشین لباسشویی فعالیت دارند که از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند و از نمونه‌های ایرانی آن می‌توان به پاکشوما، حایر، بست، جنرال آدمیرال اشاره کرد.

ماشین لباسشویی دوقلوی ایرانی بهتر است یا خارجی؟

در بین تمام برندهای موجود در بازار مدل‌های متنوع و بسیار خوبی از ماشین‌های لباسشویی دوقلو تولید و عرضه می‌شود. انتخاب یک برند مناسب برای خرید ماشین لباسشویی دوقلو یکی از مهم‌ترین قدم‌هاست. در حال حاضر که به دلیل تحریم و تورم اقتصادی خرید یا دسترسی به برندهای خارجی کمتر شده، برندهای داخلی بهترین انتخاب و جایگزین هستند. برندهای داخلی به نسبت خارجی‌ها دارای قیمت پایین‌تری هستند.

امیدواریم این مطلب برای خرید ماشین لباسشویی دوقلو به شما کمک کرده باشد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. خواندن راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش و راهنمای خرید ماشین ظرفشویی هم به شما توصیه می‌شود. در پایان اگر تجربه‌ای در خرید ماشین لباسشویی دوقلو که معرفی شده را دارید، خوشحال خواهیم شد که نظرات و تجربیات خود را از بخش نظرات برای ما ارسال کنید. همچنین اگر سوالی در خصوص خرید ماشین لباسشویی دوقلو دارید از بخش نظرات اعلام کنید تا شما را راهنمایی کنم.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 4.6 / 5. تعداد آرا: 23

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا