۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
لپ‌تاپ و لوازم جانبی لپ‌تاپکالای دیجیتال

بهترین پایه نگهدارنده لپ تاپ رومیزی

بهترین هولدر لپ تاپ با قیمت ارزان

استفاده روزمره از لپ‌تاپ به مدت طولانی باعث می‌شود تا بدن ساعت‌ها در یک حالت باقی بماند. از آنجایی که افراد عموما از زاویه درست برای قرار دادن لپ تاپ استفاده نمی‌کنند این موضوع باعث ایجاد مشکلات جسمی می‌شود. از طرفی دیگر نیز گرمایی که از لپ تاپ تولید می‌شود خارج نشده و باعث کاهش عمر باتری و همچنین گرم شدن زیاد لپ تاپ می‌شود. به همین دلیل استفاده از زیر لپتاپی یا بهترین پایه نگهدارنده لپ تاپ می‌تواند به شما کمک کند تا از این مشکلات جلوگیری کنید.

وقتی از لپ تاپ استفاده می‌کنیم بدن در زاویه مناسب قرار نداشته و با استفاده طولانی مدت باعث مشکلاتی مثل تغییر در ستون فقرات، گردن دردهای طولانی مدت، تغییرات در بینایی به دلیل پایین بودن مداوم سر و… خواهد شد. به همین دلیل باید از هولدر لپ تاپ برای قرار دادن آن در زاویه درست استفاده کنید.

بهترین پایه نگهدارنده لپ تاپ رومیزی

با فراگیر شدن تکنولوژی و در دسترس بودن روزافزون آن، استفاده انسان‌ها نیز به طرز چشمگیری از کالاهای تکنولوژیک افزایش پیدا کرده است. استفاده از موبایل، تبلت و لپ تاپ به امری عادی و روزمره تبدیل شده که حتی ممکن است این استفاده، ساعت های طولانی از روز را به خود اختصاص دهد.

همین مسئله باعث شده تا در طول روز افراد ساعت‌ها به صورت ثابت در یک حالت قرار گرفته و به دلیل نداشتن فعالیت مناسب و عمدتاً قرارگیری بدن در حالت نامناسب با مشکلات جسمی زیادی مواجه شوند. به همین دلیل لازم است که از پایه نگهدارنده لپ تاپ برای جلوگیری از تغییرات در ستون فقرات و همچنین قرارگیری زاویه درست گردن استفاده کرد.

مزیت دیگر استفاده از هولدر لپ تاپ هم به کاهش دمای لپ تاپ برمی‌گردد که با ایجاد جریان هوای مناسب باعث می‌شود تا گرم شدن لپ تاپ عمر باتری را کاهش ندهد. به صورت کلی پایه‌های نگهدارنده لپ تاپ نیز به دو گروه پایه نگهدارنده و خنک کننده دسته‌بندی می‌شوند که پیش از این به بررسی بهترین خنک کننده لپ تاپ پرداختیم.

حال در ادامه به بررسی بهترین زیر لپتاپی پرداخته و به شما در خرید پایه نگهدارنده لپ تاپ رومیزی با قیمت مناسب و همچنین لپ تاپ مناسب عکاسی کمک می‌کنیم. محصولاتی که در ادامه معرفی می‌کنیم برای انواع لپ تاپ با سایز 13 تا 17 اینچ مناسب هستند که برخی از آنها سایز بیشتر را بسته به طراحی که دارند نیز پشتیبانی می‌کنند.

پایه نگهدارنده لپ تاپ ابر مدل aa-NS 3045

پایه نگهدارنده لپ تاپ ابر مدل aa-NS 3045

پایه نگهدارنده لپ تاپ ابر مدل NS 3045 مخصوص نگهداری لپتاپ و تبلت برای عکاسی تترینگ است. از این سینی در عکاسی تترینگ برای نگهداری لپتاپ در کنار دوربین و سه‌پایه عکاسی می‌توان استفاده کرد. در قسمت زیری این سینی گیره اتصال 5.8 اینچی به انواع سه‌پایه‌های نور و مانت‌های نری 1.4 و 3.8 اینچی وجود دارد که براحتی می‌تواند با اتصال به سایر گیره‌ها و میله‌های افزایش طول و سه پایه‌ها در استودیوی عکاسی کار را برای شما راحت‌تر کندو در قسمت جلویی دارای یک لبه برای جلوگیری از افتادن لوازمی است که به روی سینی قرار داده شده.

هولدر لپ تاپ تترمیت از آلومینیوم سبک ساخته شده است که براحتی در ساک‌های سفری قرار می‌گیرد و می‌تواند در سفرهای عکاسی در کنار سایر لوازم شما در اختیارتان باشد؛ همین مسئله باعث شده تا بتوان آن را جزو بهترین پایه نگهدارنده لپ تاپ برای عکاسی در نظر گرفت. در این مدل دو قابلیت اتصال وجود دارد که می‌تواند در حالت افقی و عمودی نیازهای کاربر را برطرف کند. لبه‌های کار شده در این مدل برای راحتی بیشتر کاربر به صورت ایده آلی پرداخت شده است.ان سینی به همراه کیف قابل حمل و سه پایه 807 با حداقل ارتفاع 120و حداکثر ارتفاع 260سانتی متر ارائه میشود.

پایه نگهدارنده لپ تاپ کوتتسی مدل CS5158

پایه نگهدارنده لپ تاپ کوتتسی مدل CS5158

استند لپ تاپ cs5158 که مدل توسعه یافته پایه نگهدارنده لپ تاپ کوتتسی مدل cs5150 می‌باشد را می‌توان به عنوان بهترین پاسه نگهدارنده لپ تاپ رومیزی در نظر گرفت که برای انواع لپ تاپ با سایزهای مختلف تا 17 اینچ کاربرد دارد. این هولدر لپ تاپ به دلیل طراحی و ساختاری که دارد می‌تواند برای لپ تاپ با هر سایزی استفاده شود.

کافی است هولدر را باز کرده و در راستای محور X آن را بکشید تا به مقدار لازم باز شود. سپس برای ارتفاع نیز می‌توانید با هر زاویه‌ای که دوست دارید تنظیم کنید و به استفاده از لپ تاپ بپردازید. این مدل از هولدر لپ تاپ قابلیت جمع و باز شدن را داشته و همین طراحی باعث شده تا حمل بسیار آسانی داشته باشد. وزن کم آن نیز به دلیل استفاده از آلومینیوم از نقاط مثبت این هولدر است. می‌توانید از هولدر لپ تاپ را به راحتی جمع کرده و در درون کیف لپ تاپ خود قرار دهید و در هر جایی مثل سفر و محیط‌های کاری از آن استفاده کنید.

پایه نگهدارنده لپ تاپ کوتتسی مدل CS5151

پایه نگهدارنده لپ تاپ کوتتسی مدل CS5151

کوتتسی از جمله برندهای برجسته در زمینه تولید لوازم جانبی برای محصولات دیجیتال است. پایه نگه دارنده کوتتسی مدل CS5151 از جنس آلومینیوم مرغوب در سه رنگ رزگلد، نقره ای و خاکستری ساخته شده است. رنگ های موجود این کالا با انواع رنگ مک بوک ها هارمونی خاصی دارد. این محصول وزن کمی دارد و به راحتی قابل حمل است.

برای جلوگیری از لغزندگی پایه روی میز و لپ تاپ روی پایه، از قطعات پلاستیکی در ساخت این محصول استفاده شده است. با تغییر زاویه پایه نگهدارنده می توان ارتفاع قرار گیری لپ تاپ را تغییر داد تا به حد مطلوب هر شخص برسد. در قسمتی از کالا شیارهایی طراحی شده تا کاربر با عبور کابل های متصل به لپ تاپ از آن شیارها، نظم بیشتری به میز کار خود دهد.

پایه نگهدارنده لپ تاپ کوتتسی مدل CS5101

پایه نگهدارنده لپ تاپ کوتتسی مدل CS5101

کوتتسی از جمله برندهای برجسته در زمینه تولید لوازم جانبی برای محصولات دیجیتال است. پایه نگه دارنده کوتتسی مدل CS5101 جهت استفاده به عنوان پایه لپ تاپ و تبلت طراحی شده است. این پایه نگهدارنده از آلومینیوم با کیفیت و پایه های پلاستیکی برای جلوگیری از لغزندگی روی سطوح مختلف ساخته شده است. این محصول شامل سه رنگ رزگلد، طلایی و نقره ای است که تمامی این رنگ ها با رنگ لپ تاپ های مک بوک هارمونی خاصی دارد.

به هنگام قرار گیری لپ تاپ روی پایه با توجه به فضای خالی که در زیر لپ تاپ ایجاد می کند به خنک شدن لپ تاپ کمک می کند.4 عدد گیره پلاستیکی در پکیج مجموعه وجود دارد، با قرار دادن دو عدد از این گیره ها داخل پایه اصلی، می توان برای پایه تبلت از آن استفاده کرد. در مجموع با قرار دادن لپ تاپ و تبلت روی این پایه می توانید نظم بیشتری به میز کار خود دهید و همچنین از گرم شدن بیش از حد دستگاه خود جلوگیری کنید.

پایه نگهدارنده لپ تاپ مدل lapsai

پایه نگهدارنده لپ تاپ مدل lapsai

این محصول یک پایه لپ تاپ است که برای اولین بار در ایران عرضه می شود. با استفاده از آن لپ تاپ به گونه ای در مقابل کاربر قرار می گیرد که می تواند ساعتها بدون خم کردن گردن و کمر از آن استفاده کند، ضمن اینکه صفحه نمایش را نزدیکتر می نماید. این محصول در واقع ارگونومی استفاده از لپ تاپ را اصلاح می نماید. کسی که چند روز با این استند کار کند دیگر سخت است بدون آن به کار خود ادامه دهد که این مطلب نشانن دهنده جای خالی این محصول برای کار هر روزه با لپ تاپ است. آلومینیوم بعد از نقره و مس رساناترین فلز در انتقال حرارت است. از آنجایی که جنس این استند از نوعی آلومینیوم آلیاژی است، رسانای خوبی برای دفع حرارت بوده و لپ تاپ شما را بخوبی خنک می کند.

همچنین با توجه به شیب ملایم آن باعث بوجود آمدن جریان طبیعی هوا (همرفت) در پایین استند شده که این نیز به نوبه خود تاثیر مضاعفی در خنک تر شدن بیشتر لپ تاپ دارد. همچنین با ضخامت 4 میلیمتر از استحکام خوبی برای نگهداشتن لپ تاپ شما برخوردار است. از مزیتهای انحصاری این محصول قابلیت چرخش کامل 360 درجه است، به این صورت که استند بر روی دیسک کف به راحتی میچرخد و این امکان را فراهم می کند که به سهولت و بدون هیچ خطری لپ تاپ خود را چرخانده و اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و یا از آنها پنهان کنید.

پایه نگهدارنده لپ تاپ وونیکات مدل WLS-101

پایه نگهدارنده لپ تاپ وونیکات مدل WLS-101

استندهای چوبی وونیکات(Woonikat) استفاده‌ی طولانی مدت از لپ تاپ را راحت تر و کم ضررتر خواهد کرد. استنهای چوبی وونیکات از مرغوب‌ترین چوب‌های راش طبیعی خارجی موجود در بازار تولید و ساخته می شوند. در این استندها، از تکنولوژی فینگر جوینت (finger joint) برای اتصال قطعات چوب راش به یکدیگر استفاده شده است. این اتصال باعث می شود که از تمام تکه های چوب برش خورده استفاده شود تا از قطع بیش از حد درختان جلوگیری گردد. در ضمن وونیکات ( Woonikat ) بدلیل اینکه برندی دوستدار طبیعت می باشد، متعهد است تنها از کمپانی‌های خرید کند که چوب های خود را از مزارع ویژه کشت چوب تهیه کرده اند و هیچ درخت غیر مجازی قطع نشده باشد.

علاوه بر مورد فوق که بسیار حائز اهمیت می باشد ماحصل استفاده از فینگر جوینت موارد ذیل می باشد.

  • بافت بسیار مستحکم تر استند
  • عدم تاب برداشتن استند به مرور زمان
  • عدم ترک خوردن استند در اثر استفاده ی مکرر

مطمئنا استفاده از چوب های طبیعی به جای استفاده از مصنوعاتی مثل MDF و نئوپان و سایر محصولات مشابه، می تواند علاوه بر ایجاد حس یکپارچگی با طبیعت و افزایش انرژی مثبت، به جلوگیری از افزایش مواد شیمیایی (که در مصنوعات فوق استفاده می شود) در محیط زیست منتهی شود.

پایه نگهدارنده مانیتور و لپ تاپ زیگنوم M-Desk F1

پایه نگه دانده مانیتور و لپ تاپ زیگنوم M-Desk F1

اگر به دنبال یک محصول چندکاره هستید تا با کمک آن هم بتوانید به عنوان هولدر لپ تاپ و هم نگهدارنده مانیتور استفاده کنید، مدل M-Desk F1 زیگنوم می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. این وسیله دارای وزن سبک حجم کمی است که فضای کمتری را اشغال می‌کند. از این وسیله به منظور هاب نیز می‌توان استفاده نمود زیرا دارای 4 عدد پورت USB می‌باشد.

این وسیله مناسب افرادی است که بیشتر روی زمین از لپتاپ استفاده می‌کنند؛ مثل دورانی که محصل بودید می‌توانید لپ تاپ یا مانیتور را روی آن قرار داده و پاهای خود را نیز به راحتی زیر آن دراز کنید.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 4 / 5. تعداد آرا: 4

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا