۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
وسایل سلامت و طبی

راهنمای خرید بهترین دستگاه تست قند خون ارزان

بهترین دستگاه تست قند خون کدام است؟ +راهنمای خرید تست قند خون

از آنجا که کوچک ترین بیماری، زندگی هر فردی را تحت تاثیر قرار می دهد، اطمینان از سلامتی جسم از واجبات است. قند خون بالا یا پایین به شدت خطرناک است و ممکن است موجب بروز سکته قلبی و مغزی، مشکلات کلیوی، عارضه های چشمی و بسیاری دیگر از آسیب ها شود؛ پس با توجه به این که میزان قند خون از اهمیت بالایی برخوردار است، وجود دستگاه تست قند خون یا گلوکومتر در هر خانه ای ضروری است.

لذا در این پست قصد داریم با معرفی نکات خرید و بررسی بهترین مارک دستگاه تست قند خون خانگی به راهنمای خرید و نقد و بررسی بهترین دستگاه تست قند خون خانگی بپردازیم.

بهترین دستگاه تست قند خون کدام است؟

امروزه با پیشرفت علم، به خون کمتری برای تست قند خون نیاز است و بر خلاف گذشته دیگر نیاز به خون زیاد برای تست قند خون ندارید. اگر از اینکه از نوک انگشتتان خون گرفته شود خوشتان نمی آید، دستگاه های جدید علاوه بر انگشتان امکان خون گرفتن از ساعد یا بازو را هم فراهم کرده اند و این قابلیت کمک زیادی به افرادی که باید دائم خون بدهند می کند.

نکات مهم خرید دستگاه تست قند خون:

قیمت دستگاه:قیمت دستگاه مهم‌ترین مسئله است. هرچه مدل‌هایی با امکانات بالاتر مثل قابلیت اتصال به کامپیوتر و حافظه بالاتر انتخاب کنید، قیمت دستگاه نیز به مراتب افزایش خواهد یافت.
داشتن نوار تست همراه:نوار تست قند خون هزینه بالاتری نسبت به خود دستگاه دربر دارد؛ چرا که به صورت مرتب و تا سال‌ها باید از قند خون خود تست بگیرید که با اتمام هر بسته نوار، باید بسته جدید خریداری کنید.
پشتیبانی حافظه:هرچه میزان تست ذخیره شده در دستگاه بالاتر باشد، می‌تواند به پزشک شما در مطالعه روی وضعیت قند کمک کند. معمولا کمترین تعداد روی ۵۰ بوده و دستگاه‌هایی با امکان ذخیره کردن بیش از ۵۰۰ تست نیز فراهم است.
نمایش میانگین و زمان:تست‌های انجام گرفته می‌بایست قابلیت محاسبه میانگین در بازه زمانی هفتگی و ماهانه را داشته باشند تا خود شما نیز یک وضعیت کلی از میزان قند خونتان را داشته باشید.

دستگاه تست قند خون آکیو چک مدل پرفورما به همراه قلم و نوار تست قند خون

دستگاه تست قند خون آکیو چک مدل پرفورما به همراه قلم و نوار تست قند خون
 • زمان پاسخگویی ۵ ثانیه
 • دارای قابلیت ذخیره و نمایش میانگین
 • قابلیت شارژ و استفاده از باتری
 • نمایشگر تاریخ
استعلام قیمت و مشاهده محصول

دستگاه اندازه گیری قند خون خانگی پرفورما (accu chek perfoma) با حداقل خون مورد نیاز، دارای دقت بالا و قابلیت میانگین‌گیری از نتایج 7، 14، 30 و 90 روز بوده و منبع تغذیه آن باتری غیر قابل شارژ می‌باشد که در صورت اتمام دستگاه هشدار تعویض باتری را نمایش می‌دهد.

این دستگاه نیازی به کدچیپ ندارد و حداقل خون مورد نیاز جهت تست گیری با آن 0.6 میکرولیتر است. صفحه نمایش LCD این محصول دارای نمایشگر تاریخ و ساعت بوده و قابلیت مشخص کردن حالت انجام تست را نیز دارد. جهت استفاده از دستگاه تست قند خون اکیو چک مدل پرفورما لازم است دمای بین 6 C° تا 44 C° تست قند خون را انجام دهید که زمان پاسخگویی آن 5 ثانیه می‌باشد.

این دستگاه دارای حافظه ذخیره نتایج تا 500 مرتبه می‌باشد و شامل اقلام همراه 10 عدد نوار تست، 10 عدد سوزن است. پس از 2 دقیقه دستگاه به صورت خودکار خاموش می‌شود. می‌توانید نوار تست قند خون اکیو چک مدل پرفورما را در بسته‌های 50 عددی و سوزن تست قند خون اکیو چک را در بسته‌های 25 و 100 عددی تهیه کنید.

دستگاه تست قند خون آکیو چک مدل Active

دستگاه تست قند خون آکیو چک مدل Active
 • زمان پاسخگویی ۵ ثانیه
 • دارای قابلیت ذخیره و نمایش میانگین
 • قابلیت شارژ و استفاده از باتری
 • نمایشگر تاریخ
 • دارای نوار تست، سوزن و قلم
استعلام قیمت و مشاهده محصول

دستگاه تست قند خون آکیو چک اکتیو Active ساخت کشور آلمان است. برای استفاده از این دستگاه مقدار ۱.۲ میکرولیتر خون نوک انگشت را گرفته روی نوار تست قرار دهید و مطابق راهنما در دستگاه بگذارید. بعد از مدت ۵ ثانیه نتیجه تست روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد.

دستگاه تست قند خون آکیوچک دارای ۵۰۰ حافظه است و قابلیت اتصال به کامپیوتر را دارد و به راحتی میتوانید اطلاعات دستگاه را منتقل کنید.

حداقل خون مورد نیاز برای تست قند این دستگاه 0.6 میکرولیتر و حداکثر 2 میکرولیتر می‌باشد. در نمایشگر این دستگاه ساعت و تاریخ نمایش داده می‌شود؛ همچنین نمایشگر دارای LCD بزرگ و وضوح نمایش بالا است که در خوانایی بهتر نتیجه بسیار موثر است.

دستگاه تست قند خون اینفوپیا مدل EasyGluco به همراه 4 بسته نوار 25 عددی

دستگاه تست قند خون اینفوپیا مدل EasyGluco به همراه 4 بسته نوار 25 عددی
 • قابلیت تعیین شناسه‌ی خارجی
 • قابلیت تعیین حالت انجام تست
 • خواندن اتوماتیک کد نوار
 • اندازه‌گیری دمای محیط
 • قابلیت تغییر واحد نمایش (mg/dl یا mmol/l)
استعلام قیمت و مشاهده محصول

تست قند خون اینفوپیا مدل EasyGluco محصولی باکیفیت و دقت بسیار بالا در تشخیص میزان گلوکز خون و ساخت کشور کره جنوبی می‌باشد. این دستگاه سنجش قند خون را تنها با ۱,۵ میکرو لیتر خون و در عرض ۹ ثانیه و بدون نیاز به کدگذاری دستی انجام می‌دهد.

می‌توانید واحد اندازه‌گیری را بین دو کمیت میلی‌گرم بر دسی لیتر (mg/dl) و میلی مول بر لیتر (mmol/l) انتخاب نمایید. این محصول دارای ۳۶۵ حافظه جایگاه حافظه جهت ذخیره نتایج را داشته و قابلیت محاسبه میانگین نتایج با تعداد روزهای اندازه‌گیری ۳ میانگین را از ۷ تا ۹۰ روز را نیز داراست.

به علاوه شما می‌توانید با نرم‌افزار مخصوص کنترل دیابت این دستگاه، نتیجه‌ی تمامی تست‌ها را ذخیره کرده و بررسی و پایش نمایید. بدین ترتیب که اطلاعات دستگاه را توسط کابل مخصوص به کامپیوتر شخصی منتقل می‌نمایید.

همچنین دارای ۴ حالت انجام تست شامل قبل از غذا، بعد از غذا، بعد از دارو و بعد از ورزش را داشته و فرد می‌تواند این حالات را تنظیم نماید. همچنین شخص می‌تواند قبل از اندازه‌گیری شناسه خود را وارد کند تا اطلاعات با شناسه خود او داخل حافظه‌ی دستگاه ذخیره شود. منبع انرژی این محصول از ۲ عدد باتری سکه‌ای CR۳۰۳۲ تأمین می‌شود.

تست قند خون بایونیم مدل GM110

تست قند خون بایونیم مدل GM110
 • قابلیت اندازه گیری میانگین قند خون 1، 7، 14 و 30 روز
 • طراحی در ابعاد بسیار باریک
 • صفحه نمایش بزرگ
 • دستگاه سوزن زنی بی خطر
استعلام قیمت و مشاهده محصول

دستگاه تست قند خون بایونیم (Bionime) مدل Rightest GM110 دارای 150 حافظه‌ی ذخیره‌سازی، قابلیت میانگین‌گیری از نتایج و نمایش نتیجه در 8 ثانیه است. حداقل میزان خون مورد نیاز برای اندازه‌گیری دقیق قند خون 1.4 میکرولیتر است. صفحه‌نمایش دستگاه از نوع LCD و دارای ابعاد 38×39 میلی‌متر است. منبع انرژی دستگاه از یک عدد باتری سکه‌ای CR2032 تأمین می‌شود.

این باتری برای انجام 1000 تست توسط دستگاه کفایت می‌کند. نوار تست این دستگاه کمی با نوار دستگاه‌های دیگر فرق دارد. پس از قراردادن یک قطره خون روی قسمت مشخص‌شده‌ی نوار، 8 ثانیه طول می‌کشد تا نتیجه روی صفحه به نمایش درآید. نتایج اندازه‌گیری‌شده داخل حافظه‌ی دستگاه ذخیره می‌شود. این حافظه قابلیت ذخیره‌سازی نتایج تا 150 مورد را دارد.

علاوه‌براین‌، میانگین نتایج 1، 7، 14، 30 و 90 روز را نیز محاسبه کرده و نمایش می‌دهد. برای تنظیم واحد نمایش میزان قند خون، زمان و تاریخ باید دکمه‌ی دستگاه را چند ثانیه نگه داشت. واحد نمایش میزان قند خون بین دو حالت میلی‌گرم بر دسی لیتر (mg/dL) و میلی‌مول بر لیتر (mmol/L) قابل‌ تغییر است. در صورت استفاده‌نکردن از دستگاه، پس از 2 دقیقه دستگاه به شکل خودکار خاموش می‌شود. اقلام همراه دستگاه شامل قلم سوزن‌زنی، 10 عدد سوزن و دفترچه راهنمای فارسی است.

همه‌ی این اقلام داخل یک کیف نگه‌داری کوچک و محکم ارائه می‌شود. به طور خلاصه تست قند خون بایونیم Rightest GM110 دارای 150 حافظه‌ی ذخیره‌سازی، قابلیت میانگین‌گیری از نتایج، صفحه‌نمایش LCD، نمایش نتیجه در 8 ثانیه، قابلیت خاموشی خودکار و یک کیف نگه‌داری است. در آخر باید گفت که Rightest GM110 برای اندازه‌گیری دقیق قند خون، فقط به 1.4 میکرولیتر خون نیاز دارد.

دستگاه تست قند خون گالا مدل TD

دستگاه تست قند خون گالا مدل TD
 • خاموش خودکار و کاربری حرفه‌ای
 • ذخیره نتایج در حافظه و نمایش میانگین
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر
 • امکان تنظیم هشدار با نمایشگر تاریخ و ساعت
استعلام قیمت و مشاهده محصول

با کمک دستگاه تست قند خون گالا، می‌توانید به طور منظم و روزانه در دفعات دلخواه، قند خون خود را بررسی نمایید. این وسیله اطلاعات را روی مانیتور دیجیتالی خود نمایش می‌دهد. برای ارائه ی نتایج، تنها کافیست مقدار ۰٫۵ میلی گرم خون را روی کیت ریخته و در دستگاه قرار دهید.

نتایج ظرف مدت ۵ ثانیه روی مانیتور نمایش داده خواهند شد. از قابلیت های مهم این دستگاه، ذخیره ی ۱۰۰۰ داده اخیر است. این قابلیت کمک می‌کند تا بتوان میانگینی از هزار داده‌ی اخیر را همراه با تاریخ و زمان دقیق مشاهده نمود.

تست قندخون اس دی بایوسنسور مدل کد فری به همراه نوار

تست قندخون اس دی بایوسنسور مدل کد فری به همراه نوار
 • دارای حافظه ذخیره ۵۰۰ نتیجه
 • نمایش میانگین نتایج و خاموشی خودکار
 • امکان تنظیم هشدار با نمایش تاریخ و ساعت
 • دارای سوزن تست ۱۰ تایی و دو بسته نوار ۵۰ عددی
استعلام قیمت و مشاهده محصول

دستگاه تست قند خون اس دی بایوسنسور مدل کد فری به همراه نوار تست قند خون بسته ۵۰ عددی محصولی کاربردی و با دقت بالا می‌باشد که مناسب مصارف خانگی برای کنترل بیماری دیابت است.

این محصول از سطح کیفی و دقت بالایی برخوردار بوده و برای افزایش دقت آن، روی نوارها الکترودهایی قرار گرفته است که این الکترود ها با داشتن روکش هایی ویژه، خون را به روش الکتروشیمیایی مورد پردازش قرار می‌دهند.

می‌توانید برای هشدار اندازه‌گیری در ساعت‌های مختلف، آلارم تنظیم نموده و به واسطه حافظه آن، نتایج گذشته را مشاهده و پایش نمایید. میزان خون مورد نیاز برای اندازه گیری در این دستگاه ۰,۹ میکرولیتر و بدون نیاز به کدینگ می‌باشد و زمان پاسخگویی آن ۵ ثانیه می‌باشد.

این دستگاه دارای صفحه نمایش LCD بوده که علاوه بر نمایش قند خون، سات، تاریخ و علامت تعویض باتری را نشان می‌دهد. منبع تغذیه این دستکاه باتری بوده و قابلیت خاموشی اتوماتیک را نیز دارد.

تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Mini

تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Mini
 • دارای حافظه ذخیره سازی ۵۰ تست
 • نمایش میانگین نتایج با نمایشگر تاریخ و ساعت
 • دارای قلم، نوار تست و سوزن به تعداد بالا
استعلام قیمت و مشاهده محصول

دستگاه تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Mini ساخت کشور ژاپن است. برند آرکری از برند های معروف سازنده تجهیزات پزشکی میباشد. این برند بیشتر در مورد دیابت و قند خون فعالیت می‌کند. دستگاه قند خون مدل ۰۱ در بین تمامی دستگاه های قند خون کمترین مقدار خون را نیاز دارد.

این دستگاه تنها به ۰/۳ میکرولیتر خون نیاز دارد. این ویژگی باعث میشود که تست بدون دردی داشته باشید و این ویژگی برای بیماران دیابت نوع ۱ بسیار مناسب است.

دستگاه تست قند خون گلوکوکارد ۰۱ مینی با استفاده از آنزیمگلوکز اکسیداز که همان آنزیمی میباشد که در آزمایشگاه استفاده میشود دقتی ۹۹ درصدی دارد. این دستگاه تمام تاییدیه های آمریکا و ایران را داراست.

دستگاه تست قند ۰۱ با ۵۰ حافظه برای ذخیره سازی نتایج دارد. این دستگاه دارای قابلیت میانگین گیری در بازه های ۷ و ۱۴ و ۳۰ روزه میباشد. دستگاه قند ۰۱ با مانیتور خوب مناسب برای افراد مسن میباشد.

تست قند خون Performa + 25 Lancets

تست قند خون Performa + 25 Lancets
 • دارای حافظه ذخیره سازی ۵۰۰ تست
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر
 • نمایش میانگین نتایج با نمایشگر تاریخ و ساعت
 • دارای قلم تست و ۲۵ عدد سوزن تست همراه
استعلام قیمت و مشاهده محصول

بیماران دیابتی برای کنترل هرچه بیشتر میزان قند خون خود می‌بایست به فعالیت‌های روزانه و برنامه‌ی غذایی خود توجه بیشتری داشته باشند. انجام این کنترل، تنها از طریق دستگاه های تست و تحت نظارت پزشک معالج صورت می‌گیرد. هرچند عده ای خرید این دستگاه را صرفا برای مصرف خانگی میدانند اما ثبت نتایج این تست‌ها می‌تواند توسط پزشک کنترل شده و روند و نوسانات را چک کند. علاوه بر این، دفعات گرفتن تست نیز می‌بایست از طریق پزشک تعیین شود.

Accu Chek Performa دستگاهی است که از طریق آن می‌توان میزان قند خون را به سادگی در مدت 5 ثانیه تشخیص داد. همچنین میانگین می‌توان نتایج را برای بدست آوردن تصویر کلی از وضعیت قند خون بیمار پس از ثبت چندین نتیجه بدست آورد. از دیگر قابلیت‌های این دستگاه می‌توان به قابلیت خون گیری از نقاط مختلف بدن، قابلیت اتصال به کامپیوتر، نمایشگر تاریخ و ساعت اشاره کرد.

حال که با انواع دستگاه‌های تست قند خون آشنا شدید در ادامه به معرفی برخی از بهترین محصولات موجود در این زمینه از برندهای مطمئن می‌پردازیم.


راهنمای خرید دستگاه تست قند خون

علاوه بر این لازم است تا به صورت مداوک آمار روزانه میزان قند خون خود را داشته باشید که در گذشته نیاز بود به صورت یادداشت برداری این کار را انجام دهید. اما امروزه وجود حافظه در دستگاه تست قند باعث شده که از بابت فراموش نشدن اطلاعات روزانه میزان قند خون نگرانی نداشته باشید و حتی به مقایسه آنها با هم نیز بپردازید.

سرعت دستگاه گلوکومتر بین 5 الی 60 ثانیه می باشد و طبعا هر چه دستگاه سریع تر نتایج ناشی از آزمایش خونتان را نشان دهد، بهتر است. دستگاه‌های گرفتن قند خون به چند دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

 • دستگاه قند خون خانگی: در هر خانه ای که فردی مبتلا به دیابت است می بایست دستگاه قند خون خانگی برای کنترل میزان گلوکز موجود در خون وجود داشته باشد. طرز کار گلوکومتر به این صورت است که یک قطره از خونتان را روی نوار دستگاه قند خون می چکانید و نوار را داخل دستگاه می گذارید و به این صورت با سنجش میزان قند موجود در خونتان آرامش خاطر بیشتری پیدا می کنید.
 • دستگاه قند خون مچی: دستگاه قند خون مچی با بسته شدن به مچ دست مانند ساعت و بدون سوزش و بدون خونگیری میزان قند خون را اندازه می گیرد و در صورت کاهش یا افزایش قند خون هشدار می دهد تا فرد را متوجه کند.
 • دستگاه قند خون بدون نوار: برای کودکانی که به بیماری دیابت مبتلا هستند و تحمل درد ناشی از خونگیری را ندارند، دستگاه تست قند بدون نوار بهترین روش برای حفظ سلامتی کودکانمان است. گلوکومتر بدون نوار از طریق سنسور، قند خون شما را حتی تا هشت ساعت قبل نیز نشان می دهد. از مزایای دیگر دستگاه های تست قند بدون نوار این است که ضد آب اند و حتی در استخر و حمام هم کاربری دارند.

قابلیت ذخیره سازی اطلاعات در حافظه

ساده‌ترین دستگاه‌های اندازه گیری قند خون حداقل ۵۰ نتیجه‌ی آزمایش را در خود ذخیره می‌کنند. برخی مدل‌ها نیز امکان ذخیره سازی تست‌های انجام شده را تا ۱۴ یا ۳۰ روز دارند که علاوه بر نمایش وضعیت کلی قند بدن، یک میانگین بر اساس بازه زمانی نیز در اختیارتان قرار دهند.

افرادی که دارای دیابت نوع ۲ هستند معمولا نیاز دارند به طور مرتب قند خون خود را چک کنند که خرید دستگاهی با حافظه بالاتر ضروری است. از همین‌رو توصیه می‌شود مدل‌های بالاتر را که امکان ذخیره سازی بیش از ۳۶۰ و حتی ۵۰۰ تست را در حافظه خود دارند خریداری کنید.

قیمت دستگاه تست قند خون

قیمت دستگاه تست قند خون در نگاه اول مهم به نظر می‌رسد، اما با توجه به وضعیت قیمت ارز در کشور چالش مهم‌تر، نوارهای تست هستند که پس از اتمام بسته موجود در دستگاه جداگانه باید خریداری کنید.

یک فرد که در روز ۴ بار قند خون خود را اندازه گیری کند، به‌ازای هر ۱۰۰ نوار چیری در حدود ۵۰۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت که در طول سال رقم بزرگی خواهد بود و به طور میانگین سالانه باید ۶ تا ۷ میلیون تومان هزینه بابت خرید نوار تست قند خون پرداخت نماید.

زمان پاسخگویی و سرعت دستگاه

معمولا همه دستگاه های تست قند خون بازار ۵ تا ۶۰ ثانیه برای نمایش تست به زمان نیاز دارند. شاید این تفاوت چند ثانیه‌ای در نگاه اول مهم نباشد؛ اما وقتی از یک دستگاه در روز ۳ تا ۵ بار استفاده می‌کنید، زمان تست طولانی‌تر می‌تواند آزاردهنده باشد.

بنابراین بهتر است در زمان خرید این نوع سیستم‌ها به دنبال گزینه‌هایی با مدت زمان پاسخگویی ۵ ثانیه یا کمتر باشید. همچنین وجود نشانگرها و پرچم‌ها در سیستم کلی این محصول به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که آیا اندازه‌گیری قند را قبل یا بعد از غذا خوردن یا ورزش انجام داده‌اید.

میزان خون مورد نیاز برای تست

خون مورد نیاز دستگاه تست قند خون بسیار کم است؛ اما وقتی صحبت از چند بار تست در روز می‌شود، همین مقدار کم هم مسئله‌ساز می‌شود. دستگاه‌های جدیدتر مقدار خون لازم را تا یک دهم مدل‌های قدیمی کاهش داده‌اند.

در مدل‌های ارزانتر و قدیمی گاهی به 3 میکرولیتر خون نیاز است، اما در مدل‌های جدیدتر این مقدار به ۳ دهم میکرولیتر کاهش یافته است. این مقدار کمتر خون به معنای خونریزی کمتر و درد کمتر بیمار خواهد بود.

امکان نمونه گیری از سایر نقاط بدن

بهترین دستگاه تست قند خون محدود به نوک انگشتان نبوده و امکان گرفتن خون از نقاطی دیگر همچون بازو و ساعد را نیز دارد. این موضوع شاید زیاد هم مهم نباشد، اما برای افرادی که به واسطه فعالیت، شغل یا شرایط خاصی که دارند شاید نیاز باشد از نقاط دیگری از بدن خود تست بگیرند.

دستگاه تست قند خون بدون سوزن چطوره؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد ظهور دستگاه تست قند خون بدون سوزن و بدون نیاز به خون‌گیری هستیم که از یک قطعه سنسور کوچک تشکیل شده که بر روی بازو قرار می‌گیرد و می‌تواند تا ۱۴ روز مورد استفاده قرار گیرد.

این سنسور که بر روی بازو قرار می‌گیرد قادر است سطوح گلوکز یا میزان قند خون را در مایع میان بافتی در زیر پوست اندازه گیرد. گرچه این مدل مشابه دستگاه‌هایی که از طریق خون گرفتن کار می‌کنند دقیق نیست، اما برای کسانی که به طور مداوم باید قند خون خود را چک کنند انتخاب بهتری است تا کمتر درگیر درد، خون گیری و هزینه‌های زیاد برای خرید نوار تست قند باشند.

نوع دیگر این دستگاه وجود دارد که دارای یک گیره می‌باشد که روی گوش قرار می‌گیرد و به کمک یک نرم‌افزار می‌توان تست قند خون را با ترکیبی از امواج مختلف اولتراسونیک، حرارتی و الکترومغناطیسی جهت سهولت برای بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 اندازه‌گیری کرد.

انواع مختلف دیگری از سنسور تست قند خون بدون نیاز به سوزن وجود دارند که از روش‌های مختلف می‌توان اندازه‌گیری قند را با آنها انجام داد؛ اما از آنجایی که هنوز در ابتدای راه هستند، باید منتظر باشیم که عملکرد بهتر و دقیق‌تری از آنها ارائه شود. پس در حال حاضر بهترین دستگاه تست قند خون می‌تواند همین دستگاه‌های موجود باشد که از طریق نوار و سوزن نتیجه را اعلام می‌کنند.


جمع‌بندی نهایی

خرید بهترین دستگاه تست قند خون برای افراد مبتلا به دیابت از اهمیت زیادی برخوردار است؛ چرا که به منظور کنترل بیماری خود و جلوگیری از مشکلات احتمالی آینده که افزایش سن نیز می‌تواند روی آن تاثیر بیشتری بگذارد، باید اطلاعات دقیق و مرتبی از وضعیت سلامتی خود داشته باشند.

در این مطلب شما را با نکات خرید دستگاه قند ون آشنا کرده و مدل‌های مختلفی را از برندهای گوناگون معرفی کردیم. در صورتی که تجربه استفاده از هر یک از این محصولات را دارید، خوشحال می‌شویم از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده محصولات بیشتر با اقلام همراهی همچون قلم نواری، نوار تست همراه با تعداد بالاتر و استعلام آنلاین قیمت روی دکمه زیر کلیک کنید.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 4.8 / 5. تعداد آرا: 17

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا