۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
تجهیزات و ماشین‌های اداریکالای دیجیتال

بهترین فکس اداری و خانگی موجود در بازار

بهترین فکس اداری و خانگی موجود در بازار +راهنمای خرید فکس

در این پست قصد داریم با بررسی بهترین فکس اداری و خانگی موجود در بازار از برندهای پاناسونیک، برادر و کانن پرداخته و به شما در خرید دستگاه فکس کمک می‌کنیم.

فکس یکی از دستگاه‌های قدیمی برای ارسال پیغام است که با به‌وجود آمدن ایمیل و نامه الکترونیکی کم رنگ‌تر شد. اما همچنان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یک راهکار سریع مورد استفاده می‌گیرد.

بهترین فکس اداری و خانگی موجود در بازار

دستگاه فکس جزو کالای دیجیتال است و به این صورت کار می‌کند که شما سندی که قصد دارید ارسال کنید را درون نازل آن قرار می‌دهید و سپس دستگاه فکس آن را به داخل کشیده و عمل اسکن کردن را انجام می‌دهد. این اسکن می‌تواند به روش لیزری یا اینکه حالت ساده صورت گیرد. پس از اسکن سند، یک فایل از آن در حالت آنالوگ تبدیل می‌شود.

فکس پاناسونیک FP-701CX

فکس پاناسونیک FP-701CX

در دنیای امروزی فکس به یکی از موارد واجب و ضروری در هر شرکتی تبدیل شده است و به یکی از ملزومات هر محل کاری تبدیل گشته است. شرکت پاناسونیک از دیر باز از پیشگامان تولید ماشین‌های اداری به خصوص فکس و پرینتر است. فکس پاناسونیک مدل 701CX، یکی از تولیدات مناسب و پر فروش این شرکت است که دارای توانایی های مناسب ارتباطی است و به جرئت می‌توان گفت که بیشتر نیاز شرکت و دفاتر اداری با تیراژ کم و متوسط را به خوبی رفع می‌نماید.

وجود درگاه A4 و قابلیت قرار گیری 40 کاغذ در آن از مواردی است که خوش آیند و کیفیت چاپ آن نیز در خور این شرکت خوش نام در عرصه تولیدات صنعتی است. حافظه این تلفن به قسمی است که تا 100 مخاطب را می‌توان در خود ذخیره نماید که این موضوع گواه کاربرد مناسب آن دارد. قابلیت استفاده این دستگاه به صورت تلفن و هم چنین بلند گوی دیجیتال آن به صورتی است که می‌توانید از آن در مواقع مورد نیاز به عنوان تلفن از آن استفاده نمایید.

تکنولوژی چاپ
حافظه فکس
گوشی تلفن
کاربنی
28
دارد
شماره گیر خودکار
سایز کاغذ
ظرفیت سینی کاغذ
دارد
A4
50 برگ
فکس پاناسونیک FP711CX-W

فکس پاناسونیک FP711CX-W

دستگاه «KX-FP711CX-W» دستگاهی با امکانات گسترده برای مصارف متنوع اداری است. طراحی جمع‌وجور و کوچک این دستگاه سبب حفظ محیط کاری بر روی میزتان می‌شود و علی‌رغم این ابعاد دستگاه کارایی‌های متنوعی دارد. اسکن سریع اسناد و ارسال آن‌ها با استفاده از مودم 14.4 kbps در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند.

صفحه‌نمایشی 2 خطی در قسمت میانی و فوقانی بدنه قرارگرفته است که عملیات در حال انجام و همچنین شماره‌های دریافتی و خروجی را نمایش می‌دهد. دکمه‌ی 4 جهته و فشاری برای جستجو و حرکت در منوها طراحی‌شده است و راحتی را در کنترل دستگاه به ارمغان می‌آورد. دستگاه قادر است تا در صورت تمام کاغذ فکس‌های دریافتی را تا 28 برگه در حافظه ذخیره کند و با وارد نمودن کاغذ آن‌ها را چاپ کند و بدین ترتیب می‌توانید مطمئن باشید که هیچ‌یک از فکس‌های شما از دست نخواهند رفت. به‌عنوان قابلیتی دیگر عملکرد کپی در این مدل طراحی‌شده است که در آن تنها با فشار یک دکمه می‌توانید اسناد خود را اسکن کرده و به چاپ برسانید.

تکنولوژی چاپ
حافظه فکس
گوشی تلفن
کاربنی
28
دارد
شماره گیر خودکار
سایز کاغذ
ظرفیت سینی کاغذ
دارد
A4
50 برگ
فکس لیزری پاناسونیک KX-612

فکس لیزری پاناسونیک KX-612

دستگاه «FL-612CX» دستگاه فکسی خاص و متفاوت است که برخلاف بیشتر دستگاه‌های فکس از فناوری چاپ لیزری استفاده می‌کند و ازاین‌رو کیفیتی عالی دارد. فناوری لیزر سرعتی بالا را برای این دستگاه به ارمغان آورده است که در آن تا 14 برگ در دقیقه قابل‌چاپ است. حافظه‌ی در نظر گرفته‌شده برای این مدل بسیار خوب است.

تا 120 برگ از فکس‌های دریافتی در صورت عدم وجود کاغذ در محفظه‌ی مربوطه قابل ذخیره‌سازی هستند تا در صورت ورود کاغذ به چاپ برسند. سرعت ارسال فکس هم بسیار مناسب است که در آن هر برگه تنها به 8 ثانیه زمان برای ارسال فکس نیاز دارد. تا 10 شماره را می‌توانید در حافظه‌ی «Black List» ذخیره کنید تا از دریافت فکس آن‌ها جلوگیری شود. قسمت تغذیه‌ی خودکار دستگاه «ADF» قادر است تا 20 صفحه را به‌صورت اتوماتیک ارسال کند.

تکنولوژی چاپ
حافظه فکس
گوشی تلفن
لیزری
120 برگ
دارد
شماره گیر خودکار
سایز کاغذ
ظرفیت سینی کاغذ
دارد
A4
250 برگ
فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX

فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX

فکس مدل «KX-FT987» ساخت شرکت «پاناسونیک» دستگاهی ایده‌آل است که قابلیت‌های تلفن و فکس را باهم داشته و طراحی ساده و زیبایی دارد. با قابلیت «Caller ID» قبل از پاسخ دادن به تماس تلفنی ورودی شماره را بر روی صفحه نمایش «LCD» مشاهده کنید. همچین می‌توانید حافظه‌ی «Caller ID» را ویرایش کرده و یا آن را چاپ کنید. فن‌آوری «64 Level Halftone» به شما این امکان را می‌دهد تا هرچیزی را از عکس‌های خانوادگی گرفته تا اسناد اداری را با کیفیت اصلی ارسال و یا کپی کنید.

با کلید‌های کنترل منو «Navigation Keys» می‌توانید در دفترچه‌ی تلفن به جستجوی شماره مورد نظر خود بپردازید و بعد از پیدا کردن شماره گوشی تلفن را بردارید تا شماره به صورت اتوماتیک شماره‌گیری شود. دفترچه تلفن دستگاه تا 100 شماره را می‌تواند ذخیره کند تا در مواقع نیاز به سرعت و سادگی شماره تلفن مورد نظر خود را پیدا کنید. «Navigation Keys» بخش‌های مختلف دستگاه را مانند حافظه‌ی «Caller ID» کنترل می‌کند. در صورت اتمام کاغذ، حافظه‌ی داخلی تا 25 برگ فکس را ذخیره می‌کند.

اگر بخواهید فکسی را به چندین شماره بفرستید دستگاه می‌تواند به صورت اتوماتیک این کار را انجام دهد. اسناد در حافظه ذخیره می‌شوند و به ترتیب به شماره‌های لیست شده ارسال می‌شوند. قابلیت تغذیه‌ی خودکار اسناد «ADF» فکس اسناد تا 10 صفحه را بسیار آسان کرده است و دیگر مجبور نیستید چندین صفحه را به صورت دستی خود وارد دستگاه کنید. از دیگر قابلیت‌های دستگاه می‌توان قابلیت کپی مدارک و اسناد، حالت وضوح عالی «Super Fine Mode» و ارسال با تاخیر و زمان‌بندی شده اشاره کرد. همچنین این مدل به منشی تلفنی مجهز شده است که تا 18 دقیقه از پیام‌های شما را ذخیره می‌کند.

تکنولوژی چاپ
حافظه فکس
گوشی تلفن
حرارتی
25 برگ
دارد
شماره گیر خودکار
سایز کاغذ
ظرفیت سینی کاغذ
دارد
A4
50 برگ
فکس برادر مدل Fax-2840

فکس برادر مدل Fax-2840

دستگاه فکس «Fax-2840» ساخت شرکت «برادر» (Brother) یکی از محصولات چندکاره این شرکت است که قابلیت کپی و پرینت نیز دارد. این دستگاه فکس به گوشی مجهز شده است و برای ادارات کوچک گزینه ایدئالی محسوب می‌شود. این دستگاه فکس در کنار ویژگی‌های چندکاره، جمع‌وجور است و ابعاد مناسبی دارد؛ پس اگر محل کار کوچکی دارید و محدودیت فضا از مشکلاتتان به شمار می‌رود، Fax-2840 می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

فناوری چاپ این دستگاه، لیزری است و به همین دلیل از سرعت خوبی برخوردار است. سینی کاغذ این دستگاه 250 برگ و تغذیه خودکار 20 برگ ظرفیت دارد. این دستگاه فکس شرکت برادر دارای شماره‌گیری مجدد خودکار است و هنگامی‌که خط مشغول باشد، نیازی به اتلاف زمان و شماره‌گیری مجدد از سوی شما وجود ندارد. اتصال این دستگاه فکس به‌وسیله درگاه USB 2.0 High-Speed صورت می‌گیرد و در کل می‌توان گفت قیمت این دستگاه در کنار عملکرد و کارایی که ارائه می‌کند، مناسب است.

تکنولوژی چاپ
گوشی تلفن
لیزری
دارد
شماره گیر خودکار
سایز کاغذ
ظرفیت سینی کاغذ
دارد
A4
250 برگ
فکس برادر مدل Fax-236S

فکس برادر مدل Fax-236S

دستگاه «Fax-236S» ساخت شرکت «برادر» است که از فناوری حرارتی مستقیم برای چاپ استفاده می‌کند و قابلیت‌های متنوعی مانند انصراف از ارسال فکس در حین ارسال، تماس‌های تلفنی، کپی، کاتر اتوماتیک و سیستم ضدگردشدن برگه را ارائه می‌دهد. این دستگاه به مودمی با سرعت 9.6 کیلوبایت در ثانیه مجهز است و برای راحتی استفاده 100 مقصد تماس سریع در آن تعبیه‌ شده است. ده شماره برای تماس سریع تلفنی هم برای آن در نظر گرفته‌ شده‌ است. همچنین سیستم تغذیه‌ی خودکار قادر است تا 10 برگه را برای فکس به‌صورت خودکار وارد دستگاه کند.

به‌طور کلی این مدل دستگاهی است که در هزینه‌های کاربر صرفه‌جویی کرده و تا 50 متر کاغذ را می‌تواند در خود جای دهد. همان‌گونه که گفته شد، می‌توانید از این دستگاه به‌عنوان دستگاه کپی هم استفاده کرده و از اسناد خود کپی‌های شفاف و باکیفیت تهیه کنید و آن‌ها را به میزان 50 تا 150 درصد تغییر اندازه دهید. دستگاه فکس Fax-236S به سیستم امنیتی Key Lock با گذرواژه 4 رقمی مجهز است؛ با این سیستم امنیتی، تنها دریافت فکس و پاسخ‌دهی به مکالمه، پس از واردکردن گذرواژه امکان‌پذیر می‌شود.

تکنولوژی چاپ
گوشی تلفن
حرارتی
دارد
شماره گیر خودکار
سایز کاغذ
ظرفیت سینی کاغذ
دارد
A4
50 متر
فکس کانن آی سنسیز L150

فکس کانن آی سنسیز L150

کانن ال 150 از شرکت پر آواره کانن را می‌توان یکی از گزینه های خوب برای استفاده مداوم و حرفه ایی دانست. این فکس پر کاربرد با قابلیت‌هایی که در آن تعبیه شده است موارد استفاده‌ی زیادی برای شما به ارمغان می‌آورد.

تکنولوژی چاپ
حافظه فکس
گوشی تلفن
لیرزی
512
دارد
شماره گیر خودکار
سایز کاغذ
ظرفیت سینی کاغذ
دارد
A4
30 برگ

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 1

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا