۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
کتاب و محتوای آموزشیکتاب، لوازم تحریر و هنر

بهترین برنامه آموزش زبان انگلیسی

بهترین برنامه آموزش زبان انگلیسی +آموزش زبان انگلیسی در خانه

یادگیری زبان انگلیسی یکی از دغدغه‌هایی است که همه ما آن را به بهانه‌های مختلفی مثل فرصت نداشتن برای رفتن به کلاس پشت گوش می‌اندازیم. اما امروزه در عصر تکنولوژی استفاده از کلاس حضوری دیگر معنایی ندارد؛ شما به راحتی و به کمک انواع محتوای صوتی، ویدئویی و متنی می‌توانید نسبت به فراگیری زبان اقدام کنید.

در این پست قصد داریم به معرفی بهترین برنامه آموزش زبان انگلیسی و محتوای آموزشی که از طریق آنها می‌توانید بدون رفتن به کلاس، اقدام به یادگیری و آموزش زبان انگلیسی در منزل کنید.

بهترین برنامه آموزش زبان انگلیسی

برای یادگیری زبان با کمک برنامه‌ها و محتوای چند رسانه‌ای کافی است بخشی از وقت مرده خود را که در حالت استراحت هستید یا اینکه فعالیت خاصی ندارید را به صورت روزانه به آن اختصاص دهید. برنامه‌های آموزش زبان انگلیسی این امکان را به شما خواهند داد که به کمک برنامه زمان‌بندی شده طبق اصول شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید.

کافی است به صورت مرتب در هر روز وقتی را برای این کار در نظر گرفته و در کمتر از یک سال مهارت زبان خود را تا سطح مکالمه افزایش دهید. در مرحله بعد کافی است گرامر را تقویت کرده و به کمک سایر نرم افزارها که در فاز دوم وجود دارند یادگیری خود را کامل کنید. در ادامه به معرفی برخی از بهترین بسته یادگیری زبان انگلیسی از جمله نصرت و ساتل می‌پردازیم. همچنین در صورتی که نیاز به سایر دوره‌های آموزشی دارید می‌توانید به صفحه کتاب و محتوای آموزشی مراجعه کرده و از محصولات این گروه نیز استفاده کنید.

نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition

برنامه آموزش زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition

نیاز روزافزون افراد به آموزش زبان انگلیسی و کمبود زمان جهت شرکت در کلاس‌های حضوری، دستیابی به این مهم را برای بسیاری از علاقه‌مندان به چالشی جدی تبدیل کرده است. در این راستا موسسه‌ی فرهنگی انتشاراتی ساتل همواره با تولید محتوایی مناسب در قالب خودآموزهای واقعی زبان انگلیسی سعی در حل این مشکل داشته است. بسته زبان انگلیسی SWEET ENGLISH Top Edition خودآموزی جدید بر اساس کتاب‌های جذاب و کارآمد Top Notch و Summit است.

این مجموعه‌ی خودآموز برای اولین بار در شش سطح از پیش مقدماتی تا سطح پیشرفته (Advanced) را دربرمی گیرد و به همین دلیل برای تمامی سطوح آموزشی چه افرادی که هیچ‌گونه آشنایی با زبان انگلیسی ندارند و چه زبان‌آموزانی که حتی می‌خواهند در آزمون‌های بین‌المللی زبان از قبیل تافل یا آیلتس نمره بالایی را کسب کنند، قابل‌استفاده است. در این مجموعه استاد تمامی نکات مکالمه، گرامر، واژگان، مهارت‌های خواندن و نوشتن و حتی نکات مربوط به فیلم‌های آموزشی را برای تک‌تک درس‌های هر بخش به‌صورت کاملاً تشریحی و مانند یک کلاس خصوصی زبان برای زبان‌آموز تدریس می‌کند که این قابلیت مجموعه‌ی آموزشی SWEET ENGLISH را به یک خودآموز واقعی تبدیل کرده است؛ چرا که بیش از هشتاد درصد مفاهیم مهم یک درس در این قسمت به زبان‌آموز منتقل می‌شود و در صورت نبودن این درس‌ها زبان‌آموزان عزیز به‌تنهایی قطعاً توجه لازم و کافی را به نکات کلیدی و مهم درس‌ها نخواهند داشت.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم و پرکاربرد این مجموعه بهره‌گیری از تکنولوژی تشخیص هوشمند گفتار است که در این قسمت زبان‌آموز می‌تواند در قسمت‌های مکالمه و حتی در قسمت فیلم‌های آموزشی به‌جای تک‌تک شخصیت‌های مکالمه یا فیلم قرارگرفته و مکالمات را تمرین کند که این تمرینات تأثیر بسزایی در نحوه‌ی مکالمه در محیط‌های واقعی دارد. قابلیت تعریف کاربر به تعداد نامحدود روی یک رایانه و ذخیره‌ی اطلاعات هر کاربر اعم از یادداشت‌ها و نمودارهای پیشرفت و جداول نمرات به‌صورت جداگانه، یادداشت‌گذاری در تمامی صفحات و ذخیره آن جهت مرور مجدد، نمایش روند پیشرفت به دو صورت جدول و نمودار، بازیابی اطلاعات هر کاربر برای استفاده در رایانه‌ی دیگر، تشخیص پاسخ صحیح تمرینات و نمایش پاسخ‌های صحیح، نمایش ترجمه‌های فارسی مکالمات و قسمت‌های گرامری، نمایش متن مکالمات Audio Script در قسمت‌های شنیداری، فایل‌های صوتی به‌صورت جداگانه جهت استفاده در تلفن همراه، راهنمای فارسی شامل توضیحات کامل نرم‌افزار به‌منظور استفاده‌ی بهتر، برگزاری آزمون آنلاین و ارائه‌ی مدرک از دیگر مشخصات خوب این مجموعه به شمار می‌رود.

در کنار این مجموعه شش جلد کتابچه تحت عنوان فلش بوک عرضه می‌گردد. این کتاب‌ها صرفاً جهت یادآوری واژگان جدید هر درس و مروری بر نکات گرامری به‌صورت مختصر است که البته تمامی این نکات به‌صورت کاملاً مبسوط درون نرم‌افزار تدریس شده است.

زبانانگلیسی
گروه سنیتمامی سنین
تعداد دیسک6 حلقه
سایرذخیره جداگانه اطلاعات هر کاربر رایانه
یادداشت گذاری در تمامی صفحات
نمایش روند پیشرفت جدولی و نمودار
بازیابی اطلاعات هر کاربر در رایانه دیگر
پاسخ صحیح تمرینات و نمایش پاسخ‌های صحیح
ترجمه‌های فارسی مکالمات و قسمت‌های گرامری
متن مکالمات Audio Script در قسمت‌های شنیداری
فایل صوتی جداگانه برای تلفن همراه
آزمون آنلاین و ارائه مدرک
نرم افزار آموزشی زبان ساتل انگلیسی شیرین

نرم افزار آموزشی زبان ساتل انگلیسی شیرین

مجموعه‌ی «انگلیسی شیرین» یکی از کامل‌ترین و قوی‌ترین مجموعه‌های آموزش زبان انگلیسی بوده که در یک پکیج شامل 8 عدد دی‌وی‌دی و 4 جلد کتاب تهیه شده است. با این نرم‌افزار شما در واقع به اندازه‌ی 16 ترم یک آموزشگاه زبان واقعی، در منزل و محل کار خود، زبان انگلیسی را می‌آموزید. این نرم‌افزار شامل تمامی مهارت‌های مکالمه، گرامر، مهارت‌های نوشتاری، خواندن و لغت می‌شود. دروس این نرم‌افزار توسط یکی از برجسته‌ترین اساتید آموزش زبان کشور در محیطی جذاب و به مدت بیش از 2500 دقیقه ارائه می‌شود.

با استفاده از این نرم‌افزار پس از آموزش مکالمه‌های دروس، در قسمت Role Play می‌توانید مکالمات را با کامپیوتر تمرین کنید. بخش‌های مختلفی که در این نرم‌افزار آموزش داده می‌شوند، عبارت‌اند از:

  • Speaking: تعداد 128 فیلم و 128 مکالمه‌ی کوتاه با لهجه‌ی آمریکایی همراه با متن انگلیسی و ترجمه‌ی فارسی با قابلیت تکرار صدای هر یک از جملات در متن فیلم‌ها یا مکالمه‌ها به‌دفعات
  • Listening: تقویت درک مطلب شنیداری با بیش از 1800 تمرین متفاوت
  • Reading: تقویت مهارت‌های خواندن به همراه 60 متن و 320 تمرین
  • Writing: تقویت مهارت نوشتاری در سطوح مختلف به صورت تصویری با تمرینات متفاوت
  • Grammar: آموزش مرحله به مرحله‌ی گرامر انگلیسی به زبان فارسی همراه با ارائه‌ی مثال و 4000 تمرین متنوع
  • Vocabulary: آموزش بیش از 2000 لغت و بیش از 300 تمرین متنوع جهت گسترش دایره‌ی لغات و درک آن‌ها به صورت گروهی
  • Pronunciation: آموزش نکات تلفظی، هجاها، تاکیدها و تلفظ کلمات و قابلیت مقایسه و تصحیح تلفظ.

همچنین این نرم‌افزار شامل ویژگی‌ها و امکاناتی است از قبیل: دیکشنری گویا شامل معانی و توضیحات تشریحی واژه‌های جدید هر درس به فارسی همراه با مثال‌های مناسب؛ آموزش نکات فرهنگی متداول در کشورهای انگلیسی‌زبان به صورت صوتی و تصویری؛ مشاهده‌ی روند فعالیت و پیشرفت هر کاربر در قالب نمودار و جدول نمرات به صورت تک‌درس یا تمامی دروس؛ امکان یادداشت‌گذاری در تمامی صفحات و مرور مجدد یادداشت‌ها در صورت نیاز برای هر کاربر؛ رسم نمودار مقایسه‌ی لهجه‌ی کاربر با گویش اصلی؛ امکان تعریف کاربر به تعداد نامحدود روی یک رایانه و اجرای بدون نیاز به وجود DVD در رایانه؛ امکان ذخیره‌سازی اطلاعات مربوط به هر کاربر مانند یادداشت‌ها و نمودارهای پیشرفت و جداول نمرات و بازیابی آن؛ امکان تشخیص پاسخ صحیح تمرینات به صورت هوشمند و نمایش پاسخ‌های صحیح؛ امکان نمایش ترجمه‌های فارسی مکالمات و قسمت‌های گرامری در صورت نیاز کاربر؛ امکان نمایش متن مکالمات (Audio Script) در قسمت‌های شنیداری؛ ایجاد فضای مجازی برای تست لهجه‌ی کاربر به دو صورت هوشمند و مقایسه‌ای و امکان مکالمه‌ی متقابل با نرم‌افزار؛ وجود فایل‌های صوتی به صورت جداگانه برای استفاده در تلفن همراه و خودرو؛ امکان شرکت در آزمون‌های اینترنتی و ارائه‌ی مدرک رسمی و استفاده از منابع معتبر آموزشی.

موسسه‌ی فرهنگی «ساتل» با تولید مجموعه‌ی آموزش زبان «انگلیسی شیرین» در قالب 8 حلقه دی‌وی‌دی و 4 جلد کتاب سعی در طراحی و تولید خودآموزی به معنای واقعی و در قالب یک آموزشگاه مجازی زبان داشته تا بتواند با فضایی مناسب و بهره‌گیری از امکانات نرم‌افزاری، مجموعه‌ای منحصربه‌فرد را در اختیار علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی بگذارد.

زبانانگلیسی
نوع دیسکDVD
تعداد دیسک8 حلقه
مدت آموزش2500 دقیقه
سایرذخیره جداگانه اطلاعات هر کاربر رایانه
یادداشت گذاری در تمامی صفحات
نمایش روند پیشرفت جدولی و نمودار
بازیابی اطلاعات هر کاربر در رایانه دیگر
پاسخ صحیح تمرینات و نمایش پاسخ‌های صحیح
ترجمه‌های فارسی مکالمات و قسمت‌های گرامری
متن مکالمات Audio Script در قسمت‌های شنیداری
فایل صوتی جداگانه برای تلفن همراه
آزمون آنلاین و ارائه مدرک
دوره اموزش زبان انگلیسی DOIT به همراه فکر افزار جی5 مدل بیسیک

دوره آموزش زبان انگلیسی DOIT به همراه فکر افزار جی5 مدل بیسیک

یادگیری زبان انگلیسی، نیازمند یک روش همه جانبه و منسجم است که علاوه بر دارا بودن استاندارد‌های بالای علمی و آموزشی، کاملا منطبق با اصول انگیزشی و روانشناشی یادگیری نیز باشد تا زبان آموز را در طول دوره یادگیری علاقمند و فعال نگه دارد. DO IT یک دوره آموزشی کامل و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته است. در این دوره، روش آموزشی شفاف و جذابی برای زبان آموزان طراحی شده است. که منطبق با نیازها و توانایی‌های زبان آموز او را تا رسیدن به هدف کاملا برانگیخته و علاقمند به یادگیری نگه می‌دارد. هم‌چنین در این دوره با کمک متدهای روانشناسی یادگیری و ابزارهای انگیزشی موجود در دوره، زبان آموزان نسبت به یادگیری زبان کاملا متعهد و مطمئن می‌شوند.

دوره آموزش زبان انگلیسی Doit انتشارات جی۵ محتوای سرفصل‌هایی با موضوعات شخصی، خانوادگی و اجتماعی است که آموزش زبان را برای داوطلبان جذاب و کاربردی می‌کند و آن‌ها را در جریان یادگیری علاقه‌مند نگه می‌دارد. به این ترتیب که این سرفصل‌ها بازتابی از علایق زبان آموزان و نیازهای آموزشی آن‌هاست و این به زبان آموزان این اطمینان را می‌دهد که همیشه در مورد هر موضوعی حرفی برای گفتن دارند.

منابع آموزشی دوره DOIT به این شرح است: در این دوره همه جانبه زبان انگلیسی، هرآنچه که زبان آموز برای تسلط بر چهار مهارت زبان انگلیسی نیاز دارد، پیش‌بینی شده است و شامل کتاب‌هایی براساس منابع روز دنیا، فیلم های آموزشی متناسب با هر درس، فایل های صوتی و تمرین های شنیداری متعدد، کتاب‌های داستان جذاب به همراه سی دی تصویری آن است. فکر افزار جی5 و جی‌برگ‌های تخصصی، ابزار‌های انگیزشی و تقویت اراده، برنامه‌ریزی، پشتیبانی و گواهینامه پایان دوره از ویژگی‌های این دوره است.

زبانانگلیسی
گروه سنیبزرگسال
نوع دیسکDVD
تعداد دیسک3 حلقه
سایرترم اول از دوره شش سطحی
تقویت مهارت شنیداری با تمرینات صوتی
سرفصل‌های جذاب و کاربردی مکالمه
تمرین‌های نوشتاری منظم در هر درس
تنوع بسیار زیاد ریدینگ‌ها
دارای فیلم‌های ویدئویی متعدد
سیلاب‌های تلفظی و آواهای بسیار مشکل
آموزش مجازی و پشتیبانی رایگان
عضویت در گروه‌های تلگرامی پشتیبانی
ارائه گواهینامه پایان دوره
آموزش زبان انگلیسی موسسه نصرت اندیشه مبنا

آموزش زبان انگلیسی موسسه نصرت اندیشه مبنا

زبانانگلیسی
گروه سنیتمامی سنین
انتشاراتموسسه نصرت اندیشه مبنا
سایرگویش و ترجمه‌ی فارسی
بیش از 450 مکالمه‌ی کاربردی
سطح بندی متوسط تا حرفه‌ای
قابل استفاده در گوشی و تبلت‌های اندرویدی
مکالمات متقابل با گویش اصلی آمریکایی
سازگار با ویندوز 7 و8.1 و 10 و اندروید
بسته خود آموز آیلتس زبان انگلیسی به همراه دفترچه راهنما کد 1506998 نشر مرکز تخصصی زبان هیراد

بسته خود آموز آیلتس زبان انگلیسی به همراه دفترچه راهنما

برای آمادگی و کسب موفقیت در آزمون IELTS، لازم است ابتدا منبع آموزشی علمی و کاربردی در اختیار زبان آموز قرار گیرد. با داشتن منبع آموزشی معتبر و کاربردی روند آماده سازی و یادگیری بهتر و سریعتر انجام می گیرد. وجود منابع مختلف بدون راهنما، مشاوره و هدایت تحصیلی باعث سردرگمی داوطلبان و دور شدن از موفقیت خواهد شد. موفقیت در هر عملی بدون داشتن تعریف مناسبی از اهداف و انتظارات مورد نظر تقریباً غیر ممکن است. فرآیند آموزش و آمادگی آزمون IELTS را نیز نمی توان از این موضوع مستثنی دانست.

داوطلب آزمون IELTS زمانی به موفقیت دست می یابد که اطلاع درستی در مورد انتهای مسیر و هدف خود در دست داشته باشد تا طرح درسی کارآمد برای دستیابی به نتیجه مطلوب را به دست آورد. سپس زمانی طرح درس موفق در اختیار خواهد داشت که اهداف درسی را به خوبی بشناسد و زمانی بهتر یاد می گیرد که بداند دقیقاً قرار است چه چیزی را یاد بگیرد. بسته آموزشی خود آموز IELTS هیراد، اهداف برنامه درسی را با توجه به نقش محوری زبان آموز در نتیجه گیری قرار داده است.

یکی از ویژگی های بارز این بسته خود آموز رویکرد کاربردی در یادگیری با توجه به نقش محوری زبان آموز در این فرآیند است. گام های موفقیت در این فرآیند شامل ابزارهای مناسب درسی، استراتژی و برنامه ریزی روشن در رابطه با مطالعه و تمرین در راستای خلق برنامه ای فعال و کاربردی و در پایان برنامه ای مدون و مشخص از امتحانات و آزمون های آزمایشی و شبیه سازی است تا فرآیند یادگیری و نهایتاً نتیجه گیری را به گونه ای مناسب به پایان برساند.

این بسته شامل موارد زیر می باشد: کتاب راهنما نقشه راه طرح درس روزانه(Study Plan) اموزش جزییات مربوط بهCD های صوتی و فیلم هر بسته آزمون های میان دوره‌ای و پایان دوره‌ای OSIT و FTCT روند پشتیبانی هر بسته بعد از شروع مطالعه سیلابس آموزشی تدریس شده در هر بسته خواهشمندیم جهت آشنایی بیشتر با هر بسته کاملا اینPDF را مطالعه فرمایید. لازم به ذکر است که کتاب راهنمای دوره های IELTSو Pre-IELTSیکسان می باشد و روند آموزش هر دو دوره در این کتاب راهنما مفصلا توضیح داده شده است.

زبانانگلیسی
گروه سنیتمامی سنین
نوع دیسکDVD , CD
تعداد دیسک2 حلقه
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی سان راید نشر کلید موفقیت

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی سان راید نشر کلید موفقیت

شاید کلاس ها و روش های مختلفی را برای تسلط بر زبان انگلیسی امتحان کرده باشید اما نتیجه نگرفته اید بیایید یکبار برای همیشه انرژی مثبت و اعتماد به نفس بالا را از تدریس استاد علی هادی مرد شماره یک آموزش تضمینی زبان کشور در بسته سان راید دریافت کنید و مانند چند ده هزار زبان آموز ایشان از سراسر جهان شما هم به انگلیسی زبانان بپیوندید.

دوره سان راید کلید موفقیت با تدریس استاد هادی معجزه ای دایمی ست برای یادگیری زبان از پایه تا پیشرفته ،مکالمه ای روان،گرامری قدرتمند و شنیداری بی نظیر به همراه کتب اختصاصی، تدریس صوتی خط به خط، برنامه مطالعاتی،آزمون، مشاوره، تکلیف صوتی مکالمه ،رفع اشکال و … با خیال راحت پکیج آموزش زبان انگلیسی سان راید را سفارش دهید چرا که امسال سال زبان شماست.

زبانانگلیسی
گروه سنیبزرگسال
نوع دیسکDVD
تعداد دیسک1 حلقه
سایرشامل 5 کتاب و یک DVD صوتی
1 جلد کتاب مکالمه
1 جلد کتاب گرامر
1 جلد کتاب شنیدار
1 جلد کتاب تمرین مکالمه
1 جلد کتاب تمرین گرامر
صوت تدریس خط به خط
مطالعاتی روزانه 100،60و 130 روز
معلم خصوصی رایگان برای رفع اشکال طی دوره
10 مرحله آزمون آنلاین
صدور آنی کارنامه
تدریس مکالمه موضوع محور، منسجم و ضد فراموشی
کتاب صوتی آموزش انگلیسی در خودرو نسخه 3 سی دی انتشارات زبانزد

کتاب صوتی آموزش انگلیسی در خودرو نسخه 3 سی دی انتشارات زبانزد

زبانانگلیسی
گروه سنیخردسال
کودک و نوجوان
بزرگسال
تمامی سنین
نوع دیسکCD
تعداد دیسک3 حلقه
مدت آموزش1620 دقیقه
زبان زیرنویسانگلیسی
سایریادگیری اتفاقی و بدون نیاز به تمرکز
بدون نیاز به درگیر کردن چشم
فقط از طریق شنیدن با استفاده از وقت مرده

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 1

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا