۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
لوازم برقی خانگیخانه و آشپزخانه

بهترین شوفاژ برقی کم مصرف چی بخریم؟

شوفاژ برقی خوب چی بخریم؟ +راهنمای خرید شوفاژ برقی

یکی از وسایلی که به منظور گرم کردن خانه مورد استفاده می‌گیرد شوفاژ یا همان پکیج دیواری است. شوفاژها انواع مختلفی دارند که برخی نیاز به داشتن موتورخانه داشته و از سوخت‌های فسیلی استفاده می‌کنند، برخی همین ساختار را حفظ می‌کنند با این تفاوت که از گاز طبیعی استفاده می‌شود و برخی دیگر نیز به صورت برقی هستند که با انرژی برق به تولید گرما می‌پردازند.

در این پست قصد داریم با بررسی انواع شوفاژ برقی پارس خزر، میدیا، دلونگی و فلر به شما در انتخاب و خرید بهترین شوفاژ برقی کم مصرف خانگی کمک کنیم.

بهترین شوفاژ برقی کم مصرف از بهترین برندها

پیش از هر چیز از شما دعوت می کنیم با مراجعه به پست بهترین پکیج دیواری با نوع دیگری از این سیستم گرمایشی آشنا شده و با بررسی شرایط منزل و موقعیتی که دارد انتخاب کنید که از شوفاژ برقی یا گازی استفاده کنید.

اولین نکته که در خرید شوفاژ برقی باید به آن دقت کنید میزان مصرف ان است. شوفاژهای برقی بر اساس قدرتی که دارند هر یک مصرف خاصی داشته و باید انرژی مورد نیاز آن را تامین کنید. همین مسئله باعث می‌شود که اندازه درستی از این نوع شوفاژ را انتخاب کنید. اگر فضای اتاق بزرگ است باید از شوفاژ برقی با سایز بزرگ استفاده کنید که قادر به گرم کردن خانه باشد و اگر فضا کوچک است از اندازه کوچکتر که باعث مصرف زیاد انرژی و از طرفی صرف هزینه زیاد نشود.

مسئله بعدی که به نوعی تفاوت در شوفاژهای برقی به حساب می‌آید مایع موجود درون پره‌های آن است. در شوفاژهای معمولی آب در شوفاژها در جریان است که این موضوع به دلیل هزینه آن است. اگر قرار باشد در محیط یک ساختمان از روغن استفاده شد هزینه بسیار زیادی در بر خواهد داشت، جدایی از این در صورت ایجاد خرابی باعث کثیف کاری زیادی خواهد شد. اما در شوفاژهای برقی بسته به اندازه‌ای که شوفاژ دارد معمولاً به کمتر از 50 لیتر روغن نیاز است؛ از طرفی روغن نیز گرمای بیشتری را انتقال داده و برای مدت بیشتری هم دما را حفظ خواهد کرد که برای همین بهتر است از شوفاژ برقی روغنی استفاده کنید.

شوفاژ برقی مایدیا مدل NY23EC-11L

شوفاژ برقی مایدیا مدل NY23EC-11L

شوفاژ برقی «مایدیا» مدل «NY23EC-11L» دستگاهی کاربردی برای فصول سرد است که توسط این شرکت معتبر به بازار عرضه می‌شود. از این شوفاژ برقی می‌توان در مغازه‌های کوچک، ادارات، منازل و… استفاده کرد. شوفاژ برقی مدل NY23EC-11L دارای 11 پره است و با توان بالایی که دارد، می‌تواند یک اتاق بزرگ یا سالن کوچک تا متوسط را گرم کند. این دستگاه دارای پیچ‌های تنظیم برای تعیین دما و سرعت فن است.

محل جمع‌کردن سیم هم برای این مدل در نظر گرفته شده است تا پس از استفاده دستگاه ظاهر بهتری داشته و سیم برق مزاحمتی ایجاد نکند. بدنه طراحی زیبایی دارد و طوری ساخته شده است که در اثر حرکت یا برخوردهای اتفاقی و کم‌قدرت واژگون نشود. این مدل چهار عدد چرخ هم دارد که حرکت‌دادن آن را روی زمین آسان می‌کند. در یک سمت دستگاه پیچ‌های تنظیم قرار گرفته‌اند تا در سه سطح، گرمایش را تنظیم و دستگاه را فعال یا غیرفعال کنند.

بهره‌مندی از ترموستات قابل تنظیم و نیز به‌کارگیری سوییچ ایمنی توکار که در زمان واژگونی عمل می‌کند، باعث افزایش راندمان شوفاژ برقی مایدیا مدل NY23EC-11L و نیز بالارفتن ایمنی آن شده است. مزیت استفاده از شوفاژ برقی خشک‌نکردن هوای محیط و نداشتن دود و آلودگی است. مایدیا تولید و عرضه‌کننده‌ی محصولات باکیفیت، اقتصادی و متنوع در بازار لوازم خانگی برقی است.

شوفاژ برقی فلر مدل ORF28130

شوفاژ برقی فلر مدل ORF28130

شوفاژ برقی «فلر» مدل «ORF28130» دستگاهی کاربردی برای فصل سرد است. این شوفاژ برقی دارای 13 پره است و با توان بالایی که دارد، می‌تواند یک اتاق بزرگ یا سالن کوچک تا متوسط را گرم کند و برای اقامت با آرامش مناسب سازد. بدنه‌ طراحی زیبایی دارد و طوری ساخته شده است تا در اثر حرکت یا برخوردهای اتفاقی و کم‌قدرت واژگون نشود.

این مدل چهار چرخ نیز دارد تا حرکت‌دادن آن روی زمین کاری ساده باشد. در یک سمت دستگاه پیچ‌های تنظیم قرار گرفته‌اند تا در سه سطح تنظیم گرمایش را انجام دهند و دستگاه را فعال و غیرفعال کنند. بهره‌مندی از ترموستات قابل‌تنظیم و نیز به‌کارگیری سوئیچ ایمنی توکار که در زمان واژگونی عمل می‌کند، باعث افزایش راندمان شوفاژ برقی فلر مدل ORF28130 و نیز بالارفتن ایمنی آن شده است. مزیت استفاده از شوفاژ برقی خشک‌نکردن هوای محیط است و دود و آلودگی هم ندارد. فلر تولیدکننده و عرضه‌کننده‌ی محصولاتی باکیفیت، اقتصادی و متنوع در بازار لوازم خانگی برقی است.

شوفاژ برقی مایدیا مدل NY2311-14A2

شوفاژ برقی مایدیا مدل NY2311-14A2

شوفاژ برقی «مایدیا» مدل « NY2311-14A2» دستگاهی کاربردی برای فصول سرد است که توسط این شرکت معتبر به بازار عرضه می‌شود. از این شوفاژ برقی می‌توان در مغازه‌های کوچک، ادارات،منازل و… استفاده کرد. این شوفاژ برقی دارای 11 پره است و با توان بالایی که دارد، می‌تواند یک اتاق بزرگ یا سالن کوچک تا متوسط را گرم کند.

این دستگاه کنترل پنل الکترونیکی به همراه کنترل از راه دور دارد تا تنظیم کردن دستگاه راحت تر شود. دمای قابل تنظیم 18 تا 30 درجه سانتی گراد هوای محیط را بسیار مطلوب خواهد کرد. تایمر 10 ساعته در نظر گرفته شده در دستگاه باعث استفاده بهینه خواهد شد. محل جمع‌کردن سیم هم برای این مدل در نظر گرفته شده تا پس از استفاده دستگاه ظاهر بهتری داشته و سیم برق مزاحمتی ایجاد نکند.

بدنه طراحی زیبایی دارد و طوری ساخته شده است که در اثر حرکت یا برخوردهای اتفاقی و کم‌قدرت واژگون نشود. این مدل چهار چرخ هم دارد تا حرکت‌دادن آن روی زمین کار ساده‌ای باشد. در یک سمت دستگاه پیچ‌های تنظیم قرار گرفته‌اند تا در دو سطح، گرمایش را تنظیم و دستگاه را فعال یا غیرفعال کنند. بهره‌مندی از ترموستات قابل تنظیم و نیز به کارگیری سوییچ ایمنی توکار که در زمان واژگونی عمل می‌کند، باعث افزایش راندمان شوفاژ برقی مایدیا مدل NY2311-14A2 و نیز بالارفتن ایمنی آن شده است.

مزیت استفاده از شوفاژ برقی خشک‌نکردن هوای محیط و نداشتن دود و آلودگی است. مایدیا تولید و عرضه کننده محصولات باکیفیت، اقتصادی و متنوعی در بازار لوازم خانگی برقی است.

شوفاژ برقی فلر مدل OR 25131

شوفاژ برقی فلر مدل OR 25131

رادیاتور برقی «فلر» (Feller) مدل OR 25131، محصولی با طراحی بسیار زیبا، شیک، پرقدرت و مقرون‌به‌صرفه است که برای مصارف خانگی مثل استفاده در اتاق‌خواب، گزینه‌ی بسیار مناسبی است. این رادیاتور 13 پره، با حداکثر توان گرمایشی بسیار بالا و قابلیت تنظیم دما تا 35 درجه‌ی سانتی‌گراد، حتی اتاق‌های با ابعاد بزرگ را هم می‌تواند به‌سرعت گرم کند.

از دیگر مشخصات کلی این محصول می‌توان به صفحه کنترل الکترونیکی و کنترل از راه دور، عملکرد زمان‌سنج 24 ساعته روشن/خاموش، عملکرد محافظ در برابر داغ شدن بیش‌ازحد و دستگیره بزرگ برای حمل آسان اشاره کرد. در نظر داشته باشید که فلر، یک شرکت آلمانی است که در زمینه‌های مختلفی از جمله لوازم‌خانگی برقی، لوازم پخت‌و‌پز مخصوص رستوران‌ها و غیره، فعالیت‌های گسترده‌ای را در سراسر جهان انجام می‌دهد. همچنین کیفیت ساخت بالای محصولات این شرکت، برای تمام کاربران، بیش‌از‌پیش، تضمین‌شده است.

شوفاژ برقی تک الکتریک مدل RA1108-7FB

شوفاژ برقی تک الکتریک مدل RA1108-7FB

شوفاژ برقی تک‌الکتریک مدل RA1108-7FB دارای 7 پره است و برای گرم کردن فضایی کوچک مانند اتاق خواب مناسب است. این دستگاه بسیار کاربردی است و طراحی زیبایی دارد. عملکرد گرمایشی این شوفاژ برقی با دو المنت مجزا انجام می‌شود و المنت‌ها کار گرم‌کردن روغن داخل لوله‌های مخصوص را به‌عهده دارند. از به گردش درآمدن روغن داغ، داخل پره‌های این رادیاتور برقی فضای اتاق گرم می‌گردد و با کمک فن جا‌به‌جایی هوا در میان پره‌ها راحت‌تر صورت می‌گیرد.

اگرچه مصرف برق اینگونه دستگاه‌ها زیاد است ولی به لطف استفاده از روغن، تنظیمات تایمر و فن مصرف برق در این دستگاه کمتر است. تنظیمات تایمر، خیلی دقیق و به‌صورت 24 ساعته است. فن را نیز می‌توان خاموش نگه‌داشت. در زیر دستگاه دو پایه بسته می‌شود که هرکدام دارای دو چرخ است. به کمک این چهار چرخ می‌توان دستگاه را که نسبتا سنگین است، به هر جایی منتقل کرد در مجموع شوفاژ برقی تک‌الکتریک مدل RA1108-7FB دستگاهی با کیفیت و کاربردی است.

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 3 / 5. تعداد آرا: 6

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا