۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
وسایل سلامت و طبیآرایشی، بهداشتی و سلامت

بهترین دستگاه بخور سرد

دستگاه بخور سرد یا گرم +راهنمای خرید و معرفی بهترین دستگاه بخور سرد

با فرارسیدن فصول سرد سال، بسیاری از مردم به فکر خرید دستگاه بخور می‌افتند. بخار تولیدشده توسط بخور سرد باکتری‌ها و ویروس‌های موجود در هوا را از بین برده و برای بهبود بیماری‌های سرماخوردگی، آسم، آلرژی و سینوزیت مناسب است. در این پست قصد داریم به بررسی و راهنمای خرید بهترین دستگاه بخور سرد پرداخته و با بررسی نکات خرید دستگاه بخور سرد به شما کمک کنیم که چگونه محصول مناسبی انتخاب کنید.

بهترین دستگاه بخور سرد خانگی کدام است؟

پیش از هر چیز در انتخاب و خرید دستگاه بخور باید بدانید که این وسیله کاربردی به به دو نوع بخور گرم و بخور سرد تقسیم‌بندی می‌شود که هرکدام مزایای مخصوص به خود را دارد؛ اما از هر دو برای مرطوب کردن هوا و از بین بردن باکتری‌ها و ویروس‌های موجود در هوا استفاده می‌شود.

در بخور گرم، آب مخزن دستگاه توسط المنت حرارتی به بخار داغ تبدیل می‌شود. دستگاه بخور گرم بیشتر در فصول سرد سال استفاده می‌شود. اما در دستگاه بخور سرد، آب به کمک امواج صوتی به ذرات بسیار ریز تبدیل شده و بخار تولید می‌شود. دستگاه بخور سرد مصرف برق کمی داشته و خطر تماس کودکان با بخار داغ را به دنبال نخواهد داشت. از بخور سرد در فصول گرم سال هم می‌توان استفاده کرد.

بخور سرد یا گرم ؟

اگر تنها برای مرطوب شدن هوا از بخور استفاده می‌کنید بهتر است دستگاه بخور گرم باشد؛ چون در تسکین گرفتگی بینی و عفونت‌های مجاری تنفسی و همچنین کاهش شدت و درد سرفه‌های خشک مفید است. بخور گرم بیشتر مناسب کسانی است که دچار التهاب راه تنفسی فوقانی نیستند. در این نوع امکان افزودن مواد ضدعفونی کننده گیاهی و خوشبوکننده نیز وجود دارد.

از معایب دستگاه بخور گرم می‌توان به مصرف انرژی برق بالا و احتمال سوختگی با بخار داغ یا آب داخل مخزن اشاره کرد.

از دستگاه بخور سرد برای بیمارانی که التهاب حاد مجاری تنفسی فوقانی دارند؛ مثل وقتی که کودکی دچار بیماری خروسک شده، می‌توان استفاده کرد تا بیماری تشدید نشود. از بخور سرد معمولاً در فصل تابستان استفاده می‌شود. این دستگاه‌های بخور صدای کمتری نسبت به بخور گرم داشته و مصرف انرژی برق در آنها نیز کمتر است. از آنجایی که بخار آنها سرد است خطر سوختگی(به‌ویژه برای خردسالان) ایجاد نمی‌کنند.

از دیگر مزایای دستگاه بخور سرد می‌توان به حذف باکتری‌ها و ویروس‌ها(سرماخوردگی و…)، تامین رطوبت محیط بدون افزایش دما، کاهش استرس، احساس طراوت و شادابی و حساسیت نداشتن به نوسانات برق اشاره کرد.

حال که با انواع دستگاه بخور آشنا شده و دانستید که باید در هنگام خرید به چه نکاتی توجه کنید، در ادامه به معرفی بهترین دستگاه بخور سرد از برندهای مختلف می‌پردازیم. برای مشاهده سایر ابزار این چنینی نیز می‌توانید به صفحه ابزار سلامت و طبی مراجعه کنید.

دستگاه بخور سرد سایلن مدل MH-502

بخور سرد سایلن مدل MH-502

دستگاه‌های بخور سرد توسط امواج اولتراسونیک آب را به ذرات ریز می‌شکنند و بخار می‌کنند. ازآنجایی‌که این دستگاه‌ها بخشی از دکوراسیون خانه هستند، برای بسیاری از افراد علاوه‌بر عملکرد دستگاه، زیبایی آن نیز اهمیت دارد.

دستگاه بخور «سایلن» (Silene) مدل «MH-502» دستگاهی با ظاهر زیبا و عملکرد لمسی است. MH-502 در نگاه اول شاید خیلی به یک دستگاه بخور شبیه نباشد. مخزن آب آن دیده نمی‌شود و هیچ دکمه‌ای نیز روی آن وجود ندارد. شکل کلی دستگاه به شکل مکعب‌مستطیلی با ابعاد 18 × 18 × 27 سانتی‌متر است. روی دستگاه، دستگیره‌ای وجود دارد که به کمک آن می‌توان مخزن آب را از قسمت پایین دستگاه پر کرد. برای پرکردن مخزن آب باید فیلتر ضدرسوب زیر آن را باز کرد. این فیلتر دارای دانه‌های سرامیکی است که سختی آب را کم می‌کنند و از تشکیل رسوب و خراب‌شدن مبدل دستگاه جلوگیری می‌کنند.

برای روشن‌کردن دستگاه باید از دکمه‌ی لمسی نامحسوسی استفاده کرد که روی آن قرار دارد. با فشردن این دکمه در کسری از ثانیه، بخار سفیدرنگ سردی از دهانه‌ی دستگاه خارج می‌شود. با هر بار فشردن دکمه‌ی لمسی، عملکرد دستگاه و رنگ دکمه تغییر می‌کند و یک صدای بوق شنیده می‌شود. زیر مخزن آب چراغی وجود دارد که هنگام روشن‌بودن دستگاه، داخل مخزن را روشن می‌کند و می‌توان از شیار باریکی که کنار مخزن وجود دارد، سطح آب داخل آن را مشاهده کرد.

ظرفیت مخزن آب 5.2 لیتر و شدت خروج بخار نیز 400 میلی‌لیتر در ساعت است. در حالتی که مخزن کاملا پر باشد، دستگاه تا 20 ساعت به شکل مداوم می‌تواند تولید بخار کند. پس از تمام‌شدن آب مخزن، دستگاه به شکل خودکار خاموش می‌شود. روی مخزن، صفحه‌ای قرار دارد که توسط خروجی زاویه‌دارش بخار را با شدت به بیرون هدایت می‌کند. می‌توان این صفحه را برداشت تا بخار به شکل آبشاری از دهانه‌ی دستگاه به بیرون بریزد. در کف دستگاه جایی برای ریختن اسانس‌های خوشبوکننده‌ی هوا وجود دارد که به شکل فنری بیرون می‌آید و می‌توان چند قطره اسانس را روی نمد آن ریخت. توجه داشته باشید که نباید از اسانس‌های خوشبوکننده داخل مخزن آب استفاده کرد.

توان دستگاه بخور 30 وات است و از این جهت مصرف برق استانداردی دارد. به‌طور خلاصه دستگاه بخور Silene MH-502 دارای مخزن آب 5.2 لیتری، خروجی بخار 400 میلی‌لیتر در ساعت، عملکرد لمسی، چراغ روشنایی، فیلتر سرامیکی، خروجی بخار قابل‌تنظیم و محفظه‌ی اسانس است و با ظاهر زیبایی که دارد، می‌تواند در گوشه‌ای از خانه برای مرطوب‌کردن هوا استفاده شود.

دستگاه‌های بخور را می‌توان در خانه یا محل کار و حتی در مکان‌های عمومی استفاده کرد. کسانی که به طراحی داخلی خانه‌ی خود اهمیت می‌دهند، حتی در انتخاب دستگاه بخور هم اول به ‌ظاهر آن توجه می‌کنند. طراحی MH-502 اولین چیزی بود که توجه ما را جلب کرد. مخزن آب دستگاه برخلاف اکثر دستگاه‌های بخور شفاف نیست و نمی‌توان از بیرون، آب داخل مخزن را مشاهده کرد.

همین طراحی باعث شده که هر کسی در نگاه اول تشخیص ندهد که یک دستگاه بخور را روبه‌روی خود دارد. شکل کلی دستگاه مکعب‌مستطیل و ابعاد آن 16×16× 27 سانتی‌متر است. رنگ اصلی بدنه سفید است و فریمی باریک به رنگ نقره‌ای یا آبی دور آن قرار دارد. در کنار بدنه، یک شیار باریک برای مشاهده‌ی سطح آب مخزن تعبیه شده است. برای اینکه سطح آب دیده شود، یک لامپ آبی‌رنگ داخل مخزن روشن می‌شود که هنگام شب به زیبایی دستگاه می‌افزاید.

در بالای دستگاه، خروجی بخار آن دیده می‌شود که می‌توان آن را از روی دستگاه برداشت. هیچ دکمه‌ای روی بدنه دیده نمی‌شود و برای روشن‌کردن بخور باید روی علامت پاور جلوی دستگاه را با انگشت لمس کرد. با لمس دکمه‌ی لمسی، چراغ پشت دکمه به رنگ صورتی روشن می‌شود و دستگاه با نواختن صدایی آرام شروع به کار می‌کند و در کسری از ثانیه، بخار سفیدرنگی از بالای آن بیرون می‌زند. شدت بخار را می‌توان با فشردن مجدد دکمه‌ی لمسی افزایش داد.

با یک بار فشردن دکمه، رنگ نور پشت آن از صورتی به سبز و با فشردن مجدد آن به آبی تغییر می‌کند؛ بنابراین سه حالت شدت بخار وجود دارد و با فشردن دکمه برای بار چهارم، دستگاه خاموش می‌شود. هنگامی که دستگاه روشن است، می‌توان گفت تقریبا بی‌صداست و هنگام شب مزاحمتی برای خواب اشخاص ایجاد نمی‌کند.

روی دستگاه صفحه‌ای وجود دارد که دارای دهانه‌ی خروج بخار است. دهانه‌ی خروج بخار دارای شیاری است که بخار از آن بیرون می‌زند. با چرخاندن دهانه می‌توان جهت خروج بخار را تغییر داد. حتی می‌توان صفحه‌ی روی دستگاه را کاملا برداشت تا بخار سفیدرنگ به شکل آبشاری از روی دستگاه به پایین بریزد. توجه داشته باشید که در این حالت، روی فضای اطراف دستگاه، رطوبت می‌نشیند. مخزن آب دستگاه 5.2 لیتر حجم دارد و برای اینکه راحت‌تر بتوان آن را بلند کرد، روی آن دسته‌ای تعبیه شده است که داخل بدنه قرار دارد.

دسته‌ی مخزن استحکام خوبی دارد و وزن مخزن را به‌خوبی تحمل می‌کند. با جداکردن مخزن از دستگاه می‌توان اجزای داخلی دستگاه بخور، ازجمله نوسانگر اولتراسونیک را مشاهده کرد. این نوسانگر، آب را به ذراتی به قطر 1 تا 5 میکرون تبدیل می‌کند. موتور دمنده‌ی دستگاه که خروجی آن کنار نوسانگر دیده می‌شود، این ذرات را به هوای خشک بیرون می‌دمد تا تبخیر شده و مه سفید قابل‌‎رویتی را ایجاد کنند.

مقدار بخاری که از دهانه‌ی دستگاه خارج می‌شود، در بیشترین حالت 400 میلی‌لیتر در ساعت است. اگر دستگاه روی این شدت بخار تنظیم شود، 20 ساعت طول می‌کشد تا آب داخل مخزن تمام شود. پس از خالی‌شدن مخزن آب، دستگاه به شکل خودکار خاموش می‌شود.

همان‌طور که گفته شد، مصرف برق بخورهای سرد از بخورهای گرم کمتر است. توان مصرفی MH-502 نیز 30 وات است و با برق 220 تا 240 ولت کار می‌کند. داخل آب دستگاه‌های بخور گرم می‌توان اسانس‌های خوشبوکننده و ضدعفونی‌کننده مانند اکالیپتوس ریخت؛ اما این کار مبدل دستگاه‌های بخور سرد را خراب می‌کند.

برای حل این مشکل زیر دستگاه، محفظه‌ای وجود دارد که می‌توان یک قطره اسانس مایع روی نمد آن ریخت. با روشن‌کردن دستگاه، هوا از روی نمد این محفظه عبور می‌کند و رایحه‌ی اسانس، همراه بخار، فضا را پر می‌کند. در رابطه با دستگاه‌های بخور سرد، نکاتی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کرد. ازآنجایی‌که بخور سرد مانند بخور گرم آب را داغ نمی‌کند، در صورت وجود هرگونه میکروب و قارچ داخل آب مخزن، این آلودگی‌ها وارد هوا می‌شوند.

برای جلوگیری از این اتفاق باید آب مخزن را به‌موقع عوض کرد تا همیشه تازه باشد؛ همچنین هرچند وقت یک‌بار باید مخزن را با ماده‌ی شوینده‌ی مخصوص یا مخلوط مساوی آب و سرکه‌ی سفید شست. اگر قرار است که مدتی از دستگاه استفاده نشود، باید مخزن آب تخلیه شود و تمام قسمت‌های دستگاه کاملا خشک شوند.

دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز سرد مدل Ultrasonic

دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز سرد مدل Ultrasonic

مرطوب کننده اولتراسونیک، کریستالیزاسیون فن آوری جدبد و بروز است. مرطوب کننده اولتراسونیک باعث بهبود کیفیت هوا در محیط داخلی می شود و باعث می شود خشکی هوا را از بین ببرد و هوا محل زندگی و کارتان را مرطوب و دلنشین کند. مرطوب کننده اولتراسونیک آب را به ذرات فوق العاده با ضخامت 1-5 متری با استفاده از اصل نوسان فرکانس بالا فرکانس اولتراسونیک خنثی می کند و مه آب آب را به هوا از طریق یک دستگاه پنوماتیک پخش می کند تا به راحتی هوا مرطوب شود. .هم چنین این دستگاه دارای چراغ داخل دستگاه است که میتوان به عنوان چراغ خواب هم استفاده کرد.فن آوری اولتراسونیک در جهان که به طور گسترده ای در زمینه های مختلف کاربرد دارد

دستگاه بخور سرد فرش لایف مدل GO-2029

بخور سرد فرش لایف مدل GO-2029

بخور سرد فرش لایف مدل GO-2029 برای کاربری خانگی طراحی شده و بسیار مناسب است. مخزن این دستگاه بخور 3 لیتر و حداکثر فضای مناسب برای آن 48 متر مربع است. گفتنی مخزن از پلاستیک شفاف ساخته شده و میزان آب داخل آن قابل مشاهده است. همچنین این میزان پوشش دهی برای دستگاه بخور خانگی کافی و برای یک اتاق بزرگ مناسب خواهد بود.

میزان کارکرد مداوم این مدل با مخزن پر 8 ساعت است. البته مدل GO-2029 قابلیت خاموشی خودکار دارد و پس از تمام شدن آب خاموش خواهد شد. تنظیم میزان بخار خروجی یکی دیگر از قابلیت‌های مدل GO-2029 است. با وجود این قابلیت کاربر می‌تواند میزان بخار را با توجه به مساحت اتاق یا میزان رطوبت دلخواه خود تنظیم کند. یک چراغ کوچک هم زیر کلید تنظیم بخار وجود دارد که تمام شدن آب را به کاربر اطلاع می‌دهد. در پایان این که GO-2029 مخزن خوشبوکننده هم دارد که می‌توان از آن برای اروماتراپی و خوشبو کردن فضای خانه استفاده کرد .

بخور سرد و گرم وین ایر مدل UH-90

بخور سرد و گرم وین ایر مدل UH-90

کشور ما ازلحاظ وضعیت جغرافیایی در منطقه‌ای با آب‌وهوای گرم و خشک واقع شده است و آلاینده‌های هوا در شهرهای صنعتی به پایین‌آمدن کیفیت هوا منجر شده‌اند. این هوا برای سالمندان و کودکان بسیار مضر بوده و ممکن است باعث تشدید انواع بیماری‌های تنفسی و خشکی پوست و مخاط بینی شود. بخور گرم و سرد «وین ایر» (Winair UH-90) از تولیدات کمپانی «Tetramed»، دستگاهی با چند ویژگی منحصربه‌فرد برای حل مشکل خشکی هواست.

این دستگاه آب موجود در مخزن خود را با دبی 400 میلی‌لیتر در ساعت به بخارآب تبدیل می‌کند که این خروجی، برای مرطوب‌کردن هوای اتاقی با اندازه‌ی حداکثر 40 مترمربع مناسب است. رطوبت تولیدی دستگاه را می‌توان در سه سطح تنظیم کرد. علاوه‌براین Winair UH-90 به یونایزر مجهز شده است و با تولید یون‌های منفی باعث طراوت بیشتر هوای محیط می‌شود. از تکنولوژی‌های ویژه‌ی استفاده‌شده در این دستگاه LVP است که از نشستن شبنم در محیط جلوگیری می‌کند. همچنین به کمک سیستم Pre Heating باکتری‌های موجود در آب مخزن از بین می‌روند تا سلامت بخار خروجی از دستگاه تضمین شود.

از ویژگی‌های دیگر رطوبت‌ساز Winair UH-90 می‌توان به مخزن پنج‌لیتری، صفحه‌کلید لمسی، ریموت کنترل، چراغ مخصوص شب و تایمر اشاره کرد. در سال‌های اخیر، طبق استاندارهای بین‌المللی، دمای آب رطوبت‌سازهای خانگی باید حداکثر 40 درجه‌ی سانتی‌گراد باشد تا ایمنی بیشتری را مخصوصا برای کودکان فراهم کند.

این دستگاه نیز از این استاندارد پیروی می‌کند. مشکلی که در بسیاری از دستگاه‌های رطوبت‌ساز وجود دارد، مشکل پرکردن مخزن آب است. اما این دستگاه با داشتن دستگیره‌ی روی مخزن، انجام این کار را راحت‌تر کرده است. در صورت تمام‌شدن آب مخزن، دستگاه به شکل خودکار خاموش می‌شود. به‌طور خلاصه Winair UH-90 دارای خروجی رطوبت 400 میلی‌لیتر در ساعت، مخزن پنج‌لیتری، دستگیره‌ی روی مخزن، تعیین جهت خروجی نازل و ویژگی‌های متعدد دیگر است که آن را برای افزایش کیفیت هوای محیط مناسب کرده است. گفتنی است که تفاوت بخار گرم و سرد این دستگاه تنها چند درجه است و بخار گرم آن دمای بالایی ندارد.

بخور سرد 2.4 لیتری مدل TUCK-24

بخور سرد 2.4 لیتری مدل TUCK-24

یکی از ملزومات اولیه شرایط زیست انسان ، رطوبت نسبی مناسب می باشد . بنابه آنچه با تجربه معلوم شده است بهترین محدوده رطوبت نسبی از 40% تا 70% می باشد.برای تامین کمبود رطوبت از بخار سازهای حرارتی ( الکتریکی و یا گازی و نفتی ) و یا دستگاههای بخور سرد می توان بهره گرفت . مزیت دستگاههای بخور سرد مصرف انرژی الکتریکی پایین و عدم تولید گرمای اضافی است که درصورت ایجاد گرمای اضافی ، رفع آن خود صرف انرژی را در پی دارد .

دستگاههای بخور سرد بر اساس تبخیر سطحی با ایجاد ارتعاشاتی با فرکانس بالا توسط سطوحی که از جنس کریستال پیزو الکتریک هستند ، صورت می گیرد . به دلیل اینکه تبخیر تنها از لایه و فیلم نازکی از سطح آب صورت می گیرد ، دمای آب مخزن دستگاه تغییری نداشته و به همین دلیل مخزن را از جنس پلاستیک می سازند . توان مصرفی دستگاه فوق 25 وات بوده و می توان این مقدار را با ولوم دستگاه تغییر داد تا سرعت تولید بخار در واحد زمان تغییر کند.ولتاژ کار دستگاه برق 220 ولت شهر بوده و از طریق سیم دوشاخه دستگاه تامین می شود.

دستگاه بخور سرد و گرم سایلن مدل MH-502T

بخور سرد و گرم سایلن مدل MH-502T

شرکت «سایلن» (Silene) مدل دوم از دستگاه‌های بخور خود را این بار با قابلیت تولید بخار گرم و فناوری تولید یون روانه‌ی بازار کرده است. بخور سرد و گرم سایلن مدل «MH-502T» یک دستگاه بخور ساده و زیبا با دکمه‌های لمسی است. با فشردن دکمه‌ی وسط دستگاه، در کسری از ثانیه بخار سرد از دهانه‌ی آن خارج می‌شود.

با فشردن مجدد این دکمه می‌توان شدت بخار را در سه حالت کم، متوسط و زیاد تنظیم کرد. MH-502T به یک هیتر کوچک مجهز شده است که می‌تواند بخار آب را تا 45 درجه‌ی سانتی‌گراد گرم کند. با روشن کردن هیتر 10 تا 15 دقیقه طول می‌کشد تا بخار به دمای موردنظر برسد. توجه داشته باشید که دمای بخار گرم تنها کمی بیشتر از دمای محیط است و نباید انتظار بخار داغ را از آن داشت. ازآنجایی‌که بخور سرد می‌تواند در زمستان هوای اتاق را کمی سرد کند، قابلیت تولید بخار گرم این مشکل را حل می‌کند. عملکرد دکمه‌ی سوم دستگاه مربوط به یون‌ساز آن است.

هنگام روشن بودن یون‌ساز، یون‌های منفی به ذرات معلق موجود در هوا می‌چسبند و آن‌ها را پایین می‌کشند. زیر مخزن آب چراغی وجود دارد که هنگام روشن بودن دستگاه، داخل مخزن را روشن می‌کند و می‌توان از شیار باریکی که کنار مخزن وجود دارد سطح آب داخل آن را مشاهده کرد. ظرفیت مخزن آب 5.2 لیتر است و شدت خروج بخار نیز 475 میلی‌لیتر در ساعت است. در حالتی که مخزن کاملاً پر باشد، دستگاه تا 20 ساعت به شکل مداوم می‌تواند تولید بخار کند. هنگامی‌که آب مخزن تمام شود، دستگاه به مدت 3 ثانیه هشدار می‌دهد و چراغ پشت دکمه‌ی آن قرمز می‌شود.

روی دستگاه دستگیره‌ای وجود دارد که به کمک آن می‌توان مخزن آب را به راحتی بلند کرد. برای پر کردن مخزن آب باید فیلتر ضد رسوب زیر آن را باز کرد. این فیلتر دارای دانه‌های سرامیکی است که سختی آب را کم می‌کنند و از تشکیل رسوب و خراب شدن مبدل دستگاه جلوگیری می‌کنند. در کف دستگاه جایی برای ریختن اسانس‌های خوشبوکننده‌ی هوا وجود دارد که به شکل فنری بیرون می‌آید و می‌توان چند قطره اسانس را روی نمد آن ریخت.

توان دستگاه در حالت بخور سرد 30 وات و در حالت بخور گرم 110 وات است. به‌طور خلاصه دستگاه بخور Silene MH-502 دارای قابلیت تولید بخور سرد و گرم، فناوری تولید یون، سه شدت بخار، مخزن آب 5.2لیتری، خروجی بخار 475 میلی‌لیتر در ساعت، عملکرد لمسی، چراغ روشنایی، فیلتر سرامیکی، خروجی بخار قابل تنظیم و محفظه‌ی اسانس است و با ظاهر زیبایی که دارد، می‌تواند در گوشه‌ای از خانه برای مرطوب‌کردن هوا استفاده شود.

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ – 2008B1

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ - 2008B1

برند ” وکتو ” جز برندهای برتروبا کیفیت, در رابطه با تولید کالاهای مربوط به ابزار سلامت از جمله انواع دستگاه بخور و دستگاه های فشار سنج و… می باشد.این برند ، یکی از بزرگترین مجموعه ها درزمینه تولید ابزارهای ذکر شده با سابقه طولانی, هر روز بهتر و مصمم تر از پیش, جهت ارائه محصولات خود به مشتریان و همچنین جلب رضایت آنان, گام بر می دارد .

مطالعات اخیر نشان داده است که افزایش سطح رطوبت در محیط تاثیر بسزایی بر روی اکثر ویروس ها در هوا دارد، و آنها را عملا بی اثر می کند . از آنجا که بیشتر بدن انسان از آب تشکیل شده است، شرایط خشک می تواند باعث خشکی پوست شود و داشتن یک دستگاه بخور, می تواند به جلوگیری از خشک شدن پوست کمک کند.

رطوبت اضافه شده در هوا به بهبود خشکی پوست، خارش چشمها, ترک لبها و همچنین گلودرد و سردردهای سینوسی و مشکلات دیگر کمک شایانی میکند و حتی می تواند این علائم را از بین ببرد و لبخند رضایت روی صورت شما بنشاند. دستگاه بخور سرد وکتو مدل ” HQ-2008B1 ” با طراحی زیبا مناسب محیطهای بسته بوده و هوا را بسیار مطبوع می سازد. این دستگاه با حجم مخزن 5 لیتر به مدت زمان حدود 13 ساعت, با بخار دهی 380 میلی لیتر بر ساعت برای محیطی حدود 30 مترمربع, فضای بسیار مطلوبی ایجاد خواهد کرد.

میزان آب باقیمانده درمخزن دستگاه, بعلت شفاف بودن مخزن آب, قابل رویت می باشد. همچنین این دستگاه از کیفیت بالای ساخت برخوردار بوده و دارای گواهینامه CE اروپا میباشد ( لازم بذکر است محصولاتی که دارای علامت CE هستند، از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گرفته و این نشان رادریافت نموده اند ).دستگاه بخور وکتو با عملکرد بسیار ساده, بسیار کم صدا است و دارای موتور قدرتمندی است که بخار و فشار هوای مناسبی جهت لطافت فضای محیط منزل یا محل کار شما تولید خواهد نمود.

همچنین میزان بخار خروجی بوسیله دکمه قرارداده شده روی آن برای سه حالت کم, متوسط و زیاد قابل تنظیم خواهد بود. دکمه تایمر روی دستگاه برای چهار زمان متفاوت کار کردن دستگاه, اعم از 2 ساعت و 4 ساعت و 6 ساعت و 8 ساعت قابل تنظیم می باشد. بدلیل مسائل امنیتی هنگامیکه آب دستگاه به اتمام برسد, عملکرد دستگاه بطور اتومات قطع می گردد.

ضمنا این دستگاه, مجهز به فیلتر جهت رسوب زدایی آب مخزن می باشد. لامپ LED قرارداده شده در دستگاه, در هنگامی که دستگاه در حال کار کردن به رنگ سبز و هنگامیکه آب محفظه کم باشد به رنگ قرمز خواهد بود. خروجی بخار به نحوی تنظیم شده که امکان چرخش 360 درجه در دوجهت متفاوت را دارد. دستورالعمل استفاده از دستگاه: دستگاه را روی سطح صاف و بلند و ضدآب قرارداده و محفظه آب را برگردانده و درب آنرا باز کنید. محفظه را بطوری که مقداری از آن خالی باشد با آب خنک و تمیز پر نمایید و محفظه را برگردانده و روی پایه دستگاه قراردهید.

دستگاه بخور سرد و گرم هانیل مدل UHH-420

دستگاه بخور سرد و گرم هانیل مدل UHH-420

رطوبت ساز بخور سرد و گرم هانیل مدل Hanil UHH-420 با طراحی زیبا و شیک فضای منزل یا محل کار شما را با تولید رطوبت سرد و گرم مطبوع و دلپذیر می نماید. توان این رطوبت ساز 110 وات بوده و نوع سیستم این دستگاه آلتراسونیک می باشد که با استفاده از مکانیزم فراصوتی قطرات آب را به ذرات ریز بخار تبدیل می کند. ظرفیت مخزن آب رطوبت ساز 4.2 لیتر است. رطوبت ساز هانیل دارای دو ولوم روی بدنه دستگاه می باشد که توسط ولوم پایین روشن و خاموش بودن و انتخاب حالت بخور سرد یا گرم قابل تنظیم است و توسط ولوم بالا میزان رطوبت و بخار خروجی قابل کنترل می باشد.

در قسمت بالایی دستگاه یک نازل بخار با قابلیت چرخش 360 درجه تعبیه شده که به شما این امکان را می دهد تا با چرخاندن آن به سمت چپ یا راست، جهت بخار خروجی را تنظیم نمایید. این رطوبت ساز دارای دو چراغ نشانگر است که چراغ سبز رنگ وضعیت روشن بودن دستگاه را نمایش می دهد و چراغ نشانگر دیگر در صورت تمام شدن آب مخزن به رنگ قرمز در آمده و شما را مطلع می سازد. رطوبت ساز بخور سرد و گرم هانیل در تمامی فصول سال قابل استفاده می باشد

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 1

این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا