کد تخفیف دیجی کالا
اسباب بازی، مادر و کودکملزومات گردش و سفر

بهترین صندلی خودرو کودک برای ماشین

بهترین صندلی خودرو کودک برای ماشین +راهنمای خرید صندلی ماشین کودک

با توجه به اینکه در سال گذشته استفاده از صندلی خودرو کودک برای کودکان زیر 10 سال اجباری شده است، تامین امنیت کودک درون خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است. در بیشتر کشورهای جهان نیز چندین سال است که این قانون به تصویب رسیده و اجرا می‌شود. در این پست قصد داریم به معرفی و نقد و بررسی بهترین صندلی خودرو کودک برای ماشین پرداخته و ببینیم که در هنگام خرید این وسیله کاربردی و مهم باید به چه نکاتی توجه کرد.

پیش از این نیز در پست راهنمای خرید کریر نوزاد و راهنمای خرید کالسکه برای نوزاد به معرفی این دو وسیله کاربردی در جهت حفظ امنیت نوزادان پرداختیم.

بهترین صندلی خودرو کودک برای ماشین

پیش از هر چیز باید بدانید که صندلی‌های کودک برای خودرو باید متناسب با وزن کودک انتخاب شوند. از آنجایی که استفاده از این نوع صندلی درون خودرو برای کودکان تا 10 سال ضروری است در 4 نوع مختلف عرضه می‌شوند که به شرح زیر است. همچنین به این موضوع هم دقت داشته باشید که برخی کریر کودک به عنوان دو کاربره بوده و می‌توان از آنها برای صندلی کودک خودرو هم استفاده کرد، در این صورت باید دارای برچسب universal باشند.

بهترین صندلی خودرو کودک برای ماشین
  • کودکان تا دو سال: استفاده از صندلی باید رو به عقب نصب شده باشد.
  • کودکان 2 تا 7 سال: نصب رو به جلو همراه با کمربند.
  • کودکان 4 تا 12 سال: نصب رو به جلو با کمربند دوتایی.
  • کودکان 8 سال به بالا: در صورت عدم استفاده از صندلی خودرو کودک بستن کمربند ایمنی خودرو الزامی است.

در انتخاب صندلی دقت داشته باشید که علامت E روی آنها درج شده باشد، زیرا نشانه تست شدن آنها و آزمایش مکرر در انواع تصادف است که از ایمنی بالایی برخوردارند. دقت کنید که در هنگام استفاده صندلی محکم و به درستی در جای خود نصب شده باشد و علاوه بر این هم از کمربندی که خود صندلی دارد برای امنیت کودک استفاده کنید. حال در ادامه به معرفی برخی از بهترین محصولات موجود در بازار می‌پردازیم.

صندلی خودرو دلیجان مدل Elite Plus New

صندلی خودرو کودک دلیجان مدل Elite Plus New

همه‌ساله در ایران هزاران کودک در سوانح رانندگی مجروح و کشته می‌شوند. در بیشتر موارد نیز دلیل زخمی یا کشته‌شدن کودکان استفاده‌نکردن از کمربند ایمنی یا صندلی متناسب با وزن و سن آن‌هاست. در یک تصادف احتمال پرت‌شدن کودکان از صندلی عقب به سمت شیشه در مقایسه با افراد بزرگسال ۶ تا ۷ برابر است و حتی اگر کودکان پرت نشوند، احتمال گیرکردن آن‌ها بین دو صندلی بسیار زیاد است. صندلی اتومبیل مخصوص کودکان این امکان را فراهم می آورد که در موقع ترمز شدید، احتمال صدمه‌دیدن کودکان به حداقل برسد.

شرکت ایرانی دلیجان با سی سال سابقه در طراحی محصولاتش تنوع، راحتی، ایمنی و آسایش کودکان را مدنظر قرار می‌دهد. این شرکت در سال 1366 فعالیتش را آغاز کرد. دلیجان از همان ابتدای تأسیس سعی در افزایش رضایت مشتریانش داشت و با تمرکز بر کیفیت محصولاتش توانست در سال‌های پس از جنگ، با همت نیروهای متخصصش به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی داخلی تبدیل شود.

این مدل یک صندلی خودروی مناسب نوزادان از بدو تولد تا وزن 18 کیلوست. این صندلی فریمی پلاستیکی دارد و کمربند ایمنی آن به صورت پنج نقطه است. یک گارد محافظ علاوه‌بر کمربند ایمنی در جلوی کار قرار می‌گیرد. گارد محافظ را می‌توان در سه زاویه‌ی مختلف بنا به جثه‌ی کودک قرار داد. روکش این محصول بسیار نرم و راحت بوده و از جنس پلی‌استر ساخته شده است.

از ویژگی‌های بارز این صندلی خودرو می‌توان به بالشتک‌های محافظ و گارد قابل‌تنظیم آن اشاره کرد. زاویه‌ی پشتی این صندلی را می‌توان در سه حالت مختلف خوابیده، نیمه‌خوابیده و نشسته تنظیم کرد. Elite Plus New دارای بالشتک‌های بسیار نرم و راحت است که به‌خوبی سر و گردن کودک را حفظ می‌کند. روکش این بالشتک‌ها قابلیت جداسازی و شست‌وشو دارد.

نشیمنگاه آن بسیار نرم و راحت است و کودک در آن احساس راحتی خواهد کرد. از دیگر مزایای آن می‌توان به قابلیت شست‌وشویش اشاره کرد. با توجه به استفاده‌ی طولانی‌مدت این صندلی خودرو، قابلیت شست‌وشو یکی از مزایای آن محسوب می‌شود.شش شیار متناوب در قسمت پشتی این صندلی طراحی شده است که کمربند ایمنی خودرو از میان آن‌ها عبور خواهد کرد. این شیارها برای دو نوع نصب طراحی شده است. برای نوزادان صندلی رو به عقب نصب خواهد شد. در این حالت کمربند ایمنی باید از شیارهای بالایی خودرو عبور کند. این حالت را می‌توان برای نوزادان تا وزن 13 کیلوگرم استفاده کرد.

ابعاد 49 × 64 × 37 سانتی متر
وزن 6090 گرم
گروه سنی از بدو تولد
ظرفیت وزنی 18 کیلوگرم
اتصال امن به صندلی خودرو ندارد
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات
دارای روکش از جنس پلی‌استر با فریم پلاستیکی
روکش با قابلیت جداشدن و شست‌وشو
دارای کمربند ایمنی پنج نقطه‌ای
دارای پشتی قابل تنظیم درسه حالت
دارای گارد محافظ قابل تنظیم، جهت حفظ ایمنی بیشتر
گارد قابل تنظیم و فیکس‌شدن در سه حالت
قابل نصب روبه عقب
قابل نصب رو به جلو مناسب برای کودکان از 9 تا 18 کیلوگرم
مناسب برای خودروهایی که کمربند آن سه نقطه اتصال دارد
دارای بالشتک های محافظ جانبی (SP)

مشاهده محصول در دیجی کالا

صندلی خودرو دلیجان مدل الیت نیو

صندلی خودرو دلیجان مدل الیت نیو

برای رسیدن به امنیت حداکثری کودک در خودرو، صندلی خودرو کودک وسیله‌ای است که از سوی متخصصان پیشنهاد شده است. این پیشنهاد به قدری پراهمیت است که بسیاری از کشور ها استفاده از صندلی خودرو را اجباری کرده اند. صندلی خودرو دلیجان مدل الیت نیو، دارای گارد محافظ جهت ایمنی بیشتر است. این صندلی خودرو با وجود کمربند ایمنی پنج نقطه ای از گاردی بهره می‌برد که به صورت تاشو جلوی کودک قرار گرفته و ضریب ایمنی را افزایش می‌دهد.

صندلی ماشین الیت نیو با قابلیت تحمل وزن 18کیلوگرم از 9 ماهگی کودک تا 4 سالگی کارایی دارد. وجود بالشتک هایی که به خوبی از سر و گردن کودک محافظت می‌کند یکی از مزیت ‌های این نوع صندلی ماشین می‌باشد. قسمت نشیمنگاه این صندلی خودرو فوق العاده راحت بوده و کودک از قرار گرفتن در آن احساس راحتی خواهد داشت. از دیگر مزایای این محصول باید به قابل شستشو بودن آن اشاره کرد که با توجه به طول عمر استفاده از این محصول امتیاز خوبی محسوب می‌شود. از دیگر مزایای این صندلی تنظیم حالت پشتی آن در سه حالت می‌باشد.

ابعاد 55 × 55 × 65 سانتی متر
وزن 5700 گرم
گروه سنی از بدو تولد
ظرفیت وزنی 18 کیلوگرم
اتصال امن به صندلی خودرو دارد
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات
دارای تشک ضد تعرق

مشاهده محصول در دیجی کالا

صندلی خودرو کودک راهبر مید مدل نیکو

صندلی خودرو کودک راهبر مید مدل نیکو

صندلی خودرو کودک برند «راهبر مید » مدل NIKOO در 7 رنگ‌بندی پارچه و متناسب با سلیقه‌های مختلف ارائه شده، ابعادی برابر با 64 × 52 × 49.5 سانتی‌متر دارد. صندلی کودک خودرو مدل نیکو مناسب برای کودکان از سنین 1 تا 5 سال می باشد . این صندلی دارای فریم پلاستیکی با روکش پلی‌استری است. قسمت پشتی نشیمن‌گاه صندلی در سه حالت متفاوت قابل تنظیم است. بخشی از سیستم ایمنی این محصول به کمربند ایمنی 5 نقطه‌ای بر می‌گردد. علاوه بر این پدهای شانه به خوبی از شانه‌های کودک محافظت می‌کنند. بندهای کمربند با توجه به سن کودک و راحتی او در دو حالت قابل تنظیم شدن هستند.

تشک این محصول از پلی استر ضد حساسیت پوست کودک تولید شده است که نرم ُ راخت و ضد تعریق می باشد . از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به بالشت های محافظ و گارد قابل تنظیم آن اشاره کرد . این صندلی برای محافظت هر چه بیشتر کودک، یک گارد محافظ روکش‌دار را در قسمت جلو کودک تعبیه کرده است که روکش این گارد قابل جداسازی و شست‌وشو است. این صندلی در دو حالت قابل نصب در صندلی عقب خودرو است. برای کودکان از زیر 6 ماهگی تا 9 کیلوگرم قابل نصب رو به عقب بوده و همچنین برای کودکان 9 تا 18 کیلوگرم، می‌توانید آن را رو به جلو نصب کنید. این مدل از صندلی خودرو کودک برند «راهبر مید» ظرفیت وزنی برابر با 18 کیلوگرم دارد. بسته بندی محصول شامل سی دی آموزش نصب و کاربری می باشد .

ابعاد 64 × 50 × 47 سانتی متر
وزن 5500 گرم
گروه سنی از بدو تولد
ظرفیت وزنی 18 کیلوگرم
اتصال امن به صندلی خودرو ندارد
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات
درای گواهی تست تصادف
دارای ضمانت یک ساله
دارای قابلیت جدا شدن تشک برای شستشو در دمای 30 درجه سانتی گراد
درای حالت خو‌اب برای کودکان تازه متولد
دارای برچسب Baby On Board
دارای روکش از پلی‌استر با فریم پلاستیکی
روکش با قابلیت جداشدن و شست‌وشو
دارای کمربند ایمنی پنج نقطه‌ای
دارای پشتی قابل تنظیم در سه حالت
دارای گارد محافظ جلو جهت ایمنی بیشتر
گارد قابل تنظیم و فیکس‌شدن در سه حالت مختلف
قابل نصب روبه عقب مناسب برای نوزادان تا وزن 13 کیلوگرم
قابل نصب روبه جلو مناسب برای کودکان به وزن 9 تا 18 کیلوگرم

مشاهده محصول در دیجی کالا

صندلی خودرو کودک نووا مدل LSA 024

صندلی خودرو کودک نووا مدل LSA 024

مطابق نظر متخصصان ایمنی کودک,سوارشدن کودکان از بدو تولد تا شش سالگی در خودرو حتما می بایستی با صندلی خودرو ایمن و استاندارد صورت پذیرد,اهمیت این موضوع به قدری است که در بسیاری از کشورهای پیشرفته استفاده از صندلی کودک خودرو اجباری و الزام آمده است.در ایران هم قوانین مربوط به الزام استفاده از صندلی خودرو در حال تصویب و اجرایی شدن است .صندلی خودرو نووا برای کودکان از بدو تولد تا 6 سالگی مناسب می باشد.(وزن 0+ تا 25 کیلوگرم).

ابعاد این محصول 684648 سانتی متر و وزن آن 7.6 کیلوگرم است.این صندلی دارای کمربند ایمنی قابل تنظیم با اتصال پنج نقظه ای و پدهای شانه می باشد.از ویژگی های مهم این محصول میتوان به حالت خوابیده کامل(حالت کریر) و روکش نرم راحت آن اشاره کرد.روکش پارچه ای این محصول ضد حساسیت بوده و قابلیت شست و شوی چندباره را دارد.بالشتک های نگهدارنده سر ,شانه,لگن نوزاد از دیگر ویژگی های این محصول است که حداکثر راحتی را برای کودک تامین میکند.صندلی خودرو کودک نووا یک حالت نشسته و دو حالت خوابیده دارد.این محصول مطابق با بالاترین استانداردهای ایمنی طراحی و تولید گردیده است و با توجه به ابعاد بزرگ و جادار آن,فضای مناسب و راحتی را برای کلیه سنین کودک عزیز فراهم می آورد.

ابعاد 68 × 46 × 48 سانتی متر
وزن 7600 گرم
گروه سنی از بدو تولد
ظرفیت وزنی 0 تا 25 کیلوگرم
اتصال امن به صندلی خودرو ندارد
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات
دارای کمربند ایمنی قابل تنطیم با اتصال پنج گانه جهت ثبات بهتر
دارای روکش ضد تعرق
دارای روکش از جنس پلی‌استر با فریم پلاستیکی
دارای پشتی و نشیمن گاه نرم و راحت با قابلیت تنظیم خواب
دارای بالشتک های کناری جهت محافظت سر و گردن
قابلیت نصب رو به جلو از 9 کیلوگرم تا 25 کیلوگرم
قابلیت نصب رو به عقب از بدو تولد تا 13 کیلوگرم
قابلیت استفاده از بدو تولد تا 6 سال
دارای یک حالت نشسته و دو حالت خواب(حالت خوابیده به صورت کریر)
دارای فضای بزرگ و جادار برای کلیه سنین کودک
دارای ارتفاع استاندارد
دارای دفترچه راهنمای محصول

مشاهده محصول در دیجی کالا

صندلی خودرو جیکل مدل رویز

صندلی خودرو جیکل مدل رویز

صندلی ماشین جیکل رویز تمام ویژگی های عالی یک صندلی ماشین استثنایی را دارد. این محصول قابل استفاده برای نوزادان تا شش سال است.این صندلی برای نوزادان تا وزن ۱۳ کیلوگرم به حالت رو به صندلی و برای نوزادان ۹ کیلو تا ۲۵ کیلو به حالت رو به جلو بسته می شود.

بالشتک ها و پدهای اضافه به همراه سیستم محافظ ضربه کناری، باعث افزایش ایمنی و راحتی کودک شما موقع رانندگی می شود. زاویه پشتی باعث راحتی و محافظت از نوزاد شما می شود. دارای کمربند 5 نقطه ای است و دارای روکش عالی قابل شستشو با قابلیت گردش هواست و زیر آن فوم سرد بکار رفته که باعث نرمی نشیمنگاه کودک می شود . این محصول با کمربند خودرو فیکس میشود .

ابعاد 40 × 50 × 67 سانتی متر
وزن 7000 گرم
گروه سنی از بدو تولد
ظرفیت وزنی 25 کیلوگرم
اتصال امن به صندلی خودرو ندارد
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات
قابل استفاده از نوزادی تا 6 سالگی
دارای پد اضافی جهت پوشش گودی کمر با قابلیت جداسازی
دارای بالشتک قابل جداشدن گردن برای نوزادان
کمربند 5 نقطه ای
زاویه خواب کامل در 4 وضعیت
قابلیت تنظیم محافظ سر تا 2 موقعیت
قابلیت نصب با کمربند ایمنی در دو حالت
دارای دریچه‌های هوا برای جریان هوا برای راحتی بیشتر
پد صندلی قابل جابجایی و قابل شستشو
تست استاندارد اروپایی ECE R44 / 4
قابل استفاده در خودروهای داخلی و خارجی

مشاهده محصول در دیجی کالا

صندلی خودرو کودک چلینو پلاتینیوم مدل VIPER کد 01

صندلی خودرو کودک چلینو پلاتینیوم مدل VIPER کد 01

امنیت و آرامش کودک در کنار خانواده از بدو تولد تا بزرگسالی بسیار مهم است. با رعایت نکات ایمنی در خودرو می‌توانید با آرامش خاطر مسافت‌های طولانی را طی کنید. یکی از وسایل ضروری برای امنیت کودک در اتومبیل، صندلی خودرو کودک بوده که برای ایمنی او لازم و ضروری است. صندلی خودرو وسیله ای برای نگه داشتن نوزاد و کودک تا 12 سال است.

صندلی خودرو کودک چلینو پلاتینیوم مدل VIPER با ابعاد 70 × 34.5 × 44 سانتی‌متر، وزنی معادل 9500 گرم داشته و وزن 15-36 کیلوگرم را تحمل می‌کنند. صندلی فوق از فوم سرد تشکیل شده و رویه‌ای از جنس پارچه و چرم مصنوعی دارد. این مدل محل قرارگیری سر دارد و پشتی آن قابل تنظیم در سه حالت خوابیده، لمیده و نشسته است. ویژگی قابل توجه صندلی وایپر اتصال امن به خودرو (ایزوفیکس) بوده که می‌توان پس‌از نشستن کودک آن را با کمربند به خودرو فیکس کرد.

ابعاد 70 × 44 × 34.5 سانتی متر
وزن 9500 گرم
گروه سنی 4 تا 12 سال
ظرفیت وزنی 15 تا 36 کیلوگرم
اتصال امن به صندلی خودرو ندارد
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات
دارای فوم سرد
استاندارد ECER44/04

مشاهده محصول در دیجی کالا

صندلی خودرو کودک بلن مدل Black Stone

صندلی خودرو کودک بلن مدل Black Stone

ابعاد 61 × 47 × 51 سانتی متر
وزن 5000 گرم
گروه سنی از بدو تولد تا هفت سالگی
ظرفیت وزنی 25 کیلوگرم
اتصال امن به صندلی خودرو ندارد
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات
اسفنج 3 بعدی
دارای قابلیت تنظیم کمربند
دارای 5 نقطه اتصال کمربند
قابلیت اتصال کمربند خودرو به صندلی کودک (بوستر)
قابلیت نصب صندلی بوسیله کمربند (آنتی شوکر)
الگو گرفته از R44

مشاهده محصول در دیجی کالا

صندلی خودرو بولن هاگ مدل Thunder

صندلی خودرو بولن هاگ مدل Thunder

کودکان بایستی تا 12 سالگی در صندلی عقب خودرو بنشینند، به همین جهت برای آن‌ها با توجه به سنشان صندلی‌های متفاوتی با نام‌های مختلف ارائه می‌شود. حفظ امنیت کودک در خودرو به قدری حائز اهمیت است که توصیه می‌شود تا زمانی که برای کودک خود صندلی خودرو تهیه نکرده‌اید، او را سوار خودرو نکنید. به هر حال اگر تمایل به خرید یک صندلی خودرو برای کودک خود دارید باید دو نکته را مد نظر قرار دهید، وجود کمربند ایمنی چند نقطه‌ای و وجود بالشتک‌هایی که به خوبی از قسمت سر و گردن کودک محافظت کند. صندلی خودرو برند «بولن‌هاگ» با قابلیت تحمل وزن 36 کیلوگرم، از 9 ماهگی کودک تا 12 سالگی کارایی دارد. جهت ساپورت سر و گردن کودک بالشتک‌هایی در آن طراحی شده است. همچنین قسمت نشیمن‌گاه این صندلی فوق العاده راحت بوده و کودک از قرار گرفتن در آن احساس راحتی خواهد داشت.

ابعاد 63 × 48 × 47 سانتی متر
گروه سنی از بدو تولد
ظرفیت وزنی 9 تا 36 کیلوگرم
اتصال امن به صندلی خودرو ندارد
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات
تهویه مناسب
دارای کمربند ایمنی
پشتی نرم و مناسب
دارای محافظ‌های کناری
دارای ثبات و عدم لغزش در خودرو
مناسب برای صندلی‌های عقبی خودرو
قابلیت استفاده از کمربند ایمنی خودرو جهت امنیت کودک
قابل استفاده از 9 ماه تا 12 سال

مشاهده محصول در دیجی کالا

صندلی خودرو کودک مدل Thunder Drees Blue S15

صندلی خودرو کودک مدل Thunder Drees Blue S15

ابعاد 63 × 47 × 53 سانتی متر
وزن 5000 گرم
گروه سنی 9 ماه تا 12 سال
ظرفیت وزنی 36 کیلوگرم
اتصال امن به صندلی خودرو ندارد
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات
اسفنج 3 بعدی
دارای قابلیت تنظیم کمربند
دارای 5 نقطه اتصال کمربند
قابلیت تنظیم محافظ سر
قابلیت نصب بوسیله قلاب
ضربه گیر SPS
دارای روکش صندلی از جنس نانو و ضد عرق
کیفیت بالا

مشاهده محصول در دیجی کالا

صندلی خودرو ایون فلو مدل CS800

صندلی خودرو ایون فلو مدل CS800

ابعاد 51 × 56 × 71 سانتی متر
وزن 10000 گرم
گروه سنی 6 تا 48 ماهگی
ظرفیت وزنی 18 کیلوگرم
اتصال امن به صندلی خودرو ندارد
قابلیت شستشو دارد

مشاهده محصول در دیجی کالا

برچسب ها

تحریریه

من یه سایتم که می‌تونم به شما در رابطه با خرید هر محصول و خدمات آنلاین کمک کنم. تلاش من این هست که ابتدا به نقد و بررسی کردن محصولات برندهای مختلف بپردازم و سپس با کمک معیارهایی که برای خرید هر چیزی نیاز دارید، یک راهنمای خرید جامع دراختیارتون قرار بدم. با دنبال کردن من در شبکه‌های اجتماعی می‌تونید کد تخفیف دریافت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن