کوهنوردی و کمپینگ

بهترین چشم بند خواب چی بخرم؟

بهترین چشم بند خواب چی بخرم؟ +راهنمای خرید چشم بند خواب فانتزی

وقتی صحبت از خرید چشم بند می‌شود، بسیاری افراد سریعا این سوال را می‌پرسند که چشم بند خواب از کجا بخرم! استفاده از چشم بند در انواع مختلف نمدی و فانتزی وجود دارد که به شما کمک می‌کند خواب راحتی داشته باشید.

اگر مشکل در خوابیدن خود دارید و در فضایی که حتی کمترین نور را دارد قادر نیستید به راحتی بخوابید، ما استفاده از چشم بند را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این پست قصد داریم با بررسی نکات خرید و راهنمای خرید این وسیله ساده و کاربردی به معرفی بهترین چشم بند خواب بپردازیم.

بهترین چشم بند خواب چی بخرم؟

چشم بند خواب یا همان چشم بند، ماسکی است که با پوشاندن چشم‌های شما مانع از رسیدن نور به چشم می‌شود. نرسیدن این نور باعث می‌شود که راحت‌تر و سریع‌تر به خواب بروید. چشم‌بندها در انواع مختلف نمدی، بریشمی، پنبه‌ای و گیاهان دارویی وجود دارند که دارای طرح فانتزی و طرح‌های یکنواخت مشکی می‌باشند. چشم بند با ژل‌های سرد کننده پر شده که باعث می‌شود بهتر بخوابید. برخی چشم بندها نیز برای پوست مناسب بوده و خواص دارویی نیز دارند.

چشم بند خواب دالیا مدل A1

چشم بند خواب دالیا مدل A1

​برخی افراد ساعت‌ها سعی می‌کنند چشم‌هایشان را ببندند و تلاش کنند به خوابی راحت و عمیق فرو روند اما نتیجه تلاش آنها خیره‌شدن طولانی به سقف و انتظار برای خوابی است که گویا هرگز به سمتشان قدم برنمی‌دارد.چشم بند دالیا بخصوص اگر مقداری اسطوخودوس روی آن اسپری شود و سپس روی چشم‌ها گذاشته شوند، استنشاق بوی اسطوخودوس در هر دم و بازدم به کاهش اختلال خواب کمک می‌کند و از آن‌جا که تاریکی بیشتری چشم‌ها را فرا گرفته است، خواب نیز زودتر به سراغ فرد می‌اید.

چشم‌بند خواب دالیا که تولید شده ی شرکت دالیا طب ( تنها نماینده فروش دیجی کالا ) می باشد دارای پارچه‌ای مرغوب است که از خاصیت ضد حساسیت برخوردار است تا کسانی که از پوستی حساس برخوردارند، هیچ مشکلی در استفاده از این چشم‌بند نداشته باشند. طراحی بسیار مناسب این چشم‌بندهمچنین شرایطی را فراهم کرده است تا از عبور نور به بخش زیرین آن جلوگیری به عمل آید. در واقع طراحی آن به گونه‌ای است که با فرم وحالت صورت همخوانی بسیاری داشته باشد تا با جلوگیری از عبور نور از ناحیه زیرین آن، و با ایجاد تاریکی مطلق به شما کمک کند تا بدون هیچ مشکلی و در هر شرایطی به راحتی استراحت کنید.

همچنین لایه مابین پارچه این چشم‌بند،یا بخش داخلی آن به وسیله فومی بسیا ر نرم پر شده که باعث نرم‌تر و سبک‌تر شدن آن شده است.قسمت پشتی چشم‌بند دارای بندی کشی بوده که علاوه بر این که به شما کمک خواهد کرد آن را، راحت‌تر بر روی چشمان خود قرار دهید، همچنین امکان استفاده در سایزهای مختلف را نیز فراهم کرده است.

ابعاد18*9 سانتی‌متر
وزن10 گرم
چشم بند خواب مدل Eay 2155

چشم بند خواب مدل Eay 2155

ابعاد17*8*2 سانتی‌متر
وزن140 گرم
چشم بند خواب مدل ارکیده

چشم بند خواب مدل ارکیده

چشم‌بند خواب مدل ارکیده وسیله‌ای مناسب برای افرادی خواهد بود که در زمان استراحت نیاز به آرامش بیشتری دارند. طراحی این چشم‌بند به صورتی می باشد که با جلوگیری از عبور نور به سطح زیرین پارچه و همچنین تاریکی مطلق به افزایش کیفیت خواب شما کمک زیادی خواهد کرد.

لایه مابین پارچه این چشم‌بند به وسیله الیاف مصنوعی بسیار نازک پر شده که باعث نرم‌تر و سبک‌تر شدن آن شده است. این چشم‌بند در ابعاد استاندارد عرضه شده و به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان سفر یا کمپینگ آن را همراه خود داشته و برای استراحت از آن استفاده کنید.

ابعاد1*9*19 سانتی‌متر
وزن20 گرم
جنسپارچه‌ای
چشم بند خواب ادور طرح 1

چشم بند خواب ادور طرح 1

چشم‌بند خواب ادور طرح 1 وسیله‌ای مناسب برای کسانی خواهد بود که در زمان استراحت نیاز به آرامش زیادی دارند. طراحی این چشم‌بند به گونه‌ای بوده که با جلوگیری از عبور نور به سطح زیرین پارچه، تاریکی مطلقی ایجاد کرده که به افزایش کیفیت خواب شما کمک زیادی خواهد کرد.

قسمت پشتی این چشم‌بندی دارای بندی کشی بوده که علاوه بر این که به شما کمک خواهد کرد آن را، راحت‌تر بر روی چشمان خود قرار دهید، همچنین امکان استفاده در سایزهای مختلف را نیز فراهم کرده است. لایه مابین پارچه این چشم‌بند، یا بخش داخلی آن به وسیله فومی بسیار نرم پر شده که باعث نرم‌تر و سبک‌تر شدن آن شده است. این چشم‌بند در ابعادی بسیار مناسب عرضه شده که به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان سفر یا کمپینگ آن را همراه خود داشته و برای استراحت از آن استفاده کنید.

شرکت تولید تجهیزات و لوازم پزشکی و ورزشی در سال 1386 و در کشور ایران احداث شد. این شرکت پس از چندین سال فعالیت و تحقیق در اصول و مبادی تولید تجهیزات ورزشی پزشکی توانسته است محصولاتی با‌کیفیت را روانه بازار کند. چشم بند خواب ادور طرح 1 با طراحی زیبا و رویه‌ای نرم به شما در داشتن خوابی آسوده و راحت کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

ابعاد18*9*1سانتی‌متر
وزن10 گرم
سایر توضیحاتفری سایز
قابلیت جلوگیری از عبور نور
دارای بند کشی تکی
دارای ساختار بسیار نرم و فومی
چشم بند خواب پاک سمن مدل 504

چشم بند خواب پاک سمن مدل 504

چشم بند خواب پاک سمن مدل 504 از پارچه‌ای با‌کیفیت و ابعادی مناسب برخوردار است تا کسانی که از آن در زمان استراحت استفاده می‌کنند، راحتی بیشتری را تجربه کنند. افراد زیادی هستند که به وجود نور در محیطی که در آن استراحت می‌کنند حساس‌اند و یا در زمان مسافرت به دنبال وسیله‌ای هستند که بتوانند با استفاده از آن خوابی راحت و عمیق را تجربه کنند. به همین دلیل استفاده از چشم‌بندی مناسب برای چنین افرادی می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد.

این چشم‌بند دارای پارچه‌ای مرغوب است که از خاصیت ضد حساسیت برخوردار است تا کسانی که از پوستی حساس برخوردارند، هیچ مشکلی در استفاده از این چشم‌بند نداشته باشند. طراحی بسیار مناسب این چشم‌بندهمچنین شرایطی را فراهم کرده است تا از عبور نور به بخش زیرین آن جلوگیری به عمل آید. در واقع طراحی این چشم‌بند به گونه‌ای است که با فرم وحالت صورت همخوانی بسیاری داشته باشد تا با جلوگیری از عبور نور از ناحیه زیرین آن، به شما کمک کند تا بدون هیچ مشکلی و در هر شرایطی به راحتی استراحت کنید.

این چشم‌بند همچنین از ابعاد و وزنی بسیار مناسب برخوردار است که به شما کمک خواهد تا با استفاده از آن آسایش و راحتی بیشتری را تجربه کنید. چشم بند خواب پاک سمن مدل 504 با برخورداری از طراحی زیبا و ابعادی مناسب می‌تواند انتخابی سنجیده برای کسانی باشد که به وسیله‌ای مناسب برای خوابی راحت در زمان سفر نیاز دارند.

ابعاد1.5 × 10 × 13 سانتی‌متر
وزن19 گرم
سایر مشخصاتوزن بسته بندی 19گرم
پارچه‌ی ضد حساسیت
ابعاد بسته بندی 1.5 × 10 × 13 سانتی‌متر
کاهنده‌ی نور در هنگام استراحت
بسیار سبک و Free سایز
طراحی ارگونومیک
قابل شستشو با دست
چشم بند خواب ادور

چشم بند خواب ادور

چشم‌بند خواب ادور مدل «140060» با طراحی مناسب خوابی راحت و آسوده را به شما نوید می‌دهد. افراد زیادی هستند که حساسیت زیادی به وجود هرگونه روشنایی در محیط خواب خود دارند و به همین دلیل از چشم‌بند برای ایجاد تاریکی مطلق استفاده می‌کنند تا به آن‌ها در داشتن خوابی بهتر کمک کند.

این چشم‌بند نیز با جلوگیری از رسیدن نور به چشم، شرایط تاریکی مطلقی را برای شما شبیه‌سازی کرده است. پارچه این چشم‌بند از ایجاد مشکلات احتمالی در سطح پوست شما تا حدودی جلوگیری خواهد کرد. درواقع به دلیل نازک‌بودن سطح پوست پلک چشم، پارچه‌های حساسیت‌زا می‌توانند مشکلاتی را برای شما ایجاد کنند؛ اما ساختار پارچه‌ای که در رویه‌ی این چشم‌بند به کار رفته با لطافت زیاد، از این مشکلات تا حدود زیادی جلوگیری خواهد کرد.

این چشم‌بند دارای بند کشی دولایه است تا شما بتوانید از آن در هر سایز و اندازه‌ای که می‌خواهید استفاده کنید. همچنین دولایه‌بودن بند آن از وارد‌آمدن فشار به یک ناحیه از سر جلوگیری می‌کند. برای آنکه بخواهید در هر شرایطی و در محیط‌های مختلف استراحت کافی داشته و از آسایش بیشتری برخوردار باشید، چشم‌بند خواب ادور مدل 140060 با ویژگی‌هایی که دارد می‌تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

ابعاد8.5×17.5 سانتی‌متر
وزن7 گرم
سایر مشخصاتفری سایز
قابلیت جلوگیری از عبور نور
دارای بند کشی و دو لایه
چشم بند خواب سیلکا طرح قلب کد 34002

چشم بند خواب سیلکا طرح قلب کد 34002

ابعاد0.5×8.5×20 سانتی‌متر
وزن25 گرم
جنسپارچه‌ای
چشم بند خواب سیلکا مدل آفلاین کد 34002

چشم بند خواب سیلکا مدل آفلاین کد 34002

ابعاد0.5×8.5×20 سانتی‌متر
وزن25 گرم
جنسپارچه‌ای
چشم بند خواب سیلکا کد 3 34001

چشم بند خواب سیلکا کد 3 34001

ابعاد8×20.5×0.5 سانتی‌متر
وزن20 گرم
جنسپارچه‌ای
5/5 - (1 امتیاز)

این مطالب را هم بخوانید

‫2 دیدگاه ها

  1. بدترین معرفی بود که تا حالا خوانده بودم تمامی کالاها شبیه همدیگه هستند و هیچ فرقی با یکدیگر ندارند هیچ طراحی خاصی در هیچکدام وجود ندارد،مثلا چشم بند هایی هستند که مانع از فشار مستقیم روی چشم می شوند ولی شما فقط چشم بند های ساده را معرفی کرده اید که با رنگهای و طرحهای مختلف وجود دارند

    1. درود، وقتتون بخیر
      ممنون از فیدبکی که به ما دادید. این نوشته در صف بررسی قرار گرفته و حتما محصولات مناسب‌تری که بشه در بازار ایران پیدا کرد معرفی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا