۶۴٪ تخفیف ویژه فقط برای امروز

مشاهده محصولات شگفت‌انگیز
اسباب بازیاسباب بازی، مادر و کودک

خرید تشک بازی و پارک بازی کودک

راهنمای خرید تشک و پارک بازی کودک

خرید تشک بازی یا نوع دیگر این محصول که با نام پارک بازی کودک شناخته می‌شود باعث می‌شود که کودکان ضمن اینکه در محیط امنی مشغول فعالیت روزانه هستند، به بازی کردن پرداخته و جنب و جوش و حس کودکی خود را به خوبی دنبال کنند.

داشتن جنب و جوش از سنین نوزادی برای کودک اهمیت دارد و به محض اینکه کودک شروع به راه رفتن می‌کند باید شرایطی فراهم کنید که فعالیت کافی و به اندازه داشته باشد. این فعالیت و بازی کردن در شکل گیری رفتار و سلامت کودک در تمام زندگی‌ش اهمیت دارد. یکی از بهترین راه‌ها برای بهتر کردن این فعالیت استفاده از انواع اسباب بازی کودکان است.

خرید تشک بازی و بهترین پارک بازی کودک ارزان

تشک بازی برای نوزادان مناسب است که هنوز توان راه رفتن ندارند و معمولا کمتر از یک و نیم سال سن دارند. در حالی که برای کودکانی با سن بیشتر باید از پارک بازی استفاده کنید. تشک بازی برای نوزاد می‌تواند هم مکانی برای خواب کودک باشد که در آن از انواع مختلفی عروسک و آویز استفاده شده است. اما برای کودکی با سنین بیشتر که از پارک بازی استفاده می‌شود، به عنوان یک محل بازی کردن است؛ البته بیشتر پارک‌های بازی دو کاربره بوده و می‌توان از آن به‌عنوان تخت نیز استفاده کرد.

مادران خانه به دلیل مشغله‌هایی که در خانه دارند و با توجه به اینکه امروزه بیشتر آنها نیز شاغل هستند فرصت مناسب و کافی برای وقت گذاشتن برای کودک را ممکن است نداشته باشند؛ چرا که مشغول انجام سایر کارها بوده و همزمان ممکن است نتوانید برای کودک وقت بگذارید. در این صورت ممکن است در حین بازی به خوبی حواستان به کودک نباشد که وجود پارک بازی کمک می‌کند کودک در محیط امنی به فعالیت بپردازد.

تشک بازی اسکیپ هاپ مدل Treetop Friends

تشک بازی اسکیپ هاپ مدل Treetop Friends

تشک نوزادی می تواند چیزی بیش از یک زیرانداز تعویض باشد. خرید تشک بازی علاوه بر اینکه محلی ثابت را برای استراحت و تعویض نوزاد به خود اختصاص می دهد، می‌تواند جایگاهی برای بازی و سرگرمی نوزاد باشد. چون نوزاد مدت‌زمان زیادی را در این مکان می‌گذراند، بهتر است جنس تشک به‌گونه‌ای انتخاب شود تا نوزاد عرق نکرده و روی آن راحت باشد. برند «اسکیپ‌هاپ» تمامی این فاکتورها را در تولید این تشک در نظر گرفته است.

ابعاد این تشک 48 × 91 × 91 سانتی‌متر بوده و تقریبا فضای خوبی را برای بازی نوزاد ایجاد می کند. این تشک با طرح طبیعت و درخت بوده و رنگ‌های آرامی در آن به‌کار رفته است. در بالای سر نوزاد چند آویزعروسکی با قابلیت جداسازی کار شده است که نوزاد را به نگاه‌‌کردن و پیگیری چشم‌هایش تشویق می‌کند. هر یک از این عروسک‌ها کارایی خاص خود را داشته و نوزاد از لمس‌کردن و ضربه‌زدن به آن‌ها به وجد می‌آید. همچنین برای قرارگرفتن سر نوزاد یک باشت کوچک به همراه این محصول ارائه شده است.

ابعاد48 × 91 × 91 سانتی متر
وزن1.36 کیلوگرم
موزیکالخیر
قابلیت شستشودارد
سایر توضیحاتجنس پنبه
دارای 5 آویز کوچک و زیبا با قابلیت جدا کردن
دارای 13 حلقه روی تشک و میله برای آویز کردن عروسک‌ها
دارای پارچه‌های رنگارنگ و جذاب روی تشک
دارای آینه پلاستیکی
دارای یک بالشت
مناسب از بدو تولد
تخت و پارک بازی مک بیبی مدل B103W

تخت و پارک بازی مک بیبی مدل B103W

محصولی که می‌بیینم تخت‌و‌پارک بازی برند «مک‌بیبی» مدل (B103W) است. این تخت‌پارک ابعادی برابر با 114 × 78 × 80 سانتی‌متر و وزنی برابر با 13 کیلوگرم را به خود اختصاص داده است. فریم این کار از فلز به ‌همراه قطعات پلاستیکی فشرده تشکیل شده است. روی این فریم روکشی از جنس پلی‌استر استفاده شده است. همچنین در قسمت بالای کار، یک سایبان به ارتفاع 80 سانتی‌متر دیده می‌شود که از آن سه عروسک آویزان هستند.

این عروسک‌ها قابل جداسازی نیستند. علاوه بر این در قسمت بالای این تخت‌پارک، یک سبد تعویض تعبیه شده که ظرفیت وزنی برابر با 6.8 کیلوگرم دارد. برای این محصول یک باکس موزیکال در نظر گرفته شده که ابعادی برابر با10 × 7 × 13 سانتی‌متر دارد. این باکس قابلیت روشن‌شدن چراغ به ‌عنوان چراغ خواب و ویبره خوردن داشته و جهت عملکرد نیاز به سه عدد باتری قلمی دارد. دو عدد از پایه‌های این کار، مجهز به دو چرخ هستند که این چرخ‌ها نقش به سزایی در حمل و جابه‌جایی این تخت‌پارک دارند.

ابعاد80 × 78 × 114 سانتی متر
وزن13 کیلوگرم
گروه سنی0 تا 36 ماه
جنسپلاستیک
موزیکالخیر
قابلیت شستشودارد
سایر توضیحاتجنس فریم فلزی به‌همراه قطعات پلاستیک فشرده
دارای روکش پلی‌استری با قابلیت جداسازی و شست‌وشو
دارای سایبان به ارتفاع 30 سانتی‌متر
دارای سه عروسک آویز از سایبان به ارتفاع 11 سانتی‌متر
عروسک‌ها بدون قابلیت جداسازی و دوخته شده به سایبان
دارای باکس موزیکال با قابلیت روشن‌شدن چراغ
ابعاد باکس موزیکال 10 × 7 × 13 سانتی‌متر
باکس موزیکال نیاز به سه عدد باتری قلمی
دارای تخت به ابعاد 33 × 107 × 71 سانتی‌متر
تخت دارای زیرانداز به ابعاد 98 × 70 و به ضخامت 1 سانتی‌متر
ظرفیت وزنی تخت 11 کیلوگرم
دارای سبد تعویض کودک به ابعاد 13 × 76 × 40 سانتی‌متر
سبد تعویض دارای کمربند ایمنی به‌همراه بست پلاستیکی
ظرفیت وزنی سبد تعویض 6.8 کیلوگرم
دارای دفترچه راهنما جهت مونتاژ
دارای کاور با بست زیپی جهت حمل
دارای دو چرخ جهت حمل و جابجایی آسان
چرخ‌ها دارای ترمز پدالی
پارک بازی دارای جیب جانبی بدون بست به ابعاد 45 × 35 سانتی‌متر
پارک بازی دارای ورودی جانبی با بست زیپی به ابعاد 36 × 50 سانتی‌متر
ظرفیت وزنی پارک بازی 14 کیلوگرم
تشک بازی مادرکر مدل Tedy

تشک بازی مادرکر مدل Tedy

گروه سنی0 تا 24 ماه
جنسپولیشی
موزیکالبله
قابلیت شستشودارد
سایر توضیحاتدارای 5 عدد آویز با قابلیت جداسازی
دارای دو عدد دست کنار تشک موزیکال
نرم و لطیف
ابعاد تشک بازی 100× 65 سانتی متر
پارک بازی کودک مدل pic-6016

پارک بازی کودک مدل pic-6016

استخر توپ 6ضلعی با 6رنگ متفاوت در هر ضلع، از جنس پلی اتیلن با بست های محکم برای اتصال دیواره ها به هم.ابعاد هر ضلع این استخر توپ 80سانتی متر (طول) و60 سانتی متر(ارتفاع) آن است. با اتصال 6ضلع این استخر توپ به هم شما یک فضای 1.5متری خواهید داشت.قابل تبدیل به استخر توپ بزرگتر 8 ضلع ،10ضلع یا بیشتربا ضلع نیمه این استخر توپ میتوان هر مدل سرسره ای را داخل این استخر قرار داد.

ابعاد80×60×6 سانتی متر
وزن4.5 کیلوگرم
گروه سنی12 ماه و بالاتر
جنسپلاستیک
موزیکالخیر
قابلیت شستشودارد
سایر توضیحاتقابل استفاده به عنوان پارک و دارای حفاظ برای کودکان زیر 2سال
قابل تبدیل به استخر توپ بزرگتر 8 ضلع ،10ضلع یا بیشتر
تخت و پارک بازی جویی مدل JOP1402CATSB000

تخت و پارک بازی جویی مدل JOP1402CATSB000

ابعاد88 × 77 × 107 سانتی متر
وزن15 کیلوگرم
گروه سنی0 تا 36 ماه
جنسپولیشی
موزیکالبله
قابلیت شستشوندارد
سایر توضیحاتکف شور
تشک بازی نوزاد طرح گل

خرید تشک بازی نوزاد طرح گل

تشکی نرم و راحت از جنس مخمل مرغوب که داخل آن با الیاف ضد حساسیت کودک پر شده است. این تشک دارای چهار عدد عروسک و توپ آویز و یک عدد جغجغه به جهت سرگرمی نوزاد در داخل محصول و یک گل تزیینی در بالای محصول می باشد. طراحی تشک به شکل گل بوده و با بسته بندی بسیار با کیفیت و قابل حمل ارایه گردیده است.

ابعاد10 × 90 × 90 سانتی متر
وزن3 کیلوگرم
موزیکالخیر
قابلیت شستشودارد
سایر توضیحاتدارای 4 عدد تو‍پ و عروسک آویز مخملی
دارای یک عدد جغجغه آویز
دارای یک گل مخمتی تزیینی در بالای محصول
پارک بازی کودک مدل HF013

پارک بازی کودک مدل HF013

ابعاد60 × 43 × 93 سانتی متر
وزن1 کیلوگرم
گروه سنی12 ماه و بالاتر
جنسپلاستیک
موزیکالخیر
قابلیت شستشودارد
سایر توضیحاتدارای پمپ بادی
برچسب تعمیرات
پارک بازی تونلی کودک مدل Snail Tunnel

پارک بازی تونلی کودک مدل Snail Tunnel

پارک‌بازی حلزونی مدل «Snail Tunnel» با ابعاد 130×100×175سانتی‌متر، وزنی 19.100 کیلوگرمی از جنس پلی‌اتیلن ساخته شده است. برای سرهم بندی این محصول به ابزار خاصی نیاز نیست و به راحتی می‌توانید این کار را با دست انجام دهید. گفتنی است این پارک حلزونی برای کودکان دو تا شش سال طراحی شده است.

از فواید استفاده از تونل حلزونی می‌توان به تحریک حس عمقی، تقویت عضلات، حس وضعیت و موقعیت و کارکرد ارتباطی اشاره کرد. روش‌های مختلفی برای استفاده از این محصول وجود دارد که بعضی از آن‌ها عبارتند از:

  • روش اول: می‌توان چند توپ را داخل تونل قرار داد و بچه با حرکت در داخل تونل با دستش توپ را به جلو ببرد تا با این کار حس حرکتی‌اش تقویت شود.
  • روش دوم: سطح آن را با بالشت پر کرده تا کودک به سختی از موانع عبور کند و از طرف دیگر خارج شود این‌کار به تحریک حس عمقی و تقویت عضلات کودک کمک می‌کند.
  • روش سوم: انداختن کف‌پوش‌های متفاوت یا چمن مصنوعی در درون حلزون باعث می‌شود کودک نرمی و زبری را احساس کند و حس لامسه‌اش تقویت شود.
  • روش چهارم: توپ قرمز را در دست راست کودک و توپ سبز را در دست چپ کودک قرار داده و از او میخواهیم از تونل رد شود و بعد در سبد مربوطه بیندازد.

این بازی باعث می‌شود کودک در طی مسیر عملکردی که به آن گفته شد را در ذهن خود داشته باشد. در حالی که حرکت می‌کند کار شناختی نیز انجام می‌دهد و با این کار توجه پایدار پیدا می‌کند. یعنی بچه بداند با چه هدفی به داخل تونل می‌رود ودر حافظه خود نگه دارد . به طور خلاصه، در این بازی کودک مفهوم نظم را درک می‌کند و تفکر منطقی در او ایجاد می‌شود. حس کنجکاوی او را تحریک می‌کند و او را وادار می‌سازد تا قوای ذهنی خود را در جهت رسیدن به هدف به‌کار گیرد.

ابعاد130 × 50 × 60 سانتی متر
وزن10 کیلوگرم
موزیکالخیر
جنسپلاستیک
گروه سنی12 ماه و بالاتر
قابلیت شستشودارد
تشک بازی مدل 63530 طرح لاکپشت کد 1737

خرید تشک بازی کودک مدل طرح لاکپشت

تشک بازی «63530» با طراحی جذاب و منحصر به‌فرد می‌تواند گزینه‌ای ایدئال برای نوزادان باشد. طراحی جذاب این تشک بازی به خوبی ذوق و هنر طراحانش را به تصویر کشیده است. تشک‌بازی لاک‌پشت را می‌توانید به صورت استخر توپ هم استفاده کنید. بر روی این تشک چهار عروسک پولیشی از حیوانات دریایی آویخته شده است.

جنس پلی‌استر این تشک مانع از ایجاد حساسیت در کودکتان می‌شود. تشک‌بازی 6350 چهار پایه‌ی منعطف دارد که ابتدا باید پایه‌ها را با توجه به سوکت‌های آن نصب کرده و سپس با یک حلقه در انتهای پایه‌ها به تشک وصلش کنید. تشک بازی کودکتان آماده است و می‌توانید نوزاد خود را درون آن قرار داده و احساس آرامش را به او هدیه دهید. تشک‌بازی یکی از وسایل سرگرمی کودکان است که سبب افزایش مهارت‌های حسی و حرکتی آن‌ها می‌شود. تشک بازی فوق با طراحی رنگارنگی که دارد، نظر کودکان را جلب می‌کند.

ابعاد56 × 11 × 50 سانتی متر
موزیکالخیر
قابلیت شستشوندارد
سایر توضیحاتمناسب برای نوزادان از بدو تولد
دارای 30 عدد توپ بازی
دارای چهار عروسک پولیشی
ابعاد بسته‌بندی 49 × 10 × 62 سانتی‌متر

امتیاز نوشته

به این نوشته چه امتیازی میدی؟

میانگین امتیازها: 5 / 5. تعداد آرا: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا