کد تخفیف دیجی کالا
اسباب بازیاسباب بازی، مادر و کودک

خرید تشک بازی و پارک بازی کودک

راهنمای خرید تشک و پارک بازی کودک

خرید تشک بازی یا نوع دیگر این محصول که با نام پارک بازی کودک شناخته می‌شود باعث می‌شود که کودکان ضمن اینکه در محیط امنی مشغول فعالیت روزانه هستند، به بازی کردن پرداخته و جنب و جوش و حس کودکی خود را به خوبی دنبال کنند.

داشتن جنب و جوش از سنین نوزادی برای کودک اهمیت دارد و به محض اینکه کودک شروع به راه رفتن می‌کند باید شرایطی فراهم کنید که فعالیت کافی و به اندازه داشته باشد. این فعالیت و بازی کردن در شکل گیری رفتار و سلامت کودک در تمام زندگی‌ش اهمیت دارد. یکی از بهترین راه‌ها برای بهتر کردن این فعالیت استفاده از انواع اسباب بازی کودکان است.

خرید تشک بازی و بهترین پارک بازی کودک ارزان

تشک بازی برای نوزادان مناسب است که هنوز توان راه رفتن ندارند و معمولا کمتر از یک و نیم سال سن دارند. در حالی که برای کودکانی با سن بیشتر باید از پارک بازی استفاده کنید. تشک بازی برای نوزاد می‌تواند هم مکانی برای خواب کودک باشد که در آن از انواع مختلفی عروسک و آویز استفاده شده است. اما برای کودکی با سنین بیشتر که از پارک بازی استفاده می‌شود، به عنوان یک محل بازی کردن است؛ البته بیشتر پارک‌های بازی دو کاربره بوده و می‌توان از آن به‌عنوان تخت نیز استفاده کرد.

مادران خانه به دلیل مشغله‌هایی که در خانه دارند و با توجه به اینکه امروزه بیشتر آنها نیز شاغل هستند فرصت مناسب و کافی برای وقت گذاشتن برای کودک را ممکن است نداشته باشند؛ چرا که مشغول انجام سایر کارها بوده و همزمان ممکن است نتوانید برای کودک وقت بگذارید. در این صورت ممکن است در حین بازی به خوبی حواستان به کودک نباشد که وجود پارک بازی کمک می‌کند کودک در محیط امنی به فعالیت بپردازد.

تشک بازی اسکیپ هاپ مدل Treetop Friends

تشک بازی اسکیپ هاپ مدل Treetop Friends

تشک نوزادی می تواند چیزی بیش از یک زیرانداز تعویض باشد. خرید تشک بازی علاوه بر اینکه محلی ثابت را برای استراحت و تعویض نوزاد به خود اختصاص می دهد، می‌تواند جایگاهی برای بازی و سرگرمی نوزاد باشد. چون نوزاد مدت‌زمان زیادی را در این مکان می‌گذراند، بهتر است جنس تشک به‌گونه‌ای انتخاب شود تا نوزاد عرق نکرده و روی آن راحت باشد. برند «اسکیپ‌هاپ» تمامی این فاکتورها را در تولید این تشک در نظر گرفته است.

ابعاد این تشک 48 × 91 × 91 سانتی‌متر بوده و تقریبا فضای خوبی را برای بازی نوزاد ایجاد می کند. این تشک با طرح طبیعت و درخت بوده و رنگ‌های آرامی در آن به‌کار رفته است. در بالای سر نوزاد چند آویزعروسکی با قابلیت جداسازی کار شده است که نوزاد را به نگاه‌‌کردن و پیگیری چشم‌هایش تشویق می‌کند. هر یک از این عروسک‌ها کارایی خاص خود را داشته و نوزاد از لمس‌کردن و ضربه‌زدن به آن‌ها به وجد می‌آید. همچنین برای قرارگرفتن سر نوزاد یک باشت کوچک به همراه این محصول ارائه شده است.

ابعاد 48 × 91 × 91 سانتی متر
وزن 1.36 کیلوگرم
موزیکال خیر
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات جنس پنبه
دارای 5 آویز کوچک و زیبا با قابلیت جدا کردن
دارای 13 حلقه روی تشک و میله برای آویز کردن عروسک‌ها
دارای پارچه‌های رنگارنگ و جذاب روی تشک
دارای آینه پلاستیکی
دارای یک بالشت
مناسب از بدو تولد

خرید از ارزانترین فروشنده

تخت و پارک بازی مک بیبی مدل B103W

تخت و پارک بازی مک بیبی مدل B103W

محصولی که می‌بیینم تخت‌و‌پارک بازی برند «مک‌بیبی» مدل (B103W) است. این تخت‌پارک ابعادی برابر با 114 × 78 × 80 سانتی‌متر و وزنی برابر با 13 کیلوگرم را به خود اختصاص داده است. فریم این کار از فلز به ‌همراه قطعات پلاستیکی فشرده تشکیل شده است. روی این فریم روکشی از جنس پلی‌استر استفاده شده است. همچنین در قسمت بالای کار، یک سایبان به ارتفاع 80 سانتی‌متر دیده می‌شود که از آن سه عروسک آویزان هستند.

این عروسک‌ها قابل جداسازی نیستند. علاوه بر این در قسمت بالای این تخت‌پارک، یک سبد تعویض تعبیه شده که ظرفیت وزنی برابر با 6.8 کیلوگرم دارد. برای این محصول یک باکس موزیکال در نظر گرفته شده که ابعادی برابر با10 × 7 × 13 سانتی‌متر دارد. این باکس قابلیت روشن‌شدن چراغ به ‌عنوان چراغ خواب و ویبره خوردن داشته و جهت عملکرد نیاز به سه عدد باتری قلمی دارد. دو عدد از پایه‌های این کار، مجهز به دو چرخ هستند که این چرخ‌ها نقش به سزایی در حمل و جابه‌جایی این تخت‌پارک دارند.

ابعاد 80 × 78 × 114 سانتی متر
وزن 13 کیلوگرم
گروه سنی 0 تا 36 ماه
جنس پلاستیک
موزیکال خیر
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات جنس فریم فلزی به‌همراه قطعات پلاستیک فشرده
دارای روکش پلی‌استری با قابلیت جداسازی و شست‌وشو
دارای سایبان به ارتفاع 30 سانتی‌متر
دارای سه عروسک آویز از سایبان به ارتفاع 11 سانتی‌متر
عروسک‌ها بدون قابلیت جداسازی و دوخته شده به سایبان
دارای باکس موزیکال با قابلیت روشن‌شدن چراغ
ابعاد باکس موزیکال 10 × 7 × 13 سانتی‌متر
باکس موزیکال نیاز به سه عدد باتری قلمی
دارای تخت به ابعاد 33 × 107 × 71 سانتی‌متر
تخت دارای زیرانداز به ابعاد 98 × 70 و به ضخامت 1 سانتی‌متر
ظرفیت وزنی تخت 11 کیلوگرم
دارای سبد تعویض کودک به ابعاد 13 × 76 × 40 سانتی‌متر
سبد تعویض دارای کمربند ایمنی به‌همراه بست پلاستیکی
ظرفیت وزنی سبد تعویض 6.8 کیلوگرم
دارای دفترچه راهنما جهت مونتاژ
دارای کاور با بست زیپی جهت حمل
دارای دو چرخ جهت حمل و جابجایی آسان
چرخ‌ها دارای ترمز پدالی
پارک بازی دارای جیب جانبی بدون بست به ابعاد 45 × 35 سانتی‌متر
پارک بازی دارای ورودی جانبی با بست زیپی به ابعاد 36 × 50 سانتی‌متر
ظرفیت وزنی پارک بازی 14 کیلوگرم

خرید از ارزانترین فروشنده

تشک بازی مادرکر مدل Tedy

تشک بازی مادرکر مدل Tedy

گروه سنی 0 تا 24 ماه
جنس پولیشی
موزیکال بله
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات دارای 5 عدد آویز با قابلیت جداسازی
دارای دو عدد دست کنار تشک موزیکال
نرم و لطیف
ابعاد تشک بازی 100× 65 سانتی متر

خرید از ارزانترین فروشنده

پارک بازی کودک مدل pic-6016

پارک بازی کودک مدل pic-6016

استخر توپ 6ضلعی با 6رنگ متفاوت در هر ضلع، از جنس پلی اتيلن با بست های محكم برای اتصال ديواره ها به هم.ابعاد هر ضلع اين استخر توپ 80سانتی متر (طول) و60 سانتی متر(ارتفاع) آن است. با اتصال 6ضلع اين استخر توپ به هم شما يك فضاي 1.5متري خواهيد داشت.قابل تبدیل به استخر توپ بزرگتر 8 ضلع ،10ضلع يا بيشتربا ضلع نيمه اين استخر توپ ميتوان هر مدل سرسره اي را داخل اين استخر قرار داد.

ابعاد 80×60×6 سانتی متر
وزن 4.5 کیلوگرم
گروه سنی 12 ماه و بالاتر
جنس پلاستیک
موزیکال خیر
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات قابل استفاده به عنوان پارك و دارای حفاظ براي كودكان زير 2سال
قابل تبدیل به استخر توپ بزرگتر 8 ضلع ،10ضلع يا بيشتر

خرید از ارزانترین فروشنده

تخت و پارک بازی جویی مدل JOP1402CATSB000

تخت و پارک بازی جویی مدل JOP1402CATSB000

ابعاد 88 × 77 × 107 سانتی متر
وزن 15 کیلوگرم
گروه سنی 0 تا 36 ماه
جنس پولیشی
موزیکال بله
قابلیت شستشو ندارد
سایر توضیحات کف شور

خرید از ارزانترین فروشنده

تشک بازی نوزاد طرح گل

خرید تشک بازی نوزاد طرح گل

تشکی نرم و راحت از جنس مخمل مرغوب که داخل آن با الیاف ضد حساسیت کودک پر شده است. این تشک دارای چهار عدد عروسک و توپ آویز و یک عدد جغجغه به جهت سرگرمی نوزاد در داخل محصول و یک گل تزیینی در بالای محصول می باشد. طراحی تشک به شکل گل بوده و با بسته بندی بسیار با کیفیت و قابل حمل ارایه گردیده است.

ابعاد 10 × 90 × 90 سانتی متر
وزن 3 کیلوگرم
موزیکال خیر
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات دارای 4 عدد تو‍پ و عروسک آویز مخملی
دارای یک عدد جغجغه آویز
دارای یک گل مخمتی تزیینی در بالای محصول

خرید از ارزانترین فروشنده

پارک بازی کودک مدل HF013

پارک بازی کودک مدل HF013

ابعاد 60 × 43 × 93 سانتی متر
وزن 1 کیلوگرم
گروه سنی 12 ماه و بالاتر
جنس پلاستیک
موزیکال خیر
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات دارای پمپ بادی
برچسب تعمیرات

خرید از ارزانترین فروشنده

پارک بازی تونلی کودک مدل Snail Tunnel

پارک بازی تونلی کودک مدل Snail Tunnel

پارک‌بازی حلزونی مدل «Snail Tunnel» با ابعاد 130×100×175سانتی‌متر، وزنی 19.100 کیلوگرمی از جنس پلی‌اتیلن ساخته شده است. برای سرهم بندی این محصول به ابزار خاصی نیاز نیست و به راحتی می‌توانید این کار را با دست انجام دهید. گفتنی است این پارک حلزونی برای کودکان دو تا شش سال طراحی شده است.

از فواید استفاده از تونل حلزونی می‌توان به تحریک حس عمقی، تقویت عضلات، حس وضعیت و موقعیت و کارکرد ارتباطی اشاره کرد. روش‌های مختلفی برای استفاده از این محصول وجود دارد که بعضی از آن‌ها عبارتند از:

  • روش اول: می‌توان چند توپ را داخل تونل قرار داد و بچه با حرکت در داخل تونل با دستش توپ را به جلو ببرد تا با این کار حس حرکتی‌اش تقویت شود.
  • روش دوم: سطح آن را با بالشت پر کرده تا کودک به سختی از موانع عبور کند و از طرف دیگر خارج شود این‌کار به تحریک حس عمقی و تقویت عضلات کودک کمک می‌کند.
  • روش سوم: انداختن کف‌پوش‌های متفاوت یا چمن مصنوعی در درون حلزون باعث می‌شود کودک نرمی و زبری را احساس کند و حس لامسه‌اش تقویت شود.
  • روش چهارم: توپ قرمز را در دست راست کودک و توپ سبز را در دست چپ کودک قرار داده و از او میخواهیم از تونل رد شود و بعد در سبد مربوطه بیندازد.

این بازی باعث می‌شود کودک در طی مسیر عملکردی که به آن گفته شد را در ذهن خود داشته باشد. در حالی که حرکت می‌کند کار شناختی نیز انجام می‌دهد و با این کار توجه پایدار پیدا می‌کند. یعنی بچه بداند با چه هدفی به داخل تونل می‌رود ودر حافظه خود نگه دارد . به طور خلاصه، در این بازی کودک مفهوم نظم را درک می‌کند و تفکر منطقی در او ایجاد می‌شود. حس کنجکاوی او را تحریک می‌کند و او را وادار می‌سازد تا قوای ذهنی خود را در جهت رسیدن به هدف به‌کار گیرد.

ابعاد 130 × 50 × 60 سانتی متر
وزن 10 کیلوگرم
موزیکال خیر
جنس پلاستیک
گروه سنی 12 ماه و بالاتر
قابلیت شستشو دارد

خرید از ارزانترین فروشنده

تشک بازی مدل 63530 طرح لاکپشت کد 1737

خرید تشک بازی کودک مدل طرح لاکپشت

تشک بازی «63530» با طراحی جذاب و منحصر به‌فرد می‌تواند گزینه‌ای ایدئال برای نوزادان باشد. طراحی جذاب این تشک بازی به خوبی ذوق و هنر طراحانش را به تصویر کشیده است. تشک‌بازی لاک‌پشت را می‌توانید به صورت استخر توپ هم استفاده کنید. بر روی این تشک چهار عروسک پولیشی از حیوانات دریایی آویخته شده است.

جنس پلی‌استر این تشک مانع از ایجاد حساسیت در کودکتان می‌شود. تشک‌بازی 6350 چهار پایه‌ی منعطف دارد که ابتدا باید پایه‌ها را با توجه به سوکت‌های آن نصب کرده و سپس با یک حلقه در انتهای پایه‌ها به تشک وصلش کنید. تشک بازی کودکتان آماده است و می‌توانید نوزاد خود را درون آن قرار داده و احساس آرامش را به او هدیه دهید. تشک‌بازی یکی از وسایل سرگرمی کودکان است که سبب افزایش مهارت‌های حسی و حرکتی آن‌ها می‌شود. تشک بازی فوق با طراحی رنگارنگی که دارد، نظر کودکان را جلب می‌کند.

ابعاد 56 × 11 × 50 سانتی متر
موزیکال خیر
قابلیت شستشو ندارد
سایر توضیحات مناسب برای نوزادان از بدو تولد
دارای 30 عدد توپ بازی
دارای چهار عروسک پولیشی
ابعاد بسته‌بندی 49 × 10 × 62 سانتی‌متر

خرید از ارزانترین فروشنده

برچسب ها

مینا نظری

مینا تحصیلات آکادمیک خودشو تو کارشناسی ارشد رشته نرم‌افزار به پایان رسونده. چند سالی رو در حوزه بازاریابی برای شرکت‌های مختلف فعالیت داشته و تجربه‌های خوبی در زمینه بازاریابی داره؛ به تولید محتوا علاقه داره و دوست داره با تولید محتوای خلاقانه، به دوستاش که قصد خرید دارن کمک کنه تا تجربه خرید خوبی داشته باشن.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن