کفش ورزشی
کفش دخترانهکفش زنانهکفش و پوشاک ورزشی خانم‌هامد و پوشاکمد و پوشاک دخترانهمد و پوشاک زنانهورزش و سفر

بهترین کفش کتانی زنانه و دخترانه مخصوص پیاده روی و ورزش

بهترین کفش کتانی زنانه ایرانی و خارجی برای پیاده روی و ورزش

خرید اینترنتی کفش کتانی زنانه حساسیت بسیاری دارد زیرا سایز کفش بیش از سایز هر المان پوششی دیگر دارای اهمیت است و کمی اشتباه در انتخاب سایز می‌تواند شما را به دردسر بیندازد. عوامل مختلفی مثل فرم پای افراد و قالب کفش در راحتی آن تاثیرگذار است. برای خیلی‌ها، مدل کفش زنانه به اندازه راحتی کفش یا حتی بیشتر از آن اهمیت دارد. اما بهتر است کفشی را انتخاب کنید که قالب آن مشابه فرم پای شما باشد. در این پست قصد داریم به معرفی بهترین کفش کتانی زنانه و دخترانه از برندهای مختلف بپردازیم که برای خرید می‌توانید از این محصولات استفاده کنید.

بهترین کفش کتانی زنانه و دخترانه ایرانی و خارجی

کفش‌ها در انواع مختلف در دسترس هستند. تنوع در کفش‌های زنانه بیشتر بوده و یکی از پر طرفدارترین آنها که مناسب استفاده روزمره و حتی ورزش کردن است کفش کتونی می‌باشد. استفاده از کفش کتانی راحتی بیشتری نسبت به سایر کفش‌ها داشته و می‌توانید در محل کار یا هر جای دیگری از آنها استفاده کنید. پیش از این به معرفی بهترین کفش راحتی زنانه و کفش کوهنوردی زنانه پرداخته و به شما در خرید این نوع کفش کمک کردیم. حال قصد داریم به معرفی کفش‌های کتانی خوب بازار بپردازیم.

کتانی بند کشی زنانه NEBULA - جی اوکس

کفش کتانی زنانه بند کشی NEBULA جی اوکس

کفش کتانی زنانه NEBULA ساخت برند جی اوکس است. این کتانی راحت که روی آن بندهای کشی دارد دارای فناوری Net Breathing System و Inner Breathing System که ادغام این دو تکنولوژی گردش هوایی 360 درجه را ایجاد کرده است. دارای زیره‌ای با گریپ های 3D Performance Unit بوده که موجب انعطاف پذیری و راحتی بیشتر می شود. کفی و زیره و رویه کفش قابلیت تنفس دارند، پوشش خاص داخلی اجازه می دهد تا رطوبت خارج شود و باعث تنظیم درجه حرارت پا می شود. همچنین زیره کفش ضد آب است و کفی قابلیت تعویض دارد مناسب استفاده روزمره، پیاده روی و ورزش‌های ساده است.

جنس رویه این کفش از 21% چرم، 70% پارچه و 9% پلی اورتان، لایه داخلی و کفی از 73% پلی استر، 18% چرم، 9% پلی اورتان و در نهایت زیره نیز از 100% لاستیک تشکیل شده است.

جنسچرم , پارچه
ویژگی تخصصیمقاوم در برابر سایش
قابلیت گردش هوا
ضد آب
کشور مبدا برندایتالیا
کشور تولید کنندهویتنام

مشاهده محصول در دیجی کالا

کتانی تخت زنانه Nebula - جی اوکس

کتانی تخت زنانه Nebula – جی اوکس

کتانی زنانه مدل NEBULA از برند جی اوکس است. این کتانی کشی و یکسره دارای فناوری Net Breathing System و Inner Breathing System می‌باشد که ادغام این دو تکنولوژی گردش هوای 360 درجه را ایجاد کرده است. دارای زیره ای با گریپ های 3D Performance Unit که موجب انعطاف پذیری و راحتی بیشنر می شود. کفی و زیره و رویه کفش قابلیت تنفس دارند، پوشش خاص داخلی اجازه می دهد تا رطوبت خارج شود و باعث تنظیم درجه حرارت پا می شود. زیره کتانی با استفاده از تکنولوژی Cutting-edge طراحی شده است که همزمان با قرار دادن سوراخ هایی جهت گردش هوا در عین حال در مقابل عبور آب مقاوم است همچنین زیره کفش ضد آب است و کفی قابلیت تعویض دارد. این کتانی زیبا مناسب برای استفاده روزمره و پیاده روی می‌باشد.

این کتانی تخت از 91% پارچه مش ،8% پلی اورتان با زیره‌ای از 67% الاستین و 33% لاستیک تهیه شده است.

جنسپارچه مش
ویژگی تخصصیقابلیت گردش هوا
کشور مبدا برندایتالیا
کشور تولید کنندهویتنام

مشاهده محصول در دیجی کالا

کتانی تخت زنانه Tess - جی اوکس

کتانی تخت زنانه Tess – جی اوکس

این کتانی از سری کفش های Nebula از برند جی اوکس است. نحوه پوشیدن این کتانی راحت و یکسره است. دارای فناوری Net Breathing System و Inner Breathing System بوده که ادغام این دو تکنولوژی گردش هوایی 360 درجه ایجاد کرده است. این کتانی دارای زیره ای با گریپ های 3D Performance Unit که موجب انعطاف پذیری و راحتی بیشنر می شود. کفی و زیره و رویه کفش قابلیت تنفس دارند، پوشش خاص داخلی اجازه می دهد تا رطوبت خارج شود و باعث تنظیم درجه حرارت پا می شود. همچنین زیره کفش ضد آب است و کفی قابلیت تعویض دارد که مناسب برای استفاده روزمره و پیاده روی است.

این کتانی دخترانه از 91% پارچه مش ،8% پلی اورتان و با زیره‌ای متشکل از 67% الاستین و 33% لاستیک تهیه شده است.

جنسپارچه مش
ویژگی تخصصیقابلیت گردش هوا
کشور مبدا برندایتالیا
کشور تولیدکنندهویتنام

مشاهده محصول در دیجی کالا

کتانی مخصوص تمرین زنانه Everchill TR کد CN1282 - ریباک

کتانی زنانه مخصوص ورزش و تمرین Everchill TR – ریباک

رویه ایم کفش کتانی از مش تهیه شده که موجب گردش هوا می شود و دارای فناوری 3DFuseFrame که برای انجام فعالیت های ورزشی طولانی مدت و عملکردهای متفاوت مناسب است. کفی این محصول از EVA تهیه شده که موجب افزایش راحتی پا در کفش می شود دارای لایه ژل CHILL برای راحتی بیشتر مناسب برای دویدن، تمرین و ورزش کردن است. این کفش از پارچه مش و زیره از لاستیکی ساخته شده است که برای فعالیت‌های طولانی مدت مقاوم است.

جنسپارچه مش
ویژگی تخصصیقابلیت گردش هوا
سایرلایه ژل CHILL برای راحتی بیشتر
مناسب دویدن، تمرین و ورزش

مشاهده محصول در دیجی کالا

کتانی زنانه Classic Leather Woven EMB - ریباک

کفش کتانی زنانه Classic Leather Woven EMB – ریباک

کتانی زنانه مدل Classic Leather Woven EMB تولید برند ریباک است که توسط بند بسته می شود و یکی از ترندهای کلاسیک ریباک به حساب می‌آید که ظاهری مدرن و جذاب دارد. لایه میانی کتانی از فوم EVA ساخته شده که به کاهش فشارهای وارده از سطح زمین کمک می کند و راحتی کفش را افزایش داده است. زیره انتهایی این کفش از لاستیک تهیه شده که بسیار مقاوم است و با طراحی خاص و جدید زیره، روی تمامی سطوح قابل استفاده می‌باشد. زیره انتهایی کفش با دوام طراحی شده است.

جنسچرم مصنوعی
ویژگی تخصصیمقاوم در برابر سایش
کاهش فشارهای وارده
سایرزیره انتهایی کفش با دوام
قابلیت ارتجاعی
بسته شدن بند

مشاهده محصول در دیجی کالا

کتانی چرم زنانه ریباک کد 2232

کتانی چرم زنانه ریباک کد 2232

اگر به دنبال خرید کفش کتانی مخصوص دویدن هستید مدل 1354 برند ریباک گزینه مناسبی است. این کتونی زیبا از جنس چرم است که استفاده از فوم EVA باعث افزایش قدرت ارتجاعی کفش شده است. لوگوی برند ریباک در کناره، روی زبانه، پشت پاشنه و در قسمت زیره انتهایی کفش قرار دارد.

جنسچرم
ویژگی تخصصیمقاوم در برابر سایش
سایرقابلیت ارتجاعی
بسته شدن بندی
رویه چرمی
زیره لاستیکی

مشاهده محصول در دیجی کالا

کتانی چرم بندی زنانه Superstar Metal Toe W - آدیداس

کتانی چرم بندی زنانه Superstar Metal Toe W – آدیداس

کفش کتانی زنانه مدل Superstar Metal Toe W تولید برند آدیداس بوده و توسط بند بسته می شود. این کفش دارای فناوری OrthoLite در قسمت کفی است که علاوه بر راحتی از وزن کفش نیز کاسته است. لایه میانی این مدل از فوم EVA بهره برده و با قابلیت ارتجاعی از فشارهای وارده به پاها چلوگیری می کند. جلوی کفش کلاهک فلزی شیار دار قرار گرفته و از ضربات وارده به پا جلوگیری می کند. کفی کتانی قابلیت تعویض دارد رویه به زیره دوخته شده است که مناسب برای استفاده روزمره می‌باشد.

جنسچرم
ویژگی تخصصیقابلیت گردش هوا
کشور مبدا برندآلمان
کشور تولیدکنندهاندونزی

مشاهده محصول در دیجی کالا

کتانی دخترانه بندی JR CIAK - جی اوکس

کتانی دخترانه بندی JR CIAK – جی اوکس

کتانی بندی دخترانه JR CIAK از محصولات برند Geox است. این کفش قابلیت گردش هوا و قابلیت تنفس و گردش هوا دارد که از ایجاد رطوبت در داخل آن جلوگیری می کند و باعث ایجاد راحتی بیشتر پا می شود. در کفش های جی اوکس هیچ مواد محرک و آلرژی زا و شیمیایی مضر برای کودکان وجود ندارد کفی چرم کفش قابلیت گردش هوا و پوششی فاقد کروم دارد و ضد باکتری است. زیره کتانی با استفاده از تکنولوژی Cutting-edge طراحی شده است که همزمان با قرار دادن سوراخ هایی جهت گردش هوا در عین حال در مقابل عبور آب مقاوم است. فن آوری micro-climate موجب تنفس و انعطاف پذیری بیشتر کفش می شود و همچنین با تنظیم دمای طبیعی از ایجاد میکروب در داخل کفش جلوگیری می کند و پا را خشک نگه می دارد مناسب استفاده روزمره است.

جنسپارچه
ویژگی تخصصی55% پارچه
45% مواد مصنوعی
لایه میانی 100% پارچه
زیره لاستیکی
کشور مبدا برندایتالیا
کشور تولیدکنندهویتنام

مشاهده محصول در دیجی کالا

جمع‌بندی نهایی

رضایت خرید - 100%

100%

رضایت خرید

در این پست به معرفی بهترین کفش کتانی زنانه ایرانی و خارجی پیاده روی و ورزش پرداخته و کفش کتونی زنانه مشکی و سفید با طرح چرم و پارچه از برندهای معروف را به شما معرفی کردیم. در صورتی که از کفش کتونی استفاده می‌کنید و تجربه‌ای در خصوص کیفیت و کارایی این مدل از کفش‌ها، خصوصاً محصولات معرفی شده دارید، از شما خواهشمندیم از بخش نظرات همین پست برای ما ارسال کنید. همچنین برای مشاهده محصولات بیشتر می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کرده و از سایت دیجی کالا برای بررسی، انتخاب و خرید اینترنتی کفش کتانی زنانه و دخترانه کمک بگیرید.

محصولات بیشتر در دیجی‌کالا
برچسب ها
محصولات نوشیدنی

تاپترین

من یه سایتم که می‌تونم به شما در رابطه با خرید هر محصول و خدمات آنلاین کمک کنم. تلاش من این هست که ابتدا به نقد و بررسی کردن محصولات برندهای مختلف بپردازم و سپس با کمک معیارهایی که برای خرید هر چیزی نیاز دارید، یک راهنمای خرید جامع دراختیارتون قرار بدم. با دنبال کردن من در شبکه‌های اجتماعی می‌تونید کد تخفیف دریافت کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن